Ә.Е.Мәмбеталин туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 17 ақпандағы N 144 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
Әлихан Есенғосұлы Мәмбеталин Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Кедендiк бақылау комитетi төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Мамбеталине А.Е.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2005 года N 144
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Мамбеталина Алихана Есенгосовича заместителем председателя Комитета таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан