Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 11 наурыздағы N 290 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 ақпандағы N 163 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында ғылымның мемлекеттік басқару жүйесін жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 11 наурыздағы N 2895 Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 11 наурыздағы N 290  қаулысына  мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта: "20" деген сандар "60" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1996 года N 290
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2005 года N 163
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1996 года N 290 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 11 марта 1996 года N 2895 "О мерах по совершенствованию системы государственного управления наукой в Республике Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 цифры "20" заменить цифрами "60".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан