Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 11 маусымдағы N 565 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 наурыздағы N 188 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Ұлттық тiзiлiмдерiн жасау мақсатында Жеке (заңды) тұлғаның бiрыңғай нөмiрiне (сәйкестендiру нөмiрiне (бизнес-сәйкестендiру нөмiрiне) көшу бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 11 маусымдағы N 565  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 26, 247-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Ұлттық тiзiлiмдерiн жасау мақсатында Жеке (заңды) тұлғаның бiрыңғай нөмiрiне (сәйкестендiру нөмiрiне (бизнес-сәйкестендiру нөмiрiне) көшу бағдарламасында:
"Бағдарламаны iске асырудың негiзгi бағыттары мен тетiктерi" деген 5-бөлiмде:
"БСН-дi генерациялау алгоритмi" деген 4-кiшi бөлiмде:
3) тармақшаның бесiншi абзацы алынып тасталсын;
"а 6 " деген бағандағы "3 - өзге де оқшауланған құрылымдық бөлiмше" деген сөздер алынып тасталсын;
"Бақылау разрядының мәнiн есептеу алгоритмi" деген 5-кiшi бөлiмде:
бiрiншi абзацтағы "бiр циклда мынадай алгоритм" деген сөздер "екi циклда мынадай алгоритм" деген сөздермен ауыстырылсын;
екiншi абзацтағы "mod 10" деген сөздер "mod 11" деген сөздермен ауыстырылсын;
төртiншi абзац пен кесте алынып тасталсын;
"СН (БСН) қолдану тетiгi мен аясы" деген 6-кіші бөлiмде:
он төртiншi абзацтағы "және басқа да оқшауланған құрылымдық бөлiмшесiн салық органдарында тіркеу" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 565
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2005 года N 188
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года N 565 "Об утверждении Программы перехода на единый номер физического (юридического) лица (идентификационный номер (бизнес-идентификационный номер) в целях создания Национальных реестров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 26, ст. 247) следующие изменения:
в Программе перехода на единый номер физического (юридического) лица (идентификационный номер (бизнес-идентификационный) номер в целях создания Национальных реестров Республики Казахстан, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 5 "Основные направления и механизмы реализации Программы":
в подразделе 4 "Алгоритм генерирования БИН":
абзац пятый подпункта 3) исключить;
в графе "а 6 " слова "3 - иное обособленное структурное подразделение" исключить;
в подразделе 5 "Алгоритм расчета значения контрольного разряда":
в абзаце первом слова "алгоритм в один цикл" заменить словами "алгоритм в два цикла";
в абзаце втором слова "mod 10" заменить словами "mod 11";
абзацы четвертый и таблицу исключить;
в подразделе 6 "Механизм и сфера применения ИН (БИН)":
в абзаце четырнадцатом слова "и регистрации в налоговых органах иного структурного подразделения юридического лица" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан