Т.Ж.Абайділдин, Н.Ә.Ысқақов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 11 наурыздағы N 223 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Талғатбек Жәмшитұлы Абайділдин Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау вице-министрі болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Нұрлан Әбділдаұлы Ысқақов бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Абайдильдине Т.Ж., Искакове Н.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2005 года N 223
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Назначить Абайдильдина Талгатбека Жамшитовича вице-министром охраны окружающей среды Республики Казахстан, освободив от этой должности Искакова Нурлана Абдильдаевича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан