Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2004 жылғы 7 қазандағы N 1031 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 17 наурыздағы N 238 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қалааралық және халықаралық телефон байланысы қызметтерiн ұсынғаны үшiн республикалық бюджетке түсетiн түсiмдердi енгiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 7 қазандағы N 1031  қаулысының  күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2004 ж., N 37, 489-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2004 года N 1031
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2005 года N 238
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2004 года N 1031 "Об утверждении Правил внесения поступлений за предоставление услуг междугородной и международной телефонной связи в республиканский бюджет" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 37, ст. 489).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан