Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Көлiк инфрақұрылымын дамыту комитетiнiң шаруашылық жүргiзу құқығындағы "Қазақавтожол" республикалық мемлекеттiк кәсіпорнының еншiлес мемлекеттiк кәсiпорындарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 17 наурыздағы N 239 Қаулысы
"Мемлекеттiк кәсіпорын туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 19 маусымдағы  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi Көлік инфрақұрылымын дамыту комитетiнiң шаруашылық жүргiзу құқығындағы "Қазақавтожол" республикалық мемлекеттік кәсiпорнына қосымшаға сәйкес еншiлес мемлекеттiк кәсіпорындар құруға рұқсат берiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 17 наурыздағы
N 239 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация
министрлiгi Көлiк инфрақұрылымын дамыту комитетiнiң
шаруашылық жүргiзу құқығындағы "Қазақавтожол"
республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының еншiлес
мемлекеттiк кәсiпорындарының
тiзбесi
1
"Қазақавтожол - Көкшетау" еншiлес
мемлекеттiк кәсiпорны
Көкшетау қаласы
2
"Қазақавтожол - Ақтөбе" еншiлес
мемлекеттік кәсіпорны
Ақтөбе қаласы
3
"Қазақавтожол - Алматы" еншілес
мемлекеттiк кәсiпорны
Алматы қаласы
4
"Қазақавтожол - Атырау" еншiлес
мемлекеттiк кәсiпорны
Атырау қаласы
5
"Қазақавтожол - Шығыс" еншiлес
мемлекеттік кәсiпорны
Өскемен қаласы
6
"Қазақавтожол - Жамбыл" еншiлес
мемлекеттiк кәсiпорны
Тараз қаласы
7
"Қазақавтожол - Қарағанды" еншiлес
мемлекеттiк кәсiпорны
Қарағанды қаласы
8
"Қазақавтожол - Орал" еншiлес
мемлекеттiк кәсiпорны
Орал қаласы
9
"Қазақавтожол - Қызылорда" еншiлес
мемлекеттiк кәсiпорны
Қызылорда қаласы
10
"Қазақавтожол - Қостанай" еншiлес
мемлекеттік кәсiпорны
Қостанай қаласы
11
"Қазақавтожол - Маңғыстау" еншілес
мемлекеттiк кәсіпорны
Ақтау қаласы
12
"Қазақавтожол - Павлодар" еншілес
мемлекеттiк кәсiпорны
Павлодар қаласы
13
"Қазақавтожол - Солтүстiк" еншiлес
мемлекеттiк кәсiпорны
Петропавл қаласы
14
"Қазақавтожол - Оңтүстiк" еншiлес
мемлекеттiк кәсiпорны
Шымкент қаласы

О создании дочерних государственных предприятий Республиканского государственного предприятия "Казахавтодор" на праве хозяйственного ведения Комитета развития транспортной инфраструктуры Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2005 года N 239
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 19 июня 1995 года "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить Республиканскому государственному предприятию "Казахавтодор" на праве хозяйственного ведения Комитета развития транспортной инфраструктуры Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан создание дочерних государственных предприятий согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 марта 2005 года N 239
Перечень
дочерних государственных предприятий Республиканского государственного предприятия "Казахавтодор" на праве хозяйственного ведения
Комитета развития транспортной инфраструктуры
Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
1.
Дочернее государственное предприятие
"Казахавтодор - Кокшетау"
город Кокшетау
2.
Дочернее государственное предприятие
"Казахавтодор - Актобе"
город Актобе
3.
Дочернее государственное предприятие
"Казахавтодор - Алматы"»
город Алматы
4.
Дочернее государственное предприятие
"Казахавтодор - Атырау"
город Атырау
5.
Дочернее государственное предприятие
"Казахавтодор - Восток"
город Усть-Каменогорск
6.
Дочернее государственное предприятие
"Казахавтодор - Жамбыл"
город Тараз
7.
Дочернее государственное предприятие
"Казахавтодор - Караганды"
город Караганда
8.
Дочернее государственное предприятие
"Казахавтодор - Орал"
город Уральск
9.
Дочернее государственное предприятие
"Казахавтодор - Кызылорда"
город Кызылорда
10.
Дочернее государственное предприятие
"Казахавтодор - Костанай"
город Костанай
11.
Дочернее государственное предприятие
"Казахавтодор - Мангыстау"
город Актау
12.
Дочернее государственное предприятие
"Казахавтодор - Павлодар"
город Павлодар
13.
Дочернее государственное предприятие
"Казахавтодор - Север"
город Петропавловск
14.
Дочернее государственное предприятие "Казахавтодор - Юг"
город Шымкент