Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 наурыздағы N 252 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422  қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспары:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 42-1-жолмен толықтырылсын:
"42-1. Қазақстан         Қаржы-  шілде тамыз қыркүйек  Ғ.Н.Өзбеков
Республикасының   мині
кейбір заңнамалық
актілеріне
бухгалтерлік есеп
және қаржылық есеп
беру мәселелері
бойынша өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы                                            ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2005 года N 252
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год" следующее дополнение:
План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 42-1, следующего содержания:
"42-1. О внесении   МФ      июль    август  сентябрь    Узбеков Г.Н.
изменений и
дополнений
в некоторые
законо-
дательные
акты Рес-
публики
Казахстан
по вопросам
бухгалтерского
учета и финан-
совой отчет-
ности                                                           ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан