Жануарлар дүниесi объектiлерiн алып қоюға 2005 жылға арналған лимиттердi бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 наурыздағы N 253 Қаулысы
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шiлдедегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған жануарлар дүниесi объектiлерiн алып қоюға 2005 жылға арналған лимиттер бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 19 наурыздағы
N 253 қаулысымен
бекiтiлген
Жануарлар дүниесi объектілерiн алып қоюға
2005 жылға арналған лимиттер
(дарақ)
Р/
с
N
Облыс-
тардың
атауы
Жануарлардың түрлерi (сирек кездесетін және
құрып кету қаупі төнген түрлерiнен басқа)
Асыл
тұқымды
бұғы
Ciбip
елiгi
Қабан
Сібір
тау
ешкісі
Құдыр
Қоңыр
аю
Ақмола
78

Об утверждении лимитов на изъятие объектов животного мира на 2005 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2005 года N 253
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемые лимиты на изъятие объектов животного мира на 2005 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 2005 года N 253
Лимиты на изъятие объектов животного мира на 2005 год
(особей)
п/п
Наименование
областей
Виды животных (кроме редких и находящихся под угрозой исчезновения видов)
Благо-
род-
ный олень
Сибир-
ская
косуля
Кабан
Сибир-
ский горный козел
Кабарга
Бурый медведь
1
Акмолинская
78