Қазақстан Республикасының Омбы қаласындағы (Ресей Федерациясы) Консулдығын ашу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 сәуірдегі N 294 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Омбы қаласында (Ресей Федерациясы) Қазақстан Республикасының Консулдығы ашылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об открытии Консульства Республики Казахстан в городе Омске (Российская Федерация)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2005 года N 294
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Открыть в городе Омске (Российская Федерация) Консульство Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан