Орман қорының жекелеген жер учаскелерiн басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 сәуірдегі N 305 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексiнiң  130-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қызылорда облысының Қызылорда қаласы, Жалағаш және Жаңақорған аудандары аумағындағы орман және жануарлар дүниесiн қорғау мемлекеттiк мекемелерiнiң жалпы алаңы 743,0 гектар жер учаскелерi орман қоры жерiнен елдi мекендер жерi санатына ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 5 сәуiрдегi
N 305 каулысына
қосымша
Қызылорда облысының Қызылорда қаласы, Жалағаш және
Жаңақорған аудандары аумағындағы орман және
жануарлар дүниесін қорғау мемлекеттік мекемелерінің
орман қоры жерінің санатынан елді мекендер
жері санатына ауыстырылатын жердің экспликациясы
Жер пайдала-
нушылар атауы
Жалпы алаңы,
гa
оның iшiнде
егiс-
тiк
жайылым
құрылыс-
тың ас-
тында
басқа алқап-
тар
Қызылорда орман және жануарлар дүниесiн қорғау мемлекеттiк мекемесi

О переводе отдельных участков земель лесного фонда в земли других категорий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2005 года N 305
В соответствии со  статьей 130 Земельного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельные участки государственных учреждений по охране лесов и животного мира на территории города Кызылорды, Жалагашского и Жанакорганского районов Кызылординской области общей площадью 743,0 гектара из земель лесного фонда в категорию земель населенных пунктов согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 апреля 2005 года N 305
Экспликация
земель государственных учреждений по охране лесов и животного
мира на территории города Кызылорды, Жалагашского и Жанакорганского
районов Кызылординской области, переводимых из категории земель
лесного фонда в категорию земель населенных пунктов
Наименование
землепользова-
телей
Общая
площадь,
га
в том числе
пашни
паст-
бища
под
пост-
рой-
ками
прочие
земли
Кызылординское
государствен-
ное учреждение
по охране
лесов и
животного мира