Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 7 тамыздағы N 883 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі N 321 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.21. N 697 (алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанынан Шағын және орта бизнес мәселелерi жөнiндегі комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 7 тамыздағы N 883  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 26, 284-құжат) мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
1) Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Шағын және орта бизнес мәселелерi жөнiндегi комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Кравченко                - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Иван Михайлович            сауда бiрiншi вице-министрi, төрағаның
орынбасары
Дәрiбаев                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Мұрат Аманкелдіұлы         сауда министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту
департаментiнiң директоры
Өзбеков                  - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ғани Нұрмаханбетұлы        вице-министрi;
"Мыңбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сауат Мұхаметбайұлы        Министрiнiң орынбасары, төраға"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мыңбаев                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Сауат Мұхаметбайұлы        Министрiнiң орынбасары - Қазақстан
Республикасының Индустрия және сауда
министрi, төраға"
"Наубетова               - Қазақстан Республикасының Президентi
Рашида Аронқызы            жанындағы Отбасы және әйелдер iстерi
жөнiндегi ұлттық комиссиясы
Хатшылығының сектор меңгерушiсi (келiсiм
бойынша)" деген жолдағы:
"(келiсiм бойынша)" деген сөздер алынып тасталсын;
көрсетiлген құрамнан "Жақсыбеков Әдiлбек Рыскелдіұлы, Мисников Владимир Андреевич, Рахметов Нұрлан Құсайынұлы, Әділбеков Дәурен Зәкенұлы шығарылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жанындағы Шағын және орта бизнес мәселелерi жөнiндегi комиссия туралы ережеде:
7-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiнiң Шағын бизнестi қолдау жөнiндегi комитетiне" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiне" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 883
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2005 года N 321. Утратило силу постановлением Правительства РК от 21 июля 2006 года N 697 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2005 года N 321 утратило силу постановлением Правительства РК от 21 июля 2006 года N  697 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2002 года N 883 "О создании Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по вопросам малого и среднего бизнеса" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 26, ст. 284) следующие изменения:
1) ввести в состав Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по вопросам малого и среднего бизнеса:
Кравченко                  - первого вице-министра индустрии и
Ивана Михайловича            торговли Республики Казахстан,
заместителем председателя
Дарибаева                  - директора Департамента развития
Мурата Аманкельдиевича       предпринимательства Министерства
индустрии и торговли, секретарем
Узбекова                   - вице-министра финансов
Гани Нурмаханбетовича        Республики Казахстан
строку:
"Мынбаев                   - Заместитель Премьер-Министра
Сауат Мухаметбаевич          Республики Казахстан, председатель"
изложить в новой редакции:
"Мынбаев                   - Заместитель Премьер-Министра
Сауат Мухаметбаевич          Республики Казахстан - Министр
индустрии и торговли Республики
Казахстан, председатель"
в строке:
Наубетова                  - заведующая сектором Секретариата
Рашида Ароновна              Национальной комиссии по делам семьи
и женщин при Президенте Республики
Казахстан (по согласованию)
слова "(по согласованию)" исключить;
вывести из указанного состава: Джаксыбекова Адильбека Рыскельдиновича, Мисникова Владимира Андреевича, Рахметова Нурлана Кусаиновича, Адильбекова Даурена Закеновича;
2) в Положении о Комиссии при Правительстве Республики Казахстан по вопросам малого и среднего бизнеса, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 7 слова "Комитет по поддержке малого бизнеса Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан" заменить словами "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан