Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 сәуірдегі N 322 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Yкiметi заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422  қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Yкiметi заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмiрi 15-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 20-1-жолмен толықтырылсын:
"20-1. Қазақстан Республика- ЭБЖМ наурыз наурыз сәуiр Н.А. Коржова
сының кейбiр заңна-
малық кесiмдерiне
мемлекеттiк басқару
деңгейлерi арасын-
дағы өкiлеттiктердi
ажырату және бюд-
жеттік қатынастар
мәселелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы                                                  ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2005 года N 322
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год" следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 15, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 20-1, следующего содержания:
"20-1. О внесении   МЭБП     март    март     апрель    Коржова Н.А.
изменений и
дополнений в
некоторые
законодательные
акты Республики
Казахстан по
вопросам раз-
граничения
полномочий
между уровнями
государственного
управления и
бюджетных
отношений                                                    ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан