"Халықтың көші-қоны туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 сәуірдегі N 341 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 сәуірдегі N 490  қаулысымен енгізілген "Халықтың көші-қоны туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінен қайтарылып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О миграции населения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года N 341
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О миграции населения", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2004 года N 490.
Премьер-Министр
Республики Казахстан