Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 20 наурыздағы N 237 және 2002 жылғы 21 мамырдағы N 543 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 сәуірдегі N 342 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 шілдедегі № 433 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 17.07.2018 № 433 қаулысымен.
"Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 5 шiлдедегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгізiлсiн:
1) 1) тармақшаның күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы N 549 Қаулысымен.
2) "Қазақстан Республикасының Радиожиiлiктер жөнiндегi мемлекеттiк ведомствоаралық комиссиясы туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 21 мамырдағы N 543 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 14, 149-құжат):
тақырыбындағы және 1-тармақтағы "мемлекеттiк ведомствоаралық" деген сөздер "ведомствоаралық" деген сөзбен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Радиожиiлiктер жөнiндегi мемлекеттiк ведомствоаралық комиссиясы туралы ережеде:
тақырыбындағы "мемлекеттiк ведомствоаралық" деген сөздер "ведомствоаралық" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақтағы "мемлекеттiк ведомствоаралық" деген сөздер "ведомствоаралық" деген сөзбен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "- Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 марта 1998 года N 237 и от 21 мая 2002 года N 543
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года N 342. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2018 года № 433.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 17.07.2018 № 433.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 июля 2004 года "О связи" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) исключен - от 30 июня 2007 года N 549 .
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2002 года N 543
"Об утверждении Положения о Государственной межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 14, ст. 149):
в заголовке и пункте 1 слова "Государственной межведомственной" заменить словом "Межведомственной";
в Положении о Государственной межведомственной комиссии по радиочастотам Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в заголовке слова "Государственной межведомственной" заменить словом "Межведомственной";
в пункте 1 слова "Государственная межведомственная" заменить словом "Межведомственная";
в пункте 6 слова "- Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан" исключить.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 549 .
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан