"Батыс Қазақстан "Оралэнергия" электр тарату желiсi компаниясы" ашық акционерлiк қоғамының кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 сәуірдегі N 345 Қаулысы
"Акционерлiк қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 13 мамырдағы Заңының  32-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Салық комитетi заңнамада белгіленген тәртiппен:
1) "Батыс Қазақстан "Оралэнергия" электр желiсiн тарату компаниясы" ашық акционерлiк қоғамының саны 1030794 (бip миллион отыз мың жетi жүз тоқсан төрт) дана мәжбүрлеп шығарылатын билiк етуi шектелген жарияланған жай акцияларын оларды мемлекеттің меншiгiне мәжбүрлеп алып қою арқылы қоғамның салықтық берешегін өтеу есебiне орналастырсын;
2) акцияларға мемлекеттiк меншiк құқықтарын қоғам акцияларын ұстаушылардың тiзiлiмi жүйесiнде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетiне тiркеуiн қамтамасыз етсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О некоторых вопросах открытого акционерного общества "Западно-Казахстанская распределительная электросетевая компания "Уральскэнерго"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года N 345
В соответствии со статьей 32 Закона Республики Казахстан от 13 мая 2003 года "Об акционерных обществах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) разместить ограниченные в распоряжении объявленные простые акции принудительного выпуска открытого акционерного общества "Западно-Казахстанская распределительная электросетевая компания "Уральскэнерго" в количестве 1030794 (один миллион тридцать тысяч семьсот девяносто четыре) штуки посредством их принудительного изъятия в собственность государства в счет погашения налоговой задолженности общества;
2) обеспечить регистрацию права государственной собственности на акции в системе реестров держателей акций общества за Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан