Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 4 қыркүйектегi N 901 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 сәуірдегі N 346 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 28 мамырдағы № 563 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.05.2014 № 563 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мемлекеттік күзетілуi тиiс объектілердiң қауіпсiздiгін қамтамасыз етудiң кейбір мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2003 жылғы 4 қыркүйектегі N 901  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 36, 364-құжат мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтілген Мемлекеттік күзетілуi тиiс объектілер белгілеу ережесiнде:
7-тармақ мынадай мазмұндағы 7-1) тармақшамен толықтырылсын:
"7-1) Қазақстан Даму Банкi" акционерлiк қоғамы;";
2) көрсетiлген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік күзетілуi тиiс объектілерiнiң тізбесiнде:
"Аса маңызды мемлекеттік объектілер" деген I бөлiм мынадай мазмұндағы 8-бөлiмшемен толықтырылсын:
"8. "Қазақстан Даму Банкi" акционерлiк қоғамы"
Астана қаласы
1.
"Қазақстан Даму Банкi" АҚ, Астана қаласы
1
Барлығы 1 объект
";
кестеде:
"Aca маңызды мемлекеттік объектілер" деген I бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 8-жолмен толықтырылсын:
"8 "Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамы"      1 -  -  1";
"Жиыны" деген жолда "1077", "110" деген сандар "1078", "111" деген сандармен ауыстырылсын;
"Тізбе бойынша барлығы" деген жолда "1345", "236" деген сандар "1346", "237" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2003 года N 901
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года N 346. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2014 года № 563
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.05.2014 № 563 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 4 сентября 2003 года N 901 "Некоторые вопросы обеспечения безопасности объектов, подлежащих государственной охране" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 36, ст. 364) следующие дополнения и изменения:
1) в Правилах определения объектов, подлежащих государственной охране, утвержденных указанным постановлением:
пункт 7 дополнить подпунктом 7-1) следующего содержания:
"7-1) акционерное общество "Банк Развития Казахстана;";
2) в перечне объектов Республики Казахстан, подлежащих государственной охране, утвержденном указанным постановлением:
раздел I "Особо важные государственные объекты" дополнить подразделом 8 следующего содержания:
"8. Акционерное общество "Банк Развития Казахстана"
город Астана
1.
АО "Банк Развития Казахстана",
г. Астана
1
Всего 1 объект                                            ";
в таблице:
в разделе I "Особо важные государственные объекты" дополнить строкой, порядковый номер 8, следующего содержания:
"8 акционерное общество "Банк Развития Казахстана"   1 -  -  1";
в строке "Итого" цифры "1077", "110" заменить цифрами "1078", "111";
в строке "Всего по перечню" цифры "1345", "236" заменить цифрами "1346", "237".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан