Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтiнiн бекiту туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 сәуірдегі N 348 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтiнiн бекiту туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы iшкi iстер органдарының
қатардағы және басшы құрамдағы адамдары
антының мәтiнiн бекiту туралы
"Қазақстан Республикасының ішкі iстер органдары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 21 желтоқсандағы  Заңын iске асыру мақсатында  ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы iшкі iстер органдарының қатардағы және басшы құрамдағы адамдары антының мәтінi бекiтiлсiн.
2. Осы Жарлық алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледі.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении текста присяги лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года N 348
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об утверждении текста присяги лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН Об утверждении текста присяги лиц рядового и
начальствующего состава органов внутренних дел
Республики Казахстан
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 21 декабря 1995 года "Об органах внутренних дел Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемый текст присяги лиц рядового и начальствующего состава органов внутренних дел Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент
Республики Казахстан