Кейбiр мүлiктi республикалық меншiктен коммуналдық меншiкке беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі N 374 Қаулысы
Әскери техника мұражайлары мен мемориалдық кешендер құру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгі заңнамада белгiленген тәртiппен қосымшаға сәйкес пайдаланылмайтын әскери мүлiктi облыстардың коммуналдық меншiгiне берсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 21 сәуiрдегi
N 374 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі
беретiн пайдаланылмайтын әскери мүлік
тiзбесі
P/c
N
Атауы
Саны
Ескерту
Ақмола облысына
1.
ЗРК С-75 құрамынан 20Д типтi
зениттiк-басқарылатын
зымыранымен СМ-90 ұшыру жiберу
қондырғысы
1 бiрлiк
5 санатты
2.
57 мм ЗИС-2 зеңбiрек
1 бiрлiк
5 санатты
3.
76 мм ЗИС-3 зеңбірек
1 бiрлiк
5 санатты
4.
122 мм M-30 гаубица
1 бiрлiк
5 санатты
5.
152 мм Д-1 гаубица
1 бiрлiк
5 санатты
Қарағанды облысына
6.
N 7509757 МиГ-21 ұшағы
1 бiрлiк
5 санатты
7.
N 820716 Як-18Т ұшағы
1 бiрлiк
есептен
шыққан
8.
152 мм Д-20 гаубица
1 бiрлiк
5 санатты
9.
БРДМ-2 жауынгерлік машинасы
1 бiрлiк
5 санатты
10.
БМП-1 жауынгерлiк машинасы
1 бiрлiк
5 санатты
Шығыс Қазақстан облысына
11.
57 мм ЗИС-2 зеңбірек
1 бiрлiк
5 санатты
12.
76 мм ЗИС-3 зеңбiрек
1 бiрлiк
5 санатты
13.
122 мм M-30 гаубица
1 бiрлiк
5 санатты
14.
152 мм Д-20 гаубица
1 бiрлiк
5 санатты
15.
152 мм Д-1 гаубица
1 бiрлiк
5 санатты
16.
T-62 танкi
1 бiрлiк
5 санатты
17.
БРДМ-2 жауынгерлік машинасы
1 бiрлiк
5 санатты
18.
БМП-1 жауынгерлiк машинасы
1 бiрлiк
5 санатты
Оңтүстік Қазақстан облысына
19.
57 мм ЗИС-2 зеңбiрек
1 бiрлiк
5 санатты
20.
76 мм ЗИС-3 зеңбiрек
1 бiрлiк
5 санатты
21.
152 мм Д-1 гаубица
1 бiрлiк
5 санатты
22.
152 мм МЛ-20 зеңбiрек-гаубица
1 бiрлiк
5 санатты
23.
T-62 танкi
1 бiрлiк
5 санатты
24.
БТР-70 броньды транспортері
1 бiрлiк
5 санатты
25.
БРДМ-2 жауынгерлік машинасы
1 бiрлiк
5 санатты

О передаче некоторого имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года N 374
В целях создания музеев военной техники и мемориальных комплексов Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке передать неиспользуемое военное имущество в коммунальную собственность областей согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2005 года N 374
Перечень неиспользуемого военного имущества,
передаваемого Министерством обороны Республики Казахстан
N
п/п
Наименование
Количество
Примечание
в Акмолинскую область
1.
Пусковая установка СМ-90 с зенитно-управляемой ракетой типа 20Д из состава ЗРК С-75
1 единица
5 категории
2.
57 мм пушка ЗИС-2
1 единица
5 категории
3.
76 мм пушка ЗИС-3
1 единица
5 категории
4.
122 мм гаубица М-30
1 единица
5 категории
5.
152 мм гаубица Д-1
1 единица
5 категории
в Карагандинскую область
6.
Самолет МиГ-21 N 7509757
1 единица
5 категории
7.
Самолет Як-18Т N 820716
1 единица
списан
8.
152 мм гаубица Д-20
1 единица
5 категории
9.
Боевая машина БРДМ-2
1 единица
5 категории
10.
Боевая машина БМП-1
1 единица
5 категории
в Восточно-Казахстанскую область
11.
57 мм пушка ЗИС-2
1 единица
5 категории
12.
76 мм пушка ЗИС-3
1 единица
5 категории
13.
122 мм гаубица М-30
1 единица
5 категории
14.
152 мм гаубица Д-20
1 единица
5 категории
15.
1 52 мм гаубица Д-1
1 единица
5 категории
16.
Танк Т-62
1 единица
5 категории
17.
Боевая машина БРДМ-2
1 единица
5 категории
18.
Боевая машина БМП-1
1 единица
5 категории
в Южно-Казахстанскую область
19.
57 мм пушка ЗИС-2
1 единица
5 категории
20.
76 мм пушка ЗИС-3
1 единица
5 категории
21.
152 мм гаубица Д-1
1 единица
5 категории
22.
152 мм пушка-гаубица МЛ-20
1 единица
5 категории
23.
Танк Т-62
1 единица
5 категории
24.
Бронетранспортер БТР-70
1 единица
5 категории
25.
Боевая машина БРДМ-2
1 единица
5 категории