Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі N 375 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.12.09. N 1220 қаулысымен
Алматы облысы Талғар ауданының тұрғындарын тау көшкiнi қауiптi аймақтан көшiру жөнiндегi iс-шараларды жүргiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Алматы облысының әкiмiне Алматы облысы Талғар ауданының тұрғындарын тау көшкiнi қауiптi аймақтан көшiру жөнiндегi iс-шараларды жүзеге асыру үшiн оларға тұрғын үй сатып алуға және екi 24 пәтерлi үйдi бұзу шығыстарын өтей отырып, 2005 жылға арналған республикалық бюджетте табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң төтенше резервiнен 121547210 (бiр жүз жиырма бiр миллион бес жүз қырық жетi мың екi жүз он) теңге бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Алматы облысының әкiмi Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгiне 2005 жылдың қорытындылары бойынша орындалған жұмыстардың көлемi мен құны туралы есеп берсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года N 375. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 декабря 2005 года N 1220 (P051220)
В целях проведения мероприятий по отселению жильцов из оползнеопасной зоны Талгарского района Алматинской области Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить акиму Алматинской области из чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год, 121547210 (сто двадцать один миллион пятьсот сорок семь тысяч двести десять) тенге для осуществления мероприятий по отселению жильцов из оползнеопасной зоны с возмещением им расходов на приобретение жилья и разбору двух 24-х квартирных домов Талгарского района Алматинской области.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Акиму Алматинской области по итогам 2005 года представить Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан отчет об объемах и стоимости выполненных работ.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан