Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1175 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 мамырдағы N 417 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.15. N 873 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" акционерлiк қоғамы директорларының кеңесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1175  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзілсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Манақбай Толымбек - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" акционерлiк қоғамы Басқармасының төрағасы" деген жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"Имашев Берiк Мәжитұлы - "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" акционерлiк қоғамы Басқармасының төрағасы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1175
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2005 года N 417. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N 873
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2005 года N 417 утратило силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N  873 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1175 "О Совете директоров акционерного общества "Фонд развития малого
предпринимательства" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку "Манакбай Толымбек - председатель Правления акционерного общества "Фонд
развития малого предпринимательства" изложить в следующей редакции:
"Имашев Берик Мажитович - председатель Правления акционерного общества "Фонд
развития малого предпринимательства".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан