Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 мамырдағы N 440 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдеріне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасында бiрiншi ұлттық ауыл шаруашылығы санағын жүргiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 24 сәуiрдегi N 463  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 14, 142-құжат):
1-тармақтағы "2005 жылы" деген сөздер "2006 - 2007 жылдары" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақта:
"Қаржы" деген сөз "Экономика және бюджеттiк жоспарлау" деген сөздермен ауыстырылсын;
"2004 - 2007" деген сандар "(2005 - 2008" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасында бiрiншi ұлттық ауыл шаруашылығы санағын әзiрлеу, жүргiзу және материалдарын өңдеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 2 маусымдағы N 830  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 25, 290-құжат):
2-тармақта:
екiншi абзацтағы "2004 жылдың 1 шiлдесiне дейін" деген сөздер "2005 жылғы 1 шілдеге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
үшiншi абзацтағы "2004 жылдың 1 шiлдесiне дейiн" деген сөздер "2005 жылғы 1 шiлдеге дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақтағы "2002 жылғы 1 шiлдесiне дейiн" деген сөздер "2005 жылғы 1 шiлдеге дейін" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"қоғамдық келiсiм" деген сөздер "спорт" деген сөзбен ауыстырылсын;
"ресми" деген сөз алынып тасталсын;
8-тармақтағы "2005 жылдың қыркүйегінен бастап" деген сөздер "2006 жылғы қазаннан бастап" деген сөздермен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "2004 - 2007" деген сандар "2005 - 2008" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2005 года N 440
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1999 года N 463 "О проведении первой национальной сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 14, ст. 142):
в пункте 1 слова "в 2005 году" заменить словами "в 2006-2007 годах";
в пункте 4:
слово "финансов" заменить словами "экономики и бюджетного планирования";
цифры "2004-2007" заменить цифрами "2005-2008";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2000 года N 830 "О подготовке, проведении и обработке материалов первой национальной сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 25, ст. 290):
в пункте 2:
в абзаце втором слова "до 1 июля 2004 года" заменить словами "до 1 июля 2005 года";
в абзаце третьем слова "до 1 июля 2004 года" заменить словами "до 1 июля 2005 года";
в пункте 4 слова "до 1 июля 2002 года" заменить словами "до 1 июля 2005 года";
в пункте 7:
слова "общественного согласия" заменить словом "спорта";
слово "официальных" исключить;
в пункте 8 слова "с сентября 2005 года" заменить словами "с октября 2006 года";
в пункте 9 цифры "2004-2007" заменить цифрами "2005-2008".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан