Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 16 мамырдағы N 460 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422  қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Үкіметі заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 9-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 42-2-жолмен толықтырылсын:
"42-2. Қазақстан          ИСМ  шілде  тамыз  қыркүйек  А.Б.Баталов
Республикасының
кейбір заңнамалық
кесімдеріне тұрғын
үй-коммуналдық сала
мәселелері бойынша
өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы                                                  ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2005 года N 460
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год" следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 9, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 42-2, следующего содержания:
"42-2. О внесении изменений     МИТ   июль  август  сентябрь  Баталов А.Б.
и дополнений в
некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам жилищно-
коммунальной сферы                                               ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан