Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 шілдедегі N 724 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 17 мамырдағы N 464 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 22 шілдедегі N 724  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 30, 294-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
4-тармақ "үш" деген сөзден кейін ", оның ішінде бір бірінші" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2003 года N 724
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2005 года N 464
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2003 года  N 724 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 30, ст. 294) следующее дополнение:
пункт 4 дополнить словами ", в том числе одного первого".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан