Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 мамырдағы N 480 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының Үкiметi заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 29 желтоқсандағы N 1422  қаулысына мынадай өзгерiс пен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекітiлген Қазақстан Республикасының Yкiметi заң жобалау жұмыстарының 2005 жылға арналған жоспарында:
реттiк нөмiрi 11-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 59-1-жолмен толықтырылсын:
"59-1 Қазақстан             ЭМРМ  қазан  қараша  жел-   Б.С.
Республикасының                            тоқсан Iзмұхамбетов
кейбiр заңнамалық
актiлерiне Қазақстан
Республикасында жер
қойнауын пайдалану
және мұнай
операцияларын жүргiзу
мәселелерi бойынша
өзгерiстермен
толықтырулар енгiзу
туралы                                                    ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа
енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2005 года N 480
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2004 года N 1422 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год" следующие изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2005 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 11, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 59-1, следующего содержания:
"59-1  О внесении изменений    МЭМР   октябрь ноябрь декабрь  Измухамбетов
и дополнений в                                         Б.С.
некоторые законо-
дательные акты
Республики Казахстан
по вопросам недро-
пользования и про-
ведения нефтяных
операций в Республике
Казахстан                                                        ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан