Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 мамырдағы N 484 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" 2004 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Заңын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысына  мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) 1-тармақта:
"1 128 444 762" деген сандар "1 230 826 352" деген сандармен ауыстырылсын;
"984 195 003" деген сандар "1 090 664 073" деген сандармен ауыстырылсын;
"36 992 617" деген сандар "36 624 437" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 248 627" деген сандар "8 529 327" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 089 469 412" деген сандар "1 196 359 917" деген сандармен ауыстырылсын;
"38 975 350" деген сандар "34 466 435" деген сандармен ауыстырылсын;
"54 090 076" деген сандар "48 002 548" деген сандармен ауыстырылсын;
"64 512 908" деген сандар "60 459 925" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 422 832" деген сандар "12 457 377" деген сандармен ауыстырылсын;
"86 296 814" деген сандар "100 228 111" деген сандармен ауыстырылсын;
"88 296 814" деген сандар "102 228 111" деген сандармен ауыстырылсын;
"101 411 540" деген сандар "113 764 224" деген сандармен ауыстырылсын;
"220 007 494" деген сандар "216 512 640" деген сандармен ауыстырылсын;
"118 595 954" деген сандар "115 101 099" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 12 352 683 мың теңге.";
2) мынадай мазмұндағы 8-1-тармақпен толықтырылсын:
"8-1. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгiмен бiрлесiп, 2005 жылғы 23 мамырға дейiнгi мерзiмде 2005 жылға арналған республикалық бюджетте облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне:
1) жергiлiктi атқарушы органдардың мемлекеттiк тапсырысы негiзiнде кәсiптiк орта оқу орындарында оқитын студенттер стипендияларының мөлшерiн ұлғайтуға;
2) жергiлiктi атқарушы органдардың мемлекеттiк тапсырысы негiзiнде кәсiптiк орта оқу орындарында оқитындарға жол жүруге өтемақыларды төлеуге көзделген ағымдағы нысаналы трансферттердi бөлу және пайдалану тәртiбi туралы шешiмнiң жобасын әзiрлесiн және заңнамада белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.";

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2005 года N 484
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "1 128 444 762" заменить цифрами "1 230 826 352";
цифры "984 195 003" заменить цифрами "1 090 664 073";
цифры "36 992 617" заменить цифрами "36 624 437";
цифры "12 248 627" заменить цифрами "8 529 327";
цифры "1 089 469 412" заменить цифрами "1 196 359 917";
цифры "38 975 350" заменить цифрами "34 466 435";
цифры "54 090 076" заменить цифрами "48 002 548";
цифры "64 512 908" заменить цифрами "60 459 925";
цифры "10 422 832" заменить цифрами "12 457 377";
цифры "86 296 814" заменить цифрами "100 228 111";
цифры "88 296 814" заменить цифрами "102 228 111";
цифры "101 411 540" заменить цифрами "113 764 224";
цифры "220 007 494" заменить цифрами "216 512 640";
цифры "118 595 954" заменить цифрами "115 101 099";
дополнить абзацем следующего содержания:
"движение остатков бюджетных средств - 12 352 683 тысячи тенге.";
2) дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Министерству образования и науки Республики Казахстан совместно с Министерством здравоохранения Республики Казахстан в срок до 23 мая 2005 года разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект решения о распределении и порядке использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год:
1) на увеличение размера стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов;
2) на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов.";

3) көрсетiлген қаулыға 4-қосымшаның тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын: "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) және iшкi бағыттардағы темiр жол жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердiң сомаларын бөлу";
4) құпия;
5) көрсетiлген қаулыға 1, 2 және 7-қосымшалар осы қаулыға 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасының Үкiметiне екi апта мерзiмде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бұрын қабылданған шешiмдерiн осы қаулыға сәйкес келтiру туралы ұсыныстар енгiзсiн.
3. Осы қаулы 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 20 мамырдағы
N 484 қаулысына
1-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 8 желтоқсандағы
N 1289 қаулысына
1-ҚОСЫМША
2005 жылға арналған республикалық бюджет
___________________________________________________________________
Санаты                     Атауы                         Сомасы,
Сыныбы                                                мың теңге
Ішкi сыныбы
Ерекшелiгi
___________________________________________________________________
1                         2                              3
___________________________________________________________________
І. Кірістер                                  1230826352
1         Салықтық түсiмдер                              1090664073
01     Табыс салығы                                   514856479
1     Корпорациялық табыс салығы                     514856479
01  Резидент заңды тұлғалардан алынатын
корпоративтiк табыс салығы                     328726549
02  Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын        43888400
корпоративтiк табыс салығы
03  Резидент заңды тұлғалардан алынатын, төлем       5038800
көзiнен ұсталатын корпоративтiк табыс салығы
04  Резидент емес заңды тұлғалардан алынатын,       30158100
төлем көзiнен ұсталатын корпоративтiк табыс
салығы
05  Қазақстан Республикасының Үкiметi белгілеген    79827320
тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдары - заңды
тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс
салығы
06  Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген     3686310
тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының
төлем көзiнен ұсталатын, резидент заңды
тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс
салығы
07  Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген    23531000
тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының
төлем көзiнен ұсталатын, резидент емес заңды
тұлғалардан алынатын корпоративтiк табыс
салығы
05     Тауарларға, жұмыстарға және қызметтер       511784834
көрсетуге салынатын iшкi салықтар

3) заголовок приложения 4 к указанному постановлению изложить в следующей редакции: "Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородным) и внутренним сообщениям";
4) секретно;
5) приложения 1, 2 и 7 к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.
2. Центральным исполнительным органам в двухнедельный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения о приведении в соответствие с настоящим постановлением ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 мая 2004 года N 484
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2004 года N 1289
Республиканский бюджет на 2005 год
-------------------------------------------------------------------
Категория       !                                     !
Класс         !            Наименование             !   Сумма,
Подкласс   !                                     ! тыс. тенге
Специфика!                                     !
-------------------------------------------------------------------
1       !                  2                  !     3
-------------------------------------------------------------------
I. Доходы                               1230826352
1                Налоговые поступления                   1090664073
01             Подоходный налог                         514856479
1           Корпоративный подоходный налог           514856479
01        Корпоративный подоходный налог с
юридических лиц-резидентов               328726549
02        Корпоративный подоходный налог с
юридических лиц-нерезидентов              43888400
03        Корпоративный подоходный налог
с юридических лиц-резидентов,
удерживаемый у источника выплаты           5038800
04        Корпоративный подоходный налог с
юридических лиц-нерезидентов,
удерживаемый у источника выплаты          30158100
05        Корпоративный подоходный налог с
юридических лиц-организаций сырьевого
сектора по перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан       79827320
06        Корпоративный подоходный налог с
юридических лиц-резидентов,
удерживаемый у источника выплаты
организациями сырьевого сектора по
перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан        3686310
07        Корпоративный подоходный налог с
юридических лиц-нерезидентов,
удерживаемый у источника выплаты
организациями сырьевого сектора по
перечню, устанавливаемому
Правительством Республики Казахстан       23531000
05             Внутренние налоги на товары, работы
и услуги                                 511784834

1     Қосылған құн салығы                             292831666
01  Қазақстан Республикасының аумағында            54965168
өндiрiлген тауарларға, орындалған
жұмыстарға және көрсетiлген қызметтерге
салынатын қосылған құн салығы
02  Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын     137778141
және импортталатын тауарларға салынатын
қосылған құн салығынан басқа, Қазақстан
Республикасының аумағына импортталатын
тауарларға салынатын қосылған құн салығы
04  Резидент емес үшiн қосылған құн салығы          20329583
05  Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын      78514074
және импортталатын тауарларға салынатын
қосылған құн салығы
06  Ресей Федерациясы аумағынан шығарылатын және     1203625
импортталатын тауарларға салынатын қосылған
құн салығынан басқа, Қазақстан Республикасы
аумағына импортталатын тауарлардың кедендiк
құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесінде
жете есептелген қосылған құн салығы
07  Ресей Федерациясының аумағынан шығарылатын         41075
және импортталатын тауарлардың кедендiк
құнына тәуелсiз сараптама жүргiзу
нәтижесiнде жете есептелген қосылған құн салығы
2      Акциздер                                          9260692
14  Қазақстан Республикасының аймағына импортта-          51
латын этил спиртінің көлемдік үлесі 12
процентке дейінгі басқа да әлсіз алкогольді
ішімдіктер
15  Қазақстан Республикасының аймағына импортта-           6
латын шарап ішімдіктер
29  Қазақстан Республикасының аумағына өндірілген
шикі мұнай, газ конденсаты                        401065
41  Қазақстан Республикасының аумағына импортта-       60199
латын спирттiң барлық түрi
42  Қазақстан Республикасының аумағына                400000
импортталатын арақ
43  Қазақстан Республикасының аумағына импортта-       80000
латын күшті ликер-арақ өнімдері және басқа да
күштi алкогольді сусындар
44  Қазақстан Республикасының аумағына импортта-       86816
латын шараптар
45  Қазақстан Республикасының аумағына импортта-       50000
латын коньяк
46  Қазақстан Республикасының аумағына импортта-        3990
латын шампан шараптары
47  Қазақстан Республикасының аумағына импортта-     1713064
латын сыра
48  Қазақстан Республикасының аумағына импортта-        5067
латын, градусы аз ликер-арақ бұйымдары және
этил спиртінің көлемдік үлесі 12-ден 30
процентке дейінгі басқа да әлсіз алкогольді
ішімдіктер
50  Қазақстан Республикасының аумағына импортта-      275316
латын темекi бұйымдары
55  Қазақстан Республикасының аумағына импортта-     2720899
латын жеңiл автомобильдер (мүгедектерге
арнайы арналған, қолмен басқарылатын
автомобильдерден басқа)
60  Қазақстан Республикасының аумағына импортта-     3447030
латын бензин (авиациялықты қоспағанда)
70  Қазақстан Республикасының аумағына импортта-       17189
латын тауарлардың кедендік құнына тәуелсіз
сараптама жүргізу нәтижесінде жете есептелген
акциздер
3     Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны     209156867
үшін түсетiн түсiмдер
01  Қалааралық және (немесе) халықаралық телефон     3683913
байланысын көрсеткені үшін төлем

1           Налог на добавленную стоимость           292831666
01        Налог на добавленную стоимость на
произведенные товары, выполненные
работы и оказанные услуги на
территории Республики Казахстан           54965168
02        Налог на добавленную стоимость на
товары, импортируемые на территорию
Республики Казахстан, кроме налога
на добавленную стоимость на товары,
происходящие и импортируемые с
территории Российской Федерации          137778141
04        Налог на добавленную стоимость за
нерезидента                               20329583
05        Налог на добавленную стоимость на
товары, происходящие и импортируемые
с территории Российской Федерации         78514074
06        Налог на добавленную стоимость,
доначисленный в результате проведения
независимой экспертизы таможенной
стоимости товаров, импортируемых на
территорию Республики Казахстан,
кроме налога на добавленную стоимость
на товары, происходящие и
импортируемые с территории Российской
Федерации                                  1203625
07        Налог на добавленную стоимость,
доначисленный в результате проведения
независимой экспертизы таможенной
стоимости товаров, происходящих и
импортируемых с территории Российской
Федерации                                    41075
2           Акцизы                                     9260692
14        Прочие слабоалкогольные напитки с объемной
долей этилового спирта до 12 процентов,
импортируемые на территории
Республики Казахстан                            51
15        Винные напитки, импортируемые на
территории Республики Казахстан                  6
29        Сырая нефть, газовый конденсат,
произведенные на территории
Республики Казахстан                        401065
41        Все виды спирта, импортируемые на
территорию Республики Казахстан              60199
42        Водка, импортируемая на территорию
Республики Казахстан                        400000
43        Крепкие ликероводочные изделия и
прочие крепкоалкогольные напитки,
импортируемые на территорию
Республики Казахстан                         80000
44        Вина, импортируемые на территорию
Республики Казахстан                         86816
45        Коньяк, импортируемый на территорию
Республики Казахстан                         50000
46        Шампанские вина, импортируемые на
территорию Республики Казахстан               3990
47        Пиво, импортируемое на территорию
Республики Казахстан                       1713064
48        Слабоградусные ликероводочные изделия
и прочие слабоалкогольные напитки с
объемной долей этилового спирта
от 12 до 30 процентов, импортируемые
на территорию Республики Казахстан            5067
50        Табачные изделия, импортируемые на
территорию Республики Казахстан             275316
55        Легковые автомобили (кроме
автомобилей с ручным управлением,
специально предназначенных для
инвалидов), импортируемые на
территорию Республики Казахстан            2720899
60        Бензин (за исключением авиационного),
импортируемый на территорию
Республики Казахстан                       3447030
70        Акцизы, доначисленные в результате
проведения независимой экспертизы
таможенной стоимости товаров,
импортируемых на территорию
Республики Казахстан                         17189
3           Поступления за использование
природных и других ресурсов              209156867
01        Плата за предоставление
междугородной и (или) международной
телефонной связи                           3683913

02  Үстеме пайда салығы                             34234629
05  Бонустар                                        15168877
06  Роялти                                         122268191
07  Экспортталатын шикі мұнайға, газ конденсатына    1774800
салынатын рента салығы
08  Жасалған келiсiм-шарттар бойынша өнiмді          1448305
бөлгендегі Қазақстан Республикасының үлесi
09  Радиожиiлiк спектрiн пайдаланғаны үшiн төлем      700000
10  Кеме қатынайтын су жолдарын пайдаланғаны            9906
үшiн төлем
11  Жануарлар дүниесiн пайдаланғаны үшiн төлем        304082
13  Республикалық маңызы бар ерекше қорғалатын         31541
табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшiн төлем
26  Шикiзат секторы ұйымдарынан (Қазақстан          16141453
Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе
бойынша заңды тұлғалардан) түсетiн роялти
28  Шикiзат секторы ұйымдарының (Қазақстан          13391170
Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе
бойынша заңды тұлғалардың) жасалған
келiсiмшарттар бойынша өнiмді бөлгендегі
Қазақстан Республикасының үлесі
4     Кәсiпкерлік және кәсiби қызметтi жүргiзгенi      535609
үшiн алынатын алымдар
06  Жергілікті маңызы бар ақылы мемлекеттік           364907
автомобиль жолдары автокөлік құралдарының
өтуіне алымнан басқа автокөлік құралдарының
Қазақстан Республикасының аумағы арқылы
өткені үшін алым
12  Радиоэлектрондық құралдарды және жоғары            80851
жиiлiктi қондырғыларды мемлекеттік тіркеу
үшiн алым
13  Телевизиялық және радио хабарын тарататын          22300
ұйымдарға радиожиiлiк өрісін пайдалануға
рұқсат бергені үшін алым
15  Теңiз, өзен және шағын көлемдi кемелердi            9369
мемлекеттiк тiркегені үшiн алым
16  Дәрi-дәрмектердi мемлекеттiк тiркеу үшiн           20144
алым
19  Республикалық маңызы бар ортақ пайдаланудағы       38038
автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiнде
сыртқы (көрнекi) жарнамалар орналастырғаны
үшiн төлем
06     Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға   58121025
салынатын салықтар
1     Кеден төлемдерi                                  49933038
01  Кеден бажының бірыңғай ставкасын қолданумен     42774946
жеке тұлғалардан өндіріп алынатын әкелінетін
тауарларға салынатын кеден баждарын қоспағанда,
әкелiнетiн тауарларға салынатын кеден баждары
02  Әкетiлетiн тауарларға салынатын кеден баждары    6080438
03  Әкелiнетiн тауарлардың кедендiк құнына            717600
тәуелсiз сараптама жүргiзу нәтижесiнде жете
есептелген кедендiк баждар
04  Кеден бажының бірыңғай ставкасын енгізу            60054
нәтижесінде жеке тұлғалардан өндіріп алынатын
әкелінетін тауарларға салынатын кеден баждары
05  Жеке тұлғалар Қазақстан Республикасының кеден     300000
аумағына оңайлатылған тәртіппен әкелінетін
тауарларға жиынтық кедендік төлем
2     Халықаралық сауда мен операцияларға салынатын     8187987
басқа да салықтар
01  Кедендік бақылауды және кедендік рәсімдерді      8187987
жүзеге асырудан түсетін түсімдер

02        Налог на сверхприбыль                     34234629
05        Бонусы                                    15168877
06        Роялти                                   122268191
07        Рентный налог на экспортируемую
сырую нефть, газовый конденсат             1774800
08        Доля Республики Казахстан по разделу
продукции по заключенным контрактам        1448305
09        Плата за использование
радиочастотного спектра                     700000
10        Плата за пользование судоходными
водными путями                                9906
11        Плата за пользование животным миром         304082
13        Плата за использование особо
охраняемых природных территорий
республиканского значения                    31541
26        Роялти от организаций сырьевого
сектора (юридических лиц по перечню,
устанавливаемому Правительством
Республики Казахстан)                     16141453
28        Доля Республики Казахстан по разделу
продукции по заключенным контрактам
от организаций сырьевого сектора
(юридических лиц по перечню,
устанавливаемому Правительством
Республики Казахстан)                     13391170
4           Сборы за ведение предпринимательской
и профессиональной деятельности             535609
06        Сбор за проезд автотранспортных
средств по территории Республики
Казахстан, кроме сбора за проезд
автотранспортных средств по платным
государственным автомобильным
дорогам местного значения                   364907
12        Сбор за государственную регистрацию
радиоэлектронных средств и
высокочастотных устройств                    80851
13        Сбор за выдачу разрешения на
использование радиочастотного спектра
телевизионным и радиовещательным
организациям                                 22300
15        Сбор за государственную регистрацию
морских, речных и маломерных судов            9369
16        Сбор за государственную регистрацию
лекарственных средств                        20144
19        Плата за размещение наружной
(визуальной) рекламы в полосе отвода
автомобильных дорог общего пользования
республиканского значения                    38038
06             Налоги на международную торговлю и
внешние операции                          58121025
1           Таможенные платежи                        49933038
01        Таможенные пошлины на ввозимые
товары, за исключением таможенных
пошлин на ввозимые товары, взимаемых
с физических лиц с применением единой
ставки таможенной пошлины                 42774946
02        Таможенные пошлины на вывозимые
товары                                     6080438
03        Таможенные пошлины, доначисленные в
результате проведения независимой
экспертизы таможенной стоимости
ввозимых товаров                            717600
04        Таможенные пошлины на ввозимые
товары, взимаемые с физических лиц,
в результате введения единой ставки
таможенной пошлины                           60054
05        Совокупный таможенный платеж на товары,
ввозимые на таможенную территорию
Республики Казахстан физическими лицами
в упрощенном порядке                        300000
2           Прочие налоги на международную
торговлю и операции                        8187987
01        Поступления от осуществления
таможенного контроля и таможенных
процедур                                   8187987

07     Басқа да салықтар                                96513
1     Басқа да салықтар                                   96513
09  Республикалық бюджетке түсетiн басқа да            96513
салық түсiмдері
08     Заңдық мәндi іс-әрекеттердi жасағаны         5805222
және (немесе) құжаттар бергенi үшiн
оған уәкiлеттiгi бар мемлекеттiк
органдар немесе лауазымды адамдар алатын
мiндеттi төлемдер
1     Мемлекеттiк баж                                   5805222
01  Консулдық алым                                   1577947
03  Мемлекеттік нотариалдық кеңселер нотариуста-       36526
рының нотариалдық іс-әрекет жасағаны үшін
алынатын мемлекеттік баж
11  Қазақстан Республикасының азаматтарының          1754693
паспорттары мен және куәліктерін бергені үшін
алынатын мемлекеттік баж
13  Қазақстан Республикасы бекіткен халықаралық         6396
шартқа сәйкес Қазақстан Республикасында
жасалған ресми құжаттарда мемлекеттік органдар-
дың апостиль қойғаны үшiн алынатын мемлекеттiк баж
14  Жүргізуші куәлігін, тракторшы-машинисттің         397146
куәлігін бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
15  Механикалық көлік құралдарын мемлекеттік тіркеу   679623
туралы куәлік берген үшін алынатын мемлекеттік
баж
16  Мемлекеттік тіркеу нөмірі белгілерін бергені     1352891
үшін алынатын мемлекеттік баж
2         Салықтық емес түсiмдер                           36624437
01     Мемлекеттік меншiгінен түсетiн түсімдер      28168438
1     Мемлекеттік кәсiпорынның таза кірісі              628000
бөлігіндегі түсімдер
01  Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың         628000
таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
3     Мемлекет меншiгiндегi акциялардың мемлекет-      4775500
тiк пакетiне дивидендтер
01  Республика меншігiндегi акциялардың мемлекет-    4775500
тік пакетiне дивидендтер
5     Мемлекет меншiгiндегi мүлiктi жалға беруден     18795000
түсетiн кiрiстер
01  Республика меншігіндегі мүлікті жалға алудан      270000
түсетін кiрiстер
02  Әскери полигондарды пайдаланғаны үшін            3575000
жалгерлік төлемнен түсетін түсімдер
03  "Байқоңыр" кешенін пайдаланғаны үшiн жалгер-    14950000
лік төлемнен түсетiн түсiмдер
6     Бюджет қаражатын банк шоттарына орналастырғаны    801615
үшiн сыйақылар (мүдделер)
01  Қазақстан Республикасы Үкiметінiң Қазақстан       800000
Республикасы Ұлттық банкiндегi депозиттерi
бойынша сыйақылар (мүдделер)
03  Екiнші деңгейдегі банктер шоттарында мемлекет-      1615
тiк сыртқы қарыздар қаражатын орналастырғаны
үшiн сыйақылар (мүдделер)
7     Мемлекеттiк бюджеттен берiлген кредиттер          1549417
бойынша сыйақылар (мүдделер)
01  Облыстардың, республикалық маңызы бар қала-      149663
лардың, астананың жергілiктi атқарушы орган-
дарына iшкi көздер есебiнен республикалық
бюджеттен берiлетін бюджеттік кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделер)
02  Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалар-    186783
дың, астананың жергіліктi атқарушы органдарына
үкіметтiк сыртқы қағаздар қаражаты есебiнен
республикалық бюджеттен берiлген бюджеттік
кредиттep бойынша сыйақылар (мүдделер)
04  Қарыз алушы банктерге ішкi көздер есебiнен        489941
республикалық бюджеттен берiлген бюджеттiк
кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
05  Қарыз алушы банктерге үкiметтiк сыртқы            243563
қарыздар қаражаты есебiнен республикалық
бюджеттен берiлген бюджеттiк кредиттер
бойынша сыйақылар (мүдделep)
10  Заңды тұлғаларға үкiметтiк сыртқы қарыздар        146590
қаражаты есебiнен республикалық бюджеттен
2005 жылға дейiн берiлген бюджеттiк
кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
12  Жеке тұлғаларға республикалық бюджеттен             8445
берiлген бюджеттік кредиттер бойынша
сыйақылар (мүдделер)
14  Шетелдiк мемлекеттерге берiлген бюджеттiк         180169
кредиттер бойынша сыйақылар (мүдделер)
15  Мемлекеттiк кепiлдiктер бойынша Қазақстан         144263
Республикасының Үкiметі төлеген талаптар
бойынша сыйақылар (мүдделер)
9      Мемлекеттiк меншiктен түсетiн өзге де кiрiстер    1618906
01  Ауыл шаруашылық және орман алқаптарын ауыл        552852
және орман шаруашылықтарын жүргізуге
байланысты емес мақсаттарға пайдалану үшiн
алған кезде ауыл шаруашылығы және орман
шаруашылығы өндiрiстерiнiң зияндарын өтеуден
түсетiн түсiмдер
03  Жер қойнауы туралы ақпараттың пайдалануға         186595
берiлгенi үшiн ақы
05  Қару-жарақты және әскери техниканы сатудан        700000
түсетін кiрiстер
06  Тәркiленген мүлiкті, белгіленген тәртiппен        179459
республикалық меншiкке өтеусiз өткен мүлiктi,
оның iшiнде кедендiк бас тарту режимiнде
мемлекеттiң пайдасына ресiмделген тауарлар
мен көлiк құралдарын сатудан түсетiн түсiмдер
02        Мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын       3886828
мемлекеттiк мекемелердiң тауарларды
(жұмыстарды, қызметтер көрсетудi)
өткiзуiнен түсетiн түсiмдер
1     Мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын          3886828
мемлекеттiк мекемелердiң тауарларды (жұмыстар-
ды, қызметтер көрсетудi) өткiзуiнен
түсетiн түсiмдер
01  Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын        3886828
мемлекеттік мекемелер тауарларды (жұмыстарды,
қызметтерді) сатудан түсетiн түсiмдер
03        Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын         87536
мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемле-
кеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақша
түсiмдерi
1     Мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын мемле-     87536
кеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк
сатып алу өткiзуден түсетiн ақша түсiмдерi
01  Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын          87536
мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекет-
тiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
04        Мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын,      1773513
сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық
Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан)
ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекет-
тiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұл-
дар, санкциялар, өндiрiп алулар
1     Мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын,         1773513
сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi-
нiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) ұсталатын
және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер
салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар,
өндiрiп алулар
01  Орталық мемлекеттiк органдар, олардың аумақтық   1213394
бөлiмшелерi салатын әкiмшiлiк айыппұлдар,
өсімпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
02  Казино, тотализаторлар және ойын бизнесі           16000
қызметiнен алынған кiрiстердi қоспағанда,
оған қатысты лицензиялық тарап белгіленген
лицензиясыз қызметтен түскен кірiстердi
алудан түсiм

07             Прочие налоги                                96513
1           Прочие налоги                                96513
09        Прочие налоговые поступления в
республиканский бюджет                       96513
08             Обязательные платежи, взимаемые за
совершение юридически значимых
действий и (или) выдачу документов
уполномоченными на то
государственными органами или
должностными лицами                        5805222
1           Государственная пошлина                    5805222
01        Консульский сбор                           1577947
03        Государственная пошлина, взимаемая
за совершение нотариальных действий
нотариусами государственных
нотариальных контор                          36526
11        Государственная пошлина за выдачу
паспортов и удостоверений личности
граждан Республики Казахстан               1754693
13        Государственная пошлина за
проставление государственными органами
апостиля на официальных документах,
совершенных в Республике Казахстан,
в соответствии с международным договором,
ратифицированным Республикой Казахстан        6396
14        Государственная пошлина, взимаемая за
выдачу водительских удостоверений,
удостоверений тракториста-машиниста         397146
15        Государственная пошлина, взимаемая за
выдачу свидетельств о государственной
регистрации механических транспортных
средств                                     679623
16        Государственная пошлина, взимаемая за
выдачу государственных номерных знаков     1352891
2                Неналоговые поступления                   36624437
01             Доходы от государственной собственности   28168438
1           Поступления части чистого дохода
государственных предприятий                 628000
01        Поступления части чистого дохода
республиканских государственных
предприятий                                 628000
3           Дивиденды на государственные пакеты
акций, находящиеся в государственной
собственности                              4775500
01        Дивиденды на государственные пакеты
акций, находящиеся в республиканской
собственности                              4775500
5           Доходы от аренды имущества,
находящегося в государственной
собственности                             18795000
01        Доходы от аренды имущества,
находящегося в республиканской
собственности                               270000
02        Поступления арендной платы за
пользование военными полигонами            3575000
03        Поступления арендной платы за пользование
комплексом "Байконур"                     14950000
6           Вознаграждения (интересы) за размещение
бюджетных средств на банковских счетах      801615
01        Вознаграждения (интересы) по депозитам
Правительства Республики Казахстан в
Национальном Банке Республики Казахстан     800000
03        Вознаграждения (интересы) за размещение
средств государственных внешних займов
на счетах в банках второго уровня             1615
7           Вознаграждения (интересы) по кредитам,
выданным из государственного бюджета       1549417
01        Вознаграждения (интересы) по бюджетным
кредитам, выданным из республиканского
бюджета за счет внутренних источников
местным исполнительным органам областей,
городов республиканского значения,
столицы                                     149663
02        Вознаграждения (интересы) по бюджетным
кредитам, выданным из республиканского
бюджета за счет средств
правительственных внешних займов местным
исполнительным органам областей, городов
республиканского значения, столицы          186783
04        Вознаграждения (интересы) по бюджетным
кредитам, выданным из республиканского
бюджета за счет внутренних источников
банкам-заемщикам                            489941
05        Вознаграждения (интересы) по бюджетным
кредитам, выданным из республиканского
бюджета за счет средств
правительственных внешних займов
банкам-заемщикам                            243563
10        Вознаграждения (интересы) по бюджетным
кредитам, выданным из республиканского
бюджета до 2005 года за счет средств
правительственных внешних займов
юридическим лицам                           146590
12        Вознаграждения (интересы) по бюджетным
кредитам, выданным из республиканского
бюджета физическим лицам                      8445
14        Вознаграждения (интересы) по бюджетным
кредитам, выданным иностранным
государствам                                180169
15        Вознаграждения (интересы) по оплаченным
Правительством Республики Казахстан
требованиям по государственным гарантиям    144263
9           Прочие доходы от государственной
собственности                              1618906
01        Поступления от возмещения потерь
сельскохозяйственного и
лесохозяйственного производства при
изъятии сельскохозяйственных и лесных
угодий для использования их в целях,
не связанных с ведением сельского и
лесного хозяйства                           552852
03        Плата за предоставление в пользование
информации о недрах                         186595
05        Доходы от продажи вооружения и военной
техники                                     700000
06        Поступления от реализации конфискованного
имущества, имущества, безвозмездно
перешедшего в установленном порядке в
республиканскую собственность,
в том числе товаров и транспортных
средств, оформленных в таможенном режиме
отказа в пользу государства                 179459
02             Поступления от реализации товаров
(работ, услуг) государственными
учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета                   3886828
1           Поступления от реализации товаров
(работ, услуг) государственными
учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета                   3886828
01        Поступления от реализации товаров
(работ, услуг) государственными
учреждениями, финансируемыми из
республиканского бюджета                   3886828
03             Поступления денег от проведения
государственных закупок, организуемых
государственными учреждениями,
финансируемыми из государственного
бюджета                                      87536
1           Поступления денег от проведения
государственных закупок, организуемых
государственными учреждениями,
финансируемыми из государственного
бюджета                                      87536
01        Поступления денег от проведения
государственных закупок, организуемых
государственными учреждениями,
финансируемыми из республиканского
бюджета                                      87536
04             Штрафы, пеня, санкции, взыскания,
налагаемые государственными учреждениями,
финансируемыми из государственного
бюджета, а также содержащимися и
финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан   1773513
1           Штрафы, пеня, санкции, взыскания,
налагаемые государственными
учреждениями, финансируемыми
из государственного бюджета,
а также содержащимися и
финансируемыми из бюджета
(сметы расходов) Национального
Банка Республики Казахстан                 1773513
01        Административные штрафы, пени,
санкции, взыскания, налагаемые
центральными государственными
органами, их территориальными
подразделениями                            1213394
02        Поступление изъятых доходов,
полученных от безлицензионной
деятельности, в отношении которой
установлен лицензионный порядок,
за исключением доходов, полученных
от деятельности казино, тотализаторов
и игорного бизнеса                           16000

03  Атқарушылық санкция                               117866
07  Жеке кәсiпкерлердiң мемлекеттік тіркеусіз            120
қызметінен алынған кiрістердің түсуi
08  Монополияға қарсы заңдарды бұзу нәтижесiнде        66517
алынған кiрiстер
09  Заңсыз алынған мүлiктi еркімен тапсырудан            220
немесе өндiрiп алудан немесе мемлекеттік
функцияларды орындауға уәкiлеттiк берiлген
тұлғаларға немесе оларға теңестірiлген
тұлғаларға заңсыз көрсетiлген қызметтердiң
құнынан алынатын сомалардың түсiмi
10  Табиғатты пайдаланушылардан келтірілген зиянның   203862
орнын толтыру туралы талаптар бойынша алынған
қаражат, аңшылықты және балық аулаудың
тәркіленген құралдарын, заңсыз олжаланған
өнімдерді сатудан түскен қаражат
11  Бас бостандығынан айыруға сотталғандардың         131320
тамақтың, заттай мүлiктiң және коммуналдық-
тұрмыстық, емдеу-алдын алу қызметтерiнiң құнын,
мемлекетке, түзеу мекемесiне келтiрiлген
залалды, қашып кетуге жол бермеуге байланысты
қосымша шығындарды өтеуi
13  Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын          24214
мемлекеттiк мекемелер салатын басқа да айыппұл-
дар, өсімпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
05        Гранттар                                          787172
2       Қаржылық көмек                                     787172
01  Орталық мемлекеттiк органдар тартатын гранттар    787172
06        Басқа да салықтық емес түсiмдер                1920950
1     Басқа да салықтық емес түсiмдер                   1920950
02  Қосымша және үстеме баждарды бөлу кезiндегi        31258
Қазақстан Республикасының үлесi
04  Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын         164602
мемлекеттiк мекемелердiң дебиторлық, депоненттiк
берешегiнiң түсуi
06  Бұрын республикалық бюджеттен алынған, пайдала-   132436
нылмаған қаражаттардың қайтарылуы
08  Республикалық бюджетке түсетiн салыққа жатпай-   1592654
тын басқа да түсiмдер
3         Негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер       8529327
01        Мемлекеттiк мекемелерге бекiтiлген              55222
мемлекеттiк мүлiктi сату
1     Мемлекеттiк мекемелерге бекiтiлген мемлекет-        55222
тiк мүлiктi сату
01  Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын          55222
мемлекеттiк мекемелерге бекiтiлген мүлiктi
сатудан түсетiн түсiмдер
02     Мемлекеттiк материалдық резервтегi тауар-     8474073
ларды сату
1     Мемлекеттiк материалдық резервтегi тауарларды     8474073
caту
03  Мемлекеттiк ресурстардан астық сатудан түсетiн   6208382
түсiмдер
04  Жұмылдыру резервiнiң материалдық құндылықтарын   2265691
сатудан түсетiн түсiмдер

03        Исполнительская санкция                     117866
07        Поступление изъятых доходов частных
предпринимателей, полученных от
деятельности без государственной
регистрации                                    120
08        Поступления доходов, полученных
в результате нарушения
антимонопольного законодательства            66517
09        Поступление сумм от добровольной
сдачи или взыскания незаконно
полученного имущества или стоимости
незаконно предоставленных услуг лицам,
уполномоченным на выполнение
государственных функций, или лицам,
приравненным к ним                             220
10        Средства, полученные от природопользователей
по искам о возмещении вреда, средства от
реализации конфискованных орудий охоты
и рыболовства, незаконно добытой продукции  203862
11        Возмещение осужденными к лишению
свободы стоимости питания, вещевого
имущества и коммунально-бытовых,
лечебно-профилактических услуг,
ущерба, причиненного государству,
исправительному учреждению,
дополнительных затрат, связанных
с пресечением побега                        131320
13        Прочие штрафы, пени, санкции,
взыскания, налагаемые государственными
учреждениями, финансируемыми из
республиканского бюджета                     24214
05             Гранты                                      787172
2           Финансовая помощь                           787172
01        Гранты, привлекаемые центральными
государственными органами                   787172
06             Прочие неналоговые поступления             1920950
1           Прочие неналоговые поступления             1920950
02        Доля Республики Казахстан при
распределении дополнительной и
добавочной пошлин                            31258
04        Поступления дебиторской, депонентской
задолженности государственных
учреждений, финансируемых из
республиканского бюджета                    164602
06        Возврат неиспользованных средств,
ранее полученных из республиканского
бюджета                                     132436
08        Прочие неналоговые поступления
в республиканский бюджет                   1592654
3                Поступления от продажи основного
капитала                                   8529327
01             Продажа государственного имущества,
закрепленного за государственными            55222
учреждениями
1           Продажа государственного имущества,
закрепленного за государственными
учреждениями                                 55222
01        Поступления от продажи имущества,
закрепленного за государственными
учреждениями, финансируемыми из
республиканского бюджета                     55222
02             Продажа товаров из государственного
материального резерва                      8474073
1           Продажа товаров из государственного
материального резерва                      8474073
03        Поступления от реализации зерна
из государственных ресурсов                6208382
04        Поступления от реализации материальных
ценностей мобилизационного резерва         2265691

03        Жердi және материалдық емес активтерді сату        32
2     Материалдық емес активтердi сату                       32
01  Материалдық емес активтердi сату                      32
4         Ресми трансферттерден түсетiн түсiмдер          95008515
01        Төмен тұрған мемлекеттік басқару органда-    95008515
рынан алынатын трансферттер
1     Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы       95008515
қалаларының бюджеттерiнен алынатын трансферттер
03  Ақтөбе облысының облыстық бюджетiнен алынатын    1371334
бюджеттiк алу
04  Атырау облысының облыстық бюджетiнен алынатын   28989102
бюджеттік алу
05  Маңғыстау облысының облыстық бюджетiнен         15989138
алынатын бюджеттiк алу
06  Алматы қаласының бюджетiнен алынатын            45357967
бюджеттік алу
07  Астана қаласының бюджетiнен алынатын             3300974
бюджеттiк алу
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Функционалдық топ
Ішкі функция                                            Сомасы,
Әкімші                  Атауы                        мың теңге
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
____________________________________________________________________
1                    2                               3
____________________________________________________________________
IІ. Шығындар                                 1196359917
01         Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер          73193648
көрсету
01        Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын      42565446
орындайтын өкілді, атқарушы және басқа
органдар
101      Қазақстан Республикасы Президентінiң            1008706
Әкiмшілігі
001  Мемлекет басшысының қызметін қамтамасыз ету      864543
001 Орталық органның аппараты                        851099
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    1537
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық       129
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз      139
ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-
техникалық қамтамасыз ету
100 "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнайы өкілдік-      11639
тің аппараты
002  Мемлекеттiң iшкi және сыртқы саясатының           70980
стратегиялық аспектілерiн болжамды-талдамалық
жағынан қамтамасыз ету
003  Мұрағат қорының, баспа басылымдарының             73183
сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы
пайдалану
102     Қазақстан Республикасы Парламентiнiң            5832590
Шаруашылық басқармасы
001  Қазақстан Республикасы Парламентiнiң            5636279
қызметін қамтамасыз ету

03             Продажа земли и нематериальных активов          32
2           Продажа нематериальных активов                  32
01        Продажа нематериальных активов                  32
4                Поступления официальных трансфертов       95008515
01             Трансферты из нижестоящих органов
государственного управления               95008515
1           Трансферты из областных бюджетов,
бюджетов городов Астаны и Алматы          95008515
03        Бюджетное изъятие из областного бюджета
Актюбинской области                        1371334
04        Бюджетное изъятие из областного
бюджета Атырауской области                28989102
05        Бюджетное изъятие из областного
бюджета Мангистауской области             15989138
06        Бюджетное изъятие из бюджета
города Алматы                             45357967
07        Бюджетное изъятие из бюджета
города Астаны                              3300974
-------------------------------------------------------------------
Функциональная   !       Наименование                  !  Сумма,
группа           !                                     ! тыс. тенге
Подфункция     !                                     !
Администратор!                                     !
Программа   !                                     !
Под-      !                                     !
программа !                                     !
-------------------------------------------------------------------
1        !                  2                  !     3
-------------------------------------------------------------------
II. Затраты                            1196359917
01               Государственные услуги
общего характера                         73193648
01            Представительные, исполнительные
и другие органы, выполняющие общие
функции государственного управления      42565446
101         Администрация Президента Республики
Казахстан                                 1008706
001      Обеспечение деятельности Главы
государства                                864543
001    Аппарат центрального органа                851099
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                     1537
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                       129
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                       139
100    Аппарат специального представительства
на космодроме "Байконур"                    11639
002      Прогнозно-аналитическое обеспечение
стратегических аспектов внутренней
и внешней политики государства              70980
003      Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное
использование                               73183
102         Хозяйственное управление Парламента
Республики Казахстан                      5832590
001      Обеспечение деятельности Парламента
Республики Казахстан                      5636279

001 Орталық органның аппараты                       2595868
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін            1289
арттыру
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық    417771
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтама-     171951
сыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100 Қазақстан Республикасы Парламентінің депутат-   2449400
тарына қызметтік тұрғын үй сатып алу
002  Заң жобалары мониторингінің автоматтан.           11436
дырылған жүйесін құру
003  Қазақстан Республикасы Парламентінің             184875
Шаруашылық басқармасы объектілерін салу және
қайта жаңарту
104     Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң      1083463
Кеңсесi
001  Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң      1083463
қызметін қамтамасыз ету
001 Орталық органның аппараты                        586177
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін            1621
арттыру
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық    371495
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтама-     124170
сыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
106     Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық           26368
001  Адам құқықтары жөніндегі уәкілдің                 26368
қызметін қамтамасыз ету
001 Орталық органның аппараты                         24338
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін             140
арттыру
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық       339
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтама-       1551
сыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
204     Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі  191891
003 Мемлекеттік шекараны делимитациялау және         191891
демаркациялау
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі       23513814
001  Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын және оның     23513814
атқарылуына бақылауды қамтамасыз ету
001 Орталық органның аппараты                       2148011
002 Аумақтық органдардың аппараттары               15832055
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін           46227
арттыру
008 Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-        715232
жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық   2852283
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтама-    1586940
сыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100 Төлем жүйелерінің қызметтері мен телекомму-      232293
никациялық қызмет көрсетулерге ақы төлеу

001    Аппарат центрального органа               2595868
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                     1289
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                    417771
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                    171951
100    Приобретение служебного жилья для
депутатов Парламента Республики
Казахстан                                 2449400
002      Создание автоматизированной системы
мониторинга законопроектов                  11436
003      Строительство и реконструкция объектов
ХОЗУ Парламента Республики Казахстан       184875
104         Канцелярия Премьер-Министра
Республики Казахстан                      1083463
001      Обеспечение деятельности Премьер-Министра
Республики Казахстан                      1083463
001    Аппарат центрального органа                586177
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                     1621
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                    371495
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                    124170
106         Национальный центр по правам человека       26368
001      Обеспечение деятельности Уполномоченного
по правам человека                          26368
001    Аппарат центрального органа                 24338
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                      140
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                       339
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                      1551
204         Министерство иностранных дел
Республики Казахстан                       191891
003      Делимитация и демаркация государственной
границы                                    191891
217           Министерство финансов Республики
Казахстан                                23513814
001      Обеспечение исполнения и контроля
за исполнением государственного
бюджета                                  23513814
001    Аппарат центрального органа               2148011
002    Аппараты территориальных органов         15832055
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                    46227
008    Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов       715232
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                   2852283
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                   1586940
100    Оплата услуг платежных систем и
телекоммуникационных услуг                 232293

101 Кинология орталығы                                56830
102 Кедендік сараптама жүргізу                        18058
103 Оқу-әдістемелік орталық                           25885
406     Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау       195914
жөніндегі есеп комитеті
001  Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылауды     195914
қамтамасыз ету
001 Орталық органның аппараты                        168950
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін             501
арттыру
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық      9097
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтама-      17366
сыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
606     Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі     2213202
001  Статистика саласындағы уәкілетті органның       2213202
қызметін қамтамасыз ету
001 Орталық органның аппараты                        209876
002 Аумақтық органдардың аппараттары                1844614
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін            4549
арттыру
008 Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-         64224
жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық      5650
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтама-      84289
сыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
637     Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесi      116488
001  Қазақстан Республикасы Конституциялық            116488
Кеңесiнің қызметін қамтамасыз ету
001 Орталық органның аппараты                         98553
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін             306
арттыру
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық      8675
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтама-       8954
сыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
690     Қазақстан Республикасы Орталық сайлау           2260216
комиссиясы
001  Сайлау өткiзуді ұйымдастыру                      932168
001 Орталық органның аппараты                         87360
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін             320
арттыру
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық     49242
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтама-     557629
сыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету

101    Кинологический центр                        56830
102    Проведение таможенной экспертизы            18058
103    Учебно-методический центр                   25885
406         Счетный комитет по контролю за
исполнением республиканского бюджета       195914
001      Обеспечение контроля за исполнением
республиканского бюджета                   195914
001    Аппарат центрального органа                168950
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                      501
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                      9097
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                     17366
606         Агентство Республики Казахстан
по статистике                             2213202
001      Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области статистики               2213202
001    Аппарат центрального органа                209876
002    Аппараты территориальных органов          1844614
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                     4549
008    Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов        64224
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                      5650
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                     84289
637         Конституционный Совет Республики Казахстан 116488
001      Обеспечение деятельности Конституционного
Совета Республики Казахстан                116488
001    Аппарат центрального органа                 98553
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                      306
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                      8675
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                      8954
690         Центральная избирательная комиссия
Республики Казахстан                      2260216
001      Организация проведения выборов             932168
001    Аппарат центрального органа                 87360
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                      320
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                     49242
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                    557629

100 Сайлау өткізу                                    237617
002  "Сайлау" автоматтандырылған ақпараттық          1328048
жүйесін құру
694     Қазақстан Республикасы Президентінің Іс         6122794
басқармасы
001  Мемлекет басшысының, Премьер-Министрдің және    5737825
мемлекеттік органдардың басқа да лауазымды
адамдарының қызметін қамтамасыз ету
001 Орталық органның аппараты                       5489599
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін             662
арттыру
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық      2988
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтама-     244576
сыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
009  Мемлекеттiк органдар үшiн автомашиналар паркiн   384969
жаңарту
02         Қаржылық қызмет                                6725672
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi        6715995
002  Инвестициялық жобалардың аудитін жүзеге асыру     12100
003  Тарату және банкроттық рәсiмдердi жүргiзу         75204
004  Акциздiк және есептеу-бақылау маркаларын          70559
басып шығару
007  Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi        2486377
органдарының ақпараттық жүйелерiн құру
және дамыту
100 Қазынашылықтың ақпараттық жүйесiн құру           546000
101 Ақпараттық жүйелердi, жалпы мақсаттағы
телекоммуникацияларды және салық                 967477
әкiмшiлiгi жүйелерiн құру және дамыту
102 Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң      216900
ақпараттық жүйелерiн құру және дамыту
10 "КААЖ" кедендiк ақпараттық жүйесiн дамыту        256000
104 "Электрондық кеден" ақпараттық жүйесiн құру      500000
008  Мемлекеттiк органдар үшiн автомашиналар          355934
паркiн жаңарту
015  Сенiмдi тұлғалардың (агенттердiң) қызметте-        3065
рiне ақы төлеу
016  Жекешелендіру, мемлекеттік мүлiктi басқару,      500000
жекешелендiруден кейiнгі қызмет, осымен және
кредит беруге байланысты дауларды реттеу,
кредиттер және мемлекеттiк кепiлдiктер
бойынша мiндеттемелердi орындау есебiнен
алынған немесе өндiрiп алынған мүлікті есепке
алу, сақтау
017  "Министрлiктер үйі" ғимаратын күтiп-ұстау        270968
және сақтандыру
019  Жеңiлдiктi тұрғын үй кредиттерi бойынша           50997
бағамдық айырманы төлеу
023  Акцияларының мемлекеттiк пакеттері республи-      84725
калық меншіктегi акционерлiк қоғамдардың
жарғылық капиталдарының ең төменгі мөлшерiн
қамтамасыз ету
024  Тұрғын үй құрылыс жинақ салымдары бойынша         25287
сыйлықақылар төлеу
026  Кедендiк бақылау және кедендiк инфрақұрылым     2732394
объектiлерiн салу

100    Проведение выборов                         237617
002      Создание автоматизированной
информационной системы "Сайлау"           1328048
694         Управление делами Президента
Республики Казахстан                      6122794
001      Обеспечение деятельности Главы
государства, Премьер-Министра и других
должностных лиц государственных органов   5737825
001    Аппарат центрального органа               5489599
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                      662
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                      2988
017    Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое
обеспечение государственных органов        244576
009      Обновление парка автомашин для
государственных органов                    384969
02            Финансовая деятельность                   6725672
217        Министерство финансов Республики
Казахстан                                 6715995
002      Осуществление аудита инвестиционных
проектов                                    12100
003      Проведение процедур ликвидации
и банкротства                               75204
004      Печатание акцизных и учетно-контрольных
марок                                       70559
007      Создание и развитие информационных систем
органов Министерства финансов
Республики Казахстан                      2486377
100    Создание информационной системы
Казначейства                               546000
101    Создание и развитие информационных
систем, телекоммуникаций общего
назначения и систем налогового
администрирования                          967477
102    Создание и развитие информационных
систем Министерства финансов Республики
Казахстан                                  216900
103    Развитие таможенной информационной
системы "ТАИС"                             256000
104    Создание информационной системы
"Электронная таможня"                      500000
008      Обновление парка автомашин для
государственных органов                    355934
015      Оплата услуг поверенным (агентам)            3065
016      Приватизация, управление государственным
имуществом, постприватизационная           500000
деятельность и регулирование споров,
связанных с этим и кредитованием, учет,
хранение имущества, полученного или
взысканного в счет исполнения обязательств
по кредитам и государственным гарантиям
017      Содержание и страхование здания
"Дом Министерств"                          270968
019      Выплата курсовой разницы по льготным
жилищным кредитам                           50997
023      Обеспечение минимального размера уставных
капиталов акционерных обществ,
государственные пакеты акций которых
находятся в республиканской собственности   84725
024      Выплата премий по вкладам в жилищные
строительные сбережения                     25287
026      Строительство объектов таможенного
контроля и таможенной инфраструктуры      2732394

104  Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы         48385
күрес
406     Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау        9677
жөнiндегi есеп комитетi
002  Қаржы бақылау объектiлерi бойынша деректердiң     9677
ақпараттық базасын құру және дамыту
03          Сыртқы саяси қызмет                           12543770
201     Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi     11294
002  Елдiң қоғамдық тәртiп саласындағы саяси           11294
мүдделерiн қамтамасыз ету
204     Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер            12532476
министрлiгi
001  Сыртқы саяси қызметтi қамтамасыз ету            8500548
001 Орталық органның аппараты                        831625
007 Мемлекеттiк қызметшiлердiң білiктілiгiн             956
арттыру
009 Мемлекеттiк органдарды материалдық-техникалық    695049
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтама-      58831
сыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100 Органдардың басқа елдердегi аппараттары         6914087
(елшiлiктер, өкiлдiктер, дипломатиялық
миссиялар)
002  Халықаралық ұйымдарға және басқа дa халықара-   1553926
лық органдарға қатысу
100 Халықаралық ұйымдарға қатысу                    1210458
101 ТМД-ның жарғылық және басқа да органдарына       309971
қатысу
102 Қазақстан Республикасының Еуразиялық экономи-     15595
калық қоғамдастығы жанындағы Тұрақты
өкiлiнiң аппаратын ұстау
103 ТМД терроризмге қарсы орталығындағы және ТМД      13398
Экономикалық Кеңесi жанындағы экономикалық
мәселелер жөніндегi комиссияда Қазақстан
Республикасының өкілдерін ұстау
104 Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымы жанын-      4504
дағы Тұрақты Кеңестегі Қазақстан Республикасы
Өкілетті өкілінің аппаратын ұстау
004  Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлігі  283000
объектiлерiн салу және қайта жаңарту
005  Шетелдiк iссапарлар                              695429
008  Шетелдегi дипломатиялық өкiлдiктердiң арнайы,    100965
инженерлiк-техникалық және нақты қорғалуын
қамтамасыз ету
009  Қазақстан Республикасының дипломатиялық         1385438
өкілдіктерiн орналастыру үшiн шетелде
жылжымайтын мүлiк объектiлерiн сатып алу
және салу
010  Қазақстан Республикасының шетелдік мемлекет-     13170
терге заңсыз әкелінген және саудалаудың
құрбандары болған, сондай-ақ шет елдерде
басқа қылмыстардан зардап шеккен және форс-
мажорлық жағдайларда қалған азаматтарына
қаржылық көмек көрсету

104      Борьба с наркоманией и наркобизнесом        48385
406         Счетный комитет по контролю за
исполнением республиканского бюджета         9677
002      Создание и развитие информационной
базы данных по объектам финансового          9677
контроля
03            Внешнеполитическая деятельность          12543770
201         Министерство внутренних дел Республики
Казахстан                                   11294
002      Обеспечение политических интересов
страны в области общественного порядка      11294
204         Министерство иностранных дел Республики
Казахстан                                12532476
001      Обеспечение внешнеполитической
деятельности                              8500548
001    Аппарат центрального органа                831625
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                      956
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                    695049
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                     58831
100    Аппараты органов в других странах
(посольства, представительства,
дипломатические миссии)                   6914087
002      Участие в международных организациях
и других международных органах            1553926
100    Участие в международных организациях      1210458
101    Участие в уставных и других органах СНГ    309971
102    Содержание аппарата Постоянного
представителя Республики Казахстан
при Евразийском экономическом сообществе    15595
103    Содержание представителей Республики
Казахстан в Антитеррористическом центре
СНГ и в Комиссии по экономическим вопросам
при Экономическом Совете СНГ                13398
104    Содержание аппарата Полномочного
представителя Республики Казахстан
в Постоянном Совете при Организации
Договора о коллективной безопасности         4504
004      Строительство и реконструкция объектов
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан                       283000
005      Заграничные командировки                   695429
008      Обеспечение специальной, инженерно-
технической и физической защиты
дипломатических представительств
за рубежом                                 100965
009      Приобретение и строительство объектов
недвижимости за рубежом для размещения
дипломатических представительств
Республики Казахстан                      1385438
010      Оказание финансовой помощи гражданам
Республики Казахстан, незаконно
ввезенным в иностранные государства
и ставшим жертвами торговли, а также
пострадавшим за рубежом от других
преступлений и оказавшимся в форс-
мажорных обстоятельствах                    13170

04          Iргелi ғылыми зерттеулер                      6663340
225     Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым          6663340
министрлiгi
002    Iргелi және қолданбалы ғылыми зерттеулер        6461352
100 Iргелi ғылыми зерттеулер                        2083137
101 Қолданбалы ғылыми зерттеулер                    3837980
102 Ғылыми-техникалық сараптама                       15735
103 Ғылым қоры арқылы бастамалық және тәуекелдiк     524500
ғылыми зерттеулердi жүргiзу
005  Ғылыми объектiлердi салу және қайта жаңарту      126638
007  Мемлекеттік сыйлықтар және стипендиялар           75350
05          Жоспарлау және статистикалық қызмет          1526021
220     Қазақстан Республикасы Экономика және            868826
бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
001  Стратегиялық, орта мерзiмдi экономикалық         525360
және бюджеттiк жоспарлау саласындағы
уәкiлеттi органның жұмысын қамтамасыз ету
001 Орталық органның аппараты                        425992
007 Мемлекеттiк қызметшiлердiң білiктілiгiн            1269
арттыру
009 Мемлекеттiк органдарды материалдық-техникалық     19882
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтама-      78217
сыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002  Мемлекеттiк басқарудың ахуалдық жүйесiн құру      25000
003  Қазақстан Республикасы Экономика және             32718
бюджеттiк жоспарлау министрлігінiң ақпарат-
тық жүйелерiн құру
005  Жұмылдыру әзiрлiгi                                19113
010  Қазақстан Республикасының егемен кредиттiк        23071
рейтингiн қайта қарау мәселелерi бойынша
халықаралық рейтинг агенттiктерiмен өзара
iс-қимыл жасау
011  Әлеуметтiк-экономикалық дамудың талдамалық       242064
зерттеулерi
100 Халықаралық қаржы ұйымдарымен бiрлескен          122224
талдамалық зерттеулер жүргiзу
101 Экономика және мемлекеттiк қаржы саласындағы     119840
талдамалық зерттеулер
013  Қазақстан Республикасының Индустриялық-инно-       1500
вациялық дамуы стратегиясын іске асыру
барысына сыртқы бағалау жүргiзу
606     Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi      657195
002  Республиканың әлеуметтік-экономикалық жағдайы    622141
туралы ақпараттық-статистикалық деректер
базасын құру
003  Мемлекеттік статистика органдарының               12000
ақпараттық жүйелерін құру
004  Мемлекеттiк статистика саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер                                 23054

04            Фундаментальные научные исследования      6663340
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                      6663340
002      Фундаментальные и прикладные научные
исследования                              6461352
100    Фундаментальные научные исследования      2083137
101    Прикладные научные исследования           3837980
102    Научно-техническая экспертиза               15735
103    Проведение инициативных и рисковых
научных исследований через Фонд науки      524500
005      Строительство и реконструкция научных
объектов                                   126638
007      Государственные премии и стипендии          75350
05            Планирование и статистическая
деятельность                              1526021
220         Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан          868826
001      Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области стратегического,
среднесрочного экономического и
бюджетного планирования                    525360
001    Аппарат центрального органа                425992
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                     1269
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                     19882
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                     78217
002      Создание ситуационной системы
государственного управления                 25000
003      Создание информационных систем
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан           32718
005      Мобилизационная подготовка                  19113
010      Взаимодействие с международными
рейтинговыми агентствами по вопросам
пересмотра суверенного кредитного
рейтинга Республики Казахстан               23071
011      Аналитические исследования социально-
экономического развития                    242064
100    Совместные аналитические исследования
с международными финансовыми организациями 122224
101    Аналитические исследования в области
экономики и государственных финансов       119840
013      Проведение внешней оценки хода реализации
Стратегии индустриально-инновационного
развития Республики Казахстан                1500
606         Агентство Республики Казахстан
по статистике                              657195
002      Создание информационно-статистических
баз данных о социально-экономическом
положении республики                       622141
003      Создание информационных систем органов
государственной статистики                  12000
004      Прикладные научные исследования
в области государственной статистики        23054

06       Жалпы кадрлық мәселелер                         578921
608     Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет        578921
iстерi агенттiгi
001  Мемлекеттiк қызмет саласындағы уәкiлетті         272200
органның қызметін қамтамасыз ету
001 Орталық органның аппараты                         53485
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 168979
007 Мемлекеттiк қызметшiлердiң біліктілігiн арттыру     984
009 Мемлекеттiк органдарды материалдық-техникалық     30012
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтама-      18740
сыз ету және мемлекеттiк органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002  Республиканың мемлекеттік қызмет кадрларын        70560
ақпараттандыру және тестілеу жүйесiнiң
жұмыс icтeуi
003  Мемлекеттiк басқару және мемлекеттік қызмет        5000
саласындағы қолданбалы ғылыми-зерттеулер
006  Мемлекеттік қызметшiлердiң шетелдерде            231161
бiлiктiлiгiн арттыру
09          Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік          2590478
қызметтер
603     Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және      2590478
байланыс агенттiгi
001  Ақпараттандыру және байланыс саласындағы         169536
уәкiлетті органның қызметін қамтамасыз ету
001 Орталық органның аппараты                         77132
002 Аумақтық органдардың аппараттары                  79824
007 Мемлекеттiк қызметшiлердiң біліктiлiгiн арттыру     435
017 Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз    12145
ету және мемлекеттiк органдарды ақпараттық-
техникалық қамтамасыз ету
003  Ақпараттандыру және байланыс саласындағы         27720
қолданбалы ғылыми зерттеулер
005  Мемлекеттік деректер базаларын құру             463244
007  Мемлекеттiк органдардың электрондық құжат       401836
айналымының бірыңғай жүйесiн құру
008  Мемлекеттiк органдардың ақпараттық инфрақұры-   216800
лымын құру
010  Ведомствоаралық ақпараттық жүйелердің жұмыс     250920
істеуiн қамтамасыз ету
011  Мемлекеттiк органдардың бiрыңғай көлiктiк      1060422
ортасын құру
02           Қорғаныс                                      74440562
01          Әскери мұқтаждар                             59639706
208     Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi   57815129
001  Қарулы Күштердiң жеке құрамын, қару-жарақ-    35503411
тарын, әскери және өзге техникаларын,
жабдықтарын, жануарларын және инфрақұрылы-
мын ұстау

06            Общие кадровые вопросы                     578921
608         Агентство Республики Казахстан
по делам государственной службы            578921
001      Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в сфере государственной службы      272200
001    Аппарат центрального органа                 53485
002    Аппараты территориальных органов           168979
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                      984
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                     30012
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-      18740
техническое обеспечение государственных
органов
002      Функционирование системы информатизации
и тестирования кадров государственной
службы республики                           70560
003      Прикладные научные исследования в области
государственного управления и
государственной службы                       5000
006      Повышение квалификации государственных
служащих за рубежом                        231161
09            Прочие государственные услуги общего
характера                                 2590478
603         Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи                    2590478
001      Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области информатизации и связи    169536
001    Аппарат центрального органа                 77132
002    Аппараты территориальных органов            79824
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                      435
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                     12145
003      Прикладные научные исследования в области
информатизации и связи                      27720
005      Создание государственных баз данных        463244
007      Создание единой системы электронного
документооборота государственных органов   401836
008      Создание информационной инфраструктуры
государственных органов                    216800
010      Обеспечение функционирования
межведомственных информационных систем     250920
011      Создание единой транспортной среды
государственных органов                   1060422
02               Оборона                                  74440562
01            Военные нужды                            59639706
208         Министерство обороны Республики
Казахстан                                57815129
001      Содержание личного состава, вооружения,
военной и иной техники, оборудования,
животных и инфраструктуры
Вооруженных Сил                          35503411

001 Орталық органның аппараты                        567305
100 Жеке құрамды ұстау                             23858089
101 Қару-жарақты, әскери және өзге техниканы,       3836485
жабдықтауды, жануарларды ұстау
102 Инфрақұрылымды ұстау                            7241532
002  Қарулы Күштер қызметiнiң негiзгi түрлерiн       8405376
қамтамасыз ету
100 Жауынгерлiк кезекшiлiктi қамтамасыз ету          605946
101 Жауынгерлiк дайындықты қамтамасыз ету           1651676
102 Арнайы қызметті қамтамасыз ету                  2718533
106 Сыртқы саясат мүдделерін қамтамасыз ету          591118
107 Жұмылдыру әзірлігін қамтамасыз ету               130874
108 Әскери басқару органдарының әкімшілік-басқару   2707229
функцияларын қамтамасыз ету
003  Қарулы Күштердің ақпараттық жүйелерін құру       536612
004  Қарулы Күштердің инфрақұрылымын дамыту          3300078
006  Қару-жарақ, әскери және өзге де техниканы,      5308282
байланыс жүйелерін жаңғырту және сатып алу
007  Полигондарды жалға беру туралы мемлекетаралық   2729645
шарттарға сәйкес қару-жарақ пен әскери
техниканы жеткізу және жөндеу
008  Қорғаныс сипатындағы қолданбалы ғылыми            87001
зерттеулер мен тәжірибе-конструкторлық
жұмыстар
015  Әскерге шақырылғанға дейінгілерді әскери-        130000
техникалық мамандықтар бойынша даярлау
016  Қарулы Күштерді материалдық-техникалық          1814724
қамтамасыз ету
100 Медицина бағытындағы жабдықтарды сатып алу       798717
101 Тылға қажетті мүліктерді, тәрбиелеу мен          125814
оқытудың техникалық жабдықтарын сатып алу
102 Арнайы және айрықша жабдықтарды сатып алу        250003
103 Өртке қарсы қорғау мүліктерін сатып алу          236190
104 Қарулы Күштердің инфрақұрылымын                  404000
материалдық-техникалық қамтамасыз ету
678     Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы      1824577
001   Қорғалатын адамдардың қауiпсiздiгiн             1259978
қамтамасыз етуге және салтанатты рәсiмдерді
орындауға қатысу
008 Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,             66506
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз     7059
ету және мемлекеттік органдарды ақпараттық-
техникалық қамтамасыз ету
100 Орталық аппарат                                   77786
101 Әскери бөлімдер                                  998987
102 Әскери және өзге техниканы жаңғырту және         109640
сатып алу
002  Республикалық ұлан объектілерін салу             564599
02       Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды      14800856
ұйымдастыру
202     Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар        14800856
министрлігі
001  Төтенше жағдайлардың алдын алу, жою және        2723132
мемлекеттік материалдық резерв жүйесін
басқару саласындағы уәкілетті органның
қызметін қамтамасыз ету

001    Аппарат центрального органа                567305
100    Содержание личного состава               23858089
101    Содержание вооружения, военной
и иной техники, оборудования, животных    3836485
102    Содержание инфраструктуры                 7241532
002      Обеспечение основных видов деятельности
Вооруженных Сил                           8405376
100    Обеспечение боевого дежурства              605946
101    Обеспечение боевой подготовки             1651676
102    Обеспечение специальной деятельности      2718533
106    Обеспечение внешнеполитических интересов   591118
107    Обеспечение мобилизационной подготовки     130874
108    Обеспечение административно-
управленческих функций органов
военного управления                       2707229
003      Создание информационных систем
Вооруженных Сил                            536612
004      Развитие инфраструктуры Вооруженных Сил   3300078
006      Модернизация и приобретение вооружения,
военной и иной техники, систем связи      5308282
007      Поставка и ремонт вооружения и военной
техники в соответствии с
межгосударственными договорами
об аренде полигонов                       2729645
008      Прикладные научные исследования и
опытно-конструкторские работы оборонного
характера                                   87001
015      Подготовка допризывников по военно-
техническим специальностям                 130000
016      Материально-техническое обеспечение
Вооруженных Сил                           1814724
100    Приобретение оборудования медицинского
назначения                                 798717
101    Приобретение имущества тылового назначения,
технических средств воспитания и обучения  125814
102    Приобретение специального и особого
оборудования                               250003
103    Приобретение имущества противопожарной
защиты                                     236190
104    Материально-техническое обеспечение
инфраструктуры Вооруженных Сил             404000
678         Республиканская гвардия Республики
Казахстан                                 1824577
001      Участие в обеспечении безопасности
охраняемых лиц и выполнении
церемониальных ритуалов                   1259978
008    Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов        66506
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                      7059
100    Центральный аппарат                         77786
101    Воинские части                             998987
102    Модернизация и приобретение военной
и иной техники                             109640
002      Строительство объектов Республиканской
гвардии                                    564599
02            Организация работы по чрезвычайным
ситуациям                                14800856
202         Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан                     14800856
001      Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области предупреждения,
ликвидации чрезвычайных ситуаций и
управления системой государственного
материального резерва                     2723132

001 Орталық органның аппараты                        252076
002 Аумақтық органдардың аппараттары                2223322
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін            2898
арттыру
008 Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,            123109
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық     98386
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін               23341
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002  Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше      11075739
жағдайларды жоюды ұйымдастыру
100 Республикалық жедел құтқару жасағы                83970
101 Әскери бөлімдер                                  630889
102 Аэромобильді өңірлік жедел-құтқару жасақтары     183912
103 Республикалық дағдарыс орталығы                   99989
104 Қазселденқорғау                                  660789
105 Төтенше жағдайларды ескерту және жоюды          137363
қамтамасыз ету үшін арнайы техникалық
жабдықтардың дайындығын ұйымдастыру
106 "Қазқұтқару" бөлімшесі құтқарушыларының жыл        3000
сайынғы республикалық (халықаралық)
жиын-семинарын өткізу
107 Өрт сөндіру қызметі                             9066705
108 Жедел құтқару қызметі                            193322
109 Метеостанция - 3 объектісін сақтауды              15800
қамтамасыз ету
003  Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу    483400
мен қайта жаңарту
004  Өрт қауiпсiздiгi саласында сынақтарды талдау       8071
және жүргiзу
005  Алматы қаласының бюджетіне көшкінге қарсы        500000
және жер көшкініне қарсы қауіпсіздікті
қамтамасыз етуге берілетін нысаналы даму
трансферттері
007  Мемлекеттік органдар мен мекемелер мамандарын     10514
төтенше жағдай ахуалында іс-әрекет жасауға
дайындау
03        Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот,  123153400
қылмыстық-атқару қызметі
01       Құқық қорғау қызметі                          48548398
201     Қазақстан Республикасы Ішкі iстер              39689590
министрлiгi
001  Республикалық деңгейде қоғамдық тәртiптi       33554278
қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi
қамтамасыз ету
001 Орталық органның аппараты                       1346963
002 Аумақтық органдардың аппараттары               10371819
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін           36263
арттыру
008 Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,             53876
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық   5361348
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін              214073
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету

001    Аппарат центрального органа                252076
002    Аппараты территориальных органов          2223322
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                     2898
008    Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов       123109
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                     98386
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                     23341
002      Организация ликвидации чрезвычайных
ситуаций природного и техногенного
характера                                11075739
100    Республиканский оперативно-
спасательный отряд                          83970
101    Воинские части                             630889
102    Аэромобильные региональные оперативно-
спасательные отряды                        183912
103    Республиканский кризисный центр             99989
104    Казселезащита                              660789
105    Организация готовности специальных
технических средств для обеспечения        137363
предупреждения и ликвидации чрезвычайных
ситуаций
106    Проведение ежегодного республиканского
(международного) сбора-семинара              3000
спасателей подразделения "Казспас"
107    Пожарные службы                           9066705
108    Оперативно-спасательные службы             193322
109    Обеспечение сохранности объекта
Метеостанция-3                              15800
003      Строительство и реконструкция объектов
защиты от чрезвычайных ситуаций            483400
004      Анализ и проведение испытаний
в области пожарной безопасности              8071
005      Целевые трансферты на развитие бюджету
города Алматы для обеспечения
противолавинной и противооползневой
безопасности                               500000
007      Подготовка специалистов государственных
органов и учреждений к действиям в
условиях чрезвычайной ситуации              10514
03               Общественный порядок, безопасность,
правовая, судебная, уголовно-
исполнительная деятельность             123153400
01            Правоохранительная деятельность          48584398
201         Министерство внутренних дел
Республики Казахстан                     39689590
001      Охрана общественного порядка и
обеспечение общественной
безопасности на республиканском
уровне                                   33554278
001    Аппарат центрального органа               1346963
002    Аппараты территориальных органов         10371819
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                    36263
008    Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов        53876
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                   5361348
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                    214073

100 Ішкі әскерлер комитеті                           221787
101 Автокөліктік қызмет көрсету мекемесі             232493
102 Әскери және арнайы мүлік базалары                 48331
103 Кинология орталығы                                46540
104 "Сұңқар" арнайы мақсаттағы бөлімшесі             207443
105 Жедел-іздестіру қызметі                         2392886
106 Дипломатиялық өкілдіктерді қорғау                390550
107 Ішкі әскерлердің құрамалары мен бөлімдері       7262963
108 Ішкі істер басқармасының белгілі бір             139152
тұрғылықты жері және құжаттары жоқ тұлғаларға
арналған көліктегі қабылдау-таратушылары
109 Мамандандырылған мемлекеттік күзет қызметі      5227791
003  Қылмыстық процеске қатысатын адамдардың          106094
құқықтары мен бостандықтарын қорғауды
қамтамасыз ету
100 Қылмыстық процеске қатысатын адамдарды            18733
мемлекеттік қорғау
101 Қылмыстық процеске қатысушылардың іс жүргізу       7378
шығындарын өтеу
102 Тергеу кезінде адвокаттардың заңдық көмек         79983
көрсетуі
004  Арнайы және әскери тасымалдар                     52286
007  Қоғамдық тәртіп және қоғамдық қауіпсіздік        359914
объектілерін салу, қайта жаңарту
008  Ішкі істер органдарының ақпараттық жүйелерін     114630
құру
009  3-мемлекеттік жоба                              1500000
016  Жүргiзушi куәлiктерiн, көлiк құралдарын         2226552
мемлекеттiк тiркеу үшiн қажет құжаттарды және
нөмiр белгiлерiн дайындау
017  Қазақстан Республикасы Iшкi iстер                576236
министрлiгiнiң iшкi әскерлерi әскери
бөлiмдерiнiң жауынгерлiк дайындығын арттыру
018  Қазақстан Республикасына келетін шетелдік         11000
азаматтарды көші-қон карточкаларымен
қамтамасыз ету
104  Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес  327599
110  Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің    861001
басқа да көріністеріне қарсы күрес
221     Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі       4764036
001  Мемлекеттің қызметін құқықтық қамтамасыз ету    3833228
001 Орталық органның аппараты                       1159654
002 Аумақтық органдардың аппараттары                1697882
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін            4050
арттыру
008 Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,             46250
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық      9189
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін               65914
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100 Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің аппараты     170103
101 Қылмыстық-атқару жүйесінің аумақтық              680186
органдарының аппараттары
015  Қазақстан Республикасы азаматтарының             930808
төлқұжаттары мен жеке куәліктерін дайындау
618     Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа    4055772
және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
агенттiгi (қаржы полициясы)
001  Экономикалық қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа  3921483
қарсы күрес жөніндегі уәкілетті органның
қызметін қамтамасыз ету

100    Комитет внутренних войск                   221787
101    Учреждение автотранспортного обслуживания  232493
102    Базы военного и специального имущества      48331
103    Кинологический центр                        46540
104    Подразделение специального назначения
"Сункар"                                   207443
105    Оперативно-розыскная деятельность         2392886
106    Охрана дипломатических представительств    390550
107    Соединения и части внутренних войск       7262963
108    Приемники-распределители управления
внутренних дел на транспорте для лиц,
не имеющих определенного места жительства
и документов                               139152
109    Государственная специализированная
служба охраны                             5227791
003      Обеспечение защиты прав и свобод
лиц, участвующих в уголовном
процессе                                   106094
100    Государственная защита лиц, участвующих
в уголовном процессе                        18733
101    Возмещение процессуальных издержек
участвующим в уголовном процессе             7378
102    Оказание юридической помощи адвокатами
на следствии                                79983
004      Специальные и воинские перевозки            52286
007      Строительство, реконструкция
объектов общественного порядка и
безопасности                               359914
008      Создание информационных систем
органов внутренних дел                     114630
009      Государственный проект 3                  1500000
016      Изготовление водительских
удостоверений, документов, номерных
знаков для государственной
регистрации транспортных средств          2226552
017      Повышение боеготовности воинских
частей внутренних войск
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан                       576236
018      Обеспечение миграционными
карточками иностранных лиц,
прибывающих в Республику Казахстан          11000
104      Борьба с наркоманией и наркобизнесом       327599
110      Борьба с терроризмом и иными
проявлениями экстремизма и сепаратизма     861001
221         Министерство юстиции Республики
Казахстан                                 4764036
001      Правовое обеспечение деятельности
государства                               3833228
001    Аппарат центрального органа               1159654
002    Аппараты территориальных органов          1697882
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                     4050
008    Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов        46250
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                      9189
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                     65914
100    Аппарат Комитета уголовно-
исполнительной системы                     170103
101    Аппараты территориальных органов
уголовно-исполнительной системы            680186
015      Изготовление паспортов и удостоверений
личности граждан Республики Казахстан      930808
618         Агентство Республики Казахстан по
борьбе с экономической
и коррупционной преступностью
(финансовая полиция)                      4055772
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа по борьбе с
экономической и коррупционной
преступностью                             3921483

001 Орталық органның аппараты                        439660
002 Аумақтық органдардың аппараттары                3129364
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін           10030
арттыру
008 Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,            110908
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық    145000
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін               41157
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100 Қаржы полициясы органдарының жедел-іздестіру      45364
қызметі
002  Қылмыстық процеске қатысатын адамдардың           47342
құқықтары мен бостандықтарын қорғауды
қамтамасыз ету
100 Қылмыстық процеске қатысатын адамдарды             2600
мемлекеттік қорғау
101 Қылмыстық процеске қатысушылардың іс жүргізу      38467
шығындарын өтеу
102 Тергеу кезінде адвокаттардың заңдық көмек          6275
көрсетуі
003  Қазақстан Республикасы Экономикалық қылмысқа      80647
және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
агенттiгiнің автоматтандырылған бірыңғай
ақпараттық-телекоммуникациялық жүйесiн құру
104  Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес    6300
678     Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы        75000
110  Терроризмге және экстремизм мен сепаратизмнің     75000
басқа да көріністеріне қарсы күрес
02          Құқықтық қызмет                                 211455
221     Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі        211455
005  Сотта адвокаттардың заңгерлік көмек көрсетуі     139954
006  Құқықтық насихат                                  71501
03          Сот қызметі                                     9775553
501     Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты             9775553
001  Сот жүйесі органдарының қызметін қамтамасыз ету 9480472
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру    1462
008 Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,            110767
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық     61708
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін              120291
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының           744821
қызметін қамтамасыз ету
101 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы     83349
Сот әкімшілігі жөніндегі комитетінің аппараты
102 Облыстардағы, Астана және Алматы қалаларындағы  1486184
әкімшілері

001    Аппарат центрального органа                439660
002    Аппараты территориального органа          3129364
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                    10030
008    Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов       110908
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                    145000
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                     41157
100    Оперативно-розыскная деятельность
органов финансовой полиции                  45364
002      Обеспечение защиты прав и свобод
лиц, участвующих в уголовном
процессе                                    47342
100    Государственная защита лиц,
участвующих в уголовном процессе             2600
101    Возмещение процессуальных издержек лицам,
участвующим в уголовном процессе            38467
102    Оказание юридической помощи адвокатами
на следствии                                 6275
003      Создание единой автоматизированной
информационно-телекоммуникационной
системы Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической
и коррупционной преступностью               80647
104      Борьба с наркоманией и
наркобизнесом                                6300
678         Республиканская гвардия Республики
Казахстан                                   75000
110      Борьба с терроризмом и иными
проявлениями экстремизма и сепаратизма      75000
02            Правовая деятельность                      211455
221         Министерство юстиции Республики Казахстан  211455
005      Оказание юридической помощи адвокатами
в суде                                     139954
006      Правовая пропаганда                         71501
03            Судебная деятельность                     9775553
501         Верховный Суд Республики Казахстан        9775553
001      Обеспечение деятельности органов
судебной системы                          9480472
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                     1462
008    Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов       110767
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                     61708
017    Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое
обеспечение государственных органов        120291
100    Обеспечение деятельности Верховного Суда
Республики Казахстан                       744821
101    Аппарат Комитета по судебному
администрированию при Верховном Суде
Республики Казахстан                        83349
102    Администраторы в областях, городах
Астане и Алматы                           1486184

103 Жергілікті соттар                               6871890
002  Қазақстан Республикасы сот жүйесі органдарының    82500
бірыңғай автоматтандырылған ақпараттық-талдау
жүйесiн құру
004  Судьяларды тұрғын үймен қамтамасыз ету           130000
005  Жекелеген негiздемелер бойынша республикалық
меншiкке түскен мүлiктi бағалау, сақтау және
сату                                             82 581
04          Заңды және құқықтық тәртіпті қамтамасыз      6340324
ету жөніндегі қызмет
502     Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы        6340324
001  Қазақстан Республикасында заңдардың және
заңға тәуелді актілердің дәлме-дәл және бірізді
қолданылуына жоғары қадағалауды іске асыру      6136486
001   Орталық органның аппараты                        483835
002 Аумақтық органдардың аппараттары                4403355
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін           15163
арттыру
008 Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,             91944
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық    119429
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін              174380
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100 Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының      202648
Құқықтық статистика және арнайы есеп жөніндегі
комитетінің аппараты
101 Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының      645732
Құқықтық статистика және арнайы есеп жөніндегі
комитетінің аумақтық органдарының аппараттары
002  Криминалдық және жедел есеп жүргізу жөніндегі      1838
мемлекетаралық ақпараттық өзара іс-қимыл
003  Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының      202000
Құқықтық статистика және арнаулы есепке алу
комитетінің ақпараттық жүйесін құру
05          Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің    42595535
қауіпсіздігін қамтамасыз ету жөніндегі
қызмет
104     Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің       344072
Кеңсесі
002  Мемлекеттік органдарды ақпараттық қауіпсіздікті   92628
ұйымдастыру және қамтамасыз ету
100 Мемлекеттік органдарда ақпаратты техникалық       86218
қорғауды ұйымдастыру жөніндегі орталық
101 Ақпарат қауіпсіздігі саласында мамандарды          6410
даярлау және біліктілігін арттыру орталығы
003  Мемлекеттік мекемелерді фельдъегерлік            251444
байланыспен қамтамасыз ету
410     Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік      40905852
комитеті

103    Местные суды                              6871890
002      Создание единой автоматизированной
информационно-аналитической системы
органов судебной системы Республики
Казахстан                                   82500
004      Обеспечение жильем судей                   130000
005      Оценка, хранение и реализация имущества,
поступившего в республиканскую собственность
по отдельным основаниям                     82581
04            Деятельность по обеспечению законности
и правопорядка                            6340324
502         Генеральная прокуратура Республики
Казахстан                                 6340324
001      Осуществление высшего надзора за точным
и единообразным применением законов и
подзаконных актов в Республике Казахстан  6136486
001    Аппарат центрального органа                483835
002    Аппараты территориальных органов          4403355
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                    15163
008    Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов        91944
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                    119429
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                    174380
100    Аппарат Комитета по правовой статистике
и специальным учетам Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан           202648
101    Аппараты территориальных органов Комитета
по правовой статистике и специальным
учетам Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан                       645732
002      Межгосударственное информационное
взаимодействие по ведению криминального
и оперативного учетов                        1838
003      Создание информационной системы Комитета
по правовой статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры Республики
Казахстан                                   202000
05            Деятельность по обеспечению безопасности
личности, общества и государства          42595535
104         Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан                                   344072
002      Организация и обеспечение информационной
безопасности в государственных органах       92628
100    Центр по организации технической защиты
информации в государственных органах         86218
101    Центр подготовки и повышения квалификации
специалистов в области информационной
безопасности                                  6410
003      Обеспечение фельдъегерской связью
государственных учреждений                  251444
410         Комитет национальной безопасности
Республики Казахстан                      40905852

001  Ұлттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету            36741852
002  Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту               4164000
бағдарламасы
680     Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет      1345611
қызметі
001  Мемлекеттер басшылары мен жекелеген лауазымды   1345611
адамдардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету
06          Қылмыстық-атқару жүйесі                      14466736
221     Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі      14466736
003  Сотталғандарды ұстау                           10459420
004  Қылмыстық-атқару жүйесі объектілерін салу       1674300
және қайта жаңарту
009  Қылмыстық-атқару жүйесінің ақпараттық              5000
жүйесін құру
011  Түзету мекемелерінде СПИД індетіне қарсы           3000
іс-қимыл
012  Тергеу-қамауға алынған адамдарды ұстау          2324016
013  Тергеу изоляторларына СПИД індетіне қарсы          1000
іс-қимыл
09          Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік             1179399
саласындағы басқа да қызметтер
221     Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі       1179399
002    Сот сараптамаларын жүргізу                       623096
008  Әділет органдарының ақпараттық жүйесін құру       30400
010  Халыққа "жалғыз терезе" қағидаты бойынша         500000
қызмет көрсететін орталықтардың қызметін
қамтамасыз ету
104  Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес   25903
04        Бiлiм беру                                      66384355
02      Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта      11299249
білім беру
200     Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат         882624
және спорт министрлігі
002  Спорт бойынша білім беру объектілерін салу       275160
және қайта жаңарту
003  Спортта дарындылық көрсеткен балаларды оқыту     607464
және тәрбиелеу
100 Спортқа дарынды балаларға арналған мектеп-       443077
интернаттар
101 Олимпиадалық резерв және жоғары спорттық         164387
шеберлік мектептерінің жұмыс істеуін
қамтамасыз ету
208     Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi      171522
005  Білім берудің мамандандырылған ұйымдарында       171522
жалпы білім беру
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым        10245103
министрлігі
009  Дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу          1357403
010  Республикалық мектеп олимпиадаларын,             376395
конкурстарды, республикалық маңызы бар
мектептен тыс іс-шараларды өткізу
028  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        2947277
қалаларының бюджеттеріне жалпы орта білім
беретін мемлекеттік мекемелердің үлгі
штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
029  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        2251428
қалаларының бюджеттеріне жаңадан пайдалануға
берілетін білім беру объектілерін ұстауға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
034  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         500000
қалаларының бюджеттеріне жалпы орта білім
беретін мемлекеттік мекемелерді Интернетке
қосылуын және трафигіне ақы төлеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
035  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         789300
қалаларының бюджеттеріне жалпы орта білім
беретін мемлекеттік мекемелердің кітапхана
қорларын жаңарту үшін оқулықтар мен оқу
әдістемелік кешендерді сатып алуға және
жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
036  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        2023300
қалаларының бюджеттеріне жалпы орта білім
беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық
және мультимедиалық кабинеттер құруға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

001      Обеспечение национальной безопасности     36741852
002      Программа развития системы национальной
безопасности                               4164000
680         Служба охраны Президента
Республики Казахстан                       1345611
001      Обеспечение безопасности глав государств
и отдельных должностных лиц                1345611
06            Уголовно-исполнительная система           14466736
221         Министерство юстиции
Республики Казахстан                      14466736
003      Содержание осужденных                     10459420
004      Строительство и реконструкция объектов
уголовно-исполнительной системы            1674300
009      Создание информационной системы
уголовно-исполнительной системы               5000
011      Противодействие эпидемии СПИДа
в исправительных учреждениях                  3000
012      Содержание следственно-арестованных лиц    2324016
013      Противодействие эпидемии СПИДа
в следственных изоляторах                     1000
09            Прочие услуги в области общественного
порядка и безопасности                     1179399
221         Министерство юстиции Республики Казахстан  1179399
002      Проведение судебных экспертиз               623096
008      Создание информационной системы
органов юстиции                              30400
010      Обеспечение деятельности центров
обслуживания населения по принципу
"одного окна"                               500000
104      Борьба с наркоманией и наркобизнесом         25903
04               Образование                               66384355
02            Начальное общее, основное общее,
среднее общее образование                 11299249
200         Министерство культуры, информации
и спорта Республики Казахстан               882624
002      Строительство и реконструкция объектов
образования по спорту                       275160
003      Обучение и воспитание одаренных
в спорте детей                              607464
100    Республиканские школы-интернаты для
одаренных в спорте детей                    443077
101    Обеспечение функционирования школ
олимпийского резерва и высшего спортивного  164387
мастерства
208         Министерство обороны Республики Казахстан   171522
005      Общеобразовательное обучение
в специализированных организациях
образования                                 171522
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                      10245103
009      Обучение и воспитание одаренных детей      1357403
010      Проведение республиканских школьных
олимпиад, конкурсов, внешкольных            376395
мероприятий республиканского значения
028      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и        2947277
Алматы на обеспечение содержания
типовых штатов государственных учреждений
общего среднего образования
029      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и        2251428
Алматы на содержание вновь вводимых
объектов образования
034      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и         500000
Алматы на подключение к Интернету и
оплату трафика государственных
учреждений среднего общего образования
035      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и         789300
Алматы на приобретение и доставку
учебников и учебно-методических
комплексов для обновления библиотечных
фондов государственных учреждений
среднего общего образования
036      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и        2023300
Алматы на создание лингафонных и
мультимедийных кабинетов в
государственных учреждениях среднего
общего образования

03          Бастауыш кәсіптік білім беру                   286100
225     Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым          286100
министрлiгi
037  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         286100
қалаларының бюджеттеріне жалпы орта білім
беретін мемлекеттік мекемелердің материалдық-
техникалық базасын нығайтуға берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
04          Орта кәсіби білім беру                         3102797
200     Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат         118120
және спорт министрлігі
004  Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау           118120
201     Қазақстан Республикасы Ішкі істер                476500
министрлігі
010  Орта кәсіптік білімді мамандар даярлау           476500
208     Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi      347417
010  Орта кәсiптiк білiмдi мамандар даярлау           347417
221     Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі        144636
007  Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау           144636
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым         1648276
министрлігі
013  Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау           628570
016  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         772684
қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы
органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде
кәсіптік орта оқу орындарында оқитын студент-
тердің стипендиялары мөлшерін ұлғайтуға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
030  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         247022
қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы
органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде
кәсіптік орта оқу орындарында оқып жатқандар
үшін жол жүруге өтемақы төлеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
226     Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау          367848
министрлiгi
002  Орта кәсiптiк бiлiмдi мамандар даярлау           164722
013  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы          83259
қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы
органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде
кәсіптік орта оқу орындарында оқитын
студенттердің стипендиялары мөлшерін
ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
021  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         24236
қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы
органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде
кәсіптік орта оқу орындарында оқып жатқандар
үшін жол жүруге өтемақы төлеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
039  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы          95631
қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік тапсырыс
шеңберінде орта кәсіптік білім беру бойынша
оқыту құнының ұлғаюы бойынша шығыстарды өтеуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
05       Қосымша кәсіби білім беру                      2009606
200     Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат          17619
және спорт министрлігі
005  Мемлекеттік мәдениет ұйымдары кадрларының         17619
біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
201     Қазақстан Республикасы Ішкі істер                 75786
министрлігі
011  Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және              75786
қайта даярлау
204     Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер               25145
министрлiгi
007  Дипломатиялық қызмет органдары үшін                25145
мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау
213     Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты          2051
әлеуметтік қорғау министрлігі
022  Халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік           2051
ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыру
және оларды қайта даярлау
220     Қазақстан Республикасы Экономика және            123771
бюджеттік жоспарлау министрлігі
042  Экономика саласындағы басшы қызметкерлердің      123771
біліктілігін арттыру

03            Начальное профессиональное образование      286100
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                        286100
037      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и         286100
Алматы на укрепление материально-
технической базы государственных
учреждений начального профессионального
образования
04            Среднее профессиональное образование       3102797
200         Министерство культуры, информации
и спорта Республики Казахстан               118120
004      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием               118120
201         Министерство внутренних дел Республики
Казахстан                                   476500
010      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием               476500
208         Министерство обороны Республики Казахстан   347417
010      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием               347417
221         Министерство юстиции Республики Казахстан   144636
007      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием               144636
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                       1648276
013      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием               628570
016      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на увеличение размера стипендий
студентам, обучающимся в средних
профессиональных учебных заведениях на
основании государственного заказа местных
исполнительных органов                      772684
030      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на выплату компенсаций на проезд
для обучающихся в средних профессиональных
учебных заведениях на основании
государственного заказа местных
исполнительных органов                      247022
226         Министерство здравоохранения
Республики Казахстан                        367848
002      Подготовка специалистов со средним
профессиональным образованием               164722
013      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и          95631
Алматы на увеличение размера стипендий
студентам, обучающимся в средних
профессиональных учебных заведениях на
основании государственного заказа местных
исполнительных органов                       83259
021      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на выплату компенсаций на проезд
для обучающихся в средних профессиональных
учебных заведениях на основании
государственного заказа местных
исполнительных органов                       24236
039      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на возмещение расходов по
увеличению стоимости обучения по среднему
профессиональному образованию в рамках
государственного заказа                      95631
05            Дополнительное профессиональное
образование                                2009606
200         Министерство культуры, информации
и спорта Республики Казахстан                17619
005      Повышение квалификации и переподготовка
кадров государственных организаций           17619
культуры
201         Министерство внутренних дел Республики
Казахстан                                    75786
011      Повышение квалификации и переподготовка
кадров                                       75786
204         Министерство иностранных дел Республики
Казахстан                                    25145
007      Переподготовка государственных служащих
для органов дипломатической службы           25145
213         Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан                2051
022      Повышение квалификации и переподготовка
кадров государственных организаций            2051
социальной защиты населения
220         Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан           123771
042      Повышение квалификации руководящих
работников в сфере экономики                123771

221     Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі         21069
017  Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды       21069
қайта даярлау
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым          669365
министрлігі
023  Мемлекеттік білім беру ұйымдарындағы             163368
кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру және
қайта даярлау
038  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         430997
қалаларының бюджеттеріне облыстық (қалалық)
педагог кадрлардың біліктілігін арттыру
институттарының педагог қызметкерлерін қайта
даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
039  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы          75000
қалаларының бюджеттеріне облыстық (қалалық)
педагог кадрлардың біліктілігін арттыру
институттарының материалдық-техникалық
базасын нығайтуға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
226     Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау          776494
министрлiгi
014  Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары кадрла-    626723
рының біліктілігін арттыру және қайта даярлау
040  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         149771
қалаларының бюджеттеріне медицина кадрларын,
сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы
менеджерлерді қайта даярлауға және олардың
біліктілігін арттыруға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
501     Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты                62047
003  Сотқа магистрант-үміткерлерді даярлау және         62047
соттар мен сот жүйесі қызметкерлерінің
бiлiктiлiгiн арттыру
608     Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет        229173
iстерi агенттiгi
004  Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау 229173
және бiлiктiлiгiн арттыру
694     Қазақстан Республикасы Президентінің Іс            7086
басқармасы
011  Дәрігерлерді шетелдерде қайта даярлау және         7086
мамандандыру
06          Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін        29972761
кәсіби білім беру
201     Қазақстан Республикасы Ішкi iстер               1437375
министрлігі
012  Жоғары кәсіби білімді мамандарды даярлау        1437375
202     Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар         202440
министрлігі
006  Жоғары кәсіби білімді мамандар даярлау           202440
208     Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi     3229573
011  Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі          3229573
кәсіби білімді мамандар даярлау
100 Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі          2800218
кәсіби білімді мамандар даярлау
101 Полигондарды жалға беру туралы мемлекетара-      429355
лық келісім-шартына сәйкес мамандарды даярлау

221         Министерство юстиции Республики Казахстан    21069
017      Повышение квалификации и
переподготовка кадров                        21069
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                        669365
023      Повышение квалификации и переподготовка
кадров государственных организаций          163368
образования
038      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на переподготовку и повышение
квалификации педагогических работников
в областных (городских) институтах
повышения квалификации педагогических
кадров                                      430997
039      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на укрепление материально-
технической базы областных (городских)
институтов повышения квалификации
педагогических кадров                        75000
226         Министерство здравоохранения Республики
Казахстан                                   776494
014      Повышение квалификации и переподготовка
кадров государственных организаций
здравоохранения                             626723
040      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на повышение квалификации и
переподготовку медицинских кадров,
а также менеджеров в области
здравоохранения                             149771
501         Верховный Суд Республики Казахстан           62047
003      Подготовка магистрантов-кандидатов
в судьи и повышение квалификации судей
и работников судебной системы                62047
608         Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы                      229173
004      Подготовка, переподготовка и повышение
квалификации государственных служащих       229173
694         Управление делами Президента Республики
Казахстан                                     7086
011      Переподготовка и специализация врачей
за рубежом                                    7086
06            Высшее и послевузовское профессиональное
образование                               29972761
201         Министерство внутренних дел
Республики Казахстан                       1437375
012      Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием              1437375
202         Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан                        202440
006      Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием               202440
208         Министерство обороны Республики
Казахстан                                  3229573
011      Подготовка специалистов с высшим
и послевузовским профессиональным
образованием                               3229573
100    Подготовка специалистов с высшим
и послевузовским профессиональным
образованием                               2800218
101    Подготовка специалистов в соответствии
с межгосударственными договорами об
аренде полигонов                            429355

221     Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі        226625
016  Жоғары кәсіптік білімді мамандар даярлау         226625
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым        21480789
министрлігі
020  Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі         21467998
кәсіптік білімді мамандар даярлау
100 Мемлекеттік білім беру гранты бойынша          12061534
мамандар даярлау
101 Жоғары оқу орындарының студенттерін             3640805
стипендиямен қамтамасыз ету
102 Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрлар         475770
даярлау
103 Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрларды       612117
стипендиямен қамтамасыз ету
104 Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консервато-     390165
риясында мамандар даярлау
105   Қазақстан Республикасының Білім және ғылым       405393
министрлігінің жоғары оқу орындарының әскери
кафедраларында офицерлер даярлау
106 "Болашақ" бағдарламасы шеңберінде шетелдегі     2113712
жоғары оқу орындарында мамандар даярлау
107 Мемлекеттік жоғары оқу орындарын күрделі         781731
жөндеу
108 Студенттердің жоғары оқу орындарында оқуды         3803
аяқтауы
109 Жоғары оқу орындарында оқу аяқтайтын                430
студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету
110 Жоғары оқу орындары үшін оқулық әдебиетін        100000
дайындау, шығару және сатып алу
111 Жоғары кәсіптік және жоғары оқу орнынан          265600
кейінгі кәсіптік білімді мамандар даярлау үшін
Қазақстанның жоғары оқу орындары үшін шетелдік
мамандарды (оқытушыларды, профессорларды)
тарту
113 Кәсіптік жоғары оқу орындарында мемлекеттік      616938
білім беру тапсырысы бойынша оқып жатқандар
арасына жастардың жол жүруіне өтемақы төлеу
021  Жоғары кәсіби білімді мамандар даярлауда          12791
мемлекеттік кредит беруді ұйымдастыру
226     Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау         2798215
министрлiгi
003  Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі          2798215
кәсіптік білімді мамандар даярлау
100 Мемлекеттік білім беру гранты бойынша           1705093
мамандар даярлау
101 Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау        27039
министрлігінің жоғары оқу орындарының әскери
кафедраларында офицерлер даярлау
102 Жоғары оқу орындарының студенттерін              457680
стипендиямен қамтамасыз ету

221         Министерство юстиции Республики Казахстан   226625
016      Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием               226625
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                      21480789
020      Подготовка специалистов с высшим
и послевузовским профессиональным
образованием                              21467998
100    Подготовка специалистов по
государственным образовательным грантам   12061534
101    Стипендиальное обеспечение студентов
высших учебных заведений                   3640805
102    Подготовка научных и научно-
педагогических кадров                       475770
103    Стипендиальное обеспечение научных
и научно-педагогических кадров              612117
104    Подготовка кадров в Казахской
национальной консерватории имени
Курмангазы                                  390165
105    Подготовка офицеров запаса на
военных кафедрах высших учебных
заведений Министерства образования
и науки Республики Казахстан                405393
106    Подготовка специалистов в высших учебных
заведениях за рубежом в рамках
программы "Болашак"                        2113712
107    Капитальный ремонт государственных
высших учебных заведений                    781731
108    Доучивание студентов в высших учебных
заведениях                                    3803
109    Стипендиальное обеспечение студентов,
доучивающихся в высших учебных заведениях      430
110    Подготовка, издание и приобретение учебной
литературы для высших учебных заведений     100000
111    Привлечение зарубежных специалистов
(преподавателей, профессоров) в высшие      265600
учебные заведения Казахстана для
подготовки специалистов с высшим
профессиональным и послевузовским
профессиональным образованием
113    Выплата компенсаций на проезд обучающимся
из числа молодежи в высших профессиональных
учебных заведениях по государственному
образовательному заказу                     616938
021      Организация государственного кредитования
подготовки специалистов с высшим
профессиональным образованием                12791
226         Министерство здравоохранения Республики
Казахстан                                  2798215
003      Подготовка специалистов с высшим и
послевузовским профессиональным
образованием                               2798215
100    Подготовка специалистов по
государственным образовательным грантам    1705093
101    Подготовка офицеров запаса на военных
кафедрах высших учебных заведений
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан                                    27039
102    Стипендиальное обеспечение студентов
высших учебных заведений                    457680

103 Ғылыми кадрлар даярлау                            35884
104 Ғылыми кадрларды стипендиямен қамтамасыз ету      94553
105 Мемлекеттік жоғары оқу орындарын күрделі         235016
жөндеу
106 Студенттердің жоғары оқу орындарында оқуды       126712
аяқтауы
107 Жоғары оқу орындарында оқу аяқтайтын              45382
студенттерді стипендиямен қамтамасыз ету
108 Кәсіптік жоғары оқу орындарында мемлекеттік       70856
білім беру тапсырысы бойынша оқып жатқандар
арасынан жастардың жол жүруіне өтемақы төлеу
618     Қазақстан Республикасының Экономикалық           597744
қылмысқа және сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес
агенттігі (қаржы полициясы)
004  Жоғары кәсіби білімді мамандар даярлау           227980
005  Қаржы полициясының объектілерін салу және        369764
қайта жаңарту
09          Білім беру саласындағы өзге де қызметтер    19713842
201     Қазақстан Республикасы Ішкі істер                143450
министрлігі
013  Білім беру объектілерін салу және қайта жаңарту  143450
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым        18682724
министрлігі
001  Білім және ғылым саласындағы уәкілетті           567552
органның қызметін қамтамасыз ету
001   Орталық органның аппараты                        404103
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін             874
арттыру
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық      2348
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін               39732
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100 Ғылыми кадрларды аттестациялау                    29368
101 Білім беру ұйымдарын мемлекеттік аттестаттау      91127
және аралық аттестаттау жүргізу кезінде
білім алушыларды тестілеуді ұйымдастыру
008  Білім беру ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу       532000
әдістемелік кешендерін әзірлеу және тәжірибеден
өткізу, білім беру саласында қызмет көрсететін
республикалық ұйымдар және шетелдегі қазақ
диаспорасы үшін оқу әдебиетін шығару және
жеткізу
011  Білім беру және ғылым объектілерін салу және    2772909
қайта жаңарту
012  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы       11672030
қалаларының бюджеттеріне білім беру
объектілерін салуға және қайта жаңартуға
берілетін нысаналы даму трансферттері
014  Бiлiм беру саласындағы қолданбалы ғылыми         105251
зерттеулер
017  Мәдениет пен өнер саласында үзіліссiз оқуды     1186782
қамтамасыз ету

103    Подготовка научных кадров                    35884
104    Стипендиальное обеспечение научных кадров    94553
105    Капитальный ремонт государственных
высших учебных заведений                    235016
106    Доучивание студентов в высших учебных
заведениях                                  126712
107    Стипендиальное обеспечение студентов,
доучивающихся в высших учебных заведениях    45382
108    Выплата компенсаций на проезд обучающимся
из числа молодежи в высших профессиональных
учебных заведениях по государственному
образовательному заказу                      70856
618         Агентство Республики Казахстан по борьбе
с экономической и коррупционной
преступностью (финансовая полиция)          597744
004      Подготовка специалистов с высшим
профессиональным образованием               227980
005      Строительство и реконструкция объектов
финансовой полиции                          369764
09            Прочие услуги в области образования       19713842
201         Министерство внутренних дел Республики
Казахстан                                   143450
013      Строительство и реконструкция объектов
образования                                 143450
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                      18682724
001      Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области образования и науки        567552
001    Аппарат центрального органа                 404103
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                       874
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                       2348
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                      39732
100    Аттестация научных кадров                    29368
101    Организация тестирования обучающихся при
проведении государственной аттестации
организаций образования и промежуточной
аттестации обучающихся                       91127
008      Разработка и апробация учебников и
учебно-методических комплексов для
организаций образования, издание и
доставка учебной литературы для
республиканских организаций,
предоставляющих услуги в области
образования, и казахской диаспоры за
рубежом                                     532000
011      Строительство и реконструкция
объектов образования и науки               2772909
012      Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на строительство и реконструкцию
объектов образования                      11672030
014      Прикладные научные исследования
в области образования                       105251
017      Обеспечение непрерывного обучения
в области культуры и искусства             1186782

022  Бiлiм беру жүйесін ақпараттандыру                 80200
025  Білім беру жүйесін әдістемелік қамтамасыз ету    751484
және білім беру қызметтерінің сапасын талдау
027  Бірыңғай ұлттық тестілеу жүйесін жасау           485638
031  Алматы қаласының бюджетіне білім беру            500000
объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту үшін
берілетін нысаналы даму трансферттері
104  Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес   28878
226     Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау          887668
министрлiгi
015  Медициналық білім беру жүйесін әдістемелік         3248
қамтамасыз ету
026  Білім беру объектілерін салу және қайта жаңарту  884420
05           Денсаулық сақтау                              56807134
01          Кең бейінді ауруханалар                       2115877
201     Қазақстан Республикасы Ішкi iстер                855780
министрлігі
014  Әскери қызметшiлердi, құқық қорғау органдарының  855780
қызметкерлерiн және олардың отбасы мүшелерiн
емдеу
208     Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi     1218514
012  Әскери қызметшiлердi және олардың отбасы        1218514
мүшелерін емдеу
678     Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы        41583
003  Әскери қызметшiлердi және олардың отбасы          41583
мүшелерін емдеу
02          Халықтың денсаулығын қорғау                   4012228
225     Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым          194941
министрлiгi
019  Балаларды оңалту                                 194941
226     Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау         2213462
министрлiгi
006  Республикалық деңгейде халықтың                 1683604
санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы
100 Эпидемиялардың алдын алу                          81637
101 Атырау, Арал теңізі, Ақтөбе, Орал, Талдықорған, 1165038
Маңғыстау, Шымкент, Қызылорда, Жамбыл,
Шалқар тырысқаққа қарсы станциялары
102 Республикалық санитарлық-эпидемиологиялық        161196
станциясы
103 Көліктегі санитарлық-эпидемиологиялық            190644
сараптаманың өңірлік орталықтары
104 СПИД-тің алдын алу және оған қарсы күрес          85089
жүргізу жөніндегі республикалық орталық
007  Республикалық денсаулық сақтау ұйымдары үшін     292436
қанды, оның компоненттерін және препараттарын
өндіру
008  Арнайы медицина резервін сақтау                   37422
041  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         200000
қалаларының бюджеттеріне жергілікті деңгейде
қан орталығын материалдық-техникалық
жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
694     Қазақстан Республикасы Президентінің Іс         1603825
басқармасы
003  Республикалық деңгейде халықтың санитарлық-       40864
эпидемиологиялық салауаттылығы
004  Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық  1562961
көмек көрсету

022      Информатизация системы образования           80200
025      Методологическое обеспечение системы
образования и анализ качества
образовательных услуг                       751484
027      Создание единой национальной системы
тестирования                                485638
031      Целевые трансферты на развитие
бюджету города Алматы для
сейсмоусиления объектов образования         500000
104      Борьба с наркоманией и наркобизнесом         28878
226         Министерство здравоохранения
Республики Казахстан                        887668
015      Методологическое обеспечение системы
медицинского образования                      3248
026      Строительство и реконструкция
объектов образования                        884420
05               Здравоохранение                           56807134
01            Больницы широкого профиля                  2115877
201         Министерство внутренних дел
Республики Казахстан                        855780
014      Лечение военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов и членов
их семей                                    855780
208         Министерство обороны
Республики Казахстан                       1218514
012      Лечение военнослужащих и членов
их семей                                   1218514
678         Республиканская гвардия Республики
Казахстан                                    41583
003      Лечение военнослужащих и
членов их семей                              41538
02            Охрана здоровья населения                  4012228
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                        194941
019      Реабилитация детей                          194941
226         Министерство здравоохранения
Республики Казахстан                       2213462
006      Санитарно-эпидемиологическое
благополучие населения на
республиканском уровне                     1683604
100    Предупреждение эпидемий                      81637
101    Противочумные станции Атырауская,
Араломорская, Актюбинская, Уральская,
Талдыкорганская, Мангистауская,
Шымкентская, Кызылординская,
Жамбылская, Шалкарская                     1165038
102    Республиканская санитарно-
эпидемиологическая станция                  161196
103    Региональные центры санитарно-
эпидемиологической экспертизы
на транспорте                               190644
104    Республиканский центр по
профилактике и борьбе со СПИДом              85089
007      Производство крови, ее компонентов
и препаратов для республиканских
организаций здравоохранения                 292436
008      Хранение специального медицинского
резерва                                      37422
041      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на материально-техническое
оснащение центров крови на местном
уровне                                      200000
694         Управление делами Президента
Республики Казахстан                       1603825
003      Санитарно-эпидемиологическое
благополучие населения на
республиканском уровне                       40864
004      Оказание медицинской помощи
отдельным категориям граждан               1562961

03          Мамандандырылған медициналық көмек          19016334
226     Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау        19016334
министрлiгi
010  Жоғары мамандандырылған медициналық көмек       5397463
көрсету
011  Туберкулезбен ауыратындарға мамандандырылған     782783
және санаторий-сауықтыру медициналық
көмек көрсету
012  Ана мен баланы қорғау                           1324420
028  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        4163745
қалаларының бюджеттеріне дәрілік заттарды,
вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық
препараттарды сатып алуға берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
100 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        1130770
қалаларының бюджеттеріне халыққа иммунды
алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және
басқа иммундық-биологиялық препараттарды
сатып алуға ағымдағы мақсатты трансферттер
101 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         621678
қалаларының бюджеттеріне туберкулезге қарсы
препараттарды сатып алуға ағымдағы мақсатты
трансферттер
102 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        1437908
қалаларының бюджеттеріне диабетке қарсы
препараттарды сатып алуға ағымдағы мақсатты
трансферттер
103 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         566438
қалаларының бюджеттеріне онкологиялық
ауруларға химиялық препараттарды сатып
алуға ағымдағы мақсатты трансферттер
104 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         406951
қалаларының бюджеттеріне бүйрегі жетімсіз
ауруларға дәрілік заттарды, диализаторларды,
шығыс материалдарының және бүйрегі
трансплантацияланғаннан кейінгі аурулар
үшін дәрілік заттар сатып алуға
ағымдағы мақсатты трансферттер
035  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         532285
қалаларының бюджеттеріне бес жасқа дейінгі
балаларды дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
036  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         736794
қалаларының бюджеттеріне жүкті әйелдерді
құрамында темір және йод бар препараттармен
қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
037  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         847844
қалаларының бюджеттеріне азаматтардың
жекелеген санаттарын алдын ала медициналық
тексеруде жүзеге асыруға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
038  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        5231000
қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтаудың
медициналық ұйымдарын жергілікті деңгейде
материалдық-техникалық жарақтандыруға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
09          Денсаулық сақтау саласындағы өзге де        31662695
қызметтер
226     Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау        31630272
министрлiгi
001  Денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті          1397025
органның қызметін қамтамасыз ету

03            Специализированная медицинская помощь     19016334
226         Министерство здравоохранения
Республики Казахстан                      19016334
010      Оказание высокоспециализированной
медицинской помощи                         5397463
011      Оказание специализированной и
санаторно-оздоровительной медицинской
помощи больным туберкулезом                 782783
012      Охрана материнства и детства               1324420
028      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на закуп лекарственных
средств, вакцин и других
иммунобиологических препаратов             4163745
100    Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов  Астаны
и Алматы на закуп вакцин и других
медицинских иммунобиологических
препаратов для проведения иммуно-
профилактики населения                     1130770
101    Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на закуп противо-
туберкулезных препаратов                    621678
102    Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на закуп противо-
диабетических препаратов                   1437908
103    Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на закуп химиопрепаратов
онкологическим больным                      566438
104    Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на закуп лекарственных средств,
диализаторов, расходных материалов
больным с почечной недостаточностью и
лекарственных средств для больных после
трансплантации почек                        406951
035      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на лекарственное обеспечение
детей до 5-летнего возраста                 532285
036      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на обеспечение беременных
железо- и йодосодержащими препаратами       736794
037      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на осуществление
профилактических медицинских осмотров
отдельных категорий граждан                 847844
038      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на материально-техническое
оснащение медицинских организаций
здравоохранения на местном уровне          5231000
09            Прочие услуги в области
здравоохранения                           31662695
226         Министерство здравоохранения
Республики Казахстан                      31630272
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа в области
здравоохранения                            1397025

001   Орталық органның аппараты                        353738
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 662393
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін          150233
арттыру
008 Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,             57479
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық     47779
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін              125403
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
005  Облыстық бюджеттерге, Астана қаласының          9032500
бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін салуға
және қайта жаңартуға берілетін нысаналы
даму трансферттері
009  Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы         1536484
ғылыми зерттеулер
016  Денсаулық сақтау объектілерін салу және        17277500
қайта жаңарту
017  Сот-медицина сараптамасы                         726148
018  Денсаулық сақтау саласында тарихи мұра             8774
құндылықтарын сақтау
019  Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру    300000
023  Ауылдық (селолық) жерлердегі денсаулық сақтауда  400000
ұтқыр және телемедицинаны дамыту
025  Республикалық иммундық-биологиялық зертхананы    526000
жарақтандыру
027  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         107052
қалаларының бюджеттеріне жаңадан пайдалануға
берілетін денсаулық сақтау объектілерін ұстауға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
032  Алматы қалалық бюджетіне денсаулық сақтау        500000
объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейту
үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
104  Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес   18789
694     Қазақстан Республикасы Президентінің Іс           32423
басқармасы
005  Медициналық ұйымдарды техникалық және             32423
ақпараттық қамтамасыз ету
06        Әлеуметтiк көмек және әлеуметтік           316199934
қамсыздандыру
01       Әлеуметтiк қамсыздандыру                     288549491
213     Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты     288549491
әлеуметтiк қорғау министрлiгi
002  Зейнетақы бағдарламасы                        209038486
100 Ортақ зейнетақыларды төлеу                    208838486
101 Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық
сынақтар салдарынан зардап шеккен               200000
азаматтардың зейнетақыларына үстемеақылар
003  Мемлекеттiк әлеуметтiк жәрдемақылар            52025875
100 Мүгедектігі бойынша                            32211271

001    Аппарат центрального органа                 353738
002    Аппараты территориальных органов            662393
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                    150233
008    Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов         57479
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                      47779
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение
государственных органов                     125403
005      Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджету города Астаны на
строительство и реконструкцию объектов
здравоохранения                            9032500
009      Прикладные научные исследования
в области здравоохранения                  1536484
016      Строительство и реконструкция объектов
здравоохранения                           17077500
017      Судебно-медицинская экспертиза              726148
018      Хранение ценностей исторического
наследия в области здравоохранения            8774
019      Создание информационных систем
здравоохранения                             300000
023      Развитие мобильной и телемедицины в
здравоохранении аульной (сельской)          400000
местности
025      Оснащение республиканской иммуно-
биологической лаборатории                   526000
027      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на содержание вновь вводимых
объектов здравоохранения                    107052
032      Целевые трансферты на развитие бюджету
города Алматы для сейсмоусиления
объектов здравоохранения                    500000
104      Борьба с наркоманией и наркобизнесом         18789
694         Управление делами Президента
Республики Казахстан                         32423
005      Техническое и информационное обеспечение
медицинских организаций                      32423
06               Социальная помощь и социальное
обеспечение                              316199934
01            Социальное обеспечение                   288549491
213      Министерство труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан                                288549491
002      Пенсионная программа                     209038486
100    Выплаты солидарных пенсий                208838486
101    Надбавки к пенсиям граждан,
пострадавших вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском
испытательном ядерном полигоне              200000
003      Государственные социальные пособия        52025875
100    По инвалидности                           32211271

101 Асыраушысынан айрылуына байланысты             19331163
102 Жасы бойынша                                     483441
004  Арнайы мемлекеттiк жәрдемақылар                24315980
100 ҰОС мүгедектері                                 1847425
101 ҰОС қатысушылары                                4072374
102 ҰОС мүгедектеріне теңестірілген адамдар         1379734
103 ҰОС қатысушыларына теңестірілген адамдар         785811
104 ҰОС қаза болған жауынгерлердің жесірлері         119500
105 Қайтыс болған ҰОС мүгедектерінің әйелдері        310913
(күйеулері)
106 Совет Одағының батырлары, Социалистік             35970
Еңбек ерлері, Даңқ ордені үш дәрежесімен,
үш дәрежелі Еңбек Даңқы ордендерінің иегерлері
107 ЧАЭС оқиғасында апат салдарын жою кезінде        736947
қаза болған (қайтыс болған, хабар ошарсыз
кеткен), әскери қызметкерлерінің, ішкі істер
органдары қызметкерлерінің және қаза болған
адамдардың отбасылары
108 Ұлы Отан соғысы жылдарындағы тыл еңбекшілері    1694471
109 Көшіру күні құрсақта болған балаларды              5476
қоса алғанда Қазақстан Республикасына
шеттету және қоныс аудару аймағынан
көшірілген ЧАЭС
110 І және ІІ топтағы мүгедектер                    4564273
111   ІІІ топтағы мүгедектер                           955627
112 16 жасқа дейінгі мүгедек балалар                 456029
113 "Алтын алқа", "Күміс алқа" белгілерімен         2638790
марапатталған немесе бұрын "Батыр-ана" атағын
алған және "Ана даңқы" орденімен марапатталған
көп балалы аналар
114 Төрт немесе одан да көп бірге тұратын кәмелетке 4023727
толмаған балалары бар көп балалы отбасылар
115 Мүгедектігі бар немесе зейнеткер болып           656008
табылатын жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандары
116 Қазақстан Республикасы алдында ерекше еңбек       32905
сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған тұлғалар
006  Жер астындағы және ашық тау-кен жұмыстарында,   1669150
еңбектiң ерекше зиянды және ерекше ауыр
жағдайында жұмыс iстеген адамдарға
мемлекеттiк арнайы жәрдемақылар
019  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        1500000
қалаларының бюджеттеріне әлеуметтік қамсыз-
дандыру объектілерін салуға және қайта
жаңартуға берілетін нысаналы даму трансферттері
02          Әлеуметтік көмек                               7815724
213     Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты       7541867
әлеуметтiк қорғау министрлiгi
005  Жерлеуге берiлетiн жәрдемақы                    1629334
100 Зейнеткерлерді, ҰОС қатысушылары мен            1282774
мүгедектерін жерлеуге берілетін жәрдемақы
101 Жер астындағы және ашық тау-кен жұмыстарында,    346560
ерекше зиянды және ерекше ауыр еңбек жағдай-
ларындағы жұмыстарда жұмыс істеген, мемлекет-
тік әлеуметтік жәрдемақылар және мемлекеттік
арнайы жәрдемақылар алушыларды жерлеуге
берілетін жәрдемақы
007  Бала тууға байланысты біржолғы мемлекеттік      3622775
жәрдемақылар
008  Семей ядролық полигонындағы ядролық сынақтар     194475
салдарынан зардап шеккен зейнеткерлерге,
мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушыларға
біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақылар
010  Ақталған азаматтарға-жаппай саяси қуғын-сүргін   807209
құрбандарына бiржолғы ақшалай өтемақы
011  Қаза болған, қайтыс болған әскери                  1854
қызметшiлердiң ата-аналарына, асырап
алушыларына, қамқоршыларына бiржолғы төлемдер
018  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        1109618
қалаларының бюджеттеріне Ұлы Отан соғысына
қатысушылар мен мүгедектеріне бір жолғы көмек
төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
020  Арал және Қазалы аудандарының халқына атаулы      40000
әлеуметтік мемлекеттік көмек көрсетуге
Қызылорда облыстық бюджетіне берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
021  Шалқар ауданының халқына атаулы әлеуметтік        20000
мемлекеттік көмек көрсетуге Ақтөбе облыстық
бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
024  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         116602
қалаларының бюджеттеріне Ұлы Отан соғысына
қатысушылар мен мүгедектерінің жол жүруін
қамтамасыз ету үшін берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттер
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым          202894
министрлігі
026  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         202894
қалаларының бюджеттеріне арнайы (түзету)
білім беру ұйымдары арнаулы техникалық және
орнын толтыру құралдарымен қамтамасыз етуге
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
603     Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және        70963
байланыс агенттігі
018  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы          70963
қалаларының бюджеттеріне қалалық
телекоммуникациялық желілердің абоненттері
болып табылатын, әлеуметтік қорғалатын
азаматтарға телефон үшін абоненттік төлем
тарифінің көтерілуін өтеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
09          Әлеуметтік көмек және әлеуметтік             19834719
қамтамасыз ету салаларындағы өзге де
қызметтер
213     Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты      19834719
әлеуметтiк қорғау министрлiгi
001  Еңбек, жұмыспен қамту, халықты әлеуметтік       1119010
қорғау және көші-қон саласындағы уәкілетті
органның қызметін қамтамасыз ету

101    По случаю потери кормильца                19331163
102    По возрасту                                 483441
004      Специальные государственные пособия       24315980
100    Инвалиды ВОВ                               1847425
101    Участники ВОВ                              4072374
102    Лица, приравненные к инвалидам ВОВ         1379734
103    Лица, приравненные к участникам ВОВ         785811
104    Вдовы воинов, погибших в ВОВ                119500
105    Жены (мужья) умерших инвалидов ВОВ          310913
106    Герои Советского Союза, Герои
Социалистического труда, кавалеры
орденов Славы трех степеней,
Трудовой Славы трех степеней                 35970
107    Семьи погибших (умерших, пропавших
без вести) военнослужащих,
сотрудников органов внутренних дел
и лиц, погибших при ликвидации
последствий катастрофы на ЧАЭС              736947
108    Труженики тыла в годы Великой
Отечественной войны                        1694471
109    Участники ликвидации последствий
катастрофы на ЧАЭС, эвакуированных
из зон отчуждения и отселения в
Республику Казахстан, включая детей,
которые на день эвакуации находились
во внутриутробном состоянии                   5476
110    Инвалиды I и II групп                      4564273
111    Инвалиды III группы                         955627
112    Дети-инвалиды до 16 лет                     456029
113    Многодетные матери, награжденные
подвесками "Алтын алка", "Кумис алка"
или получившие ранее звание
"Мать-героиня" и награжденные орденом
"Материнская слава"                        2638790
114    Многодетные семьи, имеющие четырех
и более совместно проживающих
несовершеннолетних детей                   4023727
115    Жертвы политических репрессий,
имеющие инвалидность или являющиеся         656008
пенсионерами
116    Лица, которым назначены пенсии
за особые заслуги перед Республикой
Казахстан                                    32905
006      Государственные специальные пособия
лицам, работавшим на подземных и
открытых горных работах, на работах
с особо вредными и особо тяжелыми
условиями труда                            1669150
019      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на строительство и
реконструкцию объектов социального
обеспечения                                1500000
02            Социальная помощь                          7815724
213         Министерство труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан      7541867
005      Пособие на погребение                      1629334
100    Пособие на погребение пенсионеров,
участников и инвалидов ВОВ                 1282774
101    Пособие на погребение получателей
государственных социальных пособий и
государственных специальных пособий,
работавших на подземных и открытых
горных работах, на работах с особо
вредными и особо тяжелыми
условиями труда                             346560
007      Единовременные государственные пособия
в связи с рождением ребенка                3622775
008      Единовременные государственные
денежные компенсации пенсионерам,
получателям государственных
социальных пособий, пострадавшим
вследствие ядерных испытаний на
Семипалатинском ядерном полигоне            194475
010      Единовременная денежная компенсация
реабилитированным гражданам-жертвам
массовых политических репрессий             807209
011      Единовременные выплаты родителям,
усыновителям, опекунам погибших,
умерших военнослужащих                        1854
018      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы для выплаты единовременной
помощи участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны                        1109618
020      Целевые текущие трансферты областному
бюджету Кызылординской области для
оказания государственной адресной
социальной помощи населению Аральского
и Казалинского районов                       40000
021      Целевые текущие трансферты областному
бюджету Актюбинской области для
оказания государственной адресной
социальной помощи населению Шалкарского
района                                       20000
024      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на обеспечение проезда
инвалидам и участникам Великой
Отечественной войны                         116602
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                        202894
026      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на обеспечение специальных
(коррекционных) организаций образования
специальными техническими и
компенсаторными средствами                  202894
603         Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи                       70963
018      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на компенсацию повышения
тарифа абонентской платы за телефон
социально защищаемым гражданам,
являющимся абонентами городских
сетей телекоммуникаций                       70963
09            Прочие услуги в области социальной
помощи и социального обеспечения          19834719
213      Министерство труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан     19834719
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа в области
труда, занятости, социальной защиты
и миграции населения                       1119010

001   Орталық органның аппараты                        203966
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 876307
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін            3642
арттыру
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық     28916
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін                6179
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
012  Еңбекті қорғау саласындағы қолданбалы             44638
ғылыми зерттеулер
013  Зейнетақылар мен жәрдемақыларды төлеуді         6163020
қамтамасыз ету
014  Жұмыспен қамту және кедейшілік базасы             49239
бойынша ақпараттық-талдамалық қамтамасыз ету
015  Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік            165000
орталықтың ақпараттық жүйесін дамыту
016  Заңды тұлғаның қызметі тоқтатылған               414500
жағдайда, сот мемлекетке жүктеген, адам
өмiрi мен денсаулығына келтiрiлген зиянды өтеу
023  Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек          7144
көрсетуді әдіснамалық қамтамасыз ету
025  Жұмыспен қамтудың және кедейшіліктің              50000
ақпараттық базасын дамыту
026  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         365712
қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік мекемелер
мен қазыналық кәсіпорындардың бірінші және
екінші разрядтағы жұмысшыларының лауазымдық
айлықақыларын (ставкаларын) есептеу үшін
коэффициенттерді мөлшерін ұлғайтуға берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
027  Оралмандарды тарихи отанына қоныстандыру       11382902
және әлеуметтік қорғау
100 Оралмандарды уақытша орналастыру орталығы         21834
101 Оралмандардың көшіп келуі және әлеуметтік       2475755
қорғалуы
102 Оралмандарды тұрғын үймен қамтамасыз ету        8885313
028  Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты          6354
әлеуметтік қорғау министрлігінің көші-қон және
демография жөніндегі ақпараттық жүйесін құру
029  Шығыс Қазақстан облысының облыстық бюджетіне      67200
бюджет саласы қызметкерлерінің жалақысына
экологиялық үстемеақыларды төлеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
07           Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық             28716581
01          Тұрғын үй шаруашылығы                          8800000
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі        2500000
028  "Қазақстандық ипотекалық компания" АҚ           2500000
акцияларының пакетін сатып алу
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда     6300000
министрлiгi
025  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        6300000
қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік коммунал-
дық тұрғын-үй қорының тұрғын үйін салуға
берілетін нысаналы даму трансферттері

001    Аппарат центрального органа                 203966
002    Аппараты территориальных органов            876307
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                      3642
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                      28916
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение
государственных органов                       6179
012      Прикладные научные исследования в
области охраны труда                         44638
013      Обеспечение выплаты пенсий и пособий       6163020
014      Информационно-аналитическое
обеспечение по базе занятости
и бедности                                   49239
015      Развитие информационной системы
Государственного центра по выплате
пенсий                                      165000
016      Возмещение за вред, причиненный
жизни и здоровью, возложенное судом на
государство, в случае прекращения
деятельности юридического лица              414500
023      Методологическое обеспечение
оказания инвалидам протезно-
ортопедической помощи                         7144
025      Развитие информационной базы занятости
и бедности                                   50000
026      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на увеличение размеров
коэффициентов для исчисления
должностных окладов (ставок) рабочих
первого и второго разрядов
государственных учреждений и казенных
предприятий                                 365712
027      Переселение на историческую родину и
социальная защита оралманов               11382902
100    Центр временного размещения оралманов        21834
101    Переселение и социальная защита
оралманов                                  2475755
102    Обеспечение жильем оралманов               8885313
028      Создание информационной системы
Министерства труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
по миграции и демографии                      6354
029      Целевые текущие трансферты областному
бюджету Восточно-Казахстанской области
для выплаты экологических надбавок
к заработной плате работников
бюджетной сферы                              67200
07               Жилищно-коммунальное хозяйство            28716581
01            Жилищное хозяйство                         8800000
217         Министерство финансов Республики
Казахстан                                  2500000
028      Приобретение пакета акций АО
"Казахстанская ипотечная компания"         2500000
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                       6300000
025      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на строительство жилья
государственного коммунального
жилищного фонда                            6300000

02      Коммуналдық шаруашылық                    14449390
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда    14449390
министрлігі
024  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        2890790
қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау
жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму
трансферттері
004 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру      2290790
005 Ішкі көздер есебінен жобаны іске асыру           600000
028  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы       11458600
қалаларының бюджеттеріне коммуналдық
шаруашылықтарды дамыту үшін берілетін
нысаналы даму трансферттері
037  Қарағанды облысы бюджетіне Приозерск қаласының   100000
инфрақұрылымын қолдау үшін берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
03       Елді мекендерді көркейту                     5467191
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда     5467191
министрлiгi
029  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        5467191
қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді
мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы даму
трансферттері
08        Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық     25895075
кеңiстiк
01       Мәдениет саласындағы қызмет                   5498197
101     Қазақстан Республикасы Президентінің             109985
Әкімшілігі
004  Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау               109985
200     Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат        5382921
және спорт министрлігі
006  Мәдениет, ақпарат және спорт саласындағы         136035
қолданбалы ғылыми зерттеулер
007  Тарихи-мәдени құндылықтарды сақтау               533477
008  Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды       382743
қамтамасыз ету
100 Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды       109725
қамтамасыз ету
101 Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына        243618
келтіру
102 Қазақ халқының мәдени мұрасын зерттеу             29400
жүйесін құру
009  Ұлттық фильмдер шығару                           911253
010  Мұрағат қорын сақтауды қамтамасыз ету            130502
100 Мұрағат құжаттарының сақталуын қамтамасыз ету     99190
101 Қазақстан Республикасында мұрағат ісін дамыту     31312
011  Әлеуметтік маңызды және мәдени іс-шараларды      964065
өткізу
012  Театр-концерт ұйымдарының жұмысын қамтамасыз    2324846
ету
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым            5291
министрлiгi

02            Коммунальное хозяйство                    14449390
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                      14449390
024      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на развитие системы
водоснабжения                              2890790
004    Реализация проекта за счет внешних
займов                                     2290790
005    Реализация проекта за счет
внутренних источников                       600000
028      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на развитие
коммунального хозяйства                   11458600
037      Целевые текущие трансферты
областному бюджету Карагандинской
области на поддержание инфраструктуры
города Приозерска                           100000
03            Благоустройство населенных пунктов         5467191
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                       5467191
029      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на развитие
благоустройства городов и населенных
пунктов                                    5467191
08               Культура, спорт, туризм и
информационное пространство               25895075
01            Деятельность в области культуры            5498197
101         Администрация Президента Республики
Казахстан                                   109985
004      Хранение историко-культурных ценностей      109985
200         Министерство культуры, информации
и спорта Республики Казахстан              5382921
006      Прикладные научные исследования в
области культуры, информации и спорта       136035
007      Хранение историко-культурных ценностей      533477
008      Обеспечение сохранности памятников
историко-культурного наследия               382743
100    Обеспечение сохранности памятников
историко-культурного наследия               109725
101    Восстановление памятников историко-
культурного наследия                        243618
102    Создание системы изучения культурного
наследия казахского народа                   29400
009      Производство национальных фильмов           911253
010      Обеспечение сохранности архивного фонда     130502
100    Обеспечение сохранности архивных
документов                                   99190
101    Развитие архивного дела в Республике
Казахстан                                    31312
011      Проведение социально значимых и
культурных мероприятий                      964065
012      Обеспечение функционирования
театрально-концертных организаций          2324846
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                          5291

003  Ғылыми-мәдени құндылықтарды сақтау                 5291
02          Спорт                                           5739035
200     Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат        5739035
және спорт министрлігі
014  Cпopт объектілерiн салу және қайта жаңарту      3053760
015  Жоғары жетiстiктер спортын дамыту               2628241
016  Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық            57034
түрлерiн дамытуды қолдау
03       Ақпараттық кеңістік                         10804307
200     Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат       10233996
және спорт министрлігі
017  Ақпараттың жалпыға қол жетімділігiн              527881
қамтамасыз ету
018  Баспа мұрағатының сақталуын қамтамасыз ету        23642
019  Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргiзу         8811839
100 Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік        929105
ақпараттық саясатты жүргізу
101 Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік  7847734
ақпараттық саясат жүргізу
102 Салық заңнамасын насихаттау                       35000
020  Әдебиеттiң әлеуметтiк маңызды түрлерiн басып     717956
шығару
021  Ішкі саяси тұрақтылық және қоғамдық келiсiм      152678
саласында мемлекеттiк саясатты жүргізу
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым          320948
министрлiгi
006  Ғылыми, ғылыми-техникалық және ғылыми-           320948
педагогикалық ақпараттың қол жетімділігін
қамтамасыз ету
226     Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау            5170
министрлігі
020  Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттың жалпыға    5170
қол жетiмдiлігін қамтамасыз ету
694     Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс          244193
басқармасы
006  Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу            244193
04       Туризм                                           104597
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда      104597
министрлігі
041  Қазақстанның туристiк имиджiн қалыптастыру       104597
09          Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық    3748939
кеңiстiкті ұйымдастыру жөніндегі
өзге де қызметтер
200     Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат        3201339
және спорт министрлігі
001  Мәдениет, ақпарат және спорт саласындағы         319901
уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету

003      Хранение научно-исторических ценностей        5291
02            Спорт                                      5739035
200         Министерство культуры, информации и
спорта Республики Казахстан                5739035
014      Строительство и реконструкция объектов
спорта                                     3053760
015      Развитие спорта высших достижений          2628241
016      Поддержка развития массового спорта
и национальных видов спорта                  57034
03            Информационное пространство               10804307
200         Министерство культуры, информации и
спорта Республики Казахстан               10233996
017      Обеспечение общедоступности информации      527881
018      Обеспечение сохранности архива печати        23642
019      Проведение государственной
информационной политики                    8811839
100    Проведение государственной
информационной политики через
газеты и журналы                            929105
101    Проведение государственной
информационной политики через
телерадиовещание                           7847734
102    Пропаганда налогового законодательства       35000
020      Издание социально важных видов
литературы                                  717956
021      Проведение государственной политики в
области внутриполитической
стабильности и общественного согласия       152678
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                        320948
006      Обеспечение доступности научной,
научно-технической и научно-
педагогической информации                   320948
226         Министерство здравоохранения
Республики Казахстан                          5170
020      Обеспечение общедоступности информации
в области здравоохранения                     5170
694         Управление делами Президента Республики
Казахстан                                   244193
006      Проведение государственной
информационной политики                     244193
04            Туризм                                      104597
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                        104597
041      Формирование туристского имиджа
Казахстана                                  104597
09            Прочие услуги по организации культуры,
спорта, туризма и информационного
пространства                               3748939
200         Министерство культуры, информации и
спорта Республики Казахстан                3201339
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа в области
культуры, информации и спорта               319901

001   Орталық органның аппараты                         256168
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін            1694
арттыру
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық     19811
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін               42228
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
023  Мемлекеттiк сыйлықтар мен стипендиялар            21608
024  Мемлекет қайраткерлерiнiң бейнесiн мәңгi           5000
есте сақтау
025  Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстанның басқа да     133676
халықтарының тілдерiн дамыту
026  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        2705784
қалаларының бюджеттерiне мәдениет және спорт
объектiлерiн дамытуға берiлетін нысаналы даму
трансферттері
104  Нашақорлыққа және есірткі бизнесiне қарсы күрес   15370
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым          547600
министрлiгi
040  Жастар саясатын жүргізу                          547600
09           Отын-энергетика кешені және жер қойнауын    24100892
пайдалану
01          Отын және энергетика                           6139726
231     Қазақстан Республикасы Энергетика және          6139726
минералдық ресурстар министрлiгi
002  Мұнай газ жобалары бойынша пайдалану құқығы       38338
мердігерлерге берілуі тиіс мемлекеттiк мүлiктi
есепке алуды жүргізуді қамтамасыз ету
100 Капиталмұнайгаз                                   38338
004  Жылу-энергетика кешені, мұнай-химия және         623400
минералдық ресурстар саласындағы технологиялық
сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
005  Қазақстандық Тоқамақ термоядролық материалтану   992295
реакторын құру
006  Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық              658135
университетінде ауыр иондарды жеделдету
негізінде пәнаралық ғылыми-зерттеу кешенін құру
008  Уран кеніштерін тұмшалау және жою,               464984
техногендік қалдықтарды көму
009  Қарағанды көмiр бассейнiнiң шахталарын жабу      533499
010  Жылу-энергетика кешенін дамыту                    66000
101 Көмір саласының халықаралық стандартқа             6000
көшуін қамтамасыз ету
102 Электроэнергетика және мұнай өңдеу саласында      26000
нормативтік-техникалық құжаттарды әзірлеу
103 Өнеркәсіптің мұнай-химиялық саласын дамыту        34000
және құру

001    Аппарат центрального органа                 256168
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                      1694
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                      19811
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение
государственных органов                      42228
023      Государственные премии и стипендии           21608
024      Увековечение памяти деятелей государства      5000
025      Развитие государственного языка и
других языков народов Казахстана            133676
026      Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на развитие объектов культуры
и спорта                                   2705784
104      Борьба с наркоманией и наркобизнесом         15370
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                        547600
040      Проведение молодежной политики              547600
09               Топливно-энергетический комплекс и
недропользование                          24100892
01            Топливо и энергетика                       6139726
231         Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан              6139726
002      Обеспечение ведения учета
государственного имущества, право
пользования которым подлежит передаче
подрядчикам по нефтегазовым проектам         38338
100    Капиталнефтегаз                              38338
004      Прикладные научные исследования
технологического характера в области
топливно-энергетического комплекса,
нефтехимии и минеральных ресурсов           623400
005      Создание Казахстанского термоядерного
материаловедческого реактора Токамак        992295
006      Создание в Евразийском национальном
университете им. Л.Н. Гумилева
междисциплинарного научно-исследова-
тельского комплекса на базе
ускорителя тяжелых ионов                    658135
008      Консервация и ликвидация урановых
рудников, захоронение техногенных
отходов                                     464984
009      Закрытие шахт Карагандинского
угольного бассейна                          533499
010      Развитие топливно-энергетического
комплекса                                    66000
101    Обеспечение перехода угольной отрасли на
международные стандарты                       6000
102    Разработка нормативно-технической
документации в области электроэнергетики
и нефтедобычи                                26000
103    Развитие и создание нефтехимической
отрасли промышленности                       34000

011  Радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету         435000
017  Өздігінен төгіліп жатқан ұңғымаларды жою         752900
және тұмшалау
018  Мұнай операцияларын жүргізу, сондай-ақ           500000
көмірсутегін тасымалдау, қайта өңдеу және
өткізу кезінде келісім шарттарда мемлекет
мүддесін білдіру
026  Оңтүстік Қазақстанның тұтынушыларын тұрақты      1075175
энергиямен жабдықтауды қамтамасыз ету
02          Жер қойнауын пайдалану                         2131411
231     Қазақстан Республикасы Энергетика және          2131411
минералдық ресурстар министрлiгi
003  Жер қойнауын пайдалану геологиясы саласындағы     88100
қолданбалы ғылыми зерттеулер
012  Геологиялық ақпаратты түзу                        72417
013  Мемлекеттiк геологиялық зерделеу                1371294
100 Аймақтық және геологиялық түсіру жұмыстары       403100
101 Іздестіру-бағалау жұмыстары                      837094
102 Іздестіру-барлау жұмыстары                       131100
014  Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану          569600
мониторингi
100 Минералдық-шикізат базасы және жер қойнауын       65200
пайдалану мониторингі
101 Жер асты сулары және қауіпті геологиялық         504400
процестер мониторингі
015  Жер қойнауы және жер қойнауын пайдаланушылар      30000
туралы ақпараттық жүйенi дамыту
09          Отын-энергетика кешені және жер қойнауын    15829755
пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі         484000
039  "Қарағанды көмiр шахтасының" жойылған шахталар   484000
қызметкерлерiнiң денсаулығына келтiрiлген
зиянды өтеу жөнiндегi мiндеттемелерін орындау
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым          194790
министрлігі
024  Сейсмологиялық ақпарат мониторингі               194790
231     Қазақстан Республикасы Энергетика және         14884346
минералдық ресурстар министрлiгi
001  Энергетика және минералдық ресурстар             586987
саласындағы уәкілетті органның қызметін
қамтамасыз ету
001   Орталық органның аппараты                        324765
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 181890
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін            1670
арттыру
008 Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,             10757
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық      9339
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін               58566
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
019  "Қарағанды шахталарын тарату" РМБК-ке берілген,  144211
жабылған шахталар қызметкерлерінің денсаулығына
келтірілген зиянды өтеу
022  Мемлекеттік бюджет алдындағы міндеттемелерді    4471118
өтеу үшін "Қазатомөнеркәсіп" ҰАК" АҚ-ның
жарғылық капиталын ұлғайту
023  Арнайы бақылау станцияларында тіркелген ядролық    5080
жарылыстар мен жер сілкіністерінің тарихи
сейсмограммаларының электрондық мұрағатын жасау
024  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        9676950
қалаларының бюджеттеріне жылу-энергетика
жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму
трансферттері
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда      266619
министрлiгi
003  Мырғалымсай кен орны кенiштерiн жою              266619
10        Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше  62990469
қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған
ортаны және жануарлар дүниесін қорғау,
жер қатынастары

011      Обеспечение радиационной безопасности       435000
017      Ликвидация и консервация
самоизливающихся скважин                    752900
018      Представление интересов государства
в контрактах на проведение нефтяных
операций, а также при транспортировке,
переработке и реализации углеводородов      500000
026      Обеспечение стабильного энергоснабжения
потребителей Южного Казахстана             1075175
02            Недропользование                           2131411
231         Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан              2131411
003      Прикладные научные исследования
в области геологии использования недр        88100
012      Формирование геологической информации        72417
013      Государственное геологическое изучение     1371294
100    Региональные и геологосъемочные работы      403100
101    Поисково-оценочные работы                   837094
102    Поисково-разведочные работы                 131100
014      Мониторинг недр и недропользования          569600
100    Мониторинг минерально-сырьевой базы и
недропользования                             65200
101    Мониторинг подземных вод и опасных
геологических процессов                     504400
015      Развитие информационной системы о недрах
и недропользователях                         30000
09            Прочие услуги в области топливно-
энергетического комплекса и               15829755
недропользования
217         Министерство финансов Республики
Казахстан                                   484000
039      Исполнение обязательств
"Карагандашахтуголь" по возмещению
ущерба, нанесенного здоровью работников
ликвидированных шахт                        484000
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                        194790
024      Мониторинг сейсмологической информации      194790
231         Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан             14884346
001      Обеспечение деятельности
уполномоченного органа в сфере
энергетики и минеральных ресурсов           586987
001    Аппарат центрального органа                 324765
002    Аппараты территориальных органов            181890
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                      1670
008    Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов         10757
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                       9339
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-       58566
техническое обеспечение государственных
органов
019      Возмещение ущерба работникам
ликвидированных шахт, переданных в РГСП     144211
"Карагандаликвидшахт"
022      Увеличение уставного капитала АО "НАК
"Казатомпром" для погашения                4471118
обязательств перед государственным
бюджетом
023      Создание электронного архива
исторических сейсмограмм ядерных
взрывов и землетрясений,                      5080
зарегистрированных станциями
специального контроля
024      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на развитие
теплоэнергетической системы                9676950
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                        266619
003      Ликвидация рудников Миргалимсайского
месторождения                               266619
10               Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство, особоохраняемые природные      62990469
территории, охрана окружающей среды
и животного мира, земельные отношения

01          Ауыл шаруашылығы                              27356202
212     Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы        26627338
министрлiгi
002  Жердің мелиоративтік жай-күйін сақтау және       211728
жақсарту
100 Гидрогеология - мелиоративтік экспедициялар      199580
101 "Қазагромелиосу шаруашылығы" республикалық        12148
әдістемелік орталығы
003  Өсімдіктерді қорғау                             2786076
100 Сортаңданған (бүлінген) алаңдарды анықтау       2525602
және аса қауіпті зиянды организмдерге қарсы
күрес жүргізу
101 Фитосанитариялық диагностика және болжамдау      260474
республикалық әдістемелік орталығы
004  Өсімдіктер карантині                             776420
100 Өсімдіктер карантині жөніндегі мемлекеттік        36154
мекемелер
101 Карантиндік зиянкестердің, өсімдік ауруларының   740266
және арамшөптердің таралу ошақтарын анықтау,
оқшаулау және жою
005  Тұқымдық және көшет материалының сорттық         156845
және себу сапаларын анықтау
006  Ауыл шаруашылығын дамытуды мемлекеттік қолдау   8101211
100 Тұқым шаруашылығын дамытуды қолдау               921470
101 Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды қолдау   1524451
102 Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының       1200000
шығымдылығы мен сапасын арттыруды қолдау
103 Ауыл шаруашылығы техникасының қаржы лизингі      237292
бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу
104 Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су    1131899
жеткізу жөнінде көрсетілетін қызметтер құнын
субсидиялау
105 Ауыл шаруашылығы өнімдерін өңдейтін               20099
кәсіпорындарға арналған жабдықтардың қаржы
лизингі бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу
106 Өсімдік шаруашылығындағы сақтандыруды қолдау    2000000
107 Екінші деңгейдегі банктер ауыл шаруашылығы      1000000
өнімін өңдейтін кәсіпорындарға олардың
айналым қаражатын толықтыруға беретін
кредиттер бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын
субсидиялау
108 Ауыл шаруашылығы жануарларының саны аз және       66000
жойылып бара жатқан тұқымдарының, түрлері
мен топтарының тектік қорын сақтау мен
қалпына келтіру
013  Ауыл шаруашылық дақылдарының сорттарын           103916
сынақтан өткізу
014  Ирригациялық және дренаждық жүйелердi жетiлдiру   38665
006 Жобаны республикалық бюджеттен грантты             2385
бірлесіп қаржыландыру есебінен іске асыру

01            Сельское хозяйство                        27356202
212         Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                      26627338
002      Сохранение и улучшение
мелиоративного состояния земель             211728
100    Гидрогеологомелиоративные экспедиции        199580
101    Республиканский методический центр
"Казагромелиоводхоз"                         12148
003      Защита растений                            2786076
100    Выявление заселенных (зараженных)
площадей и борьба с особо опасными         2525602
вредными организмами
101    Республиканский методический центр
фитосанитарной диагностики и
прогнозов                                   260474
004      Карантин растений                           776420
100    Государственные учреждения по
карантину растений                           36154
101    Выявление, локализация и ликвидация
очагов распространения карантинных          740266
вредителей, болезней растений и
сорняков
005      Определение сортовых и посевных
качеств семенного и посадочного
материала                                   156845
006      Государственная поддержка развития
сельского хозяйства                        8101211
100    Поддержка развития семеноводства            921470
101    Поддержка развития племенного
животноводства                             1524451
102    Поддержка повышения урожайности и
качества производимых                      1200000
сельскохозяйственных культур
103    Возмещение ставки вознаграждения
(интереса) по финансовому лизингу           237292
сельскохозяйственной техники
104    Субсидирование стоимости услуг по
доставке воды сельскохозяйственным         1131899
товаропроизводителям
105    Возмещение ставки вознаграждения
(интереса) по финансовому лизингу            20099
оборудования для предприятий по
переработке сельскохозяйственной
продукции
106    Поддержка страхования в растениеводстве    2000000
107    Субсидирование ставки вознаграждения
(интереса) по кредитам, выдаваемым         1000000
банками второго уровня предприятиям
по переработке сельскохозяйственной
продукции на пополнение их оборотных
средств
108    Сохранение и восстановление генофонда
малочисленных и исчезающих пород,            66000
типов и линий сельскохозяйственных
животных
013      Сортоиспытание сельскохозяйственных
культур                                     103916
014      Усовершенствование ирригационных и
дренажных систем                             38665
006    Реализация проекта за счет
софинансирования гранта из
республиканского бюджета                      2385

018 Жобаны грант есебінен іске асыру                  36280
016  Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгі        49747
қолдау
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды  46756
бірлесіп қаржыландыру есебінен іске асыру
018 Жобаны грант есебінен іске асыру                   2991
018  Жұқпалы аурулардан сақтануды қамтамасыз ету     4721167
100 Ветеринариядағы мониторинг, реферация,            91536
зертханалық диагностика және әдіснама
ұлттық орталығы
101 Жануарлар ауруларының диагностикасы             1421251
102 Эпизоотияға қарсы шаралар                       3035880
103 Жануарлар мен құстардың қауіпті жұқпалы          172500
ауруларының ошақтарын жою
020  Азық-түлік қауіпсіздігін және жұмылдыру         7062362
қажеттіліктерін қамтамасыз ету
100 Мемлекеттік ресурстарға астықты сатып алу       6208382
101 Азық-түлік астығы мемлекеттік резерв астығын     853980
сақтау және ауыстыру
021  Ауыл шаруашылығы өндірісін агрохимиялық және     314967
агроклиматтық қамтамасыз ету
100 Топырақтың химиялық құрамын агрометеорология-    227307
лық қамтамасыз ету және анықтау
101 Республикалық ғылыми-әдістемелік агрохимиялық-    87660
қызмет орталығы
042  Агроөнеркәсіп кешен саласындағы қолданбалы      2004000
ғылыми зерттеулер
046  Агроөнеркәсiп кешені саласының дамуын            147527
нормативтiк-әдiстемелiк қамтамасыз ету
047  Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен     65493
жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және
жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін
мемлекеттік есепке алу және тіркеу
055  Аграрлық ғылым саласындағы мемлекеттік              600
сыйлықтар
056  Қазақстанның ауыл шаруашылығы өнімдерінің         86614
бәсекеге қабілеттілігін арттыру
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды  86614
бірлесіп қаржыландыру есебінен іске асыру
606     Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі       81571
005  Ауыл шаруашылығы санағын жүргізу                  81571
614     Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын           647293
басқару агенттігі
001  Жер ресурстарын мемлекеттік басқаруды            647293
қамтамасыз ету
001   Орталық органның аппараты                         41572
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 532778
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін            1777
арттыру
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық     12112
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін               59054
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету

018    Реализация проекта за счет гранта            36280
016      Постприватизационная поддержка
сельского хозяйства                          49747
016    Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из           46756
республиканского бюджета
018    Реализация проекта за счет гранта             2991
018      Обеспечение эпизоотического
благополучия                               4721167
100    Национальный центр мониторинга,
референции, лабораторной диагностики
и методологии в ветеринарии                  91536
101    Диагностика заболеваний животных           1421251
102    Противоэпизоотия                           3035880
103    Ликвидация очагов острых инфекционных
заболеваний животных и птиц                 172500
020      Обеспечение продовольственной
безопасности и мобилизационных нужд        7062362
100    Закуп зерна в государственные ресурсы      6208382
101    Хранение и перемещение зерна
государственного резерва
продовольственного зерна                    853980
021      Агрохимическое и агроклиматическое
обеспечение сельскохозяйственного           314967
производства
100    Агрометеорологическое обеспечение и
определение химического состава почв        227307
101    Республиканский научно-методический
центр агрохимической службы                  87660
042      Прикладные научные исследования
в области агропромышленного комплекса      2004000
046      Нормативно-методическое обеспечение
развития отраслей агропромышленного         147527
комплекса
047      Государственный учет и регистрация
тракторов, прицепов к ним, самоходных        65493
сельскохозяйственных, мелиоративных и
дорожно-строительных машин и механизмов
055      Государственные премии в области
аграрной науки                                 600
056      Повышение конкурентоспособности
сельскохозяйственной продукции
Казахстана                                   86614
016    Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из
республиканского бюджета                     86614
606         Агентство Республики Казахстан по
статистике                                   81571
005      Проведение сельскохозяйственной
переписи                                     81571
614         Агентство Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами          647293
001      Обеспечение государственного
управления земельными ресурсами             647293
001    Аппарат центрального органа                  41572
002    Аппараты территориальных органов            532778
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                      1777
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                      12112
017    Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое
обеспечение государственных органов          59054

02          Су шаруашылығы                                17307906
212     Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы        17307906
министрлiгi
017  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        5509099
қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау
жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму
трансферттері
023  Су ресурстарын қорғау және ұтымды пайдалану      264467
100 Су ресурстарын қорғау және пайдалану              80711
саласындағы схемаларды, су шаруашылығы
баланстарын және нормативтерін әзірлеу
101 Мемлекеттік су кадастрын жасау                    11256
102 Табиғат қорғау су жіберу                         172500
025  Су ресурстарын басқаруды жетілдіру және          545922
жерлердi қалпына келтіру
004 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру        89206
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы            456416
қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
іске асыру
027  Сырдария өзенiнiң арнасын реттеу және Арал      2917764
теңiзiнiң солтүстiк бөлiгiн сақтау
004   Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру      2202985
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы            714779
қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
іске асыру
028  Арал теңiзi өңірінің елдi мекендерiн сумен       313163
жабдықтау және санитариясы
004   Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру       245619
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы             67544
қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
іске асыру
029  Сумен жабдықтау жүйесін салу және қайта жаңарту 4010320
004   Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру       169809
005 Ішкі көздер есебінен жобаны іске асыру          2975700
006 Жобаны республикалық бюджеттен грантты           186711
бірлесіп қаржыландыру есебінен іске асыру
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы            174257
қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
іске асыру
018 Жобаны грант есебінен іске асыру                 503843
031  Гидротехникалық құрылысты қайта жаңарту         1252026
033  Өскемен қаласында жер асты суларын қорғау         43095
және өнеркәсіп ағындыларын тазарту
018 Жобаны грант есебінен іске асыру                  43095
034  Су берумен байланысы жоқ республикалық су        935600
шаруашылығы объектілерін пайдалану
049  Республика меншігіне жататын ауыз сумен жабдық-  722390
таудың баламасыз көздері болып табылатын
сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелері-
нен алынатын ауыз суды беру бойынша қызметтер
құнын субсидиялау
054  Шаруашылықаралық арналар мен гидромелиоративтік  794360
құрылыстардың апатты учаскелерін күрделі жөндеу
және қалпына келтіру

02            Водное хозяйство                          17307906
212         Министерство сельского хозяйства          17307906
Республики Казахстан
017      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на развитие системы
водоснабжения                              5509099
023      Охрана и рациональное использование
водных ресурсов                             264467
100    Разработка схем, водохозяйственных
балансов и нормативов в области
охраны и использования водных
ресурсов                                     80711
101    Составление государственного водного
кадастра                                     11256
102    Природоохранные попуски                     172500
025      Совершенствование управления водными
ресурсами и восстановление земель           545622
004    Реализация проекта за счет внешних
займов                                       89206
016    Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из
республиканского бюджета                    456416
027      Регулирование русла реки Сырдарья и
сохранение северной части Аральского
моря                                       2917764
004    Реализация проекта за счет внешних
займов                                     2202985
016    Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из
республиканского бюджета                    714779
028      Водоснабжение и санитария населенных
пунктов региона Аральского моря             313163
004    Реализация проекта за счет внешних
займов                                      245619
016    Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из
республиканского бюджета                     67544
029      Строительство и реконструкция
системы водоснабжения                      4010320
004    Реализация проекта за счет внешних
займов                                      169809
005    Реализация проекта за счет внутренних
источников                                 2975700
006    Реализация проекта за счет
софинансирования гранта из
республиканского бюджета                    186711
016    Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из
республиканского бюджета                    174257
018    Реализация проекта за счет гранта           503843
031      Реконструкция гидротехнических
сооружений                                 1252026
033      Охрана подземных вод и очистка
промышленных стоков в городе
Усть-Каменогорске                            43095
018    Реализация проекта за счет гранта            43095
034      Эксплуатация республиканских
водохозяйственных объектов,
не связанных с подачей воды                 935600
049      Субсидирование стоимости услуг по
подаче питьевой воды из особо важных
групповых систем водоснабжения,
являющихся безальтернативными
источниками питьевого водоснабжения,
находящимися в республиканской
собственности                               722390
054      Капитальный ремонт и восстановление
особо аварийных участков
межхозяйственных каналов и
гидромелиоративных сооружений               794360

03          Орман шаруашылығы                              1910435
212     Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы         1910435
министрлiгi
036  Ормандардың сақталуын және тұрақты дамуын       1872868
қамтамасыз ету
100 Қазақ мемлекеттік республикалық орман дақыл-      16302
дарының тұқымын дайындайтын мекеме
101 Сандықтау оқу-өндірістік орман шаруашылығы        22269
102 Тұрақты орман дақылдарының тұқымын                26366
дайындайтын базасын қалыптастыру
103 Орман-аң аулауды орналастыру және орман          218522
шаруашылығын жобалау, орман және жануарлар
дүниесі саласындағы есепке алу және
биологиялық негіздеме
104 Астана қаласының жасыл желекті                  1064051
санитарлық-қорғау аймағы
105 Орманды әуеден қорғау                            525358
044  Ормандарды сақтау және республиканың орманды      37567
аумақтарын көбейту
006 Жобаны республикалық бюджеттен грантты             1740
бірлесіп қаржыландыру есебінен іске асыру
018 Жобаны грант есебінен іске асыру                  35827
04           Балық шаруашылығы                               698443
212     Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы          698443
министрлiгi
037  Балық ресурстарын мемлекеттік есепке алу және    111620
оның кадастры
038  Балық ресурстарын молайту                        586823
05       Қоршаған ортаны қорғау                         6706704
212     Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы         2478863
министрлiгi
039  Батыс Тянь-Шань биоәралуандығын сақтау            47907
006 Жобаны республикалық бюджеттен грантты            12771
бірлесіп қаржыландыру есебінен іске асыру
018 Жобаны грант есебінен іске асыру                  35136
040  Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды және        2093258
жануарлар дүниесін сақтау мен дамытуды
қамтамасыз ету
100 Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар               1910737
101 Киіктерді, тұяқты жабайы жануарлардың құрып      182521
бара жатқан түрлерін сақтау және олардың санын
қалпына келтіру
041  Нұра-Есіл өзендері алабының қоршаған             337698
ортасын оңалту және басқару
016   Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы            337698
қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
іске асыру
234     Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны          4092610
қорғау министрлігі
001  Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті    1606279
органның қызметін қамтамасыз ету

03            Лесное хозяйство                           1910435
212         Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                       1910435
036      Обеспечение сохранения и устойчивого
развития лесов                             1872868
100    Казахское государственное
республиканское лесосеменное
учреждение                                   16302
101    Сандыктауское учебно-производственное
лесное хозяйство                             22269
102    Формирование постоянной лесосеменной
базы                                         26366
103    Лесоохотоустройство и лесохозяйственное
проектирование, учет и биологическое        218522
обоснование в области лесов и животного
мира
104    Санитарно-защитная зеленая зона
города Астаны                              1064051
105    Авиаохрана леса                             525358
044      Сохранение лесов и увеличение лесистости
территории республики                        37567
006    Реализация проекта за счет софинансирования
гранта из республиканского бюджета            1740
018    Реализация проекта за счет гранта            35827
04            Рыбное хозяйство                            698443
212         Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                        698443
037      Государственный учет и кадастр рыбных
ресурсов                                    111620
038      Воспроизводство рыбных ресурсов             586823
05            Охрана окружающей среды                    6706704
212         Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                       2478863
039      Сохранение биоразнообразия Западного
Тянь-Шаня                                    47907
006    Реализация проекта за счет
софинансирования гранта из
республиканского бюджета                     12771
018    Реализация проекта за счет гранта            35136
040      Обеспечение сохранения и развития
особоохраняемых природных территорий и     2093258
животного мира
100    Особо охраняемые природные территории      1910737
101    Сохранение и восстановление численности
сайги, редких и исчезающих видов диких      182521
копытных животных
041      Реабилитация и управление окружающей
средой бассейна рек Нура-Ишим               337698
016    Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из          337698
республиканского бюджета
234         Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан                       4092610
001      Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области охраны окружающей         1606279
среды

001   Орталық органның аппараты                        174751
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 619565
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін            2792
арттыру
008 Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,             12462
үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық    657853
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін               98856
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100 Сапалық және сандық көрсеткіштерді                40000
(экологиялық нормативтер мен талаптарды)
әзірлеу
002  Стратегиялық, трансшекаралық және экологиялық     10951
қауіпті объектілерге мемлекеттік экологиялық
сараптама жүргізу
003  Қоршаған ортаны қорғау саласындағы ғылыми        250000
зерттеулер
004  Қоршаған ортаны қорғау объектілерін салу         676730
және қайта жаңарту
005  Қоршаған ортаны қорғау объектілерін оңалту       164314
006 Жобаны республикалық бюджеттен грантты            34314
бірлесіп қаржыландыру есебінен іске асыру
018 Жобаны грант есебінен іске асыру                 130000
007  Қоршаған ортаны қорғаудың ақпараттық жүйесін      41000
құру және дамыту
005 Ішкі көздер есебінен жобаны іске асыру            41000
008  Қоршаған ортаның жай-күйіне бақылау жүргізу      489979
009  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы         853357
қалаларының бюджеттеріне қоршаған ортаны
қорғау объектілерін салуға және қайта
жаңартуға берілетін нысаналы даму трансферттері
694     Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс          135231
басқармасы
007  Ормандар мен жануарлар дүниесін күзету, қорғау,  135231
молайту
06          Жер қатынастары                                3018537
614     Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын          3018537
басқару агенттiгi
002  Жер қатынастарын жүзеге асыруды қамтамасыз ету  1295712
100 Жерге орналастыруды жүргізу                      140000
101 Жер-Кадастрлық жұмыстар                         1102134
102 Жер мониторингін жүргізу                          53578
003  Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған   600000
ақпараттық жүйесiн құру
004  Топография-геодезиялық және картографиялық өнім- 534389
дерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету
005  Республикалық картографиялық фабриканы салу      549370
006  Жер ресурстарын басқару саласындағы қолданбалы    39066
ғылыми зерттеулер
09       Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және      5992242
қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынаста-
ры саласындағы өзге де қызметтер
212     Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы         5992242
министрлiгi
001  Агроөнеркәсіптік кешен, орман және су           5618594
шаруашылығы саласындағы уәкілетті органның
қызметін қамтамасыз ету

001    Аппарат центрального органа                 174751
002    Аппараты территориальных органов            619565
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                      2792
008    Капитальный ремонт зданий, помещений и
сооружений государственных органов           12462
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                     657853
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и                      98856
информационно-техническое обеспечение
государственных органов
100    Разработка качественных и количественных
показателей (экологических                   40000
нормативов и требований)
002      Проведение государственной экологической
экспертизы стратегических,                   10951
трансграничных и экологически опасных
объектов
003      Научные исследования в области охраны
окружающей среды                            250000
004      Строительство и реконструкция объектов
охраны окружающей среды                     676730
005      Реабилитация объектов охраны
окружающей среды                            164314
006    Реализация проекта за счет
софинансирования гранта из
республиканского бюджета                     34314
018    Реализация проекта за счет гранта           130000
007      Создание и развитие информационной
системы охраны окружающей среды              41000
005    Реализация проекта за счет внутренних
источников                                   41000
008      Проведение наблюдений за состоянием
окружающей среды                            489979
009      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на строительство и
реконструкцию объектов охраны
окружающей среды                            853357
694         Управление делами Президента
Республики Казахстан                        135231
007      Охрана, защита, воспроизводство лесов
и животного мира                            135231
06            Земельные отношения                        3018537
614         Агентство Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами            3018537
002      Обеспечение осуществления земельных
отношений                                  1295712
100    Проведение землеустройства                  140000
101    Земельно-кадастровые работы                1102134
102    Ведение мониторинга земель                   53578
003      Создание автоматизированной
информационной системы Государственного
земельного кадастра                         600000
004      Обеспечение топографо-геодезической и
картографической продукцией и ее хранение   534389
005      Строительство Республиканской
картографической фабрики                    549370
006      Прикладные научные исследования
в области управления земельными ресурсами    39066
09            Прочие услуги в области сельского,
водного, лесного, рыбного хозяйства,
охраны окружающей среды и земельных
отношений                                  5992242
212         Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                       5992242
001      Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области агропромышленного
комплекса, лесного и водного хозяйства     5618594

001   Орталық органның аппараты                        372769
002 Аумақтық органдардың аппараттары                4791965
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін           14219
арттыру
008 Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,            119806
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық    269386
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін               50449
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
045  Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы          170850
министрлігінің ақпараттық-маркетингтік
жүйесін құру
104  Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес    2528
743  Өсімдіктер мен жануарлардың гендік               200270
ресурстарының ұлттық қоймасын салу
11           Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және        1279962
құрылыс қызметі
01       Өнеркәсіп                                        968802
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда      968802
министрлiгi
006  Технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми        968802
зерттеулер
02          Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі    202925
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда      202925
министрлiгi
005  Құрылыс саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер  25200
014  Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі       177725
саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды
жетілдіру
09          Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және         108235
құрылыс қызметі саласындағы өзге де
қызметтер
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда      108235
министрлiгi
008  Ақпаратты сақтауды қамтамасыз ету                108235
12            Көлік және коммуникациялар                     90903020
01          Автомобиль көлігі                             70326400
215     Қазақстан Республикасы Көлiк және              70326400
коммуникациялар министрлiгi
001  Көлік және коммуникациялар саласындағы          1099321
уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
001   Орталық органның аппараты                        344789
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 641230
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін            3187
арттыру
008 Мемлекеттік органдардың ғимараттарын,             20462
үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық     10000
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін               79653
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002  Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын      3926937
дамыту
004 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру     10112419
005 Ішкі көздер есебінен жобаны іске асыру         16603538
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы          12490980
қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
іске асыру
003  Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі, 15600824
орташа және ағымды жөндеу, ұстау, көгалдан-
дыру, диагностика және аспаптық құралдармен
тексеру
028  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы       14419318
қалаларының бюджеттеріне көлік жүйесін
дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

001    Аппарат центрального органа                 372769
002    Аппараты территориальных органов           4791965
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                     14219
008    Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов        119806
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                     269386
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и информационно-
техническое обеспечение государственных
органов                                      50449
045      Создание информационно-маркетинговой
системы Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан                        170850
104      Борьба с наркоманией и наркобизнесом          2528
743      Строительство Национального хранилища
генетических ресурсов растений и
животных                                    200270
11               Промышленность, архитектурная,
градостроительная и строительная
деятельность                               1279962
01            Промышленность                              968802
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                        968802
006      Прикладные научные исследования
технологического характера                  968802
02            Архитектурная, градостроительная
и строительная деятельность                 202925
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                        202925
005      Прикладные научные исследования в области
строительства                                25200
014      Совершенствование нормативно-технических
документов в сфере архитектурной,
градостроительной и строительной
деятельности                                177725
09            Прочие услуги в сфере промышленности,
архитектурной, градостроительной и
строительной деятельности                   108235
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                        108235
008      Обеспечение хранения информации             108235
12               Транспорт и коммуникации                  90903020
01            Автомобильный транспорт                   70326400
215         Министерство транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан         70326400
001      Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области транспорта
и коммуникаций                             1099321
001    Аппарат центрального органа                 344789
002    Аппараты территориальных органов             641230
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                      3187
008    Капитальный ремонт зданий, помещений
и сооружений государственных органов         20462
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                      10000
017    Обеспечение функционирования информационных
систем и информационно-техническое
обеспечение государственных органов          79653
002      Развитие автомобильных дорог на
республиканском уровне                    39206937
004    Реализация проекта за счет внешних
займов                                    10112419
005    Реализация проекта за счет внутренних
источников                                16603538
016    Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из
республиканского бюджета                  12490980
003      Капитальный, средний и текущий ремонт,
содержание, озеленение, диагностика
и инструментальное обследование
автодорог республиканского значения       15600824
028      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на развитие транспортной
инфраструктуры                            14419318

02          Байланыс жүйелері                              4050607
603     Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру           4050607
және байланыс агенттігі
002  Радиожиілік өрісінің және радиоэлектрондық       110000
құралдардың мониторинг жүйесін құру
006  Радиожиілік өрісінің және радиоэлектрондық       256694
құралдардың мониторинг жүйесін техникалық
сүйемелдеу
017  Ауылдағы байланыс операторларының әмбебап       3683913
байланыс қызметтерін ұсыну жөніндегі
залалдарына өтемақы
03          Су көлігі                                       1469054
215     Қазақстан Республикасы Көлiк және               1469054
коммуникациялар министрлiгi
005  Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын      1119054
қамтамасыз ету және шлюздердi ұстау
020  Су көлігі инфрақұрылымын дамыту                  350000
04          Әуе көлігі                                      4302398
215     Қазақстан Республикасы Көлiк және               4288542
коммуникациялар министрлiгi
006  Әуе көлігі инфрақұрылымын дамыту                3688542
004 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру      1222037
005 Ішкі көздер есебінен жобаны іске асыру          1610260
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы            856245
қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
іске асыру
019  Жүйелі ішкі авиатасымалдарды субсидиялау         600000
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым           13856
министрлігі
042  "Байқоңыр" кешенінің жалға алынған мүлкінің есебі  9107
043  Қазақстан Республикасының ғарышкер                 4749
үміткерлерін даярлау
05       Темір жол көлігі                               10432230
215     Қазақстан Республикасы Көлiк және              10432230
коммуникациялар министрлiгi
008  Темір жол көлігі инфрақұрылымын дамыту           439190
009  Әлеуметтік маңызы бар облысаралық бағыттар      8862200
бойынша темір жол жолаушылар тасымалдарын
субсидиялау
011  Темір жол саласының стандарттарын әзірлеу         23040
013  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы        1107800
қалаларының бюджеттеріне әлеуметтік маңызы
бар ауданаралық (қалааралық) және ішкі бағыт-
тардағы темір жол жолаушылар тасымалдарын
субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
09          Көлiк және коммуникациялар   саласындағы        322331
өзге де қызметтер
215     Қазақстан Республикасы Көлiк және                322331
коммуникациялар министрлiгi
010  Көлiк және коммуникациялар саласындағы            83400
қолданбалы ғылыми зерттеулер
030  "Transport tower" әкімшілік-технологиялық        238931
кешені ғимаратын күтіп-ұстау

02            Системы связи                              4050607
603         Агентство Республики Казахстан по
информатизации и связи                     4050607
002      Создание системы мониторинга
радиочастотного спектра и радиоэлектронных
средств                                     110000
006      Техническое сопровождение системы
мониторинга радиочастотного спектра и
радиоэлектронных средств                    256694
017      Компенсация убытков операторов
сельской связи по предоставлению
универсальных услуг связи                  3683913
03            Водный транспорт                           1469054
215         Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                       1469054
005      Обеспечение водных путей в судоходном
состоянии и содержание шлюзов              1119054
020      Развитие инфраструктуры водного
транспорта                                  350000
04            Воздушный транспорт                        4302398
215         Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                       4288542
006      Развитие инфраструктуры воздушного
транспорта                                 3688542
004    Реализация проекта за счет внешних
займов                                     1222037
005    Реализация проекта за счет внутренних
источников                                 1610260
016    Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из          856245
республиканского бюджета
019      Субсидирование регулярных внутренних
авиаперевозок                               600000
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                         13856
042      Учет арендованного имущества комплекса
"Байконур"                                    9107
043      Подготовка кандидатов в космонавты
Республики Казахстан                          4749
05            Железнодорожный транспорт                 10432230
215         Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                      10432230
008      Развитие инфраструктуры железнодорожного
транспорта                                  439190
009      Субсидирование железнодорожных
пассажирских перевозок по социально
значимым межобластным сообщениям           8862200
011      Разработка стандартов железнодорожной
отрасли                                      23040
013      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и        1107800
Алматы на субсидирование железнодорожных
пассажирских перевозок по социально
значимым межрайонным (междугородным)
и внутренним сообщениям
09            Прочие услуги в сфере транспорта и
коммуникаций                                322331
215         Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                        322331
010      Прикладные научные исследования в области
транспорта и коммуникаций                    83400
030      Содержание здания административно-
технологического комплекса "Transport       238931
tower"

13        Басқалар                                       75533889
01          Экономикалық қызметтерді реттеу               1870200
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда     1870200
министрлiгi
007  Стандарттау, сертификаттау, метрология және       10500
сапа жүйесі саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер
009  Астана қаласында эталондық орталық салу         1200000
013  Стандарттау, метрология және сертификаттау       652700
жүйесін жетілдіру
017  Экспорттық бақылаудың ақпараттық жүйесін           7000
дамыту
02          Ауа-райын болжау қызметі                       1471271
234     Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны          1471271
қорғау министрлiгi
006  Гидрометеорологиялық мониторинг жүргізу         1471271
03          Кәсіпкерлік қызметті қолдау және                4467
бәсекелестікті қорғау
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда        4467
министрлiгi
012  Қазақстан Республикасында кәсіпкерлікті            4467
қолдау жөніндегі ақпараттық жүйені дамыту
04          Табиғи монополияларды реттеу                  1065776
203     Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды    1065776
реттеу агенттігі
001  Табиғи монополия субъектілерінің қызметін        961376
реттеуді, бақылауды қамтамасыз ету
001   Орталық органның аппараты                        757543
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 181351
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін            1015
арттыру
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық       900
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін               20567
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
002  Монополистер қызметінің мониторингі бойынша      104400
электрондық деректер базасын құру
09       Басқалар                                       71122175
202     Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар        4860165
министрлігі
008  Мемлекеттік материалдық резервті                4860165
қалыптастыру және сақтау
100 Мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру   3575308
101 Мемлекеттік материалдық резервті сақтау          623720
103 Сақтау пункттерін күрделі жөндеу                 661137
204     Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер              280935
министрлiгi

13               Прочие                                    75533889
01            Регулирование экономической деятельности   1870200
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                       1870200
007      Прикладные научные исследования
в области стандартизации, сертификации,      10500
метрологии и систем качества
009      Строительство эталонного центра
в городе Астане                            1200000
013      Совершенствование системы стандартизации,
метрологии и сертификации                   652700
017      Развитие информационной системы
экспортного контроля                          7000
02            Службы прогноза погоды                     1471271
234         Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан                       1471271
006      Ведение гидрометеорологического
мониторинга                                1471271
03            Поддержка предпринимательской
деятельности и защита конкуренции             4467
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                          4467
012      Развитие информационной системы
по поддержке предпринимательства в            4467
Республике Казахстан
04            Регулирование естественных монополий       1065776
203         Агентство Республики Казахстан
по регулированию естественных монополий    1065776
001      Обеспечение регулирования, контроля
деятельности субъектов естественной         961376
монополии
001    Аппарат центрального органа                 757543
002    Аппараты территориальных органов            181351
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                      1015
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                        900
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и                      20567
информационно-техническое обеспечение
государственных органов
002      Создание электронной базы данных
по мониторингу деятельности монополистов    104400
09            Прочие                                    71122175
202         Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан                       4860165
008      Формирование и хранение государственного
материального резерва                      4860165
100    Формирование государственного
материального резерва                      3575308
101    Хранение государственного материального
резерва                                     623720
103    Капитальный ремонт пунктов хранения         661137
204         Министерство иностранных дел
Республики Казахстан                        280935

006  Өкiлдiк шығындар                                 280935
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі       46777327
009  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы       31018414
қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік қызмет-
шілердің, мемлекеттік мекемелердің
мемлекеттік қызметші болып табылмайтын
қызметкерлерінің және қазыналық кәсіпорындар
қызметкерлерінің жалақыларын ұлғайтуға
берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
010  Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві      15758913
100 Қазақстан Республикасының және басқа            6599600
мемлекеттердің аумағындағы табиғи және
техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды
жоюға арналған Қазақстан Республикасы
Үкіметінің төтенше резерві
101 Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл         9159313
шығындарға арналған резерві
220     Қазақстан Республикасы Экономика және            970000
бюджеттік жоспарлау министрлігі
004  Республикалық бюджеттік инвестициялық            670000
жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-
экономикалық негіздемелерін әзірлеу және
сараптау
008  Облыстық бюджеттерге экономикасы күйзеліске       21500
ұшыраған шағын қалалардың тіршілік ету
объектілерін күрделі жөндеуге берілетін
ағымдағы нысаналы трансферттер
015  Облыстық бюджеттерге экономикасы күйзеліске      278500
ұшыраған шағын қалаларды дамытуға берілетін
нысаналы даму трансферттері
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда     2344948
министрлiгi
001  Индустрия және сауда саласындағы уәкілетті      1690800
органның қызметін қамтамасыз ету
001   Орталық органның аппараты                       1272105
002 Аумақтық органдардың аппараттары                 198786
007 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін            2161
арттыру
009 Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық     17844
жарақтандыру
017 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін               71418
қамтамасыз ету және мемлекеттік органдарды
ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
100 Шет елдегі сауда өкілдіктерінің қызметін          72508
қамтамасыз ету
101 Қазақстанның Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі     55978
016  Жаңа технологияларды құру және дамыту             92000
027  Ақпараттық технологиялар паркінің жұмыс          11648
істеуін қамтамасыз ету
038  Ақпараттық технологиялық паркін дамыту           550500
608     Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет        616472
істері агенттігі
005  Астана қаласының бюджетіне мемлекеттік           616472
органдардың және мемлекеттік мекемелердің
қызметкерлеріне тұрғын үй салуға және
сатып алуда үлестік қатысуға берілетін
нысаналы даму трансферттері
694     Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс        15272328
басқармасы
008  Қазақстан Республикасы Президентiнің Іс        15272328
басқармасының объектiлерiн салу және қайта
жаңарту

006      Представительские затраты                   280935
217         Министерство финансов
Республики Казахстан                      46777327
009      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на увеличение заработной
платы государственным служащим,
работникам государственных учреждений,
не являющимся государственными
служащими, и работниками казенных
предприятий                               31018414
010      Резерв Правительства Республики Казахстан 15758913
100    Чрезвычайный резерв Правительства
Республики Казахстан для ликвидации        6599600
чрезвычайных ситуаций природного
и техногенного характера на территории
Республики Казахстан и других государств
101    Резерв Правительства Республики Казахстан
на неотложные затраты                      9159313
220         Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан           970000
004      Разработка и экспертиза технико-
экономических обоснований республиканских   670000
бюджетных инвестиционных проектов
(программ)
008      Целевые текущие трансферты областным
бюджетам на капитальный ремонт               21500
объектов жизнеобеспечения малых городов
с депрессивной экономикой
015      Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам на развитие малых
городов с депрессивной экономикой           278500
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                       2344948
001      Обеспечение деятельности уполномоченного
органа в области индустрии и торговли      1690800
001    Аппарат центрального органа                1272105
002    Аппараты территориальных органов            198786
007    Повышение квалификации государственных
служащих                                      2161
009    Материально-техническое оснащение
государственных органов                      17844
017    Обеспечение функционирования
информационных систем и                      71418
информационно-техническое обеспечение
государственных органов
100    Обеспечение деятельности торговых
представительств за рубежом                  72508
101    Вступление Казахстана во Всемирную
торговую организацию                         55978
016      Создание и развитие новых технологий         92000
027      Обеспечение функционирования Парка
информационных технологий                    11648
038      Развитие Парка информационных технологий    550500
608         Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы                      616472
005      Целевые трансферты на развитие бюджету
города Астаны на долевое участие в
строительстве и приобретение жилья
для работников государственных органов
и государственных учреждений                616472
694         Управление делами Президента Республики
Казахстан                                 15272328
008      Строительство и реконструкция объектов
Управления делами Президента
Республики Казахстан                      15272328

14           Борышқа қызмет көрсету                        30075730
01          Борышқа қызмет көрсету                        30075730
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi       30075730
013  Үкiметтiк борышты қамтамасыз ету               30075730
100 Қарыздар бойынша сыйақыларды (мүдделерді)      30073130
төлеу
101 Қарыздарды орналастырғаны үшін комиссиялық         2600
төлем
15        Ресми трансферттер                            146685266
01          Ресми трансферттер                           146685266
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi      146685266
066  Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға           13657725
берiлетiн ресми трансферттер
100 Жоспарлы түсімдер есебінен ресми трансферттер   13657725
101 Шикізат секторы ұйымдарынан түсетін                   0
жоспардан тыс түсімдер есебінен ресми
трансферттер
102 Республикалық меншіктегі және тау-кен және           0
өңдеу салаларына жататын мемлекеттік мүлікті
жекешелендіруден түсетін жоспардан тыс
түсімдер есебінен ресми трансферттер
400  Облыстық бюджеттерге субвенциялар беру        133027541
ІІІ. Операциялық сальдо                       34466435
ІV. Таза бюджеттік кредит беру               48002548
Бюджеттік кредиттер                           60459925
04        Бiлiм беру                                  3555427
06          Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін        3555427
кәсіби білім беру
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым        3399396
министрлiгi
015  Жоғары кәсіби білімді мамандар даярлауда       3399396
мемлекеттік білім беруді кредиттеу
100 Мемлекеттік білім кредиті бойынша мамандар     3356203
даярлау
101 Мемлекеттік студенттік кредиттер ұсыну           43193
226     Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау         156031
министрлігі
004  Жоғары кәсіби білімді мамандар даярлауда        156031
мемлекеттік білім беруді кредиттеу
100 Мемлекеттік білім кредиті бойынша мамандар       155693
даярлау
101 Мемлекеттік студенттік кредиттер ұсыну             338
07        Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық           42000000

14               Обслуживание долга                        30075730
01            Обслуживание долга                        30075730
217         Министерство финансов Республики
Казахстан                                 30075730
013      Обслуживание правительственного долга     30075730
100    Выплата вознаграждений (интересов)
по займам                                 30073130
101    Выплата комиссионных за размещение
займов                                        2600
15               Официальные трансферты                   146685266
01            Официальные трансферты                   146685266
217         Министерство финансов Республики
Казахстан                                146685266
066      Официальные трансферты, передаваемые
из республиканского бюджета в
Национальный фонд                         13657725
100    Официальные трансферты за счет
плановых поступлений                      13657725
101    Официальные трансферты за счет
сверхплановых налоговых поступлений
от организаций сырьевого сектора                 0
102    Официальные трансферты за счет
сверхплановых поступлений от приватизации
государственного имущества, находящегося
в республиканской собственности и
относящегося к горнодобывающей и
обрабатывающей отраслям                          0
400      Субвенции областным бюджетам             133027541
III. Операционное сальдо                  34466435
IV. Чистое бюджетное кредитование         48002548
Бюджетные кредиты                         60459925
04               Образование                                3555427
06            Высшее и послевузовское профессиональное
образование                                3555427
225         Министерство образования и науки
Республики Казахстан                       3399396
015      Государственное образовательное
кредитование подготовки специалистов
с высшим профессиональным образованием     3399396
100    Подготовка специалистов по
государственным образовательным кредитам   3356203
101    Предоставление государственных
студенческих кредитов                        43193
226         Министерство здравоохранения Республики
Казахстан                                   156031
004      Государственное образовательное
кредитование подготовки специалистов
с высшим профессиональным образованием      156031
100    Подготовка специалистов по государственным
образовательным кредитам                    155693
101    Предоставление государственных
студенческих кредитов                          338
07               Жилищно-коммунальное хозяйство            42000000

01          Тұрғын үй шаруашылығы                        42000000
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және         42000000
сауда министрлігі
002  Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы       42000000
қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй салуға
кредиттер беру
10        Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,          813041
ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,
қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін
қорғау, жер қатынастары
02          Су шаруашылығы                                  813041
212     Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы          813041
министрлiгi
026  Су ресурстарын басқару және жердi қалпына        813041
келтiруді жетілдіру жобасына кредит беру
004 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру       665112
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы            147929
қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
іске асыру
12        Көлiк және коммуникациялар                    6940853
04       Әуе көлігі                                      6940853
215     Қазақстан Республикасы Көлік және                355853
коммуникациялар министрлiгi
007  Астана қаласында халықаралық әуежай              355853
құрылысына кредит беру
004 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске асыру       355853
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым         6585000
министрлігі
041  "Байқоңыр" ғарыш айлағында "Байтерек" ғарыштық  6585000
зымыран кешенін құруға кредит беру
13        Басқалар                                     7150604
09       Басқалар                                     7150604
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi        7150604
011  Мемлекеттiк кепiлдiктер бойынша мiндетте-       6550604
мелерді орындау
012  Облыстық бюджеттердің, республикалық маңызы 600000
бар қала, астана бюджеттерінің кассалық
алшақтығын жабуға арналған Қазақстан
Республикасы Yкiметiнiң резервi
____________________________________________________________________
Санаты
Сыныбы                                                  Сомасы,
Ішкі сыныбы             Атауы                        мың теңге
Ерекшелігі
____________________________________________________________________
1                    2                               3
____________________________________________________________________
Бюджеттік кредиттерді өтеу                    12457377

01            Жилищное хозяйство                        42000000
233         Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                      42000000
002      Кредитование областных бюджетов,
бюджетов городов Астаны и Алматы на
строительство жилья                       42000000
10               Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство, особоохраняемые природные        813041
территории, охрана окружающей среды
и животного мира, земельные отношения
02            Водное хозяйство                            813041
212         Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                        813041
026      Кредитование проекта совершенствования
управления водными ресурсами и              813041
восстановления земель
004    Реализация проекта за счет внешних займов   665112
016    Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из          147929
республиканского бюджета
12               Транспорт и коммуникации                   6940853
04            Воздушный транспорт                        6940853
215         Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан                        355853
007      Кредитование строительства международного
аэропорта в городе Астане                   355853
004    Реализация проекта за счет внешних займов   355853
225         Министерство образования и науки Республики
Казахстан                                  6585000
041      Кредитование создания космического
ракетного комплекса "Байтерек" на          6585000
космодроме "Байконур"
13               Прочие                                     7150604
09            Прочие                                     7150604
217         Министерство финансов Республики
Казахстан                                  7150604
011      Выполнение обязательств по государственным
гарантиям                                  6550604
012      Резерв Правительства Республики Казахстан
на покрытие кассового разрыва               600000
областных бюджетов, бюджетов городов
республиканского значения, столицы
-------------------------------------------------------------------
Категория       !                                     !
Класс        !                                     !  Сумма,
Подкласс   !            Наименование             !тыс. тенге
Специфика!                                     !
-------------------------------------------------------------------
1       !                  2                  !     3
-------------------------------------------------------------------
Погашение бюджетных кредитов             12457377

5         Бюджеттік кредиттерді өтеу                   12457377
01      Бюджеттік кредиттерді өтеу                    8215209
1     Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік        8215209
кредиттерді өтеу
01  Облыстардың, республикалық маңызы бар           2910092
қалалардың, астананың жергілікті атқарушы
органдарына ішкі көздер есебінен республи-
калық бюджеттен берілген бюджеттік
кредиттерді өтеу
02  Облыстардың, республикалық маңызы бар            634848
қалалардың, астананың жергілікті атқарушы
органдарына үкіметтік сыртқы қарыздар қаражаты
есебінен республикалық бюджеттен берілген
бюджеттік кредиттерді өтеу
04  Қарыз алушы банктерге ішкі көздер есебінен      1917861
республикалық бюджеттен берілген бюджеттік
кредиттерді өтеу
05  Қарыз алушы банктерге үкіметтік сыртқы          1521962
қарыздар есебінен республикалық бюджеттен
берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
10  Заңды тұлғаларға үкіметтік сыртқы қарыздар       184600
қаражаты есебінен республикалық бюджеттен
2005 жылға дейін берілген бюджеттік
кредиттерді өтеу
12  Жеке тұлғаларға республикалық бюджеттен          323722
берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
14  Шетелдік мемлекеттерге берілген бюджеттік        722124
кредиттерді өтеу
02         Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша     4242168
талаптарды қайтару
1     Төленген мемлекеттік кепілдіктер бойынша        4242168
талаптарды заңды тұлғалардың қайтаруы
01  Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттеме-     4213873
лерді орындауға бағытталған қаражатты қайтару
02  Бюджеттік кредиттер, сондай-ақ мемлекеттік        28295
кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындауға
бағытталған бюджеттік қаражат бойынша
берешекті өтеу есебіне мемлекет пайдасына
алынған не өндіріп алынған мүлікті сатудан
түсетін түсімдер
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Функционалдық топ
Ішкі функция                                            Сомасы,
Әкімші                  Атауы                        мың теңге
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
____________________________________________________________________
1                    2                               3
____________________________________________________________________
V. Қаржы активтерімен жасалатын            100228111
операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу                 102228111
01        Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
көрсету                                        501261
01       Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын      9710
орындайтын өкілді, атқарушы және басқа
органдар
690     Қазақстан Республикасы Орталық сайлау              9710
комиссиясы
003  Инженерлік-техникалық орталық құру                 9710

5               Погашение бюджетных кредитов             12457377
01             Погашение бюджетных кредитов              8215209
1          Погашение бюджетных кредитов,
выданных из государственного
бюджета                                   8215209
01      Погашение бюджетных кредитов,
выданных из республиканского
бюджета за счет внутренних
источников местным исполнительным
органам областей, городов
республиканского значения, столицы        2910092
02      Погашение бюджетных кредитов,
выданных из республиканского бюджета
за счет средств правительственных
внешних займов местным исполнительным
органам областей, городов
республиканского значения, столицы         634848
04      Погашение бюджетных кредитов, выданных
из республиканского бюджета за счет
внутренних источников банкам-заемщикам    1917861
05      Погашение бюджетных кредитов, выданных
из республиканского бюджета за счет
средств правительственных внешних
займов банкам-заемщикам                   1521962
10      Погашение бюджетных кредитов, выданных
из республиканского бюджета до 2005
года за счет средств правительственных
внешних займов юридическим лицам           184600
12      Погашение бюджетных кредитов, выданных
из республиканского бюджета физическим
лицам                                      323722
14      Погашение бюджетных кредитов, выданных
иностранным государствам                   722124
02            Возврат требований по оплаченным
государственным гарантиям                 4242168
1          Возврат юридическими лицами
требований по оплаченным
государственным гарантиям                 4242168
01      Возврат средств, направленных на
исполнение обязательств по
государственным гарантиям                 4213873
02      Поступления от реализации имущества,
полученного или взысканного в пользу
государства в счет погашения
задолженности по бюджетным кредитам,
а также бюджетным средствам,
направленным на исполнение обязательств
по государственным гарантиям                28295
-------------------------------------------------------------------
Функциональная  !          Наименование               !   Сумма,
группа          !                                     ! тыс. тенге
Подфункция     !                                     !
Администратор !                                     !
Программа    !                                     !
Подпрограмма!                                     !
-------------------------------------------------------------------
1       !                  2                  !     3
-------------------------------------------------------------------
V. Сальдо по операциям с
финансовыми активами                100228111
Приобретение финансовых активов     102228111
01                   Государственные услуги общего
характера                              501261
01                Представительные, исполнительные
и другие органы, выполняющие общие
функции государственного управления      9710
690             Центральная избирательная комиссия
Республики Казахстан                     9710
003          Создание инженерно-технического
центра                                   9710

02       Қаржылық қызмет                                 491551
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі          491551
006  Халықаралық қаржы ұйымдарының                    491551
акцияларын сатып алу
04        Білім беру                                   720000
06       Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін         720000
кәсіби білім беру
225     Қазақстан Республикасы Білім және ғылым         720000
министрлігі
032   Білім беруді және ғылымды институционалдық       720000
дамыту
100 Білім беру және ғылым саласындағы халықаралық    120000
бағдарламаларды әкімшілендіруді ұйымдастыру
101 Екінші деңгейдегі банктерде студенттік           600000
кредиттерге кепілдік беру жүйесін ұйымдастыру
07        Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық            11900000
01          Тұрғын үй шаруашылығы                         11900000
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі         11900000
053  Тұрғын үй құрылысының мемлекеттік
бағдарламасын іске асыруды
институционалдық қамтамасыз ету                11900000
100 "Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі"    4000000
АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
101 "Қазақстандық ипотекалық компания" АҚ-ның       6400000
жарғылық капиталын ұлғайту
102 "Ипотекалық кредиттерге кепілдік берудің        1500000
қазақстандық қоры" АҚ-ның жарғылық капиталын
ұлғайту
08        Мәдениет, спорт, туризм және
ақпараттық кеңiстiк                          1929387
03          Ақпараттық кеңiстiк                          1929387
200     Қазақстан Республикасы Мәдениет,
ақпарат және спорт министрлігі                   1929387
022  Бұқаралық ақпарат құралдарын
институционалдық дамыту                          1929387
09        Отын-энергетика кешені және жер
қойнауын пайдалану                           5773000
01       Отын және энергетика                           4500000
231     Қазақстан Республикасы Энергетика
және минералдық ресурстар министрлігі            4500000
033  Амангелдi газ кен орындары тобын игеру           4500000
09          Отын-энергетика кешені және жер қойнауын      1273000
пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
231     Қазақстан Республикасы Энергетика
және минералдық ресурстар министрлігі            1273000
007  Курчатов қаласында "Ядролық технологиялар
паркі" технопаркін құру                           273000
016  "ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ-тың жарғылық капиталын      1000000
ұлғайту
10        Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,
ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,
қоршаған ортаны және жануарлар
дүниесін қорғау, жер қатынастары            24784700

02                Финансовая деятельность                491551
217             Министерство финансов
Республики Казахстан                   491551
006           Приобретение акций международных
финансовых организаций                 491551
04                   Образование                            720000
06                Высшее и послевузовское
профессиональное образование           720000
225             Министерство образования и науки
Республики Казахстан                   720000
032           Институциональное развитие
образования и науки                    720000
100         Организация администрирования
международных программ в области
образования и науки                    120000
101         Организация системы гарантирования
студенческих кредитов в банках
второго уровня                         600000
07                   Жилищно-коммунальное хозяйство       11900000
01                Жилищное хозяйство                   11900000
217             Министерство финансов Республики
Казахстан                            11900000
053           Институциональное обеспечение
реализации Государственной           11900000
программы жилищного строительства
100        Увеличение уставного капитала
АО "Жилищный строительный
сберегательный банк Казахстана"       4000000
101        Увеличение уставного капитала АО
"Казахстанская ипотечная компания"    6400000
102        Увеличение уставного капитала АО
"Казахстанский фонд гарантирования
ипотечных кредитов"                   1500000
08                   Культура, спорт, туризм и
информационное пространство           1929387
03                Информационное пространство           1929387
200             Министерство культуры, информации
и спорта Республики Казахстан         1929387
022           Институциональное развитие
средств массовой информации           1929387
09                   Топливно-энергетический комплекс
и недропользование                    5773000
01                Топливо и энергетика                  4500000
231             Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан         4500000
033           Освоение Амангельдинской группы
месторождений газа                    4500000
09                Прочие услуги в области топливно-
энергетического комплекса и
недропользования                      1273000
231             Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан         1273000
007           Создание технопарка "Парк ядерных
технологий" в городе Курчатове         273000
016           Увеличение уставного капитала АО
"НК "КазМунайгаз"                     1000000
10                   Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство, особоохраняемые
природные территории, охрана
окружающей среды и животного мира,
земельные отношения                  24784700

01       Ауыл шаруашылығы                            24784700
212     Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлiгi                        24784700
043  Ауыл шаруашылығын институционалды дамыту       24784700
100 Ауыл шаруашылығы өндірісінің кредит беру        5610000
жүйесін ұйымдастыру
101 Ауыл шаруашылығы өндірісіне техникалық қызмет   8950000
көрсету жөніндегі инфрақұрылымды ұйымдастыру
102 Өсімдік шаруашылығы өнімдері рыногының          7000000
өндірісін және оны дамытуды қолдау
103 Мал шаруашылығы өнімін өндіруді, өңдеуді және   1500000
іске асыруды қолдау
104 Астық қолхаттары бойынша міндеттемелердің        300000
орындалуын қамтамасыз ету
105 Ауыл халқына микрокредит беру жүйесін           1000000
ұйымдастыру
106 Ауылда ақпараттық инфрақұрылымды енгізу және    424700
дамыту
12        Көлiк және коммуникациялар                    3839920
02          Байланыс жүйелері                           2077835
603     Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
байланыс агенттігі                              2077835
004  Байланыс пен хабар таратудың ұлттық
спутниктік жүйесін дамыту                        633126
013  Почта-жинақтау жүйесін дамыту                   1444709
04       Әуе көлігі                                   1762085
215     Қазақстан Республикасы Көлiк және               1762085
коммуникациялар министрлiгi
012  Астана қаласының халықаралық
әуежайын дамыту                                 1762085
13        Басқалар                                       52779843
03          Кәсіпкерлік қызметті қолдау және
бәсекелестікті қорғау                         11542500
233     Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлігі                              11542500
032  Шағын кәсіпкерлікті дамыту                     11542500
09       Басқалар                                   41237343
217     Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі                                    13670000
027  Мемлекетаралық инвестициялық банк құру         13170000
029  Мемлекеттік аннуитеттік компания құру            500000
220     Қазақстан Республикасы Экономика
және бюджеттік жоспарлау министрлігі            1373887
012  Маркетингтік-талдамалық зерттеулер
орталығын дамыту                                1373887
233     Қазақстан Республикасының Индустрия            26193456
және сауда министрлiгi
018  Индустриялық-инновациялық даму стратегия-      26193456
сын іске асыруды институционалдық
қамтамасыз ету
100 "Инжиниринг және технологиялар трансферті"      3184400
АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
102 "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ның жарғылық      10000000
капиталын ұлғайту
103 "Ұлттық инновациялық қор" АҚ-ның                7116810
жарғылық капиталын ұлғайту
104 "Қазақстанның инвестициялық қоры" инвестиция-   5892246
лық компаниясы" АҚ-ның жарғылық капиталын
ұлғайту
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Санаты
Сыныбы                                                  Сомасы,
Ішкі сыныбы             Атауы                        мың теңге
Ерекшелігі
____________________________________________________________________
1                    2                               3
____________________________________________________________________
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан         2000000
түсетін түсімдер
6         Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан
түсетін түсімдер                            2000000
01      Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан
түсетін түсімдер                            2000000
1     Қаржы активтерін ел ішінде сатудан
түсетін түсімдер                               2000000
01  Республикалық меншіктегі заңды тұлғалардың     1500000
қатысу үлестерін, бағалы қағаздарын сатудан
түсетін түсімдер
04  Мүлік кешені, республикалық мемлекеттік         500000
кәсіпорындардың жедел басқаруындағы немесе
шаруашылық жүргізуіндегі өзге де мемлекеттік
мүлік түріндегі республикалық мемлекеттік
мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындарды
сатудан түсетін түсімдер
VІ. Бюджет тапшылығы                       -113764224
VІІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру        113764224
Қарыздар түсімі                              216512640

01                Сельское хозяйство                   24784700
212             Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан                 24784700
043           Институциональное развитие сельского
хозяйства                            24784700
100        Организация системы кредитования
сельскохозяйственного производства    5610000
101        Организация инфраструктуры по
техническому обслуживанию             8950000
сельскохозяйственного производства
102        Поддержка производства и развития
рынка продукции растениеводства       7000000
103        Поддержка производства, переработки
и реализации животноводческой
продукции                             1500000
104        Обеспечение исполнения обязательств
по зерновым распискам                  300000
105        Организация системы микрокредитования
сельского населения                   1000000
106        Внедрение и развитие
информационной инфраструктуры на селе  424700
12                   Транспорт и коммуникации              3839920
02                Система связи                         2077835
603             Агентство Республики Казахстан
по информатизации и связи             2077835
004           Развитие национальной спутниковой
системы связи и вещания                633126
013           Развитие почтово-сберегательной
системы                               1444709
04                Воздушный транспорт                   1762085
215             Министерство транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан     1762085
012           Развитие международного аэропорта
города Астаны                         1762085
13                   Прочие                               52779843
03                Поддержка предпринимательской
деятельности и защита конкуренции    11542500
233             Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                 11542500
032           Развитие малого предпринимательства  11542500
09                Прочие                               41237343
217             Министерство финансов Республики
Казахстан                            13670000
027           Создание межгосударственного
инвестиционного банка                13170000
029           Создание Государственной аннуитетной
компании                               500000
220             Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан     1373887
012          Развитие Центра маркетингово-
аналитических исследований            1373887
233             Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан                 26193456
018          Институциональное обеспечение
реализации Стратегии
индустриально-инновационного
развития                             26193456
100        Увеличение уставного капитала АО
"Центр инжиниринга и трансферта
технологий"                           3184400
102        Увеличение уставного капитала АО
"Банк Развития Казахстана"           10000000
103        Увеличение уставного капитала АО
"Национальный инновационный фонд"     7116810
104        Увеличение уставного капитала АО
"Инвестиционная компания:
"Инвестиционный фонд Казахстана"      5892246
-------------------------------------------------------------------
Категория       !                                     !
Класс        !                                     !  Сумма,
Подкласс   !            Наименование             !тыс. тенге
Специфика!                                     !
-------------------------------------------------------------------
1       !                  2                  !     3
-------------------------------------------------------------------
Поступления от продажи финансовых
активов государства                   2000000
6                    Поступления от продажи финансовых
активов государства                   2000000
01              Поступления от продажи финансовых
активов государства                   2000000
1           Поступления от продажи финансовых
активов внутри страны                 2000000
01         Поступления от продажи доли
участия, ценных бумаг юридических
лиц, находящихся в республиканской    1500000
собственности
04         Поступления от продажи
республиканских государственных
учреждений и государственных           500000
предприятий в виде имущественного
комплекса, иного государственного
имущества, находящегося в
оперативном управлении или
хозяйственном ведении
республиканских государственных
предприятий
-------------------------------------------------------------------
Категория       !                                     !
Класс        !                                     !  Сумма,
Подкласс   !            Наименование             !тыс. тенге
Специфика!                                     !
-------------------------------------------------------------------
1       !                  2                  !     3
-------------------------------------------------------------------
VI. Дефицит бюджета                -113764224
VII. Финансирование
дефицита бюджета                    113764224
Поступления займов                  216512640

7            Қарыздар түсімі                           216512640
01      Мемлекеттік ішкі қарыздар                 199158810
1     Мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар       199158810
01  Мемлекеттік ұзақ мерзімді қазынашылық         42000000
міндеттемелер
02  Мемлекеттік орта мерзімді қазынашылық         60000000
міндеттемелер
03  Мемлекеттік қысқа мерзімді қазынашылық        37558810
міндеттемелер
09  Өзге де мемлекеттік эмиссиялық бағалы         59600000
қағаздар
02        Мемлекеттік сыртқы қарыздар                   17353830
1     Қарыз алу келісім-шарттары                    17353830
01  Халықаралық қаржы ұйымдарынан кредиттер        7390788
02  Шетелдік мемлекеттерден кредиттер              9963042
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Функционалдық топ
Ішкі функция                                            Сомасы,
Әкімші                  Атауы                        мың теңге
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
____________________________________________________________________
1                    2                               3
____________________________________________________________________
Қарыздарды өтеу                             115101099
16        Қарыздарды өтеу                             115101099
01       Қарыздарды өтеу                             115101099
217     Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі     115101099
020  Үкіметтік борышты өтеу                       115101099
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Санаты
Сыныбы                                                  Сомасы,
Ішкі сыныбы             Атауы                        мың теңге
Ерекшелігі
____________________________________________________________________
1                    2                               3
____________________________________________________________________
Бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы       12352683
8            Бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы    12352683
01       Бюджет қаражаты қалдықтары                   12352683

7                    Поступления займов                  216512640
01                Внутренние государственные займы    199158810
1               Государственные эмиссионные
ценные бумаги                       199158810
01            Государственные долгосрочные
казначейские обязательства           42000000
02            Государственные среднесрочные
казначейские обязательства           60000000
03            Государственные краткосрочные
казначейские обязательства           37558810
09            Прочие государственные
эмиссионные ценные бумаги            59600000
02                Внешние государственные займы        17353830
1               Договоры займа                       17353830
01            Кредиты от международных
финансовых организаций                7390788
02            Кредиты от иностранных государств     9963042
-------------------------------------------------------------------
Функциональная  !          Наименование               !   Сумма,
группа          !                                     ! тыс. тенге
Подфункция     !                                     !
Администратор !                                     !
Программа    !                                     !
Подпрограмма!                                     !
-------------------------------------------------------------------
1       !                  2                  !     3
-------------------------------------------------------------------
Погашение займов                    115101099
16                   Погашение займов                    115101099
01                Погашение займов                    115101099
217             Министерство финансов
Республики Казахстан                115101099
020            Погашение правительственного
долга                               115101099
________________________________________________________________________
------------------------------------------------------------------------
Категория       !                                     !
Класс        !                                     !  Сумма,
Подкласс   !            Наименование             !тыс. тенге
Специфика!                                     !
------------------------------------------------------------------------
1       !                  2                  !     3
------------------------------------------------------------------------
Движение остатков бюджетных средств      12352683
8                Движение остатков бюджетных средств      12352683
01             Остатки бюджетных средств                12352683

1      Бюджет қаражатының бос қалдықтары              12352683
01   Бюджет қаражатының бос қалдықтары              12352683
________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 20 мамырдағы
N 484 қаулысына
2-ҚОСЫМША
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 8 желтоқсандағы
N 1289 қаулысына
2-ҚОСЫМША
Инвестициялық жобаларды іске асыруға
бағытталған 2005 жылға арналған республикалық
бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
____________________________________________________________________
Функционалдық топ                                     Сомасы,
Әкімші                            Атауы          мың теңге
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
____________________________________________________________________
1                              2                   3
____________________________________________________________________
01       Жалпы сипаттағы мемлекеттiк
қызметтер көрсету
оның ішінде инвестициялық жобаларға:     9374465
102    Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Шаруашылық басқармасы
002   Заң жобалары мониторингінің
автоматтандырылған жүйесін құру                11436
003   Қазақстан Республикасы Парламентінің          184875
Шаруашылық басқармасы объектілерін салу
және қайта жаңарту
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласындағы Қазақстан Республикасы    184875
Парламенті Сенатының ғимаратын салу
204    Қазақстан Республикасы Сыртқы
iстер министрлiгi
004   Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
министрлігі объектілерін салу және
қайта жаңарту                                283000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласындағы Дипломатиялық             283000
қалашықтың инженерлік желілері мен
инфрақұрылымын салу
217    Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгi
007   Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі органдарының
ақпараттық-жүйелерін құру және дамыту        2486377
100 Қазынашылықтың ақпараттық жүйесін құру       546000
101 Ақпараттық жүйелерді, жалпы мақсаттағы
телекоммуникацияларды және салық
әкімшілігі жүйелерін құру және дамыту        967477
102 Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру
және дамыту                                  216900
103 "КААЖ" кедендік ақпараттық жүйесін дамыту    256000
104 "Электрондық кеден" ақпараттық жүйесін
құру                                          500000
026   Кедендік бақылау және кедендік инфрақұрылымы
объектілерін салу                           2732394
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шекаралас кеден бекеттерін, бірыңғай
бақылау-өткізу бекеттерін, кеден
инфрақұрылымы объектілерін дамыту
және салу                              1265546
Темір жол өткізу бекеттерінде
бірыңғай бақылау-өткізу бекеттерін
салу                                    669849
Алматы қаласында оқу-әдістемелік
орталық салу                            496481
"Достық" кеден қызметінің кеден
қызметкерлері үшін тұрғын үй салу       248400
"Ақтөбе-кедендік ресімдеу орталығы"
кеден бекетін салу                       52118
220    Қазақстан Республикасы Экономика
және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
002   Мемлекеттік басқарудың ахуалдық жүйесін
құру                                          25000
003   Қазақстан Республикасы Экономика және
бюджеттік жоспарлау министрлігінің
ақпараттық жүйелерін құру                     32718
225    Қазақстан Республикасы Бiлiм және
ғылым министрлiгi
005   Ғылыми объектілерді салу және қайта
жаңарту                                      126638
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
"Орталық ғылыми кітапхана" РМҚК-ның
ғимараттар кешенін қайта жаңарту        126638
406    Республикалық бюджеттiң атқарылуын
бақылау жөніндегі есеп комитетi
002   Қаржы бақылау объектілері бойынша
деректердің ақпараттық базасын құру
және дамыту                                    9677
603    Қазақстан Республикасы
Ақпараттандыру және байланыс агенттігі

1          Свободные остатки бюджетных средств      12352683
01       Свободные остатки бюджетных средств      12352683
________________________________________________________________________
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 мая 2005 года N 484
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2004 года N 1289
Перечень республиканских бюджетных
программ развития на 2005 год, направленных
на реализацию инвестиционных проектов
-------------------------------------------------------------------
Функциональная     !                               !
группа             !                               !   Сумма,
Администратор   !         Наименование          ! тыс. тенге
Программа     !                               !
Подпрограмма!                               !
-------------------------------------------------------------------
1        !                  2            !     3
------------------------------------------------------------------
01                 Государственные услуги общего
характера
в том числе на инвестиционные
проекты:                               9374465
102             Хозяйственное управление
Парламента Республики Казахстан
002           Создание автоматизированной
системы мониторинга законопроектов       11436
003           Строительство и реконструкция
объектов ХОЗУ Парламента Республики
Казахстан                               184875
в том числе на инвестиционные
проекты:
Строительство здания Сената
Парламента Республики Казахстан
в городе Астане                         184875
204             Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
004           Строительство и реконструкция
объектов Министерства
иностранных дел Республики
Казахстан                               283000
в том числе на инвестиционные
проекты:
Строительство инженерных сетей
и инфраструктуры Дипломатического
городка в городе Астане                 283000
217             Министерство финансов Республики
Казахстан
007           Создание и развитие информационных
систем органов Министерства финансов
Республики Казахстан                   2486377
100         Создание информационной системы
Казначейства                            546000
101         Создание и развитие информационных
систем, телекоммуникаций общего
назначения и систем
налогового администрирования            967477
102         Создание и развитие информационных
систем Министерства финансов
Республики Казахстан                    216900
103         Развитие таможенной информационной
системы "ТАИС"                          256000
104         Создание информационной системы
"Электронная таможня"                   500000
026           Строительство объектов таможенного
контроля и таможенной инфраструктуры   2732394
в той числе на инвестиционные проекты:
Развитие и строительство приграничных
таможенных постов, единых контрольно-
пропускных пунктов, объектов
таможенной инфраструктуры              1265546
Строительство единых контрольно-
пропускных пунктов на железнодорожных
пунктах пропуска                        669849
Строительство учебно-методического
центра в городе Алматы                  496481
Строительство жилья для работников
таможенной службы таможни "Достык"      248400
Строительство таможенного поста
"Актобе-Центр таможенного оформления"    52118
220             Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
002           Создание ситуационной системы
государственного управления              25000
003           Создание информационных систем
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан        32718
225             Министерство образования и науки
Республики Казахстан
005           Строительство и реконструкция научных
объектов                                 126638
в том числе на инвестиционные проекты:
Реконструкция комплекса зданий РГКП
"Центральная научная библиотека"         126638
406             Счетный комитет по контролю
за исполнением республиканского бюджета
002           Создание и развитие информационной
базы данных по объектам финансового
контроля                                   9677
603             Агентство Республики Казахстан
по информатизации и связи

005   Мемлекеттік деректер базаларын құру          463244
007   Мемлекеттік органдардың электрондық
құжат айналымының бірыңғай жүйесін құру      401836
008   Мемлекеттік органдардың ақпараттық
инфрақұрылымын құру                          216800
011   Мемлекеттік органдардың бірыңғай
көліктік ортасын құру                       1060422
606    Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігi
003   Мемлекеттік статистика органдарының
ақпараттық жүйелерін құру                     12000
690    Қазақстан Республикасы Орталық
сайлау комиссиясы
002   "Сайлау" автоматтандырылған ақпараттық
жүйесін құру                                1328048
02       Қорғаныс
оның ішінде инвестициялық жобаларға:   4884689
202    Қазақстан Республикасы Төтенше
жағдайлар министрлігі
003   Төтенше жағдайлардан қорғау
объектілерін салу мен қайта жаңарту          483400
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы облысында Талғар өзеніне
селді бөгейтін бөгет салу               483400
005   Алматы қаласының бюджетіне көшкінге қарсы    500000
және селге қарсы қауіпсіздікті қамтамасыз
етуге берілетін нысаналы даму трансферттері
208    Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлiгi
003   Қарулы күштердің ақпараттық жүйелерін құру   536612
004   Қарулы Күштердің инфрақұрылымын дамыту      3300078
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ғимараттар мен құрылыстар сатып алу     487000
Астана қаласында 120 пәтерлік
тұрғын үй кешенін салу                  420925
Маңғыстау облысы Ақтау қаласында
әскери қалашық объектілерін салу       1266478
Шымкент қаласында "Юг" өңірлік
қолбасшылығының әскери қалашық
объектілерін салу                       200000
Астана қаласында әуеайлақтың әскери
секторы объектілерін салу               250000
Маңғыстау облысы Ақтау қаласында
аэродромның әскери секторы
объектілерін салу                       250000
Қазақстан Республикасы Қарулы
Күштерінің байланыс жүйелерін
дамыту                                  425675
678    Қазақстан Республикасы
Республикалық ұланы
002   Республикалық ұлан объектілерін салу         564599
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласында келісім-шарт бойынша
әскери қызметшілер үшін Қазақстан
Республикасы Республикалық ұланының
жатақханасын салу                       564599
03       Қоғамдық тәртiп, қауiпсiздік, құқық,
сот, қылмыстық-атқару қызметі
оның ішінде инвестициялық
жобаларға:                          8213391
201    Қазақстан Республикасы Ішкі iстер
министрлiгi
007   Қоғамдық тәртіп және қоғамдық қауіпсіздік
объектілерін салу, қайта жаңарту             359914
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласында қызметтік-іздеу
иттеріне питомник салу                   12300
Сақтау базаларын салу (Алматы,
Қарағанды, Шымкент, Ақтөбе
қалаларында)                             98400
Ішкі әскерлердің ведомстволық
байланыс объектілерін салу               49214
Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігінің "Сұңқар" арнаулы
мақсаттағы бөлімшесі үшін спорт-
жаттығу кешенін салу                    200000
008   Ішкі істер органдарының ақпараттық
жүйелерін құру                               114630

005           Создание государственных баз данных      463244
007           Создание единой системы электронного
документооборота государственных
органов                                  401836
008           Создание информационной инфраструктуры
государственных органов                  216800
011           Создание единой транспортной среды
государственных органов                 1060422
606             Агентство Республики Казахстан
по статистике
003           Создание информационных систем органов
государственной статистики                12000
690             Центральная избирательная комиссия
Республики Казахстан
002           Создание автоматизированной
информационной системы "Сайлау"         1328048
02                 Оборона
в том числе на инвестиционные
проекты:                                4884689
202             Министерство по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
003           Строительство и реконструкция
объектов защиты от чрезвычайных
ситуаций                                 483400
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство селезадерживающей
плотины на реке Талгар в Алматинской
области                                  483400
005           Целевые трансферты на развитие
бюджету города Алматы для обеспечения
противолавинной и противооползневой
безопасности                             500000
208             Министерство обороны Республики
Казахстан
003           Создание информационных систем
Вооруженных Сил                          536612
004           Развитие инфраструктуры
Вооруженных Сил                         3300078
в том числе на инвестиционные проекты:
Приобретение зданий и сооружений         487000
Строительство жилого комплекса
на 120 квартир в городе Астане           420925
Строительство объектов военного
городка в городе Актау Мангистауской
области                                 1266478
Строительство объектов военного
городка в городе Шымкенте
регионального командования "Юг"          200000
Строительство объектов военного
сектора аэродрома в городе Астане        250000
Строительство объектов военного
сектора аэродрома в городе Актау
Мангистауской области                    250000
Развитие систем связи Вооруженных
сил Республики Казахстан                 425675
678             Республиканская гвардия Республики
Казахстан
002           Строительство объектов
Республиканской гвардии                  564599
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство общежития Республиканской
Гвардии Республики Казахстан для         564599
военнослужащих по контракту
в городе Астане
03                 Общественный порядок, безопасность,
правовая, судебная, уголовно-
исполнительная деятельность
в том числе на инвестиционные проекты:  8213391
201             Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
007           Строительство, реконструкция объектов
общественного порядка и безопасности     359914
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство питомника служебно-
розыскных собак в городе Астане           12300
Строительство баз хранения
(в городах Алматы, Караганде,
Шымкенте, Актобе)                         98400
Строительство объектов ведомственной
связи Внутренних войск                    49214
Строительство спортивно-тренировочного
комплекса для подразделения
специального назначения "Сункар"
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан                                200000
008           Создание информационных систем органов
внутренних дел                           114630

009   3-мемлекеттік жоба                          1500000
221    Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі
004   Қылмыстық-атқару жүйесі объектілерін
салу және қайта жаңарту                     1674300
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы облысы Заречное кентіндегі
ЛА-155/12 мекемесін 1500 орындық
қатаң режимдегі түзеу колониясы
етіп қайта жаңарту                      700000
Қызылорда қаласында наркодиспансерді
және қабырға материалдары зауытын 1000
орындық жалпы режимдегі түзеу
колониясы етіп қайта жаңарту            283800
Атырау қаласында "Лейла" ЖШС-ның
өндірістік базасын әйелдер түзеу
колониясы етіп қайта жаңарту            143200
Тараз қаласында психоневрологиялық
интернат үйін 1200 орындық жалпы
режимдегі түзеу колониясы етіп
қайта жаңарту                           197300
Павлодар қаласында "Химөнеркәсіп"
ААҚ-ның N 822 және 823 өндірістік
корпустарын 1500 орындық ерекше
режимдегі түзеу колониясы етіп қайта
жаңарту                                 350000
008   Әділет органдарының ақпараттық жүйесін
құру                                          30400
009   Қылмыстық-атқару жүйесінің ақпараттық
жүйесін құру                                   5000
410    Қазақстан Республикасы Ұлттық
қауіпсіздік комитеті
002   Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту
бағдарламасы                                4164000
501    Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
002   Қазақстан Республикасы сот жүйесі
органдарының бірыңғай автоматтандырылған
ақпараттық-талдау жүйесін құру                82500
502    Қазақстан Республикасы Бас
Прокуратурасы
003   Қазақстан Республикасы Бас
прокуратурасының Құқықтық статистика және
арнаулы есепке алу комитетінің
ақпараттық жүйесін құру                      202000
618    Қазақстан Республикасы Экономикалық
және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы
күрес агенттігі (қаржы полициясы)
003   Қазақстан Республикасы Экономикалық және
сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы күрес
агенттігінің автоматтандырылған
бірыңғай ақпараттық-телекоммуникациялық
жүйесін құру                                  80647
04       Бiлiм беру
оның ішінде инвестициялық
жобаларға:                       16697933
200    Қазақстан Республикасы Мәдениет,
ақпарат және спорт министрлігі
002   Спорт бойынша білім беру объектілерін
салу және қайта жаңарту                      275160
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Алматы қаласы "Шаңырақ" шағын
ауданында спортта дарынды балалар
үшін республикалық мектеп-интернат
салу                                    275160
201    Қазақстан Республикасы Ішкi
iстер министрлiгi
013   Білім беру объектілерін салу және қайта
жаңарту                                      143450
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Шымкент қаласында Қазақстан
Республикасы Ішкі істер министрлігі
ішкі әскерлерінің тау дайындығы
бойынша оқу орталығын салу               76500
Петропавл жоғарғы әскери
училищесінің оқу-материалдық базасын
салу және дамыту                         49650
Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Қарағанды заң институты
ғимаратының объектілер кешенін салуды
аяқтау ("Оқу корпусына қосымша

009           Государственный проект 3                1500000
221             Министерство юстиции Республики
Казахстан
004           Строительство и реконструкция объектов
уголовно-исполнительной системы         1674300
в том числе на инвестиционные проекты:
Реконструкция учреждения ЛА-155/12 под
исправительную колонию строгого
режима на 1500 мест в поселке Заречный
Алматинской области                      700000
Реконструкция наркологического
диспансера и завода стеновых материалов
под ИК общего режима на 1000 мест в
городе Кызылорде                         283800
Реконструкция производственной базы
ТОО "Лейла" под женскую исправительную
колонию в городе Атырау                  143200
Реконструкция психоневрологического
дома-интерната под исправительную
колонию общего режима на 1200 мест       197300
в городе Тараз
Реконструкция производственных корпусов
№ N 822 и 823 ОАО "Химпром" под            350000
исправительную колонию особого режима
на 1500 мест в городе Павлодаре
008           Создание информационной системы органов
юстиции                                   30400
009           Создание информационной системы
уголовно-исполнительной системы            5000
410             Комитет национальной безопасности
Республики Казахстан
002           Программа развития системы национальной
безопасности                            4164000
501             Верховный Суд Республики Казахстан
002           Создание единой автоматизированной
информационно-аналитической системы
органов судебной системы Республики
Казахстан                                 82500
502             Генеральная прокуратура Республики
Казахстан
003           Создание информационной системы
Комитета по правовой статистике
и специальным учетам Генеральной
прокуратуры Республики Казахстан         202000
618             Агентство Республики Казахстан
по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
003           Создание единой автоматизированной
информационно-телекоммуникационной
системы Агентства Республики
Казахстан по борьбе с экономической
и коррупционной преступностью             80647
04                 Образование
в том числе на инвестиционные проекты: 16697933
200             Министерство культуры, информации
и спорта Республики Казахстан
002           Строительство и реконструкция объектов
образования по спорту                    275160
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство республиканской школы-
интерната для одаренных в спорте детей
в микрорайоне "Шанырак" города Алматы    275160
201             Министерство внутренних дел
Республики Казахстан
013           Строительство и реконструкция объектов
образования                              143450
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство учебного центра по горной
подготовке внутренних войск
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан в городе Шымкенте               76500
Строительство и развитие учебно-
материальной базы в Петропавловском
высшем военном училище                    49650
Завершение строительства объектов
комплекса зданий Карагандинского
юридического института Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
("Пристройка к учебному корпусу" и

құрылыс" және "59 пәтерлі тұрғын үй")    17300
225    Қазақстан Республикасы Білім және
ғылым министрлігі
011   Білім және ғылым объектілерін салу және
қайта жаңарту                               2772909
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласында Л.Н. Гумилев
атындағы Еуразия ұлттық
университетінің 500 орындық
жатақханасын салу                      216084
Астана қаласында дарынды балаларға
арналған республикалық мектеп-
интернат салу                          195500
Алматы қаласында жетім балаларға
арналған қазақ тілінде оқытатын
білім беру орталығын салу              1000000
Алматы қаласында Ж.Елебеков
атындағы республикалық эстрада-цирк
колледжінің объектілерін салу           94800
Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық
университеті университеттік
қалашығының екінші кезектегі
объектілерін салу                       804112
Қарағанды қаласында көру қабілетінде
проблемалары бар балаларға арналған
250 орындық мектеп-интернат салу        115000
Алматы қаласында көру қабілетінде
проблемалары бар балаларға арналған
250 орындық мектеп-интернат салу        135000
Астана қаласында Л.Н.Гумилев атындағы
Еуразия ұлттық университетінің
кітапханасын салу                       162497
Алматы қаласында қазақ тілі мен
әдебиетті тереңдете оқытумен Республи-
калық мектеп-интернаты (Бассейні мен
спорт залы) құрылыстарының кешенін салу  49916
012 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне білім беру
объектiлерiн салуға және қайта жаңартуға
берілетін нысаналы даму трансферттерi         11672030
оның ішінде, инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы Атбасар ауданының 350
орындық Маринов қазақ мектебін салу            200300
Ақмола облысы Атбасар ауданының
Новоалександровка ауылында 192 орындық
орта мектеп салу                               182750
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданында 520
орындық Мәртөк орта мектебiн салу              155000
Ақтөбе облысы Темір ауданының Кеңесту
ауылында 320 орындық Қопа орта мектебiн
салу                                            52080
Ақтөбе облысы Шалқар ауданының Мөңке би
ауылында 320 орындық М.Тәжин атындағы орта
мектеп салу                                     100000
Алматы облысы Қарасай ауданының Шамалған
ауылында 600 орындық орта мектеп салу           95370
Алматы облысы Қарасай ауданының Алғабас
ауылында 550 орындық мектеп салу                262460
Алматы облысы Талғар ауданының Бiрлiк
ауылында 400 орындық мектеп салу                138420
Алматы облысы Iле ауданының Қоянқұс
ауылында 240 орындық мектеп салу                54160
Алматы облысы Қарасай ауданының Ерменсай
ауылында 180 орындық мектеп салу                100000
Алматы облысы Еңбекшiқазақ ауданының Көктөбе
ауылында 550 орындық орта мектеп салу           200000
Атырау облысының Атырау қаласы Балықшы
кенттiк округiнiң Курилкино ауылында 320
орындық мектеп салу                             202590
Атырау облысы Атырау қаласының Бесiктi
ауылында 220 орындық негiзгi мектеп салу        215290
Атырау облысы Мақат ауданының Доссор
кентінде Шәрiпов атындағы орта мектептiң
420 орындық мектеп жанындағы интернатын салу    100000
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданының
Герасимовка ауылында 380 орындық орта
мектеп салу                                     129580
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының
Жарқын ауылында 160 орындық орта мектеп салу    77600
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының
Жаңа Хайрузов Шығыс Қазақстан облысы ауылында
320 орындық орта мектептi қайта жаңарту          100000
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданының
Қарғыба ауылында 180 орындық Юрий Гагарин
атындағы орта мектеп салу                       118600
Жамбыл облысы Жуалы ауданының Шымбұлақ
ауылында Тұрар Рысқұлов атындағы 180 орындық
орта мектеп салу                                 94320
Жамбыл облысы Қордай ауданының Қордай ауылында
844 орындық N 2 мектеп салу                      100000
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданының
Шөптiкөл кентiнде 345 орындық орта мектеп салу   200000
Қостанай облысының Қостанай ауданы Затобол
кентінiң "Водник" шағын ауданында қазақ тiлінде
оқытатын 688 орындық орта мектеп салу           383800
Қызылорда облысы Шиелі ауданының Тартоғай
ауылында 464 орындық орта мектеп салу            96450
Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Ақтөбе
ауылында 464 орындық орта мектеп салу            59830
Қызылорда облысы Сырдария ауданының Бесарық
ауылында 360 орындық орта мектеп салу            50000
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданының Үштаған
ауылында 550 орындық орта мектеп салу           284000
Павлодар облысы Шарбақты ауданының Шалдай
ауылында туберкулезбен ауырған балаларға
арналған санаторий үлгiсiндегi 220 орындық
мектеп-интернат салу                            539470
Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Ақтоғай
ауылында 520 орындық мектеп салу                100000
Солтүстiк Қазақстан облысы Қызылжар ауданының
Бiшкөл ауылында 360 орындық мектеп салу          70500
Солтүстiк Қазақстан облысы Тимирязев ауданының
Тимирязев ауылында 400 орындық мектеп салу      170000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шардара ауданының
Мелдеби ауылында 1266 орындық мектептiң
құрылысын аяқтау                                160770
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының
Абай ауылында 620 орындық орта мектеп салу      28100
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының
Айнатас ауылында 360 орындық "Комсомол" орта
мектебiн салу                                   22800
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының
Атбұлақ ауылында 660 орындық Ғаппаров атындағы
орта мектеп салу                                22900
Оңтүстiк Қазақстан облысы Созақ ауданының
Шолаққорған ауылында 1200 орындық мектептің
құрылысын аяқтау                                152970
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төле би ауданының
Тоғыс ауылында 180 орындық орта мектеп салу     112740
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкібас ауданының
Ынтымақ ауылында 360 орындық Оразбаев атындағы
орта мектеп салу                                140020
Оңтүстiк Қазақстан облысы Түркiстан қаласының
Ортақ ауылында 800 орындық мектеп салу          100000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданының
Сайрам ауылында 900 орындық Хусанов атындағы
орта мектеп салу                                150000
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданының
Төрткүл ауылында 600 орындық "Көкарал" opтa
мектебiн салу                                   80000
Оңтүстік Қазақстан облысының Мақтаарал ауданы
"Жаңаауыл" ауылының "Новостройка" тұрғын
алқабында 1176 орындық орта мектеп салу         100000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының
Қазығұрт ауылында 1200 орындық Сәтбаев
атындағы орта мектеп салу                        80720
Оңтүстiк Қазақстан облысы Мақтаарал ауданының
Кетебай ауылында 350 орындық орта мектеп салу    116410
Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданының
Арыс ауылында 624 орындық T. Ибрагимов атындағы
орта мектеп салу                                 100000
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының
Восточное кентiнде мемлекеттiк тiлде оқытатын
960 орындық орта мектеп салу                     150000
Жамбыл облысының Тараз қаласы Төле би
көшесiнiң бойындағы кешендi құрылыс шағын
ауданында 1029 орындық орта мектеп салу          150000
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының 7-шағын
ауданында мемлекеттiк тiлде оқытатын 704
орындық орта мектептiң құрылысын аяқтау          100000
Қарағанды облысының Темiртау қаласында 1300
орындық орта мектеп салу                         430000
Қарағанды облысының Сәтбаев қаласында қазақ
тiлiнде оқытатын 1700 орындық орта мектеп салу   394160
Қостанай облысының Қостанай қаласында
мемлекеттiк тiлде оқытатын 900 оқушыға
арналған орта мектеп салу                        100000
Қостанай облысының Қостанай қаласындағы N 24a
бастауыш қазақ мектебiн қайта жаңарту            100000
Қызылорда облысы Арал ауданының Арал қаласында
864 орындық орта мектеп салу                     66250
Павлодар облысының Павлодар қаласында
мемлекеттiк тiлде оқытатын 1078 орындық
мектеп салу                                      150000
Маңғыстау облысы Қарақиян ауданының Жетiбай
кентiнде 624 орындық орта мектеп салу            184020
Солтүстiк Қазақстан облысы Петропавл
қаласының 19-шағын ауданында сауықтыру кешенi
бар мемлекеттік тiлде оқытатын 1100
орындық мектеп салу                              150000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласының
"Нұрсат" шағын ауданында 1200 орындық орта
мектеп салу                                      125570
Алматы қаласының "Шаңырақ" шағын ауданында
1000 орындық мектеп салу                         200000
Алматы қаласының "Таугүл" шағын ауданында
1000 орындық мектеп салу                         200000
Астана қаласының Чернышевский-Ушаков көшелерi
ауданында 1200 орындық орта мектеп салу          36400
Астана қаласы N 19 көшесiнiң оңтүстiгiне
қарай 1200 орындық мектеп салу, сол жағалау      52400
Астана қаласының Челюскиншiлер-Қызыл жұлдыз
көшелерi ауданында 1200 орындық мектеп салу      999830
Астана қаласының Жәнiбек-Иманбаева көшелерi
ауданында 1200 орындық орта мектеп салу          950000
Астана қаласының Казқалашық кентiнде (Литейная
көшесi) 400 орындық орта мектеп салу             500000
Астана қаласының "Оңтүстiк-Шығыс" шағын
ауданында 1200 орындық мектеп салу               209400
Астана қаласының N 13 магистральды көшесi
ауданында 1200 орындық мектеп салу               424000

"59-квартирный жилой дом")                17300
225             Министерство образования и науки
Республики Казахстан
011           Строительство и реконструкция объектов
образования и науки                     2772909
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство общежития на 500 мест
Евразийского национального университета
имени Л.Н. Гумилева в городе Астане      216084
Строительство Республиканской школы-
интернат для одаренных детей в городе
Астане                                   195500
Строительство образовательного центра для
детей-сирот с обучением на казахском
языке в городе Алматы                   1000000
Строительство объектов республиканского
эстрадно-циркового колледжа имени
Ж. Елебекова в городе Алматы              94800
Строительство объектов второй очереди
университетского городка Казахского
национального университета имени
Аль-Фараби                               804112
Строительство школы-интерната для
детей с проблемами зрения в городе
Караганды на 250 мест                    115000
Строительство школы-интерната для детей
с проблемами зрения в городе Алматы на
250 мест                                 135000
Строительство библиотеки Евразийского
национального университета имени
Л.Н. Гумилева в городе Астане            162497
Cтроительство комплекса сооружений
Республиканской школы-интернат с
углубленным изучением казахского языка
и литературы в городе Алматы
(Бассейн со спортивным залом)             49916
012           Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на строительство и
реконструкцию объектов образования      11672030
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство Мариновской казахской
школы на 350 мест Атбасарского
района Акмолинской области                200300
Строительство средней школы на 192
места в селе Новоалександровка
Атбасарского района Акмолинской
области                                   182750
Строительство Мартукской средней школы
на 520 мест Мартукского района
Актюбинской области                       155000
Строительство Копинской средней школы
на 320, мест в селе Кенесту
Темирского района Актюбинской
области                                    52080
Строительство средней школы имени
М.Тажина на 320 мест, в селе
Монке би Шалкарского района
Актюбинской области                       100000
Строительство средней школы
на 600 мест в селе Шамалган
Карасайского района Алматинской
области                                    95370
Строительство школы на 550 мест
в селе Алгабас Карасайского района
Алматинской области                       262460
Строительство школы на 400 мест
в селе Бирлик Талгарского района
Алматинской области                       138420
Строительство школы на 240 мест
в селе Коянкус Илийского района
Алматинской области                        54160
Строительство школы на 180 мест
в селе Ерменсай Карасайского района
Алматинской области                       100000
Строительство средней школы
на 550 мест в селе Коктобе
Енбекшиказахского района Алматинской
области                                   200000
Строительство школы на 320 мест
в селе Курилкино Балакшинского
поселкового округа города Атырау
Атырауской области                        202590
Строительство основной школы
на 220 мест в селе Бесикты города
Атырау Атырауской области                 215290
Строительство пришкольного интерната
средней школы имени Шарипова
на 420 мест в поселке Доссор
Макатского района Атырауской области      100000
Строительство средней школы
на 380 мест в селе Герасимовка
Уланского района Восточно-
Казахстанской области                     129580
Строительство средней школы на
160 мест в селе Жаркын
города Семипалатинск Восточно-
Казахстанской области                      77600
Реконструкция средней школы
на 320 мест в селе Ново-
Хайрузовка Катон-Карагайского
района Восточно-Казахстанской области     100000
Строительство средней школы имени
Юрия Гагарина на 180 мест в селе
Каргыба Тарбагатайского района
Восточно-Казахстанской области            118600
Строительство средней школы имени
Турара Рыскулова на 180 мест
в селе Шынбулак Жуалынского района
Жамбылской области                         94320
Строительство школы N 2 на 844
места в селе Кордай Кордайского
района Жамбылской области                 100000
Строительство средней школы на
345 мест в поселке Шоптыколь
Каратобинского района Западно-
Казахстанской области                     200000
Строительство средней школы
с казахским языком обучения на
688 мест в микрорайоне "Водник"
поселка Затобольск Костанайского
района Костанайской области               383800
Строительство средней школы на
464 места в селе Тартогай
Шиелийского района Кызылординской
области                                    96450
Строительство средней школы на
464 места в селе Актобе
Кармакшинского района
Кызылординской области                     59830
Строительство средней школы
на 360 мест в ауле Бесарык
Сырдарьинского района
Кызылординской области                     50000
Строительство средней школы
на 550 мест в селе Уштаган
Мангистауского района
Мангистауской области                     284000
Строительство школы-интерната
санаторного типа на 220
мест для детей, переболевших
туберкулезом, в селе
Шалдай Щербактинского района
Павлодарской области                      539470
Строительство школы на 520 мест
в селе Актогай
Актогайского района
Павлодарской области                      100000
Строительство школы на 360
мест в селе Бишкуль
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области               70500
Строительство школы на 400 мест
в селе Тимирязево
Тимирязевского района
Северо-Казахстанской области              170000
Завершение строительства школы
на 1266 мест в селе
Мельдеби Шардаринского района
Южно-Казахстанской области                160770
Строительство средней школы
на 620 мест в селе Абай
Сарыагашского района
Южно-Казахстанской области                 28100
Строительство средней школы
"Комсомол" на 360 мест в
селе Айнатас Казыгуртского
района Южно-Казахстанской
области                                    22800
Строительство средней школы
имени Гаппарова на 660
мест в селе Атбулак Казыгуртского
района Южно-Казахстанской области          22900
Завершение строительства школы
на 1200 мест в селе
Шолак корган Созакского района
Южно-Казахстанской области                152970
Строительство средней школы
на 180 мест в селе Тогыс
Толебийского района
Южно-Казахстанской области                112740
Строительство средней школы
имени Оразбаева на 360
мест в селе Ынтымак
Тюлькубасского района Южно-
Казахстанской области                     140020
Строительство школы на 800 мест
в селе Ортак города
Туркестан Южно-Казахстанской области      100000
Строительство средней школы
имени Хусанова на 900
мест в селе Сайрам Сайрамского
района Южно-Казахстанской области         150000
Строительство средней школы
"Кокарал" на 600 мест в
селе Торткуль Ордабасынского
района Южно-Казахстанской области          80000
Строительство средней школы на
1176 мест в жилом
массиве "Новостройка" в селе Жана
аул Мактааральского
района Южно-Казахстанской области         100000
Строительство средней школы имени
Сатпаева на 1200 мест
в селе Казыгурт Казыгуртского района Южно-
Казахстанской области                      80720
Строительство средней школы на
350 мест в селе Кетебай
Мактааральского района Южно-
Казахстанской области                     116410
Строительство средней школы
имени Т.Ибрагимова на 624
места в селе Арысь Отырарского
района Южно-Казахстанской области         100000
Строительство средней школы
на 960 мест с государственным
языком обучения в поселке Восточное
города Семипалатинск Восточно-
Казахстанской области                     150000
Строительство средней школы
на 1029 мест в микрорайоне
комплексной застройки по улице
Толе-би города Тараз
Жамбылской области                        150000
Завершение строительства средней
школы на 704 места с
государственным языком обучения
в 7-мом микрорайоне
города Жезказган Карагандинской области   100000
Строительство средней школы на
1300 мест в городе
Темиртау Карагандинской области           430000
Строительство средней школы
с казахским языком обучения
на 1700 мест в городе Сатпаев
Карагандинской области                    394160
Строительство средней школы с
государственным языком
обучения на 900 учащихся в городе
Костанае Костанайской области             100000
Реконструкция начальной казахской
школы N 24а в городе
Костанае Костанайской области             100000
Строительство средней школы
на 864 места в городе
Аральск Аральского района
Кызылординской области                     66250
Строительство школы с государственным
языком обучения на 1078 мест в городе
Павлодаре Павлодарской области            150000
Строительство средней школы на 624
места в поселке Жетыбай Каракиянского
района Мангистауской области              184020
Строительство школы с государственным
языком обучения
на 1100 мест с оздоровительным
комплексом в 19-ом
микрорайоне города Петропавловска
Северо-Казахстанской области              150000
Строительство средней школы на
1200 мест в микрорайоне
"Нурсат" города Шымкент
Южно-Казахстанской области                125570
Строительство школы на 1000 мест
в микрорайоне "Шанырак"
города Алматы                             200000
Строительство школы на
1000 мест в микрорайоне
"Таугуль" города Алматы                   200000
Строительство средней школы
на 1200 мест в районе улиц
Чернышевского-Ушакова города Астаны        36400
Строительство школы на 1200 мест,
левый берег, южнее
улицы  N 19 города Астаны                  52400
Строительство школы на 1200
мест в районе улиц
Челюскинцев-Красной звезды города Астаны  999830
Строительство средней школы на 1200
мест в районе улиц
Жанибека-Иманбаевой города Астаны         950000
Строительство средней школы на 400
мест в поселке
Казгородок (ул. Литейная) города Астаны   500000
Строительство школы на 1200 мест
в микрорайоне "Юго-
Восток" города Астаны                     209400
Строительство школы на 1200
мест в районе
магистральной улицы N 13 города Астаны    424000

022   Білім беру жүйесін ақпараттандыру              80200
031   Алматы қаласының бюджетіне білім беру
объектілерінің сейсмотұрақтылығын
күшейту үшін берілетін нысаналы даму
трансферттері                                  500000
226    Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлiгi
026   Білім беру объектілерін салу және
қайта жаңарту                                884420
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
"Бурабай" республикалық
балалар-жасөспірімдер туберкулез
санаторийінің жанынан шағын
жинақталған мектеп салу                  84420
Астана қаласындағы Бейбітшілік
көшесіндегі Қазақ мемлекеттік
медицина академиясын кеңейту
және қайта жаңарту                      800000
618    Қазақстан Республикасы Экономикалық
және сыбайлас жемқорлық қылмысқа қарсы
күрес агенттігі (қаржы полициясы)
005   Қаржы полициясының объектілерін салу
және қайта жаңарту                           369764
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Қаржы полициясы академиясының 300
орындық жатақханасын салу               369764
05       Денсаулық сақтау
оның ішінде инвестициялық
жобаларға:                       27310000
226    Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлiгi
005    Облыстық бюджеттерге, Астана қаласының
бюджетiне денсаулық сақтау объектiлерiн
салуға және қайта жаңартуға берiлетiн
нысаналы даму трансферттерi                   9032500
оның iшiнде, инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы Щучье ауданының Бурабай
кентiнде 50 орындық "Бурабай" туберкулезге
қарсы балалар санаторийiнiң корпусын салу      108550
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының Қандыағаш
қаласында 60 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                240000
Ақтөбе облысы Темiр ауданының Шұбарқұдық
кентiнде 60 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                240000
Ақтөбе облысы Шалқар ауданының Шалқар
қаласында 60 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                220000
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының Байғанин
ауылында 200 адам қабылдайтын емханасы бар
60 төсектiк орталық аудандық аурухана салу      150000
Алматы облысы Қарасай ауданының Шамалған
ауылында 150 адам қабылдайтын емханасы бар
50 төсектiк көп бейiндi аурухана салу           237500
Алматы облысы Панфилов ауданының Жаркент
қаласындағы ауысымда 300 адам қабылдайтын
әйелдер консультациясы бар 60 төсектiк
перзентхананы қайта жаңарту                     180000
Алматы облысы Еңбекшiқазақ ауданының Есiк
қаласындағы 100 төсектiк акушерлiк
корпусты қайта жаңарту                          180500
Атырау облысы Мақат ауданының Доссор кентiнде
ауысымда 70 адам қабылдайтын емханасы бар
50 төсектiк аурухана кешенiн салу               234990
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының
Чапаев ауылында 50 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                100000
Батыс Қазақстан облысы Зеленков ауданы
Дарьинское ауылында 50 төсектік туберкулез
ауруханасын салу                                100000
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы
ауданның Құлан ауылында 40 төсектiк
туберкулезге қарсы диспансер салу               90000
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Мойынқұм
ауылында 40 төсектік туберкулез ауруханасын
салу                                            100000
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы
ауданның Құлан ауылында ауысымда 200 адам
қабылдайтын емханасы бар 150 төсектiк
орталық аудандық аурухана салу                  252740
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы
ауданның Қарақыстақ кентiнде 75 төсектiк
туберкулезге қарсы балалар санаторийін салу     133890
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы
ауданның Құлан ауылында аудандық санэпид-
станцияның ғимаратын салу                       114730
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы
ауданның Луговая станциясында 75 адам
қабылдайтын отбасылық-дәрiгерлiк
амбулатория салу                                35450
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы
ауданның Қарақыстақ ауылында 50 адам
қабылдайтын отбасылық-дәрiгерлiк
амбулатория салу                                 24030
Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов атындағы
ауданның Қызыл-Шаруа ауылында ауылдық
фельдшерлiк-акушерлік пункт салу                 14360
Қарағанды облысының Осакаров кентінде
200 адам қабылдайтын емханасы бар 100
төсектiк орталық аудандық аурухана салу         150000
Қарағанды облысының Қарқаралы қаласында
200 адам қабылдайтын емханасы бар 100
төсектiк Қарқаралы орталық аудандық
ауруханасын салу                                177000
Қарағанды облысының Атасу кентiнде 250
адам қабылдайтын емханасы бар 100 төсектiк
Жаңаарқа орталық аудандық ауруханасын
қайта жаңарту                                    78480
Қызылорда облысының Жаңақорған кентiнде
190 төсектiк Жаңақорған орталық аудандық
ауруханасын салу                                130000
Қызылорда облысы Арал ауданының Арал
қаласында 100 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                222470
Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Жосалы
кентiнде 60 төсектік туберкулезге қарсы
диспансер салу                                  92150
Қызылорда облысы Сырдария ауданының
Тереңөзек кентiнде 50 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                251540
Қостанай облысы Қостанай ауданының Затобол
кентiнде 100 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                100000
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданының Шетпе
кентiнде 50 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                163770
Павлодар облысы Баянауыл ауданының Баянауыл
ауылында 35 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                 67270
Павлодар облысының Ертiс ауылында Ертiс
ауданының аудандық орталық ауруханасының
жанынан 30 төсектiк туберкулез бөлiмшесiн салу   180000
Павлодар облысы Қашыр ауданының Қашыр
ауылында 35 төсектiк туберкулез ауруханасын
салу                                             160620
Солтүстiк Қазақстан облысы Жұмабаев атындағы
ауданның Булаев қаласында 90 адам қабылдайтын
емханасы бар 50 төсектiк туберкулезге қарсы
диспансер салу                                   100000
Солтүстiк Қазақстан облысы Ақжар ауданының
Талшық ауылында 200 адам қабылдайтын емханасы
бар 100 төсектік аудандық орталық аурухана салу  100000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданының
Ақсу кентiнде 60 төсектiк туберкулез
ауруханасын салу                                 200960
Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс ауданының Арыс
қаласында 50 төсектік туберкулез ауруханасын
салу                                            100000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының
Абай ауылында 200 адам қабылдайтын емханасы
бар 150 төсектiк орталық аудандық аурухана
салу                                            240000
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының
Шәуiлдiр ауылында 50 төсектік туберкулез
ауруханасын салу                                 80000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданының
Темiрлан ауылында ауысымда 500 адам
қабылдайтын емханасы бар 240 төсектiк
орталық аудандық аурухана салу                  249000
Ақмола облысы Қ.Құрманбаев атындағы Ақмола
туберкулезге қарсы облыстық диспансердің
70 төсектiк балалар бөлiмшесiн салу             100000
Атырау облысының Атырау қаласында 100
төсектік туберкулез ауруханасын салу            372980
Шығыс Қазақстан облысының Семей қаласында
облыстық онкодиспансердiң радиологиялық
орталығын салу                                  390000
Шығыс Қазақстан облысының Өскемен қаласындағы
онкологиялық диспансердiң жанынан сәулелi
терапия орталығын салу                          150000
Батыс Қазақстан облысының Орал қаласында
онкологиялық диспансер салу                     150000
Қарағанды облысының Приозерск қаласында
30 төсектiк туберкулез ауруханасын салу         235600
Қостанай облысының Қостанай қаласында
310 төсектiк облыстық балалар ауруханасын
қайта жаңарту                                   244690
Қостанай облысының Қостанай қаласында
ауысымда 320 адам қабылдайтын әйелдер
консультациясын салу                            150000
Павлодар облысының Екiбастұз қаласында емхана
салу                                            150000
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл
қаласындағы облыстық тубдиспансердiң аумағында
100 төсектiк емдеу корпусын салу                346930
Оңтүстік Қазақстан облысының Шымкент қаласында
ауысымда 240 адам қабылдайтын 300 төсектік
облыстық балалар ауруханасын салу               209800
Астана қаласында қалалық онкологиялық
диспансердің корпусын салу және қайта жаңарту    30000
Астана қаласында 360 төсектiк көп бейiндi
стационар салу (сол жақ жағалау)                102500
Астана қаласында амбулаторлық-емханалық
кешен салу (ауысымда 350 адам қабылдайтын
ересектер емханасы, 150 адам қабылдайтын
балалар емханасы, Оңтүстiк-Шығыс)               400000
Астана қаласында амбулаторлық-емханалық
кешен салу (ауысымда 350 адам қабылдайтын
ересектер емханасы, 150 адам қабылдайтын
балалар емханасы, Грязнова, Колхозная,          400000
Репина көшелер қиылыстарында)
016  Денсаулық сақтау объектілерін салу
және қайта жаңарту                            17077500
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласында жедел жәрдем
станциясы бар 240 төсектік
арналған жедел медициналық көмек ҒЗИ
салу                                   1265000
Алматы қаласында "Балбұлақ"
республикалық балаларды оңалту
орталығының 125 төсектік демалыс
корпусын салу                            50000
Астана қаласында 500 төсектік ана
мен бала республикалық ғылыми
орталығын салу                        11231000
Астана қаласында Республикалық
балаларды оңалту орталығын салу        2800000
Алматы қаласындағы "Педиатрия және
балалар хирургиясы ғылыми орталығы"
РМҚК жанынан 150 төсектік емдеу
корпусын салу                            68000
Астана қаласында 160 төсектік
республикалық нейрохирургия ғылыми
орталығын салу                          610000
Астана қаласында бір ауысымды 500
адам қабылдайтын диагностикалық
орталық салу                            284500
Медицина қызметкерлеріне арналған
тұрғын үй салу жобасы бойынша
жобалау-сметалық құжаттама сатып алу
және оны елді мекенге бекітіп беруді
жүзеге асыру және осы объектіні салу    769000
019   Денсаулық сақтаудың ақпараттық
жүйелерін құру                               300000
023   Ауылдық (селолық) жерлердегі денсаулық
сақтауды ұтқыр және телемедицинаны дамыту    400000
032   Алматы қалалық бюджетіне денсаулық
сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын
күшейту үшін берілетін нысаналы даму
трансферттері                                500000
06       Әлеуметтiк көмек және әлеуметтік
қамсыздандыру
оның ішінде инвестициялық
жобаларға:                          1721354
213    Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
015   Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік
орталықтың ақпараттық жүйесін дамыту         165000
019   Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне әлеуметтік
қамсыздандыру объектілерін салуға және
қайта жаңартуға берілетін нысаналы даму
трансферттері                              1500000
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласында қарт ардагерлер мен     1500000
мүгедектерге интернат-үй салу
025   Жұмыспен қамтудың және кедейшіліктің
ақпараттық базасын дамыту                    50000
028   Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігінің көші-қон
және демография жөніндегі ақпараттық
жүйесін құру                                  6354
07       Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
оның ішінде инвестициялық
жобаларға:                       68116581
233    Қазақстан Республикасы Индустрия
және сауда министрлігі
002   Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй салуға
кредиттер беру                             42000000
024   Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне сумен жабдықтау
жүйесін дамытуға берілетін нысаналы
даму трансферттері                          2890790
004 Сыртқы қарыздар есебінен жобаны іске
асыру                                       2290790
Астана қаласын сумен жабдықтау және
оған су тарту                          2290790
005 Ішкі көздер есебінен жобаны іске асыру       600000
Астана қаласын сумен жабдықтау және
оған су тарту                           600000
025   Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне мемлекеттік
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын
үйін салуға берілетін нысаналы даму
трансферттері                               6300000
028   Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне коммуналдық
шаруашылықтарды дамыту үшін берілетін
нысаналы даму трансферттері                 11458600
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласының сол жағалау
аумағының құрылысын топырақтық
сулардың басуына инженерлік қорғау,
дренаж, деңгейін төмендету              457000
Астана қаласында Талдыкөл сарқынды
су жинақтаушысын қалпына келтірумен

022           Информатизация системы образования         80200
031           Целевые трансферты на развитие
бюджету города Алматы для сейсмоусиления
объектов образования                      500000
226             Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
026           Строительство и реконструкция объектов
образования                               884420
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство малокомплектной школы
при Республиканском детско-подростковом
туберкулезном санатории "Боровое"          84420
Расширение и реконструкция Казахской
государственной медицинской академии
по улице Бейбитшилик в городе Астана      800000
618             Агентство Республики Казахстан
по борьбе с экономической и
коррупционной преступностью
(финансовая полиция)
005           Строительство и реконструкция объектов
финансовой полиции                        369764
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство общежития Академии
финансовой полиции на 300 мест            369764
05                 Здравоохранение
в том числе на инвестиционные проекты:  27310000
226             Министерство здравоохранения
Республики Казахстан
005           Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам,
бюджету города Астаны на строительство и
реконструкцию объектов здравоохранения   9032500
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство корпуса на 50 мест детского
противотуберкулезного санатория
"Бурабай" в поселке
Боровое Щучинского района
Акмолинской области                       108550
Строительство туберкулезной
больницы на 60 коек в
городе Кандыагаш Мугалжарского
района Актюбинском области                240000
Строительство туберкулезной
больницы на 60 коек в
поселке Шубаркудук Темирского
района Актюбинской области                240000
Строительство туберкулезной
больницы на 60 коек в
городе Шалкар Шалкарского
района Актюбинской области                220000
Строительство центральной
районной больницы на 60 коек
с поликлиникой на 200 посещений
в селе Байганин
Байганинского района
Актюбинском области                       150000
Строительство многопрофильной
больницы на 50 коек с
поликлиникой на 150 посещений
в селе Шамалган
Карасайского района
Алматинской области                       237500
Реконструкция родильного дома
на 60 коек с женской
консультацией на 300 посещений
в смену в городе
Жаркент Панфиловского района
Алматинской области                       180000
Реконструкция акушерского корпуса
на 100 коек в городе
Есик Енбекшиказахского района
Алматинской области                       180500
Строительство больничного
комплекса на 50 коек с
поликлиникой на 70 посещений
в смену в поселке Доссор
Макатского района
Атырауской области                        234990
Строительство туберкулезной
больницы на 50 коек в селе
Чапаево Акжаикского района
Западно-Казахстанской области             100000
Строительство туберкулезной
больницы на 50 коек в селе
Дарьинское Зеленовского района
Западно-Казахстанской области             100000
Строительство противотубер-
кулезного диспансера на 40
коек в селе Кулан района
имени Турара Рыскулова
Жамбылской области                         90000
Строительство туберкулезной
больницы на 40 коек в селе
Мойынкум Мойынкумского района
Жамбылской области                        100000
Строительство центральной
районной больницы на 150
коек с поликлиникой на 200
посещений в смену селе Кулан
района имени Турара Рыскулова
Жамбылской области                        252740
Строительство детского
противотуберкулезного санатория
на 75 коек в поселке Каракыстак
района имени Турара
Рыскулова Жамбылской области              133890
Строительство здания районной
санэпидстанции в селе
Кулан района имени Турара
Рыскулова Жамбылской области              114730
Строительство семейно-врачебной
амбулатории на 75
посещений на станции Луговая
района имени Турара
Рыскулова Жамбылской области               35450
Строительство семейно-врачебной
амбулатории на 50
посещений в селе Каракыстак
района имени Турара
Рыскулова Жамбылской области               24030
Строительство сельского
фельдшерско-акушерского
пункта в селе Кызыл-Шаруа
района имени Турара
Рыскулова Жамбылской области               14360
Строительство центральной
районной больницы на 100
коек с поликлиникой на 200
посещений в поселке
Осакаровка Карагандинской области         150000
Строительство Каркаралинской
центральной районной
больницы на 100 коек с поликлиникой
на 200 посещений в
городе Каркаралинск
Карагандинской области                    177000
Реконструкция Жана-Аркинской
центральной районной
больницы на 100 коек с поликлиникой
на 250 посещений в
поселке Атасу Карагандинской области       78480
Строительство Жанакорганской
центральной районной
больницы на 190 коек в поселке
Жанакорган
Кызылординской области                    130000
Строительство туберкулезной больницы
на 100 коек в
городе Аральск Аральского района
Кызылординской области                    222470
Строительство противотуберкулезного
диспансера на 60
коек в поселке Жосалы
Кармакшинского района
Кызылординской области                     92150
Строительство туберкулезной
больницы на 50 коек в
поселке Теренозек
Сырдарьинского района
Кызылординской области                    251540
Строительство туберкулезной
больницы на 100 коек в
поселке Затобольск Костанайского
района Костанайской области               100000
Строительство туберкулезной
больницы на 50 коек в
поселке Шетпе Мангистауского
района Мангистауской области              163770
Строительство туберкулезной
больницы на 35 коек в селе
Баянаул Баянаульского района
Павлодарской области                       67270
Строительство туберкулезного
отделения при центральной
районной больнице Иртышского
района на 30 коек в селе
Иртышск Павлодарской области              180000
Строительство туберкулезной
больницы на 35 коек в селе
Качиры Качирского района
Павлодарской области                      160620
Строительство противотубер-
кулезного диспансера на 50
коек с поликлиникой на 90
посещений в городе Булаево
района имени Жумабаева
Северо-Казахстанской области              100000
Строительство центральной
районной больницы на 100
коек с поликлиникой на 200
посещений в селе Талшик
Акжарского района Северо-
Казахстанской области                     100000
Строительство туберкулезной
больницы на 60 коек в
поселке Аксу Сайрамского района
Южно-Казахстанской области                200960
Строительство туберкулезной
больницы на 50 коек в
городе Арысь Арысского
района Южно-Казахстанской
области                                   100000
Строительство центральной
районной больницы на 150
коек с поликлиникой на 200
посещений в селе Абай
Сарыагашского района
Южно-Казахстанской области                240000
Строительство туберкулезной
больницы на 50 коек в селе
Шаульдер Отрарского района
Южно-Казахстанской области                 80000
Строительство центральной
районной больницы на 240
коек с поликлиникой на 500
посещений в смену в селе
Темирлановка Ордабасинского
района Южно-
Казахстанской области                     249000
Строительство детского
отделения на 70 коек
Акмолинского областного
противотуберкулезного
диспансера имени К.Курманбаева
Акмолинской области                       100000
Строительство туберкулезной
больницы на 100 коек в
городе Атырау Атырауской области          372980
Строительство радиологического
центра областного
онкодиспансера в городе
Семипалатинске Восточно-
Казахстанской области                     390000
Строительство центра лучевой
терапии при онкологическом
диспансере в городе
Усть-Каменогорске
Восточно-Казахстанской области            150000
Строительство онкологического
диспансера в городе
Уральске Западно-Казахстанской области    150000
Строительство туберкулезной
больницы на 30 коек в
городе Приозерск
Карагандинской области                    235600
Реконструкция областной детской
больницы на 310 коек в
городе Костанае Костанайской области      244690
Строительство женской консультации
на 320 посещений в
смену в городе Костанае
Костанайской области                      150000
Строительство поликлиники
в городе Экибастузе
Павлодарской области                      150000
Строительство лечебного
корпуса на 100 коек на
территории областного
тубдиспансера в городе
Петропавловске Северо-
Казахстанской области                     346930
Строительство детской
областной больницы на
300 коек с
поликлиникой на 240
посещений в смену в городе
Шымкент Южно-Казахстанской
области                                   209800
Строительство корпуса и
реконструкция городского
онкологического диспансера
в городе Астане                            30000
Строительство многопрофильного
стационара на 360 коек
(левый берег) в городе Астане             102500
Строительство амбулаторно-
поликлинического комплекса
(взрослая поликлиника на 350
посещений в смену, детская
поликлиника на 150 посещений,
Юго-Восток) в городе Астане               400000
Строительство амбулаторно-
поликлинического комплекса
(взрослая поликлиника на
350 посещений в смену, детская
поликлиника на 150 посещений,
в границах улиц Грязнова, Колхозной,
Репина) в городе Астане                   400000
016           Строительство и реконструкция объектов
здравоохранения                         17077500
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство НИИ скорой медицинской
помощи на 240 коек со станцией скорой
помощи в городе Астане                   1265000
Строительство спального корпуса
Республиканского детского
реабилитационного центра "Балбулак"
на 125 коек в городе Алматы                50000
Строительство Республиканского
научного центра материнства
и детства на 500 коек                   11231000
в городе Астане
Строительство республиканского детского
реабилитационного центра в городе
Астане                                   2800000
Строительство лечебного корпуса на
150 коек при РГКП "Научный центр
педиатрии и детской хирургии"
в городе Алматы                            68000
Строительство республиканского
научного центра нейрохирургии на
160 коек в городе Астане                  610000
Строительство диагностического центра
на 500 посещений в смену в городе
Астане                                    284500
Приобретение и осуществление привязки
к местности проектно-сметной
документации по проекту строительства
служебного жилья для медицинских
работников и строительство данного
объекта                                   769000
019           Создание информационных систем
здравоохранения                           300000
023           Развитие мобильной и телемедицины
в здравоохранении аульной (сельской)
местности                                 400000
032           Целевые трансферты на развитие
бюджету города Алматы для сейсмоусиления
объектов здравоохранения                  500000
06                 Социальное обеспечение и социальная
помощь
в том числе на инвестиционные проекты:   1721354
213             Министерство труда и социальной
защиты населения Республики Казахстан
015           Развитие информационной системы
Государственного центра по выплате
пенсий                                    165000
019           Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на строительство и
реконструкцию объектов социального
обеспечения                              1500000
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство дома-интерната для
престарелых ветеранов и инвалидов
в городе Астане                          1500000
025           Развитие информационной базы данных
занятости и бедности                       50000
028           Создание информационной системы
Министерства труда и социальной защиты
Республики Казахстан по миграции и
демографии                                  6354
07                 Жилищно-коммунальное хозяйство
в том числе на инвестиционные проекты:  68116581
233             Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
002           Кредитование областных бюджетов,
бюджетов городов Астаны и Алматы на
строительство жилья                     42000000
024           Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на
развитие системы водоснабжения           2890790
004         Реализация проекта за счет внешних
займов                                   2290790
Водоснабжение и водоотведение
города Астаны                            2290790
005         Реализация проекта за счет внутренних
источников                                600000
Водоснабжение и водоотведение города
Астаны                                    600000
025           Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на строительство жилья
государственного коммунального
жилищного фонда                          6300000
028           Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на развитие
коммунального хозяйства                 11458600
в том числе на инвестиционные проекты:
Инженерная защита от подтопления,
дренаж, понижение уровня грунтовых вод
левобережной территории застройки
города Астана                             457000
Ликвидация накопителя сточных вод
Талдыколь с рекультивацией

жою (1 және 2-кезектері)               6350000
Нөсер кәрізі жүйесін дамыту            1251600
Астана қаласындағы жобаланатын
және салынып жатқан тұрғын үй
кешендеріне инженерлік желілер мен
жолдар салу                            1200000
Алматы қаласындағы жобаланатын және
салынып жатқан тұрғын үй
кешендеріне инженерлік желілер
мен жолдар салу                        2000000
Алматы қаласындағы жаппай жеке
құрылыстар жүріп жатқан аудандарда
су құбырлары, кәріз желілері мен
құрылыстарын салу және қайта жаңарту    200000
029   Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне қалалар мен елді
мекендерді көркейтуге берілетін нысаналы
даму трансферттері                          5467191
оның iшiнде инвестициялық жобаларға:
Астана қаласында Есiл өзенiнiң
арнасын қайта жаңарту                   555000
Астана қаласының жаңа әкiмшiлiк
орталығының су-жасыл бульварының
1-кезегiн салу                          375710
Астана қаласында бас алаң салу         3100300
Астана қаласында Абылайхан
даңғылынан бастап темiр жолға
дейiнгi учаскедегі Ақ бұлақ өзенiн
көркейту                                286181
Президент паркi                         350000
Астана қаласындағы "Қазмұнайгаз" ҰК"
ЖАҚ әкiмшiлiк ғимаратының ауданында
Сары Арқа көшесiнiң бойынан парк салу   400000
Астана қаласындағы Ақ бұлақ
өзенiнiң жағалауына парк салу           400000
08       Мәдениет, спорт, туризм және
ақпараттық кеңiстiк
оның iшiнде инвестициялық жобаларға:   5759544
200    Қазақстан Республикасы Мәдениет,
ақпарат және спорт министрлiгi
014   Спорт объектiлерiн салу және қайта
жаңарту                                     3053760
оның iшiнде инвестициялық жобаларға :
Алматы облысында олимпиадалық
дайындықтың республикалық базасын
салу                                   2000000
Щучинск қаласында республикалық
шаңғы базасын салу                      153760
Астана қаласында республикалық
велотрек салу                           900000
026   Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне мәдениет және
спорт объектілерiн дамытуға берiлетін
нысаналы даму трансферттерi                 2705784
оның iшiнде инвестициялық жобаларға:
2000 орындық цирк ғимаратын салу       1032335
"Думан" ойын-сауық объектiлерi
кешенi                                  673449
Қоянды өзенiнiң су қоймасында
Астана қаласының тұрғындарына
арналған қысқа мерзiмдi демалыс
аймағы                                  500000
Астана қаласында теннис кортын салу     500000
09       Отын-энергетика кешенi және жер
қойнауын пайдалану
оның ішiнде инвестициялық
жобаларға:                       11362460
231    Қазақстан Республикасы
Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi
005   Қазақстандық Тоқамақ термоядролық
материалтану реакторын құру                  992295
006   Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық
университетiнде ауыр иондарды жеделдету
негізiнде пәнаралық ғылыми-зерттеу
кешенiн құру                                 658135
015   Жер қойнауы және жер қойнауын
пайдаланушылар туралы ақпараттық
жүйенi дамыту                                 30000
023   Арнайы бақылау станцияларында
тiркелген ядролық жарылыстар мен жер
сiлкiнiстерiнiң тарихи
сейсмограммаларының электрондық
мұрағатын жасау                                5080
024   Облыстық бюджеттерге, Астана және
Алматы қалаларының бюджеттерiне жылу-
энергетика жүйесiн дамытуға берiлетін
нысаналы даму трансферттерi                 9676950
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:
Қызылорда қаласындағы
жылу-энергетикалық көздердi және
тұрғын секторды iлеспелi газға
ауыстыру                               3506750
Астана қаласының ЖЭО-2, жылу
желiлерi мен энергожелi
объектілерiн кеңейту және қайта
жаңарту                                5664000
Астана қаласының сол жағалау
бөлiгiнде "Жаңа" шағын станциясын
салу                                     44200
Қолданыстағы 35 және 6 кВ желілерін
жаңа кіші станцияға тартылуын қайта
орнатумен "Алмалы" кешені аумағынан тыс
35/6 кВ жаңа екі трансформаторлық кіші
станциясын салу                         462000
10       Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы,
ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,
қоршаған ортаны және жануарлар
дүниесiн қорғау, жер қатынастары
оның iшінде инвестициялық
жобаларға:                       19167217
212    Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлiгi
014   Ирригациялық және дренаждық жүйелердi
жетiлдiру                                     38665
006 Жобаны республикалық бюджеттен грантты
бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру      2385

(1 и 2 очереди) в городе Астане          6350000
Развитие системы ливневой канализации    1251600
Строительство инженерных сетей и
дорог к проектируемым и строящимся
жилым комплексам в городе Астане         1200000
Строительство инженерных сетей и
дорог к проектируемым и строящимся
жилым комплексам в городе Алматы         2000000
Строительство и реконструкция
водопроводных, канализационных сетей и
сооружений в районах массовой
индивидуальной застройки
в городе Алматы                           200000
029           Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на развитие
благоустройства городов и населенных
пунктов                                  5467191
в том числе на инвестиционные проекты:
Реконструкция русла реки Ишим
в городе Астане                           555000
Строительство 1 очереди водно-зеленого
бульвара нового административного
центра города Астаны                      375710
Строительство главной площади
в городе Астане                          3100300
Благоустройство реки Ак-Булак
на участке от проспекта Абылай-хана
до железной дороги в городе Астане        286181
Президентский парк                        350000
Строительство парка по улице
Сары-Арка в районе административного
здания ЗАО НК "Казмунайгаз"
в городе Астане                           400000
Строительство парка на набережной
реки Акбулак в городе Астане              400000
08                 Культура, спорт, туризм и
информационное пространство
в том числе на инвестиционные проекты:   5759544
200             Министерство культуры, информации и
спорта Республики Казахстан
014           Строительство и реконструкция
объектов спорта                          3053760
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство республиканской базы
олимпийской подготовки в Алматинской
области                                  2000000
Строительство республиканской лыжной
базы в городе Щучинске                    153760
Строительство республиканского
велотрека в городе Астане                 900000
026           Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на развитие объектов
культуры и спорта                        2705784
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство здания цирка
на 2000 мест                             1032335
Комплекс объектов развлечений "Думан"     673449
Зона кратковременного отдыха для
жителей города Астаны на водохранилище
реки Коянды                               500000
Строительство теннисного корта в
городе Астане                             500000
09                 Топливно-энергетический комплекс и
недропользование
в том числе на инвестиционные проекты:  11362460
231             Министерство энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
005           Создание Казахстанского термоядерного
материаловедческого реактора Токамак      992295
006           Создание в Евразийском национальном
университете имени Л.Н. Гумилева
междисциплинарного научно-
исследовательского комплекса на базе
ускорителя тяжелых ионов                  658135
015           Развитие информационной системы о
недрах и недропользователях                30000
023           Создание электронного архива
исторических сейсмограмм ядерных взрывов
и землетрясений, зарегистрированных         5080
станциями специального контроля
024           Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны
и Алматы на развитие теплоэнергетической
системы                                  9676950
в том числе на инвестиционные проекты:
Перевод теплоэнергоисточников и
жилого сектора в городе Кызылорда
на попутный газ (трансферты
бюджету Кызылординской области)          3506750
Расширение и реконструкция ТЭЦ-2,
тепловых сетей и энергосетевых объектов
города Астаны                            5664000
Строительство ПС "Новая" на левобережной
части города Астаны                        44200
Строительство новой двухтрансформаторной
подстанции 35/6 кВ за территорией комплекса
"Алмалы" с переустройством заходов
существующих линий 35 и 6кВ на новую
подстанцию"                               462000
10                 Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство, особоохраняемые природные
территории, охрана окружающей среды
и животного мира, земельные отношения
в том числе на инвестиционные проекты:  19167217
212             Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
014           Усовершенствование ирригационных
и дренажных систем                         38665
006         Реализация проекта за счет
софинансирования гранта из
республиканского бюджета                    2385

018 Жобаны грант есебiнен iске асыру              36280
016   Ауыл шаруашылығын жекешелендiруден кейiнгi    49747
қолдау
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен
iске асыру                                    46756
018 Жобаны грант есебінен іске асыру               2991
017   Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттерiне сумен жабдықтау
жүйелерiн дамытуға берiлетiн нысаналы даму
трансферттерi                                5509099
оның iшiнде инвестициялық жобаларға:
Ақмола облысы Жарқайың ауданының Костычево,
Донское ауылында тарату желiлерiн қайта
жаңарту                                        60060
Ақмола облысы Ерейментау ауданының Павловка
(Еркiншiлiк) ауылын сумен жабдықтау            70000
Ақтөбе облысы Қобда ауылының сумен жабдықтау
жүйесiн қайта жаңарту                          113780
Ақтөбе облысының Әйтеке би ауданы
Комсомольское ауылының қазiргі сумен
жабдықтау жүйесiн қайта жаңарту және кеңейту   99725
Ақтөбе облысының Мәртөк ауданы Мәртөк
ауылының сумен жабдықтау жүйесiн қайта
жаңарту және кеңейту                            30000
Ақтөбе облысының Ойыл ауданы Ойыл ауылының
қазiргi су құбырын қайта жаңарту                50000
Алматы облысы Жамбыл ауданының Yлкен
кентiндегi сумен жабдықтау жүйесін
қайта жаңарту                                   35000
Алматы облысы Көксу ауданының Балпық би
кентіндегі сумен жабдықтау жүйесiн
қайта жаңарту және салу                         30000
Алматы облысының Еңбекшіқазақ ауданындағы
Түрген магистральды топты су құбырын қайта
жаңарту (II кезегi)                            115275
Алматы облысы Балқаш ауданының Ақкөл ауылын
сумен жабдықтау жүйесiн қайта жаңарту
және салу                                       39013
Алматы облысының елдi мекендерiн сумен
жабдықтау жүйесiн қайта жаңарту. Іле ауданы.
Байсерке ауылы. (құрылыстың I және II кезегi)   36465
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Миялы
ауылындағы блоктық су тазарту құрылыстары мен
кентiшiлiк су құбыры желiлерi                  200360
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Жасқайрат
ауылындағы блоктық су тазарту құрылыстары мен
кентiшілік су құбыры желiлерi                   31426
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Жангелдi
ауылындағы блоктық су тазарту құрылыстары мен
кентiшiлiк су құбыры желiлерi                   39000
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауылының су
құбыры желiсiн және кәрiзiн қайта жаңарту
(I кезегi)                                      40721
Шығыс Қазақстан облысының Жарма ауданы
Георгиевка ауылының сумен жабдықтау желiлерiн
қайта жаңарту                                   70000
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданының
Камышинка ауылында су құбырының кенттiк
желiлерiн салу                                   82324
Шығыс Қазақстан облысының Бородулихинский
ауданы Бородулиха ауылының сумен жабдықтау
желілерін қайта жаңарту                          30000
Жамбыл облысының Талас ауданы Ақкөл ауылының
сумен жабдықтау жүйесiн қалпына келтiру          63704
Жамбыл облысы Талас ауданының Бостандық
ауылын сумен жабдықтау                           70567
Жамбыл облысының Байзақ ауданы Ынтымақ
ауылының топты су құбырын қайта жаңарту          55000
Жамбыл облысы Талас ауданының Аққұм ауылын
сумен жабдықтау                                  48181
Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданының
Мұратсай кентiн сумен жабдықтау                  22350
Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданының
Искра кентiнде ұңғымалар салу және сутартқышты
қайта жаңарту                                    21755
Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданының
Бисен кентiнде резервуар, тегеурiндi су
мұнарасын салу және сутартқышты қайта жаңарту    24139
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының
Қырқопа ауылын сумен жабдықтау                   36446
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының
Қарасу кентiнде "Струя" қондырғысын салу         54746
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданының
Қарақамыс кентiн сумен қамтамасыз ету            60407
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының
Алмалы ауылын сумен жабдықтау                    27908
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының
Жаңақала аудан орталығында кентiшiлiк су
құбыры желiлерiн және тегеурiндi реттеушi
құрылыстарды қайта жаңарту                       93650
Батыс Қазақстан облысы Бөкейорда ауданының
Сайқын аудан орталығындағы кентiшiлiк су
құбыры желiлерiн қайта жаңарту                   45711
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының
Базаршолан кентiн сумен жабдықтау                22347
Батыс Қазақстан облысы Жангелдi ауданының
Айдархан ауылын сумен жабдықтау                  35850
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының
Мәштексай ауылын сумен жабдықтау                 46955
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының
Бостандық кентiн сумен жабдықтау                 26853
Батыс Қазақстан облысының Бөрлi ауданы
Кеңтүбек ауылының су құбырын салу                62077
Батыс Қазақстан облысының Тасқала ауданы
Мереке кентiнiң сутартқышын қайта жаңарту        22100
Батыс Қазақстан облысының Зеленов ауданы
Новенькое ауылының су құбырын қайта жаңарту      35233
Батыс Қазақстан облысының Зеленов ауданы
Первосоветское ауылының ұңғымалары мен
сутартқышын қайта жаңарту                        47901
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының
Казталовка ауылындағы ұңғымалары мен
сутартқышты қайта жаңарту                        26800
Батыс Қазақстан облысының Тасқала ауданы
Каменка ауылының (солтүстiк бөлiгi)
сутартқышын қайта жаңарту                        241064
Батыс Қазақстан облысының Зеленов ауданы
Макарово ауылының сутартқышы мен колонкаларын
қайта жаңарту                                     23949
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданының
Пятимар кентiн сумен жабдықтау                    23047
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының
Жанама елді мекенін сумен жабдықталуын сапалы
сумен жақсартуға бағытталған іс-шаралар жүргізу   53269
Батыс Қазақстан облысы Казтал ауданының
Березино кентін сумен жабдықтау                   28211
Батыс Қазақстан облысы Казтал ауданының
Көктерек кентін сумен жабдықтау                   27060
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданының
Ұзынкөл ауылында су құбырын салу                  17833
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының
Калининское кентінде су құбырын қайта жаңарту     13000
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының
Переметный кентінде су құбырын қайта жаңарту      13872
Батыс Қазақстан облысы Зеленов ауданының Көшім
кентінде су құбырын қайта жаңарту                 19317
Қарағанды облысы Молодежный кентiнiң сумен
жабдықтау және сутарту жүйелерiн қайта жаңарту    40000
Қарағанды облысының Жаңаарқа ауданы Қараағаш
ауылының су құбыры желiлерiн қайта жаңарту        17366
Қарағанды облысының Жаңаарқа ауданы Тоғысқан
ауылының су құбыры желілерiн қайта жаңарту        14799
Қарағанды облысының Шет ауданы Ақсу-Аюлы
ауылының аудан орталығында су құбыры
желiлерiн қайта жаңарту                           50000
Қарағанды облысының Осакаров ауданы Батпақ
ауылының су жинағы мен су құбыры желiлері         44083
Қарағанды облысының Қарқаралы ауданының Қоянды
ауылында су құбыры желiлерiн қайта жаңарту        37330
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Қызыл-Ту
ауылында су құбыры желiлерiн қайта жаңарту        12670
Қарқаралы қаласының су құбырын қайта жаңарту,
3-кезегі (резервуар), Қарағанды облысы            18387
Қостанай облысы Жiтiқара ауданының Желқуар
сутартқышын қайта жаңарту                        180000
Қостанай облысының Есiл топты су құбырын қайта
жаңарту                                           50000
Қостанай облысының Амангелді ауданы Амангелдi
кентiнiң таратушы су құбыры желiлерiн қайта
жаңарту                                           72792
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының
Жаңақорған кентiнде сумен жабдықтау жүйесiн
қайта жаңарту                                     52700
Қызылорда облысы Сырдария ауданының Тереңөзек
кентiнде сумен жабдықтау жүйесiн қайта жаңарту    30000
Қызылорда облысының Тасбөгет кентiнде сумен
жабдықтау және су тарту жүйелерiн қайта
жаңарту және кеңейту                              50000
Қызылорда облысы Жалағаш ауданының Жалағаш
аудан орталығында су құбырын кеңейту. Бас су

018         Реализация проекта за счет гранта          36280
016           Постприватизационная поддержка
сельского хозяйства                        49747
016         Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из
республиканского бюджета                   46756
018         Реализация проекта за счет гранта           2991
017           Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы
на развитие системы
водоснабжения                            5509099
в том числе на инвестиционные проекты:
Реконструкция разводящих сетей
в селах Костычево,
Донское Жаркаинского района
Акмолинской области                        60060
Водоснабжение села Павловка
(Еркиншилик)
Ерейментауского района
Акмолинской области                        70000
Реконструкция системы
водоснабжения села Кобда
Актюбинской области                       113780
Реконструкция и расширение
существующей системы
водоснабжения села
Комсомольское Айтекебийского
района Актюбинской области                 99725
Реконструкция и расширение
системы водоснабжения села
Мартук Мартукского района
Актюбинской области                        30000
Реконструкция существующего
водопровода села Уил
Уилского района
Актюбинской области                        50000
Реконструкция систем
водоснабжения в поселке Улкен
Жамбылского района
Алматинской области                        35000
Реконструкция и строительство
системы водоснабжения в
поселке Балпык-Би Коксуского
района Алматинской области                 30000
Реконструкция Тургенского
магистрального группового
водопровода в Енбекшиказахском
районе Алматинской
области (II-я очередь)                    115275
Реконструкция и строительство
системы водоснабжения
села Акколь Балхашского
района Алматинской области                 39013
Реконструкция системы
водоснабжения населенных
пунктов Алматинской области.
Илийский район. Село
Байсерке (I и II очереди
строительства)                             36465
Блочные водоочистные сооружения
и внутрипоселковые
водопроводные сети в селе
Миялы района
Кызылкогинского района
Атырауской области                        200360
Блочные водоочистные сооружения
и внутрипоселковые
водопроводные сети в селе
Жаскайрат Кызылкогинского
района Атырауской области                  31426
Блочные водоочистные сооружения
и внутрипоселковые
водопроводные сети в селе
Жангельды Кызылкогинского
района Атырауской области                  39000
Реконструкция водопроводной
сети и канализации села
Урджар Восточно-Казахстанской
области (I-я очередь)                      40721
Реконструкция сетей водоснабжения
села Георгиевка
Жарминского района Восточно-
Казахстанской области                      70000
Строительство поселковых сетей
водопровода в селе
Камышинка Шемонаихинского
района Восточно-
Казахстанской области                      82324
Реконструкция сетей
водоснабжения села Бородулиха
Бородулихинского района
Восточно-Казахстанской области             30000
Восстановление системы
водоснабжения села Акколь
Таласского района
Жамбылской области                         63704
Водоснабжение аула
Бостандык Таласского района
Жамбылской области                         70567
Реконструкция группового
водопровода в селе Ынтымак
Байзакского района
Жамбылской области                         55000
Водоснабжение аула Аккум
Таласского района Жамбылской
области                                    48181
Водоснабжение поселка
Муратсай Бокейординского
района Западно-Казахстанской области       22350
Строительство скважин и
реконструкция водовода
в поселке Искра
Бокейординской района
Западно-Казахстанской области              21755
Строительство резервуара,
водонапорной башни и
реконструкция водовода в
поселке Бисен Бокейординского
района Западно-Казахстанской области       24139
Водоснабжение села Кыркопа
Жангалинского района
Западно-Казахстанской области              36446
Строительство установки "Струя"
в поселке Карасу
Казталовского района
Западно-Казахстанской области              54746
Водообеспечение поселка
Каракамыс Каратобинского
района Западно-Казахстанской области       60407
Водоснабжение села Алмалы
Акжаикского района
Западно-Казахстанской области              27908
Реконструкция внутрипоселковых
водопроводных сетей и
напорно регулирующих сооружений
в районном центре Жангала
Жангалинского района
Западно-Казахстанской области              93650
Реконструкция внутрипоселковых
сетей водопровода в
райцентре Сайхин Бокейординского
района Западно-
Казахстанской области                      45711
Водоснабжение поселка
Базаршолан Акжаикского района
Западно-Казахстанской области              22347
Водоснабжение села Айдархан
Жангалинского района
Западно-Казахстанской области              35850
Водоснабжение села Маштексай
Жангалинского района
Западно-Казахстанской области              46955
Водоснабжение поселка Бостандык
Казталовского района
Западно-Казахстанской области              26853
Строительство водопровода села
Кентубек Бурлинского
района Западно-Казахстанской области       62077
Реконструкция водовода поселка
Мереке Таскалинского
района Западно-Казахстанской области       22100
Реконструкция водопровода села
Новенькое Зеленовского
района Западно-Казахстанской области       35233
Реконструкция скважин и водовода
села Первосоветское
Зеленовского района Западно-
Казахстанской области                      47901
Реконструкция скважин и водовода
в селе Казталовка
Казталовского района
Западно-Казахстанской области              26800
Реконструкция водовода
села Каменка (северная часть)
Таскалинского района
Западно-Казахстанской области              41064
Реконструкция водопровода и
колонок села Макарово
Зеленовского района
Западно-Казахстанской области              23949
Водоснабжение поселка Пятимар
Жангалинского района
Западно-Казахстанской области              23047
Проведение мероприятий направленных
на улучшение водоснабжения качественной
водой населенного пункта Жанама
Акжаикского района Западно-Казахстанской
области                                    53269
Водоснабжение поселка Березино
Казталовского района Западно-Казахстанской
области                                    28211
Водоснабжение поселка Коктерек
Казталовского района Западно-Казахстанской
области                                    27060
Строительство водопровода в селе
Узунколь Жанибекского района
Западно-Казахстанской области              17833
Реконструкция водопровода в поселке
Калининское Зеленовского района
Западно-Казахстанской области              13000
Реконструкция водопровода в поселке
Переметное Зеленовского района
Западно-Казахстанской области              13872
Реконструкция водопровода в поселке
Кушум Зеленовского района
Западно-Казахстанской области              19317
Реконструкция систем
водоснабжения и водоотведения
поселка Молодежный
Карагандинской области                     40000
Реконструкция водопроводных
сетей села Карагаш
Жанааркинского района
Карагандинской области                     17366
Реконструкция водопроводных
сетей села Тугускен
Жанааркинского района
Карагандинской области                     14799
Реконструкция водопроводных
сетей в районном центре
села Аксу-Аюлы Шетского
района Карагандинской
области                                    50000
Водозаборные скважины
и водопроводные сети села
Батпак Осакаровского района
Карагандинской области                     44083
Реконструкция водопроводных
сетей в селе Коянды
Каркаралинского района
Карагандинской области                     37330
Реконструкция водопроводных
сетей в селе Кызыл-Ту
Каркаралинского района
Карагандинской области                     12670
Реконструкция водопровода
города Каркаралинска,
3 очередь (резервуар),
Карагандинская область                     18387
Реконструкция Желкуарского
водовода Житикаринского
района Костанайской области               180000
Реконструкция Ишимского
группового водопровода
Костанайской области                       50000
Реконструкция разводящих
сетей водопровода поселка
Амангельды Амангельдинского
района Костанайской
области                                    72792
Реконструкция системы
водоснабжения в поселке
Жанакорган Жанакорганского
района Кызылординской
области                                    52700
Реконструкция системы
водоснабжения в поселке
Теренозек Сырдаринского
района Кызылординской
области                                    30000
Реконструкция и расширение
систем водоснабжения и
водоотведения в поселке
Тасбогет Кызылординской
области                                    50000
Расширение водопровода
в райцентре Жалагаш
Жалагашского района
Кызылординской области.
Головное

жинағы құрылысы (2-кезегi)                       139863
Маңғыстау облысы Қарақиян ауданының Жетібай
кентiнде ұзындығы 9,5 км жерасты сутартқышын
салу                                              88124
Павлодар облысы Ертіс ауданының Ертiс
ауылындағы таратушы желi мен құрылыстарды
қайта жаңарту                                     80952
Павлодар облысы Успенск ауданы Успенка
ауылында таратушы су құбыры желісi мен
құрылыстарды қайта жаңарту                        85700
Павлодар облысындағы елдi мекендерді сумен
жабдықтауды ұйымдастыру жергiлiктi жүйесінiң
II кезегi. Ақсу қаласы (ауылдық аймақ),
Ақжол ауылы кешендi блок-модульмен сумен
жабдықтау                                         10164
Павлодар облысы Қашыр ауданының Қашыр
ауылында су құбыры желiлерiн қайта
жаңарту және кеңейту (II кезегi)                  73033
Ленинский кентiнiң сумен жабдықтау
құрылысының жергіліктi жүйесi N 1, N 2, N 3
алаңдар Павлодар қаласы (ауылдық аймақ).
Сумен жабдықтау пункттерi                         18735
Мойылды ауылын сумен жабдықтау құрылысының
жергiлiктi жүйесi Павлодар қаласы (ауылдық
аймақ). Сумен жабдықтау пункттері                  8231
Павлодар облысының Песчаное ауылындағы
сутаратқышты қайта жаңарту                        60000
Солтүстiк Қазақстан облысы Уәлиханов және
Ақжар аудандарының ауылдық елдi мекендерiн
сумен жабдықтау (II кезегi)                       81613
Солтүстiк Қазақстан облысының Жамбыл ауданында
шоғырланған ұңғы су жинағышын салу (ІI кезегi)    80000
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының
Абай ауылын және жақын маңдағы ауылдарын сумен
жабдықтау                                        123847
Оңтүстiк Қазақстан облысы Сайрам ауданының
Жiбек жолы ауылын сумен жабдықтау                 47454
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының
Шәуiлдiр елді мекенiн сумен жабдықтау             46329
Арыс, Шойманов, Темiр, Қоғам, Көкмардан,
Қызыл-Ту елдi мекендерiнiң су құбырларын салу.
Оңтүстiк Қазақстан облысының Темiр кентi          30000
Арыс, Шойманов, Темір, Қоғам, Көкмардан,
Қызыл-Ту елдi мекендерiнiң су құбырларын
салу. Оңтүстiк Қазақстан облысының Көкмардан
кентi                                             25000
Арыс, Шойманов, Темiр, Қоғам, Көкмардан,
Қызыл-Ту елдi мекендерiнiң су құбырларын
салу. Оңтүстiк Қазақстан облысының Арыс кентi     31973
Арыс, Шойманов, Темiр, Қоғам, Көкмардан,
Қызыл-Ту елдi мекендерiнiң су құбырларын
салу. Оңтүстiк Қазақстан облысының
Қызыл-Ту кенті                                    13362
Арыс, Шойманов, Темiр, Қоғам, Көкмардан,
Қызыл-Ту елді мекендерiнiң су құбырларын
салу. Оңтүстiк Қазақстан облысының Шойманов
кентi                                             28540
Арыс, Шойманов, Темiр, Қоғам, Көкмардан,
Қызыл-Ту елдi мекендерiнiң су құбырларын
салу. Оңтүстiк Қазақстан облысының Қоғам кентi    24872
Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданының
Әметбек елдi мекенiн сумен жабдықтау              26149
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы ауданының
Төрткөл ауылын сумен жабдықталуын қайта жаңарту   40000
Ақмола облысының Бұланды ауданы Макинск
қаласының сумен жабдықтау желiлерiн қайта
жаңарту                                           35397
Ақмола облысының Жарқайың ауданы Державинск
қаласының сутартқышы мен желiлерiн қайта
жаңарту (II кезегi)                               80000
Ақмола облысының Нұра топты су құбырын қайта
жаңарту (II кезегi)                              120000
Алға қаласындағы және Ақтөбе облысының Алға
ауданының жақын орналасқан ауылдық елді
мекендерін аудан орталығының магистралды
итергіш сутартқыш қайта жаңарту                   31481
Атырау облысы Құлсары-Тұрғызба-Шоқпартоғай-
Аққызтоғай топты су құбырын қайта жаңарту        144647
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласын жерасты
көзiнен сумен жабдықтау                          191717
Қарағанды облысы Приозерск қаласының
қалалық су құбыры желiлерiн қайта жаңарту         90000
Қарағанды облысының Абай ауданы елдi
мекендерiнiң су құбыры желiлерiн қайта
жаңарту және оңтайландыру (Абай, Қарабас)
II кезегi.                                       220140
Қарағанды облысы Қаражал қаласының су құбыры
желілерін қайта жаңарту                          50 000
Қостанай облысы Ащы-Тасты магистральды
сутартқышын қайта жаңарту                        150000
Солтүстiк Қазақстан облысының Тайынша
кентiндегi сутаратқыш (Қиялы кентiнiң -
Черномошнянка кентiнiң - Тайынша кентiнiң
I және II кезегi)                                77198
Оңтүстiк Қазақстан облысының Түркiстан
қаласын сумен жабдықтау                         100000
025   Су ресурстарын басқаруды жетілдiру және
жерлердi қалпына келтiру                        545622
004 Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны
iске асыру                                       89206
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру
есебiнен іске асыру                             456416
026   Су ресурстарын басқару және жердi
қалпына келтірудi жетiлдiру жобасына
кредит беру                                     813041
004 Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны
iске асыру                                       665112
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру
есебiнен іске асыру                             147929
027   Сырдария өзенiнiң арнасын реттеу
және Арал теңiзiнiң солтүстік бөлiгiн
сақтау                                         2917764
004 Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны
iске асыру                                    2202985
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру
есебiнен iске асыру                            714779
028   Арал теңiзi өңiрiнiң елдi мекендерiн
сумен жабдықтау және санитариясы               313163
004 Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны
іске асыру                                     245619
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру
есебiнен іске асыру                             67544
029   Сумен жабдықтау жүйесiн салу және
қайта жаңарту                                 4010320
004 Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны іске
асыру                                          169809
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Қарағанды облысының ауылдық сумен
жабдықтау                                   169809
005 Ішкi көздер есебiнен жобаны iске асыру       2975700
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:
Ақмола облысы Сiлетi топты су
құбырын қайта жаңарту                    145739
Атырау облысы Құрманғазы
ауданындағы Қоянды топты су құбыры
(құрылыстың II кезегі)                   234331
Атырау облысы Қызылқоға ауданы
Қосқұлақ-Тасшағыл су құбырын салу         50000
Шығыс Қазақстан облысы Белағаш
топты су құбырын қайта жаңарту.
Топты су құбырын қайта жаңартудың
екiншi кезегi.                           100000
Батыс Қазақстан облысы Каменск
топты су құбырының ауыз суды өңдеу
жөнiндегі станциялар кешенiн салу        150000
Қызылорда облысында Арал-Сарыбұлақ
топты су құбырын салу (IV кезегі)        148282
Қызылорда облысындағы Арал-Сарыбұлақ
топтық су құбырын салу (ІV кезек).
Қазалы ауданының Ақтан батыр, Жанқожа
батыр, Бекарыстан би, Майдакөл,
Түктібаев ауылдарында тарату желілерін
қосу                                     201718
Қызылорда облысында Арал-Сарыбұлақ
топтық су құбырын салу (V кезегі)         53000
Қызылорда облысында Октябрь топты
су құбырын салу                           17300
Қызылорда облысында Жиделi топты
су құбырын және оған қосылу тармағын
салу                                     56161
Қызылорда облысы Шиелі ауданының Жиделі
сутаратқышына қосу арқылы Бекет - 1,
Жансейіт, Ортақшыл жаңа кенттерінде
су тартқы құрылыстарын салу               93839
Солтүстiк Қазақстан облысында
Булаев топты су құбырын қайта жаңарту
(II кезегі)                              350000
Солтүстік Қазақстан облысында Есiл
топты су құбырын қайта жаңарту
(I кезегі)                              255341
Солтүстiк Қазақстан облысында
Соколовск топты су құбырын қайта
жаңарту (II кезегі)                     250000
Солтүстiк Қазақстан облысында
Преснов топты су құбырын қайта
жаңарту (I және II кезектерi)           275600
Солтүстiк Қазақстан облысында
Көкшетау өнеркәсiптiк су құбырын
қайта жаңарту                           194389
Оңтүстiк Қазақстан облысындағы
Кентау-Түркiстан топты су құбыры        400000
006 Жобаны республикалық бюджеттен грантты
бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру    186711
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
"Қазалы/Жаңақазалыны сумен жабдықтау"   139773
жобасының шеңберінде қайта жаңартуды
өткізу
Қазақстан Республикасындағы ауылдық
елді мекендерді сумен жабдықтау          46938
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру есебiнен
iске асыру                                   174257
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
Ауылдық аумақтардың сумен жабдықтауын
және кәрізін дамыту                      88013
Қарағанды облысының ауылдық сумен
жабдықтау                                86244

водозаборное сооружение (2 этап)          139863
Строительство подземного
водовода протяженностью 9,5 км
в поселке Жетибай
Каракиянского района
Мангистауской области                      88124
Реконструкция разводящей
сети и сооружений в селе
Иртышск Иртышского района
Павлодарской области                       80952
Реконструкция разводящей
сети водопровода и
сооружений в селе Успенка
Успенского района
Павлодарской области                       85700
II очередь локальной системы
организации водоснабжения
населенных пунктов в
Павлодарской области,
города Аксу
(сельская зона), село Акжол,
водоснабжение с
комплексным блок-модулем                   10164
Реконструкция и расширение
водопроводных сетей в селе
Кашир Качирского района
Павлодарской области (II-я
очередь)                                   73033
Локальная система строительства
водоснабжения поселка
Ленинский площадки
N 1, N 2, N 3 город Павлодар
(сельская зона). Пункты
водоснабжения                              18735
Локальная система строительства
водоснабжения села
Мойылды город Павлодар
(сельская зона). Пункты
водоснабжения                               8231
Реконструкция водовода в селе
Песчаное Павлодарской
области                                    60000
Водоснабжение сельских
населенных пунктов
Уалихановского и Акжарского
районов (II-я очередь)
Северо-Казахстанской области               81613
Строительство кустовых
скважинных водозаборов в
Жамбылском районе (II-я очередь)
Северо-Казахстанской
области                                    80000
Водоснабжение села Абай
и близлежащих аулов
Сарыагашского района
Южно-Казахстанской области                123847
Водоснабжение села Жибек
жолы Сайрамского района
Южно-Казахстанской области                 47454
Водоснабжение населенного
пункта Шаульдер
Отырарского района
Южно-Казахстанской области                 46329
Строительство водопроводов
населенных пунктов Арыс,
Шойманов, Темир, Когам,
Кокмардан, Кызыл-Ту. Поселок
Темир Южно-Казахстанской области           30000
Строительство водопроводов
населенных пунктов Арыс,
Шойманов, Темир, Когам,
Кокмардан, Кызыл-Ту.
Поселок Кокмардан
Южно-Казахстанской области                 25000
Строительство водопроводов
населенных пунктов Арыс,
Шойманов, Темир, Когам,
Кокмардан, Кызыл-Ту
Поселок Арыс
Южно-Казахстанской-области                 31973
Строительство водопроводов
населенных пунктов Арыс,
Шойманов, Темир, Когам,
Кокмардан, Кызыл-Ту.
Поселок Кызыл-Ту
Южно-Казахстанской области                 13362
Строительство водопроводов
населенных пунктов Арыс,
Шойманов, Темир, Когам,
Кокмардан, Кызыл-Ту.
Поселок Шойманов
Южно-Казахстанской области                 28540
Строительство водопроводов
населенных пунктов Арыс,
Шойманов, Темир, Когам,
Кокмардан, Кызыл-Ту.
Поселок Когам Южно-
Казахстанской области                      24872
Водоснабжение населенного
пункта Аметбек Отырарского
района Южно-Казахстанской области          26149
Реконструкция водоснабжения в селе
Торткуль Ордабасинского района
Южно-Казахстанской области                 40000
Реконструкция сетей
водоснабжения города Макинска
Буландынского района
Акмолинской области                        35397
Реконструкция водовода и
сетей города Державинска
Жаркаинского района
Акмолинской области (II-очередь)           80000
Реконструкция Нуринского
группового водопровода (II-я
очередь) Акмолинской области              120000
Реконструкция магистрального напорного
водовода районного центра в городе Алга
и близлежащих сельских населенных пунктов
Алгинского района Актюбинской области      31481
Реконструкция группового
водопровода Кульсары-
Тургузба-Шокпартугай-
Аккизтогай Атырауской области             144647
Водоснабжение города Риддер
Восточно-Казахстанской
области из подземного источника           191717
Реконструкция городских
водопроводных сетей города
Приозерска Карагандинской области          90000
Реконструкция и оптимизация
водопроводных систем
населенных пунктов Абайского
района Карагандинской
области (Абай. Карабас) II очередь        220140
Реконструкция водопроводных сетей
города Каражал Карагандинской области      50000
Реконструкция Ащи-Тастинского
магистрального водовода
Костанайской области                      150000
Водовод в поселке Тайынша
(I-й и II-й этап поселка Киялы
- поселка Чермошнянка -
поселка Тайынша) в Северо-
Казахстанской области                      77198
Водоснабжение города Туркестан
Южно-Казахстанской
области                                   100000
025           Совершенствование управления
водными ресурсами и восстановление
земель                                    545622
004         Реализация проекта за счет внешних
займов                                     89206
016         Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов
из республиканского бюджета               456416
026           Кредитование проекта совершенствования
управления водными ресурсами и
восстановления земель                     813041
004         Реализация проекта за счет внешних
займов                                    665112
016         Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из
республиканского бюджета                  147929
027           Регулирование русла реки Сырдарья
и сохранение северной части
Аральского моря                          2917764
004         Реализация проекта за счет внешних
займов                                   2202985
016         Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из
республиканского бюджета                  714779
028           Водоснабжение и санитария населенных
пунктов региона Аральского моря           313163
004         Реализация проекта за счет внешних
займов                                    245619
016         Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из
республиканского бюджета                   67544
029           Строительство и реконструкция системы
водоснабжения                            4010320
004         Реализация проекта за счет внешних
займов                                    169809
в том числе на инвестиционные проекты:
Сельское водоснабжение Карагандинской
области                                   169809
005         Реализация проекта за счет
внутренних источников                    2975700
в том числе на инвестиционные проекты:
Реконструкция Селетинского группового
водопровода Акмолинской области           145739
Кояндинский групповой водопровод в
Курмангазинском районе Атырауской
области
(II-я очередь строительства)              234331
Строительство водопровода Коскулак -
Тасшагыл Кызылкугинского района
Атырауской области                         50000
Реконструкция Бельагачского группового
водопровода в Восточно-Казахстанской
области. (II-я очередь)                   100000
Строительство комплекса станций
по обработке питьевой воды Каменского
группового водопровода в Западно-
Казахстанской области                     150000
Строительство Арало-Сарыбулакского
группового водопровода (IV очередь)
в Кызылординской области                  148282
Строительство Арало-Сарыбулакского
группового водопровода (IV очередь) в
Кызылординской области. Подключение
разводящих сетей в аулах Актан батыр,
Жанкожа батыр, Бекарыстан би,
Майдаколь, Туктибаева Казалинского района 201718
Строительство Арало-Сарыбулакского
группового водопровода (V очередь) в
Кызылординской области.                    53000
Строительство Октябрьского группового
водопровода Кызылординской области         17300
Строительство Жиделинского группового
водопровода и ветки подключения
к нему в Кызылординской области            56161
Строительство водозаборных сооружений
в новых поселках Бекет-1, Жансеит,
Ортакшыл с подключением к Жиделинскому
водоводу Шиелийского района,
Кызылординской области                     93839
Реконструкция Булаевского группового
водопровода (II-я очередь) в Северо-      350000
Казахстанской области
Реконструкция Ишимского группового
водопровода (II-я очередь) в Северо-
Казахстанской области                     255341
Реконструкция Соколовского группового
водопровода (II-я очередь) в Северо-
Казахстанской области                     250000
Реконструкция Пресновского группового
водопровода в Северо-Казахстанской
области (I-я и II-я очереди)              275600
Реконструкция Кокшетауского
промводопровода в Северо-
Казахстанской области                     194389
Кентау-Туркестанский групповой
водопровод в Южно-Казахстанской области   400000
006         Реализация проекта за счет
софинансирования гранта из
республиканского бюджета                  186711
в том числе на инвестиционные проекты:
Проведение реконструкции в рамках проекта
"Водоснабжение Казалинска/Новоказалинска" 139773
Водоснабжение сельских населенных пунктов
в Республике Казахстан                     46938
016         Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов
из республиканского бюджета               174257
в том числе на инвестиционные проекты:
Развитие водоснабжения и канализации
сельских территорий                        88013
Сельское водоснабжение Карагандинской
области                                    86244

018 Жобаны грант есебiнен iске асыру            503843
оның ішінде инвестициялық жобаларға:
"Қазалы/Жаңақазалыны сумен жабдықтау"   503843
жобасының шеңберінде қайта жаңартуды
өткізу
031     Гидротехникалық құрылысты қайта жаңарту      1252026
оның iшiнде инвестициялық жобаларға :
Алматы облысы Балқаш ауданы Ақдала
суару алқабының бас коллекторын
(БКЖ) қайта жаңарту                       50000
Жамбыл облысы Терiс-Ащыбұлақ су
қоймасы бөгетінiң сейсмикалық
тұрақтылығын арттыру                     200000
"Қаныш Сәтпаев атындағы каналдың"
N 7(3-агрегат), 11(1), 12(3), 15(4),
18(3), 19(1), 22(3) сорғы
станцияларының негiзгi технологиялық
жабдығын қайта жаңарту                   400000
Алматы облысы Нұрлы магистральды
құбырының дербес тегеурiндi бөлiгін
қайта жаңарту                             36475
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы
Аса-Талас магистральды арнасын қайта
жаңарту                                   42050
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Аса-Талас
магистральды арнасын қайта жаңарту         9750
Жамбыл облысы Талас ауданы суармалы
жүйесiнiң Ойық суару алқабы
магистральды арнасының сол жақ
тармағын қайта жаңарту                    32910
Батыс Қазақстан облысы Жәнiбек
ауданында Жәнiбек сорғы станциясын,
магистральды және тарату арналарын
қайта жаңарту                             26270
Қостанай облысы Қостанай ауданында
Сергеев гидроторабын қайта жаңарту
(1-кезегi)                                35060
Қызылорда облысы Қазалы ауданының
Қазалы сол жағалау магистральды
каналын ПК 137+ 12-ден бастап ПК-ге
дейiн қайта жаңарту                       24353
Павлодар облысы Шiдерті магистральды
арнасын қайта жаңарту                     40300
Солтүстiк Қазақстан облысының
Петропавл гидроторабын Есiл
өзенiндегі су қоймасымен бiрге
қайта жаңарту (І кезегі)                   8737
Оңтүстік Қазақстан облысы
Мақтаарал ауданында К-30 және К-30a
арналарын, республикааралық "Достық"
арнасы жүйесiн қайта жаңарту, I кезегі    14911
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы
ауданы Түркiстан магистральды
арнасын ПК 8-ден ПК 33-ке дейiн
қайта жаңарту, I кезегі                   35000
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент
қаласында Бадам өзенiндегі "Қос
диiрмен" су жиналғы торабын
қайта жаңарту                             40000
Алматы облысы Жамбыл ауданындағы
Қара-Жирек магистральдық арнасын қайта
жаңарту                                    8869
Жамбыл облысы Шу ауданының Тасөткел
суару алқабының Тасөткел магистральды
арнасын қайта жаңарту                     87600
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының
Келінтөбе жүйесінің магистральды
арнасын қайта жаңарту                     35411
Қызылорда қаласында оң жақ жағалау
магистральды арнасын қайта жаңарту        17338
Қызылорда облысы Сырдария ауданының
сол жақ жағалау магистральды арнасын
қайта жаңарту                             79400
Қызылорда облысы Жалағаш ауданының
Әйтек жүйесінің Әйтек, Коммунизм,
Байбихан магистральды арналарын қайта
жаңарту                                   10844
Қызылорда облысы Қазалы ауданының
Басықара магистральды арнасын қайта
жаңарту                                   16748
041   Нұра-Есiл өзендерi алабының қоршаған
ортасын оңалту және басқару                   337698
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру
есебiнен iске асыру                           337698
044   Ормандарды сақтау және республиканың
орманды аумақтарын көбейту                    37567
006 Жобаны республикалық бюджеттен грантты
бiрлесiп қаржыландыру есебiнен iске асыру      1740

018         Реализация проекта за счет гранта         503843
в том числе на инвестиционные проекты:
Проведение реконструкции в рамках проекта
"Водоснабжение Казалинска/Новоказалинска" 503843
031           Реконструкция гидротехнических
сооружений                               1252026
в том числе на инвестиционные проекты:
Реконструкция главного коллектора (ГКС)
Акдалинского массива орошения
Балхашского района Алматинской области     50000
Повышение сейсмоустойчивости плотины
Терс-Ащибулакского водохранилища
Жамбылской области                        200000
Реконструкция основного
технологического оборудования
насосных станций N 7 (3-й агрегат),
11 (1), 12 (3), 15 (4), 18 (3), 19 (1),
22 (3) "Канала имени Каныша Сатпаева"     400000
Реконструкция самонапорной части
магистрального трубопровода Нурлы
Алматинской области                        36475
Реконструкция магистрального канала
Аса-Талас, Жамбылский район Жамбылской
области                                    42050
Реконструкция магистрального канала
Талас-Аса Жамбылского района Жамбылской
области                                     9750
Реконструкция левой ветки
магистрального канала Уюкской
оросительной системы Таласского района
Жамбылской области                         32910
Реконструкция Жаныбекской насосной
станции, магистральных и
распределительных каналов в
Жанибекском районе Западно-
Казахстанской области                      26270
Реконструкция Сергеевского гидроузла
(1-я очередь) в Костанайском районе
Костанайской области                       35060
Реконструкция Казалинского ЛМК
Казалинского района Кызылординской
области с ПК 137+12 по ПК                  24353
Реконструкция Шидертинского
магистрального канала в Павлодарской
области                                    40300
Реконструкция Петропавловского
гидроузла с водохранилищем на реке
Ишим (I-я очередь) Северо-Казахстанской
области                                     8737
Реконструкция каналов К-30 и К-30а,
системы межреспубликанского канала
"Достык" I-очередь в Мактааральском
районе Южно-Казахстанской области          14911
Реконструкция Туркестанского
магистрального канала с ПК 8 по ПК 33
(I-очередь) в Ордабасинском районе
Южно-Казахстанской области                 35000
Реконструкция водозаборного узла
"Косдиирмен" на реке Бадам в городе
Шымкенте Южно-Казахстанской области        40000
Реконструкция магистрального канала
"Кара-Жирик" в Жамбылском районе
Алматинской области                         8869
Реконструкция Ташуткульского магистрального
канала Ташуткульского массива орошения     87600
Шуйского района Жамбылской области
Реконструкция МК Келентюбинской системы
в Жанакорганском районе Кызылординской
области                                    35411
Реконструкция ПМК в городе Кызылорда       17338
Реконструкция ЛМК в Сырдарьинском районе
Кызылординской области                     79400
Реконструкция каналов Айтек, Коммунизм,
Байбихан Айтекской системы в Жалагашском
районе Кызылординской области              10844
Реконструкция МК Басыкаринской системы
в Казалинском районе Кызылординской
области                                    16748
041         Реабилитация и управление окружающей
средой бассейна рек Нура-Ишим             337698
016         Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из
республиканского бюджета                  337698
044           Сохранение лесов и увеличение
лесистости территории республики           37567
006         Реализация проекта за счет
софинансирования гранта из
республиканского бюджета                    1740

018 Жобаны грант есебiнен iске асыру              35827
045   Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлiгiнiң ақпараттық-маркетингтік
жүйесiн құру                                 170850
056   Қазақстанның ауыл шаруашылығы
өнiмдерiнiң бәсекеге қабiлеттiлiгiн
арттыру                                        86614
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру
есебiнен іске асыру                            86614
743   Өсiмдiктер мен жануарлардың гендiк
ресурстарының ұлттық қоймасын салу            200270
234    Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлiгi
004   Қоршаған ортаны қорғау объектiлерiн
салу және қайта жаңарту                      676730
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:
Қызылорда қаласында сарқынды
суларды биологиялық тазарту
станциясын салу                         676730
005   Қоршаған ортаны қорғау объектiлерiн
оңалту                                       164314
006 Жобаны республикалық бюджеттен
грантты бiрлесiп қаржыландыру
есебiнен iске асыру                           34314
018 Жобаны грант есебiнен iске асыру             130000
007   Қоршаған ортаны қорғаудың ақпараттық
жүйесiн құру және дамыту                      41000
005 Ішкi көздер есебiнен жобаны iске асыру        41000
009   Облыстық бюджеттерге, Астана және
Алматы қалаларының бюджеттерiне
қоршаған ортаны қорғау объектiлерiн
салуға және қайта жаңартуға берiлетін
нысаналы даму трансферттерi                  853357
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:
Iске қосу-жөндеу жұмыстарын
жүргiзе отырып, Петропавл қаласы
кәрiзiнiң тазарту құрылыстарында
техникалық қайта жарақтандыру
жүргізу                                  51374
Есiл өзенiнен Солтүстiк Қазақстан
облысы Петропавл қаласының кәрiздiк
тазарту құрылыстарына дейiн
тегеурiндi коллекторды қайта жаңарту    101252
5-МА Петропавл қаласының солтүстiк
бөлiгіндегi нөсер ағындыларын жинау
және тасымалдау                         182515
Петропавл қаласындағы жауын
кәрiзiнiң тазарту құрылыстары           518216
614    Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
басқару агенттiгi
003   Мемлекеттік жер кадастрының
автоматтандырылған жүйесiн құру              600000
005   Республикалық картографиялық
фабриканы салу                               549370
12       Көлiк және коммуникациялар
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:                       65154840
215    Қазақстан Республикасы Көлiк және
коммуникациялар министрлiгi
002   Республикалық деңгейде автомобиль
жолдарын дамыту                            39206937
004 Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны
iске асыру                                 10112419
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:
Батыс Қазақстандағы жол
желiсiн қайта жаңарту                  5616992
Автожол саласын (Алматы-Бiшкек)
дамыту жобасы                          3277795
Ақтау - Атырау автожолын қайта
жаңарту                                130000
Алматы-Астана автожолын оңалту        1087632
005 Iшкi көздер есебiнен жобаны iске асыру     16603538
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:
Ресей Федерациясының шекарасы -
Орал - Ақтөбе автожолын қайта
жаңарту                                7259958
Астана - Қостанай - Челябi
автожолын қайта жаңарту                8719039
Үшарал-Достық автожолын оңалту          200000
Риддер-Ресей Федерациясының шекарасы
автожолын салу                          290541
"Таскескен-Бақты" автожолын қайта
жаңарту (ҚХР шекарасы)                 84000
"Ақсай-Шонжы-Көлжат" автожолын қайта
жаңарту                                50000
016 Жобаны республикалық бюджеттен сыртқы
қарыздарды бiрлесiп қаржыландыру
есебiнен iске асыру                        12490980
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:
Батыс Қазақстандағы жол желiсiн
қайта жаңарту                         10827383
Автожол саласын (Алматы-Бiшкек)
дамыту жобасы                          1185098
Ақтау - Атырау автожолын қайта
жаңарту                                169000
Алматы - Астана автожолын оңалту       309499
006   Әуе көлігі инфрақұрылымын дамыту           3688542
004 Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны
iске асыру                                 1222037
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:
Астана қаласында халықаралық
әуежай салу (JBIC қарызы)             1222037
005 Iшкi көздер есебiнен жобаны iске асыру     1610260
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:
Ақтөбе қаласында ұшу-қону
алаңын қайта жаңарту                   1610260
016 Жобаны республикалық бюджеттен
сыртқы қарыздарды бiрлесiп
қаржыландыру есебiнен iске асыру             856245
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:
Астана қаласында халықаралық
әуежай салу (JВIС қарызы)               856245
007   Астана қаласында халықаралық әуежай
құрылысына кредит беру                       355853
004 Сыртқы қарыздар есебiнен жобаны
iске асыру                                   355853
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:
Астана қаласында халықаралық
әуежай салу                             355853
008   Темiр жол көлiгі инфрақұрылымын дамыту       439190
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:
Алтынсарин-Хромтау темiр жол
желiсiн салу                            439190
020   Су көлiгі инфрақұрылымын дамыту              350000
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:
Орал-Каспий каналын қайта жаңарту       350000
028   Облыстық бюджеттерге, Астана және
Алматы қалаларының бюджеттерiне көлiк
жүйесiн дамытуға берiлетiн нысаналы
даму трансферттерi                         14419318
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:
Астана қаласында Есiл өзенi
арқылы автожол көпiрi бар
магистральды автожол салу              2805006
Астана қаласындағы жаңа әкiмшiлiк
орталықта автомобиль жолдарын салу      653400
Можайский көшесiнен (көпiр салуды
қоса алғанда) және көпiрден
"Оңтүстiк-Шығыс" шағын ауданына
дейiн (асфальт-бетон жабылған
инженерлiк желiлердiң бiр бөлiгін
шығара отырып) Абай даңғылын салу       591002
Алматы қаласында Саин көшесi мен
Райымбек даңғылының қиылысында
көлiк айрығын салу                      585310
Алматы қаласындағы шағын құрылысты
шағын аудандарда автомобиль
жолдарын салу                           300000
Алматы қаласында метрополитеннiң
бiрiншi кезегiн салу                   5268000
Астана қаласында Абай даңғылының
жалғасуында Ақ Бұлақ өзенi арқылы
автожол көпiрiн салу                    200000
Астана қаласында Бөгенбай даңғылын
Пушкин көшесiнен Уәлиханов
көшесiне дейiн қайта жаңарту            866600
Атырау қаласында Орал өзенi
арқылы өтетiн көпiр өткелiн салу        250000
Шығыс Қазақстан облысы Семей
қаласында Ертіс өзенi арқылы
өтетін көпiр салу                       900000
Астана қаласында А.Иманов және
Л.Гумилев көшелерінің ауданында көлік
айрығын салу                            750000
Астана қаласында 12 және Гастелло
көшелерінің қиылысында көлік айырығын
салу                                    750000
Астана қаласында "Әуежай-Қарағанды"
трассасының (қашықтығы 16 км) айналыс
жолын салу                               500000
225    Қазақстан Республикасы Бiлiм және
ғылым министрлiгi
041 "Байқоңыр" ғарыш айлағында "Байтерек"
ғарыштық зымыран кешенiн құруға кредит
беру                                        6585000
603    Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру
және байланыс агенттігi
002 Радиожиiлiк өрiсiнiң және
радиоэлектрондық құралдардың
мониторинг жүйесiн құру                      110000
13       Басқалар
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:                         18033667
203    Қазақстан Республикасы Табиғи
монополияларды реттеу агенттiгi
002   Монополистер қызметiнiң мониторингі
бойынша электрондық деректер базасын құру   104400
220    Қазақстан Республикасы Экономика және
бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
015 Облыстық бюджеттерге экономикасы
күйзелiске ұшыраған шағын қалаларды
дамытуға берiлетiн нысаналы
даму трансферттерi                           278500
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:
Ақмола облысы Жарқайың ауданы
Державинск қаласының су аққысы
мен сумен жабдықтау желiлерiн
қайта жаңарту                            30000
Ақмола облысы Еңбекшiлдер ауданы
Степняк қаласының су құбыры

018         Реализация проекта за счет гранта          35827
045           Создание информационно-маркетинговой
системы Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан                      170850
056           Повышение конкурентоспособности
сельскохозяйственной продукции
Казахстана                                 86614
016         Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из
республиканского бюджета                   86614
743           Строительство Национального хранилища
генетических ресурсов растений и
животных                                  200270
234             Министерство охраны окружающей среды
Республики Казахстан
004           Строительство и реконструкция
объектов охраны окружающей среды          676730
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство станции биологической
очистки сточных вод в городе Кызылорде    676730
005           Реабилитация объектов охраны
окружающей среды                          164314
006         Реализация проекта за счет
софинансирования гранта из
республиканского бюджета                   34314
018         Реализация проекта за счет гранта         130000
007           Создание и развитие информационной
системы охраны окружающей среды            41000
005         Реализация проекта за счет внутренних
источников                                 41000
009           Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на строительство
и реконструкцию объектов охраны
окружающей среды                          853357
в том числе на инвестиционные проекты:
Проведение технического перевооружения
на очистных сооружениях канализации
города Петропавловска с производством
пуско-наладочных работ                     51374
Реконструкция напорного коллектора
от реки Ишим до канализационных
очистных сооружений города
Петропавловска Северо-Казахстанской
области                                   101252
Сбор и транспортировка ливневых
стоков северной части города
Петропавловска в МК 5                     182515
Очистные сооружения дождевой
канализации в городе Петропавловске       518216
614             Агентство Республики Казахстан по
управлению земельными ресурсами
003           Создание автоматизированной
информационной системы
Государственного земельного кадастра      600000
005           Строительство Республиканской
картографической фабрики                  549370
12                 Транспорт и коммуникации
в том числе на инвестиционные проекты:  65154840
215             Министерство транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
002           Развитие автомобильных дорог
на республиканском уровне               39206937
004         Реализация проекта за счет внешних
займов                                   1012419
в том числе на инвестиционные проекты:
Реконструкция дорожной сети
в Западном Казахстане                    5616992
Проект развития автодорожной отрасли
(Алматы-Бишкек)                          3277795
Реконструкция автодороги Актау-Атырау     130000
Реабилитация автодороги Алматы-Астана    1087632
005         Реализация проекта за счет внутренних
источников                              16603538
в том числе на инвестиционные проекты:
Реконструкция автодороги граница
Российской Федерации - Уральск - Актобе  7259958
Реконструкция автодороги Астана-
Костанай-Челябинск                       8719039
Реконструкция автодороги Ушарал-Достык    200000
Строительство автодороги Риддер-граница
Российской Федерации                      290541
Реконструкция автодороги Таскескен-Бахты
(граница КНР)                              84000
Реконструкция автодороги Аксай - Чунджа -
Кольжат                                    50000
016         Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из
республиканского бюджета                12490980
в том числе на инвестиционные проекты:
Реконструкция дорожной сети в Западном
Казахстане                              10827383
Проект развития автодорожной отрасли
(Алматы - Бишкек)                        1185098
Реконструкция автодороги Актау-Атырау     169000
Реабилитация автодороги Алматы-Астана     309499
006           Развитие инфраструктуры воздушного
транспорта                               3688542
004         Реализация проекта за счет внешних
займов                                   1222037
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство международного аэропорта
в городе Астане (заем JBIC)              1222037
005         Реализация проекта за счет внутренних
источников                               1610260
в том числе на инвестиционные проекты:
Реконструкция взлетно-посадочной полосы
в городе Актобе                          1610260
016         Реализация проекта за счет
софинансирования внешних займов из
республиканского бюджета                  856245
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство международного аэропорта
в городе Астане (заем JBIC)               856245
007           Кредитование строительства
международного аэропорта
в городе Астане                           355853
004         Реализация проекта за счет внешних
займов                                    355853
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство международного аэропорта
в городе Астане                           355853
008           Развитие инфраструктуры
железнодорожного транспорта               439190
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство железнодорожной линии
Алтынсарин-Хромтау                        439190
020           Развитие инфраструктуры водного
транспорта                                350000
в том числе на инвестиционные проекты:
Реконструкция Урало-Каспийского канала    350000
028           Целевые трансферты на развитие областным
бюджетам, бюджетам городов Астаны и
Алматы на развитие транспортной
инфраструктуры                          14419318
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство магистральной автодороги
в городе Астане с автодорожным мостом
через реку Ишим                          2805006
Строительство автомобильных дорог
в новом административном центре
в городе Астане                           653400
Строительство проспекта Абая от улиц
Можайского (включая строительство моста)
и от моста до микрорайона "Юго-Восток"
(с частичным выносом инженерных сетей
с асфальтобетонным покрытием)             591002
Строительство транспортной развязки
на пересечении улиц Саина-проспект
Раймбека в городе Алматы                  585310
Строительство автомобильных дорог
в микрорайонах малой застройки города     300000
Алматы
Строительство первой очереди
метрополитена в городе Алматы            5268000
Строительство автодорожного моста
через реку Ак-булак на продолжении
проспекта Абая в городе Астане            200000
Реконструкция проспекта Богенбая
от улицы Пушкина до улицы Валиханова
в городе Астане                           866600
Строительство мостового перехода
через реку Урал в городе Атырау           250000
Строительство моста через реку Иртыш
в городе Семипалатинске Восточно-         900000
Казахстанской области
Строительство транспортной развязки
в районе улиц А. Иманова и Л. Гумилева
в городе Астане                           750000
Строительство транспортной развязки
на пересечении улиц 12 и Гастелло
в городе Астане                           750000
Строительство объездной дороги трассы
"Аэропорт - Караганда" (протяженностью
16 км) в городе Астане                    500000
225             Министерство образования и науки
Республики Казахстан
041           Кредитование создания космического
ракетного комплекса "Байтерек"
на космодроме "Байконур"                 6585000
603             Агентство Республики Казахстан
по информатизации и связи
002           Создание системы мониторинга
радиочастотного спектра и
радиоэлектронных средств                  110000
13                 Прочие
в том числе на инвестиционные проекты:  18033667
203             Агентство Республики Казахстан
по регулированию естественных
монополий
002           Создание электронной базы данных
по мониторингу деятельности
монополистов                              104400
220             Министерство экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
015           Целевые трансферты на развитие
областным бюджетам на развитие
малых городов с депрессивной экономикой   278500
в том числе на инвестиционные проекты:
Реконструкция водовода и сетей
водоснабжения в городе Державинске
Жаркаинского района Акмолинской области    30000
Реконструкция водопроводных сетей
в городе Степняк Енбекшильдерского

желiлерiн қайта жаңарту (1 кезең)        30000
Ақтөбе облысы Алға қаласының
төменгі бөлiгіндегі жылу
трассасын қайта жаңарту                  15000
Ақтөбе облысы Шалқар қаласындағы
ұзындығы 1,9 км жылу трассасын
қайта жаңарту                             5400
Ақтөбе облысы Шалқар қаласында
автономды жылу жүйесiнiң жаңа
қазандықтарын орната отырып,
қаланың бюджеттік ұйымдарының
4 қазандығын қайта жаңарту               18100
Қарағанды облысы Абай қаласының
су құбыры желiлерiн қайта жаңарту
және оңтайландыру                        30000
Қарағанды облысы Қарқаралы қаласын
жылумен жабдықтау жүйесiн қайта
жаңарту                                  30000
Қостанай облысы Арқалық қаласын
оңтайландыруды ескере отырып, су
құбырының тарату желiлерiн қайта
жаңарту                                  30000
Қостанай облысы Жiтiқара қаласын
оңтайландыруды ескере отырып, жылу
желiлерiн қайта жаңарту                  30000
Қызылорда облысы Арал қаласының
ауыз суды сақтауға арналған бас
резервуарын қайта жаңарту, iшкi
кварталiшiлiк су құбырлары желiсiн
қайта жаңарту және кеңейту,
кәрiздiң, жылумен жабдықтаудың
сыртқы желiлерiн қайта жаңарту
және кеңейту                             30000
Маңғыстау облысы Кетiк-Форт-Шевченко
- 5,7 км магистральды суаққысы           30000
233    Қазақстан Республикасы Индустрия және
сауда министрлiгi
009 Астана қаласында эталондық орталық салу     1200000
012 Қазақстан Республикасындағы кәсiпкерлiктi
қолдау жөнiндегі ақпараттық жүйенi дамыту      4467
017 Экспорттық бақылаудың ақпараттық
жүйесiн дамыту                                 7000
038 Ақпараттық технологиялар паркiн дамыту       550500
608    Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк
қызмет істері агенттiгі
005 Астана қаласының бюджетіне мемлекеттiк
органдардың және мемлекеттiк мекемелердiң
қызметкерлерiне тұрғын үй салуға және
сатып алуда үлестiк қатысуға берiлетін
нысаналы даму трансферттерi                  616472
694    Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Iс басқармасы
008 Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Іс басқармасының объектiлерiн салу
және қайта жаңарту                         15272328
оның iшiнде инвестициялық
жобаларға:
Астана қаласында Министрлiктер
үйiн салу ("Қуат" корпорациясы)        8000000
Алматы қаласында Стратегиялық
зерттеулер институтын, Офисi
мен Қорын салу                          567600
Астана қаласында Бейбiтшiлік
және Келiсiм сарайын салу              2402500
Астана қаласында стадион салу
(сол жағалау)                           800000
Астана қаласында Есiл өзенiнiң
сол жақ жағалауында қосалқы үй-
жайларымен 400 жеңiл автомобильге
арналған жабық гараж салу               200000
Астана қаласында Есіл өзенінің сол
жақ жағалауындағы 400 орындық
бірлескен мәжілістер залымен Қазақстан
Республикасы Парламенті                 455200
Астана қаласында Есіл өзенінің сол жақ
жағалауындағы әкімшілік ғимаратының
(Қазақстан Республикасының Үкімет Үйі)
құрылысын аяқтау                        1015204
Астана қаласында Қазақстан Республикасы
Президентінің Резиденциясындағы үлкен
фонтан құрылысын аяқтау                  191677
Қазақстан Республикасының Президенті
Резиденциясының инженерлік коммуника-
цияларын салу және оны көркейту        1537861
Астана қаласында 90 орындық жатақха-
наның сыртқы инженерлік желілері мен
орнатылған қазандығын салу               61387
Астана қаласында Қазақ Ұлттық Музыка
академиясының құрылысын аяқтау           40899
БАРЛЫҒЫ:                           256296141
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 20 мамырдағы
N 484 қаулысына
3-Қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 8 желтоқсандағы
N 1289 қаулысына
7-қосымша
Қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттері болып
табылатын, әлеуметтік жағынан қорғалатын азаматтардың
телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін
өтеуге облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
_________________________________________________________________
Р/с                Атауы                       Сомасы,
N                                            мың теңге
_________________________________________________________________
Барлығы                                70963
1. Ақмола облысы                                  1111

района Акмолинской области (1-этап)        30000
Реконструкция теплотрассы нижней
части города Алги Актюбинской области      15000
Реконструкция теплотрассы протяженностью
1,9 км, в городе Шалкар Актюбинской         5400
области
Реконструкция 4 котельных бюджетных
организаций города с установкой новых
котлов автономных систем отопления
в городе Шалкар Актюбинской области        18100
Реконструкция и оптимизация
водопроводных сетей города Абая
Карагандинской области                     30000
Реконструкция системы теплоснабжения
города Каркаралинска Карагандинской        30000
области
Реконструкция разводящих сетей
водопровода с учетом оптимизации города
Аркалыка Костанайской области              30000
Реконструкция тепловых сетей с учетом
оптимизации города Житикара
Костанайской области                       30000
Реконструкция головного резервуара
для хранения питьевой воды,
реконструкция и расширение
внутриквартальных водопроводных сетей,
реконструкция и расширение наружных
сетей канализации, теплоснабжения
города Аральска Кызылординской области     30000
Магистральный водовод Кетик-
Форт-Шевченко-5,7 км Мангистауской
области                                    30000
233             Министерство индустрии и торговли
Республики Казахстан
009           Строительство эталонного центра
в городе Астане                          1200000
012           Развитие информационной системы
по поддержке предпринимательства
в Республике Казахстан                      4467
017           Развитие информационной системы
экспортного контроля                        7000
038           Развитие Парка информационных
технологий                                550500
608             Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы
005           Целевые трансферты на развитие
бюджету города Астаны на долевое
участие в строительстве и
приобретение жилья для работников
государственных органов и
государственных учреждений                616472
694             Управление делами Президента
Республики Казахстан
008           Строительство и реконструкция
объектов Управления делами Президента
Республики Казахстан                    15272328
в том числе на инвестиционные проекты:
Строительство Дома Министерств
в городе Астане (Корпорация "Куат")      8000000
Строительство Института стратегических
исследований, Офис и Фонд в городе
Алматы                                    567600
Строительство Дворца Мира и Согласия
в городе Астане                          2402500
Строительство стадиона в городе Астане
(левый берег)                             800000
Строительство крытого гаража на
400 легковых автомобилей
с вспомогательными помещениями
на левом берегу реки Ишим                 200000
городе Астане
Завершение строительства здания Мажилиса
Парламента Республики Казахстан с залом   455200
совместных заседаний на 400 мест на левом
берегу реки Есиль в городе Астане
Завершение строительства административного
здания на левом берегу реки Есиль
в городе Астане (Дом Правительства
Республики Казахстан)                    1015204
Завершение строительства большого
фонтана в Резиденции Президента
Республики Казахстан в городе Астане      191677
Строительство инженерных коммуникаций
и благоустройство Резиденции Президента  1537861
Республики Казахстан
Строительство внешних инженерных сетей и
встроенной котельной общежития на 90
квартир в городе Астане                    61387
Завершение строительства Казахской
национальной академии музыки в
городе Астане                              40899
-------------------------------------------------------------------
Всего                                  256296141
-------------------------------------------------------------------
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 мая 2005 года N 484
ПРИЛОЖЕНИЕ 7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 декабря 2004 года N 1289
Распределение сумм целевых текущих трансфертов
областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на
компенсацию повышения тарифа абонентской платы
за телефон социально защищаемым гражданам,
являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
---------------------------------------------------------------------
N  !                  Наименование                 !    Сумма,
п/п!                                               !  тыс.тенге
---------------------------------------------------------------------
Всего                                           70963
1   Акмолинская область                                   1111

2  Ақтөбе облысы                                  2482
3. Алматы облысы                                   805
4. Атырау облысы                                   259
5. Шығыс Қазақстан облысы                        32211
6. Жамбыл облысы                                  4305
7. Батыс Қазақстан облысы                         4892
8. Қарағанды облысы                                819
9. Қостанай облысы                                5275
10. Қызылорда облысы                              2377
11. Маңғыстау облысы                               231
12. Павлодар облысы                               4299
13. Солтүстік Қазақстан облысы                    1977
14. Оңтүстік Қазақстан облысы                      326
15. Алматы қаласы                                 8894
16. Астана қаласы                                  700

2   Актюбинская область                                   2482
3   Алматинская область                                    805
4   Атырауская область                                     259
5   Восточно-Казахстанская область                       32211
6   Жамбылская область                                    4305
7   Западно-Казахстанская область                         4892
8   Карагандинская область                                 819
9   Костанайская область                                  5275
10  Кызылординская область                                2377
11  Мангистауская область                                  231
12  Павлодарская область                                  4299
13  Северо-Казахстанская область                          1977
14  Южно-Казахстанская область                             326
15  город Алматы                                          8894
16  город Астана                                           700
-------------------------------------------------------------------