Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993 және 2004 жылғы 29 қазандағы N 1130 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 27 мамырдағы N 522 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсін:
1) "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 11 қыркүйектегi N 993  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 29, 327-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi туралы ережеде:
11-тармақтың 32) тармақшасы алынып тасталсын;
2) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1003 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1003 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 и от 29 октября 2004 года N 1130
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2005 года N 522
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан,
2002 г., N 29, ст. 327):
в Положении о Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 32) пункта 11 исключить;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1003.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1003.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан