Р.Ж.Мұқашев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 мамырдағы N 531 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Рахмет Желдібайұлы Мұқашев Қазақстан Республикасының Әділет бірінші вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Мукашеве Р.Ж.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2005 года N 531
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
назначить Мукашева Рахмета Желдыбаевича первым вице-министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан