"ЖҚТБ ауруының алдын алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 маусымдағы N 545 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 27 қыркүйектегі N 988  қаулысымен енгізілген "ЖҚТБ ауруының алдын алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О профилактике заболевания СПИД"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2005 года N 545
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
отозвать из Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О профилактике заболевания СПИД", внесенный  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2003 года N 988.
Премьер-Министр
Республики Казахстан