2005 жылғы республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне бiлiм беруге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 551 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берілiп отырған:
1) 2005 жылғы республикалық бюджеттен білiм беруге берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi облыстық бюджеттердiң, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнiң пайдалану ережесi;
2) 2005 жылға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергiлiктi атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негiзiнде кәсіптік орта оқу орындарында оқитын студенттердiң стипендиялары мөлшерiн ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу;
3) 2005 жылға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергiлiктi атқарушы органдардың мемлекеттiк тапсырысы негiзiнде кәсіптiк орта оқу орындарында оқып жатқандар үшiн жол жүруге өтемақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердiң сомасын бөлу бекiтілсiн.
2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi бюджет қаражатының мақсатты пайдаланылуын және заңнамада белгiленген тәртiппен есеп берудi қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 551 қаулысымен
бекітілген
2005 жылғы республикалық бюджеттен білім беруге берiлетін
ағымдағы нысаналы трансферттерді облыстық бюджеттердiң, Астана
және Алматы қалалары бюджеттерінің пайдалану
epeжeci
1. Осы Ереже "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес әзiрлендi және республикалық бюджет қаражаты есебiнен бөлiнетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi облыстық бюджеттердiң, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнің мынадай республикалық бюджеттiк бағдарламалар бойынша пайдалану тәртiбiн анықтайды:
013 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергілiктi атқарушы органдардың мемлекеттiк тапсырысы негiзiнде кәсіптік орта оқу орындарында оқитын студенттердің стипендиялары мөлшерiн ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
016 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергіліктi атқарушы органдардың мемлекеттiк тапсырысы негiзiнде кәсіптік орта оқу орындарында оқитын студенттердің стипендиялары мөлшерiн ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
021 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергiлiктi атқарушы органдардың мемлекеттiк тапсырысы негiзiнде кәсіптік орта оқу орындарында оқып жатқандар үшiн жол жүруге өтемақы төлеуге берiлетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
030 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергiлiктi атқарушы органдардың мемлекеттiк тапсырысы негiзiнде кәсіптiк орта оқу орындарында оқып жатқандар үшiн жол жүруге өтемақы төлеуге берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттер".

О целевых текущих трансфертах из республиканского бюджета 2005 года областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на образование
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2005 года N 551
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1)  Правила  использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2005 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на образование;
2)  распределение  сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на 2005 год на увеличение размера стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов;
3)  распределение  сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на 2005 год на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов.
2. Акимам областей, городов Астаны и Алматы обеспечить целевое использование бюджетных cредств и представление отчетности в установленном законодательством порядке.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 июня 2005 года N 551
Правила
использования целевых текущих трансфертов из республиканского
бюджета 2005 года областными бюджетами, бюджетами городов
Астаны и Алматы на образование
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 16 мая 2005 года "О республиканском бюджете на 2005 год" и определяют порядок использования целевых текущих трансфертов областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы, выделяемых за счет средств республиканского бюджета по следующим республиканским бюджетным программам:
013 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов";
016 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение размера стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов";
021 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов";
030 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов".

2. Қазақстан Республикасы Білiм және ғылым министрлiгi, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi осы Ереженiң 1-тармағында көрсетiлген ағымдағы нысаналы трансферттердi заңнамада белгiленген тәртіппен жергiлiктi атқарушы органдарға аударады.
3. Жергiлiктi атқарушы органдар осы Ереженің 1-тармағында көрсетiлген ағымдағы нысаналы трансферттердi заңнамаға сәйкес пайдалануды ұйымдастырады.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 551 қаулысымен
бекітілген
2005 жылға облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы
қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың
мемлекеттік тапсырысы негізінде кәсіптік орта оқу
орындарында оқитын студенттердің стипендиялары мөлшерін
ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің
сомасын бөлу
Р/с
N
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
оның ішінде
Қазақстан Республи-
касы
Бiлiм және
ғылым министрлiгi
Қазақстан Республи-
касы
Денсаулық
министр-
лігі
1
2
3
4
5
Барлығы

2. Министерство образования и науки Республики Казахстан, Министерство здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке перечисляют местным исполнительным органам целевые текущие трансферты, указанные в пункте 1 настоящих Правил.
3. Местные исполнительные органы организуют использование целевых текущих трансфертов, указанных в пункте 1 настоящих Правил, в соответствии с законодательством.
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 июня 2005 года N 551
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на 2005 год на увеличение
размера стипендий студентам, обучающимся в средних профессиональных
учебных заведениях на основании государственного заказа
местных исполнительных органов
N
п/п
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Всего
в том числе
Министерство образования и науки Республики Казахстан
Министерствоздраво-
охранения Республики Казахстан
1
2
3
4
5
Всего