Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 552 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
1) "Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне мемлекеттiк меншiктiң түрлерi және ұйымдарға қатысудың мемлекеттiк үлестерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен үлестерi республикалық меншiкке жатқызылған акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серiктестіктердің тiзбесiнде:
"Алматы қаласы" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 85-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"85 АЛА-002681 "Заң" медиа-корпорациясы" ЖШC";
2) "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттiк пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегi құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659  қаулысында :
иелік ету және пайдалану құқығы салалық министрлiктерге және өзге де мемлекеттік органдарға берiлетiн республикалық меншiк ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттiк пакеттерiнiң және қатысудың мемлекеттiк үлестерiнің тiзбесiнде:
"Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiне" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 218-2-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"218-2          "Заң" медиа-корпорациясы" ЖШС";
"Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты" деген бөлiмде реттiк нөмiрi 269-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"269            "Заң" медиа-корпорациясы" ЖШС";
3) "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлігінiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1120  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 41, 532-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнің қарамағындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
реттік нөмiрi 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Заң" медиа-корпорациясы" жауапкершілігі шектеулi серiктестiгі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2005 года N 552
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли которых отнесены к республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "г. Алматы" строку, порядковый номер 85, изложить в следующей редакции:
"85 АЛА-002681 ТОО "Медиа-корпорация "Заң";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам:
в разделе "Министерству юстиции Республики Казахстан" строку, порядковый номер 218-2, изложить в следующей редакции:
"218-2      ТОО "Медиа-корпорация "Заң";
в разделе "Верховному Суду Республики Казахстан" строку, порядковый номер 269, изложить в следующей редакции:
"269        ТОО "Медиа-корпорация "Заң";
3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 41, ст. 532):
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"Товарищество с ограниченной ответственностью "Медиа-корпорация "Заң".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан