Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 маусымдағы N 565 Қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Хьюлетт-Паккард" Интернешнл Трейд БиВи" компаниясы Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң жедел басқару орталықтарын құру, оларды бiрыңғай жедел-басқару кешенiне бiрiктiру жөнiндегi сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар тауарларды, жұмыстар мен қызметтердi берушi болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi заңнамада белгіленген тәртiппен:
осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген заңды тұлғамен 2005 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражат шегiнде 1467915000 (бip миллиард төрт жүз алпыс жетi миллион тоғыз жүз он бес мың) теңге сомасына тауарларды, жұмыстар мен қызметтердi мемлекеттiк сатып алу туралы шарт жасасуды;
осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын ақшаны оңтайлы әрi тиiмдi жұмсау қағидатының сақталуын;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2005 года N 565
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21  Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить компанию "Хьюлетт-Паккард Интернешнл Трейд БиВи" поставщиком товаров, работ и услуг по созданию центров оперативного управления, интеграции их в единый оперативно-управляющий комплекс Министерства внутренних дел Республики Казахстан, закупка которых имеет важное стратегическое значение.
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках товаров, работ и услуг с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления, на сумму 1467915000 (один миллиард четыреста шестьдесят семь миллионов девятьсот пятнадцать тысяч) тенге в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2005 год;
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, используемых в соответствии с настоящим постановлением;
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан