Э.А. Қонаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 маусымдағы N 569 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Эльдар Асқарбекұлы Қонаев Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Кунаеве Э.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2005 года N 569
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Кунаева Эльдара Аскаровича заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике.
Премьер-Министр
Республики Казахстан