М.А. Айсина туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 маусымдағы N 570 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Майра Арапқызы Айсина Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Айсиной М.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2005 года N 570
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Айсину Майру Араповну вице-министром образования и науки Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан