Қытай Халық Республикасы Қорғаныс министрлігінiң Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігіне өтеусiз әскери көмек көрсетуi туралы атқару хаттамасына қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 маусымдағы N 584 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қытай Халық Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігіне өтеусiз әскери көмек көрсетуi туралы атқару хаттамасына қол қоюға келiсiм берiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қытай Халық Республикасы Қорғаныс министрлігінiң
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігіне
өтеусiз әскери көмек көрсетуi туралы атқару
хаттамасы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi (бұдан әрi - қазақстан Тарабы) мен Қытай Халық Республикасының Қорғаныс министрлiгi (бұдан әрi - қытай Тарабы), екi мемлекет және олардың қарулы күштерi арасындағы достық қарым-қатынасты одан әрi дамыту мақсатында төмендегiлер туралы келiстi.
1-бап
Қытай Тарабы 8 000 000 (сегiз миллион) қытай юаньы сомасына өтеусiз әскери көмек көрсетедi. Ұсынылатын мүлiктiң атауы мен көлемi осы Атқару хаттамасының ажырамас бөлiгі болып табылатын қосымшада көрсетiлген.
2-бап
Қытай Тарабы осы Атқару хаттамасына қосымшада көрсетiлген мүлiктi тараптар белгiлеген өкiлдер оны тиiсті қабылдау мен тапсыруды жүргiзетiн Алашанькоу шекаралық пунктiне жеткiзуге жауапты болады. Бұл ретте шекаралық пунктке дейiнгі көлiктiк шығыстарды қытай Тарабы төлейдi.
Қазақстан Тарабы Қазақстан Республикасының аумағы бойынша тасымалдау жөнiндегі, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес кедендiк төлемдер мен салықтарды төлеу жөнiндегi шығыстарды өз мойнына алады.
3-бап
Осы Атқару хаттамасы оған қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi және осы Атқару хаттамасының ережелерiн iске асырған сәттен бастап өз қолданысын тоқтатады.
2004 жылғы "___" _______ _________ қаласында әрқайсысы қазақ, қытай, орыс тiлдерiнде екi түпнұсқа данада жасалды, әрi барлық мәтiндердiң күшi бiрдей.
Қазақстан Республикасы              Қытай Халық Республикасы
Қорғаныс министрлігі үшін           Қорғаныс министрлiгi үшін
Қытай Халық Республикасы
Қорғаныс министрлiгінiң
Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігіне
өтеусiз әскери көмек
көрсетуi туралы атқару
хаттамасына
қосымша
Қытай Халық Республикасының Қорғаныс министрлігі
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiне
өтеусiз әскери көмек ретiнде беретiн мүлiктiң
тiзбесi
Р/с
N
Мүлiктiң атауы
Өлшем бiрлігі
Саны
1.
Джип модельдi "Тойота" автомобилi FZJ100L-GNMNKC
дана
2
2.

О подписании Исполнительного протокола об оказании Министерством обороны Китайской Народной Республики безвозмездной военной помощи Министерству обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2005 года N 584
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с подписанием Исполнительного протокола об оказании Министерством обороны Китайской Народной Республики безвозмездной военной помощи Министерству обороны Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Исполнительный протокол об оказании
Министерством обороны Китайской Народной Республики
безвозмездной военной помощи Министерству обороны
Республики Казахстан
Министерство обороны Республики Казахстан (далее - казахстанская Сторона) и Министерство обороны Китайской Народной Республики (далее - китайская Сторона), в целях дальнейшего развития дружественных отношений между двумя государствами и их вооруженными силами согласились о нижеследующем.
Статья 1
Китайская Сторона предоставляет безвозмездную военную помощь на сумму 8 000 000 (восемь миллионов) китайских юаней. Наименования и объемы предоставляемого имущества указаны в приложении, которое является неотъемлемой частью настоящего Исполнительного протокола.
Статья 2
Китайская Сторона несет ответственность за доставку имущества, указанного в приложении к настоящему Исполнительному протоколу, в приграничный пункт Алашанькоу, где назначенные сторонами представители произведут его надлежащий прием и передачу. При этом транспортные расходы до пограничного пункта оплачиваются китайской Стороной.
Казахстанская Сторона берет на себя расходы по транспортировке по территории Республики Казахстан, а также по уплате таможенных платежей и налогов в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Статья 3
Настоящий Исполнительный протокол вступает в силу со дня его подписания и прекращает свое действие с момента реализации положений настоящего Исполнительного протокола.
Совершен в городе _____________ "__" ______ 200_ года в двух подлинных экземплярах, каждый на казахском, китайском, русском языках, причем все тексты имеют одинаковую силу.
За Министерство обороны           За Министерство обороны
Республики Казахстан         Китайской Народной Республики
Приложение
к Исполнительному протоколу
об оказании Министерством обороны
Китайской Народной Республики
безвозмездной военной помощи
Министерству обороны
Республики Казахстан
Перечень имущества, предоставляемого Министерством
обороны Китайской Народной Республики в качестве
безвозмездной военной помощи Министерству обороны
Республики Казахстан
N
п/п
Наименование имущества
Ед.изм.
Кол.
1.
Автомобиль "Тойота" модель Джип FZJ100L-GNMNKC
шт.
2
2.