Б.С. Камалиев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 маусымдағы N 588 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Берік Сайлауұлы Камалиев Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көлік инфрақұрылымын дамыту комитетінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Камалиеве Б.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2005 года N 588
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назназчить Камалиева Берика Сайлауовича председателем Комитета развития транспортной инфраструктуры Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан