Қазақстан Республикасы Парламентiнiң 10 жылдығын мерекелеудi дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 маусымдағы N 589 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң 10 жылдығын мерекелеудi дайындау және өткiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес құрамда Қазақстан Республикасы Парламентiнiң 10 жылдығын (бұдан әрi - Парламенттiң 10 жылдығы) мерекелеудi дайындау және өткiзу жөнiндегi комиссия құрылсын.
2. Қоса берілiп отырған Парламенттiң 10 жылдығын мерекелеу iс-шараларының жоспары бекiтілсiн.
3. 2005 жылы iс-шараларды қаржыландыру 2005 жылға арналған республикалық бюджетте көзделетiн қаражат шегiнде тиiстi бюджеттiк бағдарламалар және кiшi бағдарламалар шеңберiнде жүзеге асырылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметінiң
2005 жылғы 13 маусымдағы
N 589 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң 10 жылдығын
мерекелеудi дайындау және өткiзу жөнiндегi
комиссияның құрамы
Мұхамеджанов              - Қазақстан Республикасының Парламентi
Орал Байғонысұлы            Мәжiлiсiнiң Төрағасы (келiсiм бойынша),
төраға
Бәйгелдi                  - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Өмiрбек                     Сенаты Төрағасының орынбасары (келiсiм
бойынша), төрағаның орынбасары
Дьяченко                  - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Сергей Александрович        Мәжiлiсi Төрағасының орынбасары
(келiсiм бойынша), төрағаның орынбасары
Әйтiмова                  - Қазақстан Республикасының
Бiрғаным Сарықызы           Бiлiм және ғылым министрi
Балиева                   - Қазақстан Республикасының
Зағипа Яхияқызы             Әдiлет министрi
Дунаев                    - Қазақстан Республикасының
Арман Ғалиасқарұлы          Қаржы министрi
Келiмбетов                - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы             Экономика және бюджеттiк жоспарлау
министрi
Қосыбаев                  - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Есетжан Мұратұлы            ақпарат және спорт министрi
Сәйденов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
Әнуар Ғалимоллаұлы          Төрағасы (келiсiм бойынша)
Жалыбин                   - Қазақстан Республикасының Парламентi
Сергей Михайлович           Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Сұлтанов                  - Қазақстан Республикасының Парламентi
Қуаныш Сұлтанұлы            Сенатының депутаты (келiсiм бойынша)
Әбдiрайымов               - Қазақстан Республикасы Президентiнiң
Бақытжан Жарылқасымұлы      Қазақстан Республикасының
Парламентiндегi өкiлдiгiнiң басшысы
(келiсiм бойынша)
Алпысбеков                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Қуаныш Махмұтұлы            Министрiнiң Кеңсесi Басшысының
орынбасары - Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң Қазақстан Республикасы
Парламентiнiң Мәжiлiсiндегi өкілi
Жақыпов                   - Қазақстан Республикасы Премьер-
Қабиболла Қабенұлы          Министрiнiң Кеңсесi Басшысының
орынбасары - Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң Қазақстан Республикасы
Парламентiнiң Сенатындағы өкiлi
Рахымжанов                - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Нұрлан Төлеуғазыұлы         Мәжiлiсi Аппаратының басшысы (келiсiм
бойынша)
Өтембаев                  - Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Ержан Әбілхайырұлы          Сенаты Аппаратының басшысы (келiсiм
бойынша)
Тоғаев                    - Қазақстан Республикасының Парламентi
Әдiл Құдайбергенұлы         Шаруашылық басқармасының бастығы
(келiсiм бойынша)
Шөкеев                    - Астана қаласының әкiмi
Өмiрзақ Естайұлы
Шәкiров                   - Қазақстан Республикасының
Асқар Оразалыұлы            Сыртқы iстер министрінің
орынбасары
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2005.08.24. N  868 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Yкiметінiң
2005 жылғы 13 маусымдағы
N 589 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң 10 жылдығын
мерекелеу iс-шараларының жоспары
P/c
N
Іс-шара
Орындау мерзiмi
Орында-
луына жауаптылар
Аяқталу нысаны
1
2
3
4
5
1
Астана қаласында Қазақстан Республикасы Парламентiнiң үш шақырылымы және Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесi депутаттарының, Үкiметi мүшелерiнiң, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшілiгi мен мемлекеттiк органдар басшыларының, қазақстандық қоғам өкiлдерiнiң қатысуымен салтанатты жиналыс, мерекелiк мерейтойлық концерт өткiзудi қамтамасыз ету
2006 жылғы қаңтар
Қазақстан Республи-
касының
Парламентi (келiсiм бойынша), MACM
Қазақстан Республи-
касы
Парламен-
тiнiң Мәжiлiсi Бюросының және Сенаты Бюросының қаулылары, министрдiң бұйрығы
2
"Қазақстан Республикасының Парламентiне 10 жыл" мерейтойлық медалiн тағайындауды ұйымдастыру
2005 жылғы желтоқсан
Қазақстан Республи-
касы Президен-
тiнің Әкiмшiлігі (келiсiм бойынша)
Қазақстан Республи-
касы Президен-
тінiң Жарлығы
Елдiң мемлекет және қоғам қайраткерлерiн "Қазақстан
Республикасының Парламентiне 10 жыл" мерейтойлық медалiмен марапаттауды ұйымдастыру
2006 жылғы
қаңтар
Қазақстан Республи-
касы
Президен-
тiнiң Әкiмшiлiгi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Парламентi (келiсiм бойынша), ҰБ (келiсiм бойынша)
Салтанатты марапаттау
рәсімі
4
Маркалар мен өңiрлiк белгiлердiң мерейтойлық сериясын жаппай шығаруды ұйымдастыру
2005 жылғы
желтоқсан
ҰБ (келiсiм бойынша), АБА
Маркалар-
ды, өңiрлiк белгілердi шығару
5
Бұқаралық ақпарат құралдарында мерейтойға арналған iс-шараларды кеңiнен жария етудi
қамтамасыз ету
2005 жылғы маусым - 2006 жылғы қаңтар
МАСМ
Мемлекет-
тiк тапсырысты орындайтын БАҚ-та ақпараттық материал-
дарды шығару
6
Егемендi Қазақстанның қоғамдық саяси, әлеуметтiк экономикалық және ғылыми-білiм беру саласындағы оң өзгерiстердi көрсететiн ғылыми, публицистикалық, әдеби кiтаптар мен брошюралардың сериясын дайындауды және шығаруды қамтамасыз ету
2005 жылғы маусым - 2006 жылғы қаңтар
МАСМ, БҒМ
Кiтаптар мен брошю-
раларды басып шығару
7
Мерейтойға арналған iс-шараларға дайындық және
оны өткiзу барысын ақпараттық жария ету жөнiндегi медиа-жоспар әзiрлеу және iске асыру
2005 жылғы
маусым - 2006 жылғы қаңтар
МАСМ
Ақпараттық
материал-
дарды және
телехабар-
ларды шығару
Қолданылатын қысқартулар:
МАСМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт
министрлiгi
БҒМ - Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi
ҰБ - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
АБА - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс
агенттiгi

О подготовке и проведении празднования 10-летия Парламента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2005 года N 589
В целях подготовки и проведения празднования 10-летия Парламента Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать Комиссию по подготовке и проведению празднования 10-летия Парламента Республики Казахстан (далее - 10-летие Парламента) в составе согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый План мероприятий празднования 10-летия Парламента.
3. Финансирование мероприятий в 2005 году осуществлять в пределах средств, предусматриваемых в республиканском бюджете на 2005 год в рамках соответствующих бюджетных программ и подпрограмм.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
13 июня 2005 года N 589 <*>
Сноска. В приложение внесены изменения - постановлением Правительства РК от 24 августа 2005 года N 868 .
Состав Комиссии по подготовке и проведению
празднования 10-летия Парламента Республики Казахстан
Мухамеджанов             - Председатель Мажилиса Парламента Республики
Урал Байгунсович           Казахстан (по согласованию), председатель
Байгелди                 - заместитель Председателя Сената Парламента
Омирбек                    Республики Казахстан (по согласованию),
заместитель председателя
Дьяченко                 - заместитель Председателя Мажилиса Парламента
Сергей Александрович       Республики Казахстан (по согласованию),
заместитель председателя
Айтимова                 - Министр образования и науки Республики
Бырганым Сариевна          Казахстан
Балиева                  - Министр юстиции Республики Казахстан
Загипа Яхяновна
Дунаев                   - Министр финансов Республики Казахстан
Арман Галиаскарович
Келимбетов               - Министр экономики и бюджетного планирования
Кайрат Нематович           Республики Казахстан
Косубаев                 - Министр культуры, информации и спорта
Есетжан Муратович          Республики Казахстан
Сайденов                 - Председатель Национального Банка Республики
Анвар Галимуллаевич        Казахстан (по согласованию)
Жалыбин                  - депутат Мажилиса Парламента Республики
Сергей Михайлович          Казахстан (по согласованию)
Султанов                 - депутат Сената Парламента Республики
Куаныш Султанович          Казахстан (по согласованию)
Абдраимов                - руководитель Представительства Президента
Бахытжан Жарылкасымович    Республики Казахстан в Парламенте Республики
Казахстан (по согласованию)
Алпысбеков               - заместитель Руководителя Канцелярии
Куаныш Махмутович          Премьер-Министра Республики Казахстан
- представитель Правительства Республики
Казахстан в Мажилисе Парламента Республики
Казахстан
Джакупов                 - заместитель Руководителя Канцелярии
Кабибулла Кабенович        Премьер-Министра Республики Казахстан
- представитель Правительства Республики
Казахстан в Сенате Парламента Республики
Казахстан
Рахимжанов               - руководитель Аппарата Мажилиса Парламента
Нурлан Тулеугазинович      Республики Казахстан (по согласованию)
Утембаев                 - руководитель Аппарата Сената Парламента
Ержан Абулхаирович         Республики Казахстан (по согласованию)
Тогаев                   - начальник Хозяйственного управления
Адиль Кудайбергенович      Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Шукеев                   - аким города Астаны
Умирзак Естаевич
Шакиров                  - заместитель Министра
Аскар Оразалиевич          иностранных дел
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
13 июня 2005 года№N 589
План мероприятий празднования 10-летия
Парламента Республики Казахстан
N
п/п
Мероприятие
Сроки
исполне-
ния
Ответствен-
ные за
исполнение
Форма
завершения
1
2
3
4
5
1
Обеспечить прове-
дение в городе
Астане торжест-
венного собрания
с участием депу-
татов Парламента
Республики Казах-
стан трех созывов
и Верховного Со-
вета, членов Пра-
вительства Рес-
публики Казах-
стан, руководите-
лей Администрации
Президента Рес-
публики Казахстан
и государственных
органов, предста-
вителей казах-
станской общест-
венности, празд-
ничного юбилей-
ного концерта
Январь
2006
года
Парламент
Республики
Казахстан
(по согласо-
ванию),
МКИС
Постановления
Бюро Мажилиса
и Бюро Сената
Парламента
Республики
Казахстан,
приказ
министра
2
Организовать уч-
реждение юбилей-
ной медали "10
лет Парламенту
Республики Казах-
стан"
Декабрь
2005
года
Администра-
ция Президента
Республики
Казахстан
(по согласо-
ванию)
Указ
Президента
Республики
Казахстан
3
Организовать наг-
раждение юбилей-
ной медалью "10
лет Парламенту
Республики Казах-
стан" государст-
венных и общест-
венных деятелей
страны
Январь
2006
года
Администра-
ция
Президента
Республики
Казахстан
(по согласо-
ванию), Пар-
ламент Рес-
публики Казахстан
(по согласо-
ванию), НБ
(по согласо-
ванию)
Торжественная
церемония
награждения
4
Организовать мас-
совый выпуск юби-
лейной серии ма-
рок и значков
Декабрь
2005 года
НБ(по согла-
сованию),
АИС
Выпуск марок,
значков
5
Обеспечить широ-
кое освещение в
средствах массо-
вой информации
мероприятий, пос-
вященных юбилею
Июнь 2005
- январь
2006 годов
МКИС
Выпуск
информационных
материалов в
СМИ, выполняю-
щих государст-
венный заказ
6
Обеспечить подго-
товку и издание
серии научных,
публицистических,
художественных
книг и брошюр,
отражающих пози-
тивные перемены в
общественно-поли-
тической, социа-
льно-экономичес-
кой и научно-об-
разовательной
сфере суверенного
Казахстана
Июнь 2005
- январь
2006 годов
МКИС, МОН
Издание книг
и брошюр
7
Разработать и реализовать ме-
диа-план по ин-
формационному ос-
вещению хода под-
готовки и прове-
дения мероприя-
тий, посвященных
юбилею
Июнь 2005
- январь
2006 годов
МКИС
Выпуск
информационных
материлов и
телепередач
Применяемые сокращения:
МКИС - Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан
МОН  - Министерство образования и науки Республики Казахстан
НБ   - Национальный Банк Республики Казахстан
АИС  - Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи