Д.С. Оразалинов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы N 608 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Берген өтінішіне сәйкес Дулат Сұлтанұлы Оразалинов Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об Оразалинове Д.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года N 608
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
осовободить Оразалинова Дулата Султановича от должности заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи согласно поданному заявлению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан