Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 18 ақпандағы N 189 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 маусымдағы N 626 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының көрме-жәрмеңке қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 18 ақпандағы N 189  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 8, 106-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2004 года N 189
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2005 года N 626
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2004 года N 189 "О создании Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам выставочно-ярмарочной деятельности" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 8,
ст. 106).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан