Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1452 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 661 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 8 желтоқсандағы N 1289  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстауға берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттер сомасын облыстық бюджеттерге бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 31 желтоқсандағы N 1452  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 51, 677-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген 2005 жылы жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстауға берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттер сомасын облыстық бюджеттерге бөлу осы қаулыға қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 30 маусымдағы
N 661 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2004 жылғы 31 желтоқсандағы
N 1452 қаулысымен
бекiтiлген
2005 жылы жаңадан iске қосылатын денсаулық
сақтау объектiлерiн ұстауға облыстық бюджеттерге
берiлетiн нысаналы ағымдағы трансферттер
сомасын бөлу
Атауы Сомасы, мың теңге
Барлығы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1452
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 661
В соответствии с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2004 года N 1289 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год"»Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года N 1452 "О распределении сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на содержание вновь вводимых объектов здравоохранения" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 51, ст. 677) следующее изменение:
распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на содержание вновь вводимых в 2005 году объектов здравоохранения, утвержденное указанным постановлением, изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 2005 года N 661
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2004 года N 1452
Распределение сумм
целевых текущих трансфертов областным бюджетам на содержание
вновь вводимых в 2005 году объектов здравоохранения
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Всего