Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 мамырдағы N 424 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 маусымдағы N 663 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыстар бойынша шарттардың орындалу мерзiмiн ұзарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 мамырдағы N 424  қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы 85-тармақпен толықтырылсын:
"85. Қызылорда облыстық энергетикалық инфрақұрылым және минералдық ресурстар басқармасы мен "Сыр Қуаты" акционерлік қоғамы арасында жасалған 2004 жылғы 20 ақпандағы N 4/1-04 шарт".
2. Осы қаулы 2005 жылғы 10 наурыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2005 года N 424
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2005 года N 663
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2005 года N 424 "О продлении сроков исполнения договоров по расходам" следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить пунктом 85 следующего содержания:
"85. Договор N 4/1-04 от 20 февраля 2004 года, заключенный между Кызылординским областным управлением энергетической инфраструктуры и минеральных ресурсов и акционерным обществом "Сыр Куаты".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 10 марта 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан