Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 ақпандағы N 118 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 шілдедегі N 682 Қаулысы
Ақша қаражатын тиімді пайдалану мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 ақпандағы N 118  қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
2-тармақта "ұйымдастыруды" деген сөзден кейін ", сондай-ақ оларды сатуды, оның ішінде лизингке сатуды" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2005 года N 118
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2005 года N 682
В целях эффективного использования денежных средств Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2005 года N 118 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее дополнение:
в пункте 2 после слов "в городе Кокшетау" дополнить словами ", а также их реализацию, в том числе в лизинг,".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан