Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 маусымдағы N 731 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 7 шілдедегі N 707 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1339 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.12.28.  N 1339  (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Әлеуметтiк қамсыздандыру жөнiндегi жәрдемақыларды жұмыс берушілердiң қаражаты есебiнен тағайындаудың және төлеудiң тәртібi туралы" Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 11 маусымдағы N 731  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 27, 249-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Әлеуметтiк қамсыздандыру жөнiндегi жәрдемақыларды жұмыс берушілердiң қаражаты есебiнен тағайындаудың және төлеудiң тәртiбi туралы Нұсқаулықта:
кiрiспедегi "1999 жылдың 18 сәуiрiнен бастап" деген сөздер алынып тасталсын;
22-тармақтағы "бiр жарым жасқа" деген сөздер "үш жасқа" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 1999 года N 731
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2005 года N 707. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28 декабря 2007 года N 1339.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2005 года N 707 утратило силу постановлением Правительства РК от 28 декабря 2007 года  N 1339  (вводится в действие с 1 января 2008 года и подлежит официальному опубликованию).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 июня 1999 года N 731 "Об утверждении Инструкции "О порядке назначения и выплаты пособий по социальному обеспечению за счет средств работодателя" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 27, ст. 249) следующие изменения:
в Инструкции о порядке назначения и выплаты пособий по социальному обеспечению за счет средств работодателя, утвержденной указанным постановлением:
в преамбуле слова ", с 18 апреля 1999 года" исключить;
в пункте 22 слова "полутора лет" заменить словами "трех лет".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан