Д.Р. Қосдәулетов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 шілдедегі N 714 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Дулат Рашитұлы Қосдәулетов Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Куставлетове Д.Р.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2005 года N 714
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Куставлетова Дулата Рашитовича вице-министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан