Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарының жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 14 шілдедегі N 728 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінiң Әскери-техникалық мектебi" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсiпорны оған Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгінiң "Орталық Армия үйi" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Отдельные вопросы республиканских государственных предприятий Министерства обороны Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2005 года N 728
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать Республиканское государственное казенное предприятие "Военно-техническая школа Министерства обороны Республики Казахстан" путем присоединения к нему Республиканского государственного казенного предприятия "Центральный дом Армии" Министерства обороны Республики Казахстан.
2. Министерству обороны Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан