С.Н. Магда туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі N 752 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Сергей Николаевич Магда Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Магде С.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года N 752
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Магду Сергея Николаевича вице-министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан