Деректерi пайдалы қазбалардың алынатын қорларының құнын есептеу үшін қолданылатын ақпарат көздерiнiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 шілдедегі N 762 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да мiндетті төлемдер туралы (Салық кодексi)" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексi  292-бабының  2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Деректерi пайдалы қазбалардың алынатын қорларының құнын есептеу үшiн қолданылатын ақпарат көздерiнiң тiзбесi бекiтілсiн.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 21 шілдедегі
N 762 қаулысымен
бекiтiлген
Деректері пайдалы қазбалардың алынатын қорларының
құнын есептеу үшiн қолданылатын ақпарат көздерiнiң
тiзбесi
1. "McGraw-Hill Companies Ink" компаниясының "Platt`s Grude Oil Market wire" анықтамалығы.
2. "Metal Bulletin Journals Limited" баспасының "Metal Bulletin" журналы.
3. "Metal-pages Limited" баспасының "Metal-pages" журналы.

Об утверждении перечня источников информации, данные которых применяются для расчета стоимости извлекаемых запасов полезных ископаемых
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2005 года N 762. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 292 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень источников информации, данные которых применяются для расчета стоимости извлекаемых запасов полезных ископаемых.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 июля 2005 года N№762
Перечень
источников информации, данные которых применяются
для расчета стоимости извлекаемых запасов
полезных ископаемых
1. Справочник "Platt's Crude Oil Market wire" компании "McGraw-Hill Companies Ink".
2. Журнал "Metal Bulletin" издательства "Metal Bulletin Journals Limited".
3. Журнал "Metal-pages" издательства "Metal-pages Limited".