Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 7 тамыздағы N 1210 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 шілдедегі N 766 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 тамыздағы № 526 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.08.2017 № 526 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының ЮНЕСКО iстерi жөнiндегі ұлттық комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 7 тамыздағы N 1210 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 34, 413-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының ЮНЕСКО iстерi жөнiндегі ұлттық комиссиясының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Шәкiров - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Асқар Оразалыұлы министрiнiң орынбасары, төрағаның
орынбасары
Қосыбаев - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Есетжан Мұратұлы ақпарат және спорт министрi
Әйтімова - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Бiрғаным Сарықызы ғылым министрi
Жұрынов - "Қазақстан Республикасының Ұлттық ғылым
Мұрат Жұрынұлы академиясы" республикалық қоғамдық
бiрлестігінiң президентi (келiсiм
бойынша)
Әбдiманапов - "Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық
Сәрсенғали Әбдiғалиұлы университетi" республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсiпорнының ректоры
Абайдiлдин - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Талғатбек Жәмшитұлы ортаны қорғау вице-министрi;
мына:
"Тасмағамбетов - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
Иманғали Нұрғалиұлы хатшысы, төраға (келiсiм бойынша)"
"Қасейiнов - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Дүйсен Қорабайұлы министрi"
"Аманшаев - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ермек Әмiрханұлы вице-министрi"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Тасмағамбетов - Алматы қаласының әкiмi, төраға"
Иманғали Нұрғалиұлы
"Қасейiнов - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Дүйсен Қорабайұлы министрлiгiнiң Ерекше тапсырмалар
жөнiндегi елшiсi, бас хатшы"
"Аманшаев - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Ермек Әмiрханұлы ақпарат және спорт вице-министрi";
көрсетiлген комиссияның құрамынан: Әбусейiтов Қайрат Қуатұлы, Хұсайынова Априза Хұсайынқызы, Мәмбетов Әзiрбайжан Мәдиұлы, Құлекеев Жақсыбек Әбдiрахметұлы, Абдрахманов Сауытбек Абдрахманұлы, Ысқақов Нұрлан Әбдiлдаұлы, Жалғасбаев Нұрлан Әдiлұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2000 года N 1210
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2005 года N 766. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2017 года № 526
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.08.2017 № 526.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 августа 2000 года N 1210 "О Национальной комиссии Республики Казахстан по делам ЮНЕСКО" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 34, ст. 413) следующие изменения и дополнения:
ввести в состав Национальной комиссии Республики Казахстан по делам ЮНЕСКО, утвержденный указанным постановлением:
Шакирова - заместителя Министра иностранных дел
Аскара Оразалиевича Республики Казахстан, заместителем
председателя
Косубаева - Министра культуры, информации и
Есетжана Муратовича спорта Республики Казахстан
Айтимову - Министра образования и науки
Бырганым Сариевну Республики Казахстан
Журинова - президента Республиканского
Мурата Журиновича общественного объединения
"Национальная академия наук
Республики Казахстан"
(по согласованию)
Абдыманапова - ректора республиканского
Сарсенгали Абдыгалиевича государственного казенного
предприятия "Евразийский
национальный университет
им. Л.Н. Гумилева"
Абайдильдина - вице-министра охраны окружающей
Талгатбека Жамшитовича среды Республики Казахстан;
строки:
"Тасмагамбетов - Государственный секретарь
Имангали Нургалиевич Республики Казахстан, председатель
(по согласованию)"
"Касеинов - Министр культуры Республики
Дюсен Курабаевич Казахстан"
"Аманшаев - вице-министр культуры Республики
Ермек Амирханович Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Тасмагамбетов - аким города Алматы, председатель"
Имангали Нургалиевич
"Касеинов - посол по особым поручениям
Дюсен Курабаевич Министерства иностранных дел
Республики Казахстан,
генеральный секретарь"
"Аманшаев - вице-министр культуры, информации
Ермек Амирханович и спорта Республики Казахстан";
вывести из состава указанной комиссии: Абусеитова Кайрата Хуатовича, Хусаинову Апризу Хусаиновну, Мамбетова Азербайджана Мадиевича, Кулекеева Жаксыбека Абдрахметовича, Абдрахманова Саутбека Абдрахмановича, Искакова Нурлана Абильдаевича, Жалгасбаева Нурлана Адельевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан