Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 25 мамырдағы N 477 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 шілдедегі N 768 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.14. N 807 Қаулысымен.
Ескерту.   Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.09.14.  N 807  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының ғылым, техника және бiлiм беру саласындағы Мемлекеттiк сыйлықтары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 25 мамырдағы N 477  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 15, 134-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Үкiметi жанындағы Қазақстан Республикасының ғылым, техника және бiлiм беру саласындағы мемлекеттiк сыйлықтары жөнiндегi комиссиясының құрамына:
Комиссия төралқасына:
Бекжанов            - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Жамбыл Лесбекұлы      ортаны қорғау вице-министрi енгiзiлсiн;
көрсетiлген құрамнан Ысқақов Нұрлан Әбдiлдәұлы және Мұсайбеков Сәкен Жүнiсбекұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 1998 года N 477
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2005 года N 768. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года N 807.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2005 года N 768 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2007 года  N 807 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 мая 1998 года N 477 "О Государственной премии Республики Казахстан в области науки, техники и образования" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N№15, ст. 134), следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по Государственным премиям Республики Казахстан в области науки, техники и образования при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
в президиум Комиссии:
Бекжанова              - вице-министра охраны окружающей
Жамбула Лесбековича      среды Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Искакова Нурлана Абдильдаевича и Мусайбекова Сакена Жунусбековича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан