Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 мамырдағы N 514 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 780 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 18 қазандағы N 965 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 18 қазандағы  N 965 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Шағын кәсiпкерлiктi дамыту қоры" акционерлiк қоғамының 2005-2007 жылдарға арналған қызметi туралы меморандумды бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 26 мамырдағы N 514  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шағын кәсіпкерлiктi дамыту қоры" акционерлiк қоғамының 2005-2007 жылдарға арналған қызметi туралы меморандумда:
10-тармақтағы "35000" деген сандар "60000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2005 года N 514
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июля 2005 года N 780. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2007 года N 965
Сноска. Постановление Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 780 утратило силу постановлением Правительства РК от 18 октября 2007 г. N  965 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2005 года N 514 "Об утверждении Меморандума о деятельности акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" на 2005-2007 годы" следующее изменение:
в Меморандуме о деятельности акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" на 2005-2007 годы", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 10 цифры "35000" заменить цифрами "60000".
2. Настоящее постановление®вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан