Салық салуда жеңiлдiгi бар шет мемлекеттердiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 шілдедегі N 784 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1318 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1318 (2009.01.01. бастап қолданысқа енгізілді) Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексi (Салық кодексi)  130-бабының  2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған Салық салуда жеңiлдiгi бар шет мемлекеттердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 28 шілдедегі
N 784 қаулысымен
бекітілген
Салық салуда жеңілдігі бар шет мемлекеттердің тізбесі
1. Андорра Княздығы.
2. Антигуа және Барбуда Мемлекеті.
3. Багам аралдары Достастығы.
4. Барбадос Мемлекетi.
5. Бахрейн Мемлекеті.
6. Белиз Мемлекетi.
7. Бруней Даруссалам Мемлекетi.
8. Вануату Республикасы.
9. Гватемала Республикасы.
10. Гренада Мемлекетi.
11. Джибути Республикасы.
12. Доминика Республикасы.
13. Индонезия Республикасы.
14. Испания (Канар аралдарының аумағы бөлiгiнде ғана).
15. Кипр Республикасы.
16. Қытай Халық Республикасы (Аомынь (Макао) және Сянган (Гонконг) арнайы әкiмшiлiк аудандарының аумақтары бөлiгiнде ғана).
17. Ислам Федеральдық Республикасы Комор аралдары.
18. Коста-Рика Республикасы.
19. Малайзия (Лабуан анклавының аумағы бөлiгiнде ғана).
20. Либерия Республикасы.
21. Лихтенштейн Княздығы.
22. Маврикий Республикасы.
23. Португалия (Мадейра аралдарының аумағы бөлігінде ғана).
24. Мальдив Республикасы.
25. Мальта Республикасы.
26. Маршалл аралдары Республикасы.
27. Монако Княздығы.
28. Мьянма Одағы.
29. Науру Республикасы.
30. Нидерланды (Аруба аралының аумағы және Антиль аралдарының тәуелдi аумақтары бөлiгiнде ғана).
31. Нигерия Федеративтiк Республикасы.
32. Жаңа Зеландия (Кук және Ниуэ аралдарының аумақтары бөлiгiнде ғана).
33. Бiрiккен Араб Әмiрлiгi (Дубай қаласының аумағы бөлiгiнде ғана).
34. Палау Республикасы.
35. Панама Республикасы.
36. Самоа Тәуелсiз Мемлекетi.
37. Сейшель аралдары Республикасы.
38. Сент-Винсент және Гренадины Мемлекетi.
39. Сент-Китс және Невис Федерациясы.
40. Сент-Люсия Мемлекетi.
41. Ұлыбритания мен Солтүстiк Ирландияның Бiрiккен Корольдiгi (мынадай аумақтары бөлiгiнде ғана):
1) Ангилья аралдары;
2) Бермуд аралдары;

Об утверждении перечня иностранных государств с льготным налогообложением
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2005 года N 784. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1318 .
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1318 (вводится в действие с 01.01.2009).
В соответствии с пунктом 2 статьи 130 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень иностранных государств с льготным налогообложением.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 июля 2005 года N№784
Перечень
иностранных государств с льготным налогообложением
1. Княжество Андорра.
2. Государство Антигуа и Барбуда.
3. Содружество Багамских островов.
4. Государство Барбадос.
5. Государство Бахрейн.
6. Государство Белиз.
7. Государство Бруней Даруссалам.
8. Республика Вануату.
9. Республика Гватемала.
10. Государство Гренада.
11. Республика Джибути.
12. Доминиканская Республика.
13. Республика Индонезия.
14. Испания (только в части территории Канарских островов).
15. Республика Кипр.
16. Китайская Народная Республика (только в части территорий специальных административных районов Аомынь (Макао) и Сянган (Гонконг).
17. Федеральная Исламская Республика Коморские Острова.
18. Республика Коста-Рика.
19. Малайзия (только в части территории анклава Лабуан).
20. Республика Либерия.
21. Княжество Лихтенштейн.
22. Республика Маврикий.
23. Португалия (только в части территории островов Мадейра).
24. Мальдивская Республика.
25. Республика Мальта.
26. Республика Маршалловы острова.
27. Княжество Монако.
28. Союз Мьянма.
29. Республика Науру.
30. Нидерланды (только в части территории острова Аруба и зависимых территорий Антильских островов).
31. Федеративная Республика Нигерия.
32. Новая Зеландия (только в части территории островов Кука и Ниуэ).
33. Объединенные Арабские Эмираты (только в части территории города Дубай).
34. Республика Палау.
35. Республика Панама.
36. Независимое Государство Самоа.
37. Республика Сейшельские острова.
38. Государство Сент-Винсент и Гренадины.
39. Федерация Сент-Китс и Невис.
40. Государство Сент-Люсия.
41. Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии (только в части следующих территорий):
1) Острова Ангилья;
2) Бермудские острова;

3) Британдық Виргин аралдары;
4) Гибралтар;
5) Кайман аралдары;
6) Монтсеррат аралы;
7) Теркс және Кайкос аралдары;
8) Мэн аралы;
9) Норманд аралдары (Гернси, Джерси, Сарк, Олдерни аралдары).
42. Америка Құрама Штаттары (Американдық Виргин аралдарының, Гуам аралының және Пуэрто-Рико Достастығы аумақтары бөлiгiнде ғана).
43. Тонга Корольдiгi .
44. Филиппин Республикасы.
45. Шри-Ланка Демократиялық Республикасы.

3) Британские Виргинские острова;
4) Гибралтар;
5) Каймановы острова;
6) Остров Монтсеррат;
7) Острова Теркс и Кайкос;
8) Остров Мэн;
9) Нормандские острова (острова Гернси, Джерси, Сарк, Олдерни).
42. Соединенные Штаты Америки (только в части территорий Американских Виргинских островов, острова Гуам и содружества Пуэрто-Рико).
43. Королевство Тонга.
44. Республика Филиппины.
45. Демократическая Республика Шри-Ланка.